* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 22. 11:06

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Para, ha nem adok...
HozzászólásElküldve: 2010. szept. 09. 15:45 
Szent Tömlő őrzője

Ez benne a szomorú....aztán,ha baj van a nagy összefonódás kidumálja magát.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. szept. 09. 14:00 
pernyekergető

1x rosszul voltam, anyummal bementünk az ügyeletes kh.-ba. Látszott a dokin, nem örül, hogy fel lett keltve. Nagy fájdalmaim voltak, de nem baj, először töltsük ki a 120 oldalas felvételi lapot, addig felébredünk. :-D
Anyum kezében megcsörrent a szatyor (háttérben állt), orvos hátranéz: Maga ki?!? Csak a legközelebbi hozzátartozók lehetnek bent!!! Anyum: Az anyja vagyok. Doki: Közelebbi hozzátartozó nincs bent? Röhögés ezerrel a fájdalom ellenére is... :-)

Anyum adott neki 5000 Ft-ot és érdekes: bent maradhatott és 1 perc múlva kaptam fájdalomcsillapító szurit is... szal tényleg nem értem miről kellene beszéni. Adni kell és kész.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. szept. 09. 8:43 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Sztem ide minden fórumozó kb ezer esetet be tudna írni .....

Én az egészben azt sajnálom a legjobban, vagyis azon vagyok felháborodva pontosabban, hogy úgymond a betyárbecsület se működik márt, és orvos orvostól is simán elkéri, együtt nyaraló "haverok" is simán elkéri egyik a másiktól, ha olyan helyzetbe kerül, szóval ez olyan természtes jelenség lett.
Mert azért régebben még volt egy bizonyos összetartás, és legalább eü-sök egymás között nem pénzeztek, de mára ez is megszűnt.

Olyan véleményt is hallottam már, hogy "úr isten, tagadd le, hogy eü-s vagy, mert csak rosszabb", és jobban jár az ember, ha teszi a naivat, még akkor is, ha eget verő baromságokat írkálnak az ambuláns lapra pl.
(Erre csak egy jó példa: kedves szenilis főorvos úr próbálgatja a gépet kezelni, de nem igazán megy neki, és ugyan mi az, hogy egy sorral elüti a diagnosist, és valakinek emiatt lett G5000 helyett G4090, aztán utána meg emiatt kellett nagy csatákat vívnia a jogsi meghosszabbítása miatt, holott semmi epilepsziája nem volt, na de hát főorvos úr csak a BNO kódok között matatott, azt már nem nézte, mi tartozik hozzá ......).
Aztán merjen megszólalni egy eü-s emberke, hogy azért ez nem egészen így van, és úgy fel lesz háborodva, hogy azt elmondani nem lehet.
Persze később mesélte, hogy egy boríték itt is csodát tett, mert adott neki egy igazolást, hogy nem szenved epilepsiában, miközben a szakrendelői gépben továbbra is ott van ez a diagnosis.
Aztán újabb boríték a háziorvosnak, hogy legyen kedves már kiszedni abból a rendszerből is ezt a hülyeséget (persze a boríték előtt elmagyarázta, hogy ez lehetetlen :-D ).

Nem tudom h nevessek vagy sírjak ezen ..... mindenesetre HAJMERESZTŐ EZ AZ ÁLLAPOT, és sztem ehhez nem elég egy generáció kifutása, ez ebben az országban nagyon mélyen gyökerezik sajnos.

Nyilván mindenkinek van sok története .......

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Para,ha nem adok.....
HozzászólásElküldve: 2010. szept. 08. 15:46 
pernyekergető

Khmm... mit kelle ezen meg(ki)beszélni? Ha nem adsz, parázhatsz... :-D akkor sok izgalomban és kalandban lehet részed...s nem biztos, hogy mindig őszinte lesz a mosolyod... :-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Para, ha nem adok...
HozzászólásElküldve: 2010. szept. 07. 13:41 
Szent Tömlő őrzője

Asszem'már ez nem a Mentők téma,de érdemes róla beszélni(kibeszélni)...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]