VÉSZ

Rádió, televízió, újságok, könyvek, sajtómunka - tűzoltókkal kapcsolatban.
Cruise
slagmester

Re: BM OKF VTR

Hozzászólás Szerző: Cruise » 2013. nov. 29. 19:58

Patrik923 írta:Sziasztok!!
Nekem 2.1-es androidom van sajnos, és arra a play nem engedi letölteni. Az apk fájlt nem lehet valahonnan letölteni???
Felejtsd el, ha megszereznéd se menne.
A leírtak az én véleményemet tükrözik, nem kapcsolhatóak és nem tükrözik sem a langlovagok.hu sem más szervezet vagy személy véleményét! További közlésükhöz nem járulok hozzá!

Cruise
Patrik923
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: Patrik923 » 2013. nov. 29. 19:21

Sziasztok!!
Nekem 2.1-es androidom van sajnos, és arra a play nem engedi letölteni. Az apk fájlt nem lehet valahonnan letölteni???
szabolcsvonulas
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: szabolcsvonulas » 2013. nov. 29. 18:39

Az én tabletemre ( Overmax Newbase ) sem lehet feltelepíteni. Ez viszont több perces munka ( keresgélés, letöltés stb. ) után derül ki. Lehet, hogy jó, de ha nem tudom kipróbálni...
Brandmeister
kapocspárkulcs tekergető
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Brandmeister » 2013. nov. 29. 16:54

Lehetne: bakon-disaster
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 28. 14:51

Reménytelen az 1.05-ös verzió. Törlés újratelepítés után két üzenet fogadásáig jó volt, azóta ismét kifagy, nem csak a beállítások menüpontra kattintásnál, hanem más műveletnél is. Új üzeneteket pedig nem fogad.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 27. 23:42

Mióta az 1.05-ös verzióra frissült, a beállítások menüpontot választva kivágódik a progi.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 27. 18:26

Másnak is le szokott állni? Nekem rendszeresen dob egy ablakot azzal a szöveggel, hogy a VTR leállt. Ilyenkor újra kell indítanom. Ahogy tapasztaltam, akkor történik, amikor meg akarok nézni egy üzenetet.
szerjózsa
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: szerjózsa » 2013. nov. 27. 17:26

Rókafaki írta:"A Nagykanizsai egységeket öngyilkos jelölthöz riasztották. Sikertelen kísérlet, a próbálkozó átadva a mentőknek."
Az öngyilkosság nem érte el a célját. Reméljük ha olvasta a VTR szegény öngyilkosjelölt, nem fogja megismételni.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 27. 15:26

Vezetés közben mobiltelefont a kézben tartani tilos, tehát eléggé bekorlátozott így a program használata. A megoldás az lenne, ha a riasztások szövegét (opciós beállításként) automatikusan felolvasná a telefon. Ebben amúgy semmi különös nincsen, egyes táblagépeknek például beépített felolvasója van, de a Google szolgáltatását is lehetne alkalmazni hozzá.
Rókafaki
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: Rókafaki » 2013. nov. 27. 13:58

"A Nagykanizsai egységeket öngyilkos jelölthöz riasztották. Sikertelen kísérlet, a próbálkozó átadva a mentőknek."

Ez a "riasztás" elég durva. Még a végén a delikvens hibája, hogy nem sikerült a próbálkozása. Nem lehetett volna inkább azt írni, hogy megmentették az életét?
Csögi
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Csögi » 2013. nov. 27. 11:21

Jah még annyit, hogy 3 kilót megérhet az államnak (katvéd-nek) havonta, hogy korrekt tájékoztatás legyen és elkerülhető a hóhelyzet misztikum. Bár ettől függetlenül az emberek egy csoportja nem lesz több ésszel megdobva!! De majd Facebook-oznak, hogy tökig érő hóba 2 gyerekkel itt ülök a pusztában!! :tapsolo:
Ma este egy kicsit mulatunk!!!
Csögi
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Csögi » 2013. nov. 27. 11:16

Üdv.

Az ötlet teljesen jó. Tetszik az alkalmazás is. Első verzióra nem rossz. Az előzőekben a hsz-ekkel egyetértek, sortörés kell, mert nem tudod mit pipálsz ki. A térképhez annyi, hogy tényleg lassú, majd amikor másodszor nyitottam térképet megállt és eldobta magát a telefonom. SD kártya hibám lett, ami formázással helyreállt. Most nincs fent a VTR. :-D Persze ez lehet telefonhiba is, nem tudom, bár a telefonom ilyet még nem csinált (Samsung Galaxy Ace). Mindenesetre felső lécre egy ikont dobhatna, hogy fut a progi, mondjuk folyamatosan ott lehetne, mint pl. avast.

Üdv.

Csögi
Ma este egy kicsit mulatunk!!!
mayk
vízpocsékoló

BM OKF VTR

Hozzászólás Szerző: mayk » 2013. nov. 27. 10:40

Hello Mindenki

Egy beépített kb. 15 percenként érkező kontroll üzenet jó lenne, mert nem tudom, hogy az alkalmazás megfelelően működik-e. (Tegnap alig kaptam és nem tudom, hogy nálam van-e a gond, ezzel kiszűrhető.)
A kontroll üzenetet az összes üzenet közé raknám. (Ennek több oka is van.)
A kontroll üzenethez kapcsolódó hangjelzést kikapcsolhatóvá tenném.

A térkép most nekem is lassú.

Egyébként szerintem jó lesz.
Dodesz
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: Dodesz » 2013. nov. 26. 19:40

a_vándor írta:Egy normál androidos telefont már 80 és 260 ezer ft között tudok is venni. + legyen mobilinternet előfizetésem.

" A „befutó” így a mobilinternet alapú, PUSH-technológiájú üzenetküldés lett, amely olcsó, "

Katvédnek olcsó, állampolgárnak drága.
Miről beszélsz? 6 millió forintért olcsó? És valaki havi 300 ezret még kaszál rajta? Óvodában nem talicska volt a jelük?
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 26. 12:47

Szassza írta:
hogaradoc írta:Ez szép és jó de egy olyat is csinálhatnának az ötéknek pl egy csipogóként működne és meglehetne nézni pontosan a kár eseményt nem csak két embernek jön a pajzson üzi az is úgy ahogy mert van mikor elmarad egy két dolog.
így van, nálunk is volt ilyen gond már.. két ember közül egyik sem tudott vonulni, így fel kellett hívni őket, hogy hova is kell menünk??
de hamarosan tesztelünk egy programot,hogy akinek a száma megvan az megkapja a riasztási szöveget is, csak egy androidos telefon kell hozzá meg egy sim :)
A LÖTOSZ programját esetleg érdemes lenne ilyen irányba fejleszteni?
Szassza
tömlőszállító
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szassza » 2013. nov. 26. 10:39

a programhoz annyit, hogy a beállításoknál lehetne sortörés, mert a végét nem lehet elolvasni, hogy mit pipál ki az ember.
Szassza
tömlőszállító
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Szassza » 2013. nov. 26. 10:38

hogaradoc írta:Ez szép és jó de egy olyat is csinálhatnának az ötéknek pl egy csipogóként működne és meglehetne nézni pontosan a kár eseményt nem csak két embernek jön a pajzson üzi az is úgy ahogy mert van mikor elmarad egy két dolog.
így van, nálunk is volt ilyen gond már.. két ember közül egyik sem tudott vonulni, így fel kellett hívni őket, hogy hova is kell menünk??
de hamarosan tesztelünk egy programot,hogy akinek a száma megvan az megkapja a riasztási szöveget is, csak egy androidos telefon kell hozzá meg egy sim :)
a_vándor
tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: a_vándor » 2013. nov. 26. 0:28

Egy normál androidos telefont már 80 és 260 ezer ft között tudok is venni. + legyen mobilinternet előfizetésem.

" A „befutó” így a mobilinternet alapú, PUSH-technológiájú üzenetküldés lett, amely olcsó, "

Katvédnek olcsó, állampolgárnak drága.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 25. 23:44

Sőt, részint zárt rendszerré alakítva még a sajtó riasztása is mehetne ezen. A sajtónak és a lakosságnak küldendő riasztás nem ugyan az, se tartalmában, se időbeliségében.
hogaradoc
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: hogaradoc » 2013. nov. 25. 23:28

Ez szép és jó de egy olyat is csinálhatnának az ötéknek pl egy csipogóként működne és meglehetne nézni pontosan a kár eseményt nem csak két embernek jön a pajzson üzi az is úgy ahogy mert van mikor elmarad egy két dolog.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. nov. 25. 23:14

A kezdeményezés nagyon ígéretes, de ha a megyei ügyeletek továbbra is olyan intenzitással töltik az eseménytérképet, mint eddig, akkor semmit sem fog érni.

A beállítások részt helyesírás szempontjából nem ártana átnézni.
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

VÉSZ

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2013. nov. 25. 18:24

Veszélyhelyzeti applikációval riaszt a katasztrófavédelem

Az alkalmazással kapcsolatban ebbe a topikba várjuk a véleményeket, ötleteket, melyek akár hasznosíthatóak lesznek a további fejlesztések során.
Válasz küldése