Rabovszky Dóra: Lángoltók

Rádió, televízió, újságok, könyvek, sajtómunka - tűzoltókkal kapcsolatban.
Válasz küldése
Big Gabi
Szent Tömlő őrzője

Re: Rabovszky Dóra: Lángoltók

Hozzászólás Szerző: Big Gabi » 2013. okt. 04. 18:00

A baj esetén ismerszik meg az ember, akkor ér véget a szerepjátszás és kiderül, hogy ki milyen is valójában.
ZsoZsoSoft
kapocspárkulcs tekergető
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: ZsoZsoSoft » 2009. dec. 29. 20:30

... Másnap a laktanyában szólt Jaceknak, aki vitte le a szemetet, hogy ne dobja ki. Szép nagy, emberes zsák volt.
- Ez jó lesz neki - vigyorgott Jacek. - Bedobom a csomagtartóba. Olyan jó lenne látni az öreglány arcát!
- Elmebeteg, nekem elhiheted. Egy hete közölte, hogy a kerítésünk valójában negyven centivel errébb van. Az ő kárára. Követelte, hogy rakassuk át. Tudod mennyi negyven centi? Úristen - fogta a fejét Titó.
- Persze, hogy tudom. Akkora a répám. ...
:elvarazsolt: Talán ez a kis ízelítő segít... Elhihetitek nekem, nagyon jó könyv! Ráadásul abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy együtt járok a ZMNE KMDI-ba Dórival, és én már nagyon várom a következő írását! :tapsolo:
"Scientia et honor, super omnibus!"
F.Tibi
kapacsmester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: F.Tibi » 2008. jún. 20. 10:34

Hát... Azt hittem nagyobb lesz az érdeklődés, Dóra itteni cikkei után. Hogy mikor kerül vissza hozzám a könyv, azt nem tudom, mert a kollegák folyamatosan jelentik be az olvasási igényüket.
Gerzson
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Gerzson » 2008. jún. 13. 13:50

Én is olvastam a könyvet.. ( életemben nem sokat ,de ezt végig:) ) nekem is nagyon tetszett. Érezni lehetet belőle a füstszagot.
Csak ajánlani tudom mindenkinek...
Gerzson Habnagy
F.Tibi
kapacsmester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: F.Tibi » 2008. jún. 12. 18:29

Úgy gondoltam, megér egy témát ez a könyv, hiszen a publikációit eddig csak itt olvashattuk, és most a tűzoltós történetekből összerakott egy regény félét. Őszintén megmondva én azt hittem, hogy ebben a könyvben az itt megírt elemzései lesznek, esetleg egy kicsit bővítve. Így némileg csalódást keltett bennem a könyv az elején, de ha tovább olvassa az ember, akkor azért lehet azonosulni a szereplőkkel.

Kíváncsi vagyok mások véleményére is a könyről.
Válasz küldése