Tűzoltós hírek a médiában

Rádió, televízió, újságok, könyvek, sajtómunka - tűzoltókkal kapcsolatban.
Válasz küldése
L_Jani
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: L_Jani » 2005. nov. 12. 13:06

Az újság szerint a TV2-n éjjel 2:30-kor már műsorzárás volt. Előtte pedig nem volt semmi dokumentumfilm.

Régebben (3-4 éve) viszont volt egy dokumentumfilm-sorozat Negyedik műszak címmel, aminek az egyik része a tűzoltókról szólt. Ebben szerepeltek a pomáziak, és ha jól emlékszem, akkor a pilisvörösváriak is. Lehet, hogy ennek az ismétlését láttad.
civil guard
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

re

Hozzászólás Szerző: civil guard » 2005. nov. 12. 11:13

Sziasztok!
Ma hajnalban úgy 03 óra körül volt egy dokumentum film a tűzoltókról a TV2 n szerepeltek benne hivatásos és önkéntes tüók( pomáz , p.vörösvár) Nem tudjátok, hogy mi volt ez a műsor illetve nem vette fel valaki?
civil guard

"aki jót tesz, annak semmi joga nincs hálát követelni"
fireman
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: fireman » 2005. nov. 03. 9:33

http://www.magyarorszag.hu/hirek/kozele ... on=C_Focus

Csak következetesen!

Páros évben lehet, páratlanban tilos! :-P :-P :-P
A kádárista állam felszámolása nélkül nem lehet igazi jövőképet, valódi alternatívát kínálni - sem jobboldalit, sem baloldalit. Mindaddig minden politikai szlogen csak fedőnév az állam fosztogatási lehetőségek kiaknázására.
Babarczi Eszter
Keleti front
slagmester

Hozzászólás Szerző: Keleti front » 2005. okt. 27. 8:55

Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2005. okt. 17. 9:00

Magyar Rádió:
"Bár az Észak-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság ügyeletes szolgálata cáfolta, hogy olajfolt úszott a vízen, a katasztrófavédelem szóvivője megerősítette, hogy egy hajó gépházából és a fedélzetéről olajos vizet engedtek a folyóba Szőnynél.
Az olajos szennyezés a lakosságra nem veszélyes, a hullámzás és a sodrás következtében eloszlik - tette hozzá Dobson Tibor. "

Nicsak, folytatódik az orrba-szájba nyilatkozunk hullám. Kezdődött az RSOE-vél, mely úgy nyilatkozott (egyáltalán nyilatkozhat?), hogy még ki sem értek az illetékesek a bejelentésre, folyatódott a környezetvédelmissel, mely nem konzultált a tűzoltósággal, katasztrófavédelemmel.

A leghitelesebb forrásnak ilyen esetben talán Dobson Tibort lehet venni, reméljük, nem áll elő újabb önjelölt nyilatkozó.
Fényképész
kapacsmester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fényképész » 2005. okt. 17. 8:25

Ha jók az infóim, akkor ma este a TV2 esti bulvárműsorában, az Aktívban helyszíni specmentős riport lesz a negy messzeségből...
FényKépÉsz
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2005. okt. 16. 11:47

Origo:
"Olajfoltot észleltek a Dunán Szőnynél a reggeli órákban - közölte vasárnap a Rádiós Segélyhívó és Infokommunikációs Országos Egyesület. A 600 méter hosszú és 20-25 méter széles olajfoltot a szőnyi tartályhajó-rakodó fölött észlelték. A közlemény szerint egy tolóhajó parancsnoka vette észre a szennyeződést, és értesítette a környezetvédelmi hatóságot."

Magyar Rádió:
"Az Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság vezetője cáfolta, hogy olajfolt lenne a Duna északi szakaszán.
Janák Emil, a szervezet igazgatója a hírszerkesztőségnek azt mondta, hogy a helyszínre kiküldött szakember nem tapasztalt szennyezést. "

Talán nem kéne orrba-szájba nyilatkozni egyeseknek, mielőtt meggyőződnének a bejelentés valódiságáról?
szergejj

Hozzászólás Szerző: szergejj » 2005. okt. 10. 20:38

Üdv

Holnap ajánlom figyelmetekbe az RTL klub Fókusz című műsorát!
A legszexibb (??) szakma a tűzoltó. Kiváncsi vagyok mit mondanak majd a műsorban!
:C: Mindenkinek nyugodt szolgálatot :C:
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2005. szept. 25. 16:46

Köszönjük a jelzést, de ha bármi pontatlanság van a Lánglovagokon, akkor a langlovagok@langlovagok.hu címre várnánk levelet, mert akkor biztosított a mielőbbi javítás.
puska bá'
Szent Tömlő őrzője

Szfvári lecsófeszt

Hozzászólás Szerző: puska bá' » 2005. szept. 25. 11:04

Lánglovagok hírek: A tűzoltócsapat oxigénpalackkal hevítette a parazsat..../elszálltak volna mint a darazsak/A képen egyébként hagyományos frisslevegős palack látható..Ejnye tudósító!!! :chain:
"lényünkbe rejtve homályosan és mélyen alszik az elmúlt veszedelmek rémülete....."
Tiszthelyettes
csizmás kandúr

Hozzászólás Szerző: Tiszthelyettes » 2005. szept. 20. 18:40

:tapsolo:
végre egy reális elképzelés :tapsolo:
Big Gabi
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Big Gabi » 2005. szept. 20. 9:16

Helikoptert is szeretnének a tűzoltók
Egyre többször mentenek, egyre ritkábban tűzből

Népszabadság • Schwartzenberger István • 2005. augusztus 30.

Tendencia a világon, hogy mind nagyobb szükség van a tűzoltókra, akiknek ma már legtöbbször nem kizárólag a tüzeket kell eloltaniuk. A megváltozott életforma, a motorizáció térhódítása, a közlekedés felgyorsulása, de mindenek előtt az időjárás változása egyre több munkát ad nekik, miközben a tűzesetek száma alig változik.

Ez mindenek előtt a szervezet jobb reagáló készségének, a tűzmegelőzés és a tűzjelzők fejlődésének, a műszaki előírásoknak valamint a következetes és szigorú tűzvédelmi ellenőrzéseknek köszönhető - mondta el Bérczi László alezredes a Fővárosi Tűzoltó Parancsnokság tűzoltási, mentési és katasztrófa-elhárítási főosztályának helyettes vezetője. 1989-ben 2500 tűzhöz vonultak, tavaly pedig alig több mint háromezer esetet regisztráltak. Emlékezetes év volt 1992, amikor a tüzek száma a négyezret is meghaladta, de nem érte el a tizenhat évvel ezelőtti esetszám dupláját.

Ezzel szemben a műszaki mentések gyakorisága az elmúlt másfél évtizedben jelentősen emelkedett. Akkoriban összesen 1754 ilyen esethez kellett vonulniuk a budapesti tűzoltóknak, az elmúlt évben pedig már a 4700-at is meghaladta a riasztások száma. A műszaki mentések számát jelentősen szaporítják a szélsőséges időjárási körülmények, a nagy szelek, viharok és a gyakran hirtelen lehulló, meglepően sok csapadék. Ilyenkor az elöntött pincékből és garázsokból naphosszat szivattyúzzák a vizet. Tavaly júliusban - emlékeztet Bérczi alezredes - egy fél órás vihar után 1300 hívást kaptak a fővárosi tűzőrségek és a káros felszámolása négy napot vett igénybe.

Tavaly az összes riasztás 46 százalékában műszaki mentéshez, vagyis időjárás okozta kárhoz, és balesethez riasztották a tűzoltókat, s csak 31 százalékban volt tűzoltás a feladatuk. A fennmaradó 23 százaléknyi hívás tévesnek bizonyult, illetve vaklárma volt..

A mentések technikai követelményei is egyre nagyobbak. Jelenleg van negyven méteres, sőt fél éve már 53 méter magasságból való mentésre alkalmas speciális járművük. Tíz méterig a hagyományos kihúzható létrával is képesek leszakadt, veszélyes ágaktól megszabadítani a fákat vagy a villanyvezetékeket. Ezek a létrák persze munkavédelmileg sem alkalmasak arra, hogy tetejükön bárki láncfűrésszel dolgozzon. Hiányzik viszont a tűzőrségek eszköztárából az olyan 10-20 méter magasságig emelhető kosaras mentő, amelyről biztonságosan végezhetnék a viharkárok felszámolását, például a megrongált tetők bontását. Ráadásul olyan speciális járműre volna szükség, amely kis területen telepíthető és a szűk utcákban is képes biztonságosan közlekedni. A szakemberek ugyankkor szükségesnek tartják olyan úgynevezett könnyű kategóriás gépjármű fecskendők rendszerbe állítását, amelyek ugyancsak a belváros szűk utcáiban tenne jó szolgálatot. Az igények sora természetesen hosszú, sőt mind gyakrabban kerül szóba egy a metropoliszokban használt tűzoltó helikopter szükségessége. Dr. Erdős Antal ezredes az FTP parancsnokának általános helyettese szerint egy városban, ahol sorra épülnek a magas épületek, jó szolgálatot tenne, egy olyan eszköz, amellyel nagy magasságból, például toronyház tetejéről is lehetne menteni. A tűzoltó repülőket és helikoptereket elsősorban erdőtüzek oltására lehet hatékonyan használni, mert az égő épületek közelében a ritka levegő miatt ezekkel repülni nem biztonságos. Az ilyen helikopternek azonban nem csak a beszerzése, de fenntartása is drága, így rendszerbe állítására csak több segélyszervezet összefogásával volna esély.

Danielisz Béla a Fővárosi Közgyűlés városrendészeti bizottságának elnöke elmondta, hogy a főváros e héten hagyja jóvá az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságon keresztül a BM-nek benyújtandó pályázatot, amely éppen az FTP eszközfejlesztését célozza. Az igényelt járművektől és felszerelésektől függően az önkormányzatoknak 10-50 százalék önrészre is szükségük van. A főváros e célra az idén 230 millió forintot különített el költségvetésében.

Az FTP eszköztárát fejlesztendő pályáztak egy 42 magasságú mentő gépjárműre, két darab 18-24 méterig használható magasból mentőre, négy gépjárműfecskendőre valamint hét már meglévő tűzoltó szer felújítására. A szakbizottság elnöke szerint kiemelkedő fontosságú a 17 darab, a sötét füstös helyeken a tűzfészkek felderítésére szolgáló hőkamera, valamint 1400 új védősisak és 1500 kámzsa beszerzése. Danielisz Béla továbbá elmondta, hogy jó volna megosztani a hatásköröket az OKF és az önkormányzatok között, mert lehetséges, hogy egy-egy településnek szüksége lehet valamilyen speciális eszközre. Így például a fővárosban sok olyan felszerelést használnak, amelyre az ország más városaiban nincs szükség. Bár egy helikopter beszerzése jelenleg irreális elképzelésnek tűnik, nem kizárt, hogy hamarosan foglalkozni kell e gondolattal, mert egy nagyváros korszerű tűzvédelmi ma már elképzelhetetlen légi támogatás nélkül.
Hat Jó
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Hat Jó » 2005. szept. 09. 10:56

Egy mondattal lezárom az itteni témát!

Egy öreg tűzoltó mondta és érdemes megfogadni!

Vannak köztünk rendes emberek is, de sajnos a tűzoltóságon a kollegák között vanank fertözöttek is akiket csak féregirtóval lehet kiirtani vagy elküldeni nyugdíjba. Lásd Solaris alias Féreg akcióba lendül sugarával!Ez egy új sorozat az AXN en !

További kellemes beszélgetést mindenkinek!

Ui: Solaris várom a sugaradat amelyet én nem sugárral viszonzok !
solaris
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: solaris » 2005. szept. 09. 10:12

Tudod engem felmentettek de téged még nem !
Igazad van, felmentettek. Bizonyíték hiányában, és NEM BÜNCSELEKMÉNY hiányában. És a kettő nem ugyanaz.
Csodálom, hogy nem tudod, ki vagyok. Ebből is látszik, hogy mennyire nem ismersz minket, csak a nyakunkon élősködsz, és hizlalod a bankszámládat. Tudod ez nem érdekel, és nem fáj. De ahogy csinálod, az igen. Igaz, neked köszönhetjük, hogy elindult a TV ben a műsor pár éve. Akkor normális voltál. De ez a mult. Azóta sok minden változott. Szerencsére. De adok egy kis segítséget jó?
Mindig a kezünket figyeld.... és rájössz, ki vagyok. Ha nem, majd bemutatkozom..... hamarosan de akkor nagyon rossz lessz ez neked. Ez nem fenyegetés, ezz tény.
Bocs a többiektől, többet nem irkálok, mert minek? Majd személyesen.

Ui.:
Tudod Ubul, Zsombor, vagy mit bánom én, rájöttem valamire. Beatrix az igazat irta le, még ha nem is tökéletes fogalmazással. Tudod honnét tudom? Mert aki akkor hivott, a kolégám, elmesélte. És azt is, hogy szerinted a parancsnok engedélyezte azt, hogy téged haladéktalanul értesiteni kell ha van valami. Tudom,letagadod ezt is. De a saját kolégámnak jobban hiszek, mint neked. Rájött, hogy hibázott, huzza is a seggét alaposan. Remélem, jó lecke volt ez neki, és többet nem emeli fel a telefont, hogy téged hivjon.
Keleti front
slagmester

Hozzászólás Szerző: Keleti front » 2005. szept. 09. 9:58

Azt hittem, hogy ez a Lánglovagok.hu TŰZOLTÓ PORTÁL fóruma, ahol tűzoltók és a tűzoltóságot szerető civilek irogatnak a tűzoltósággal kapcsolatos dolgokról. De tévedtem, ez nem az. Átugrok a kiskegyed.hu-ra, vagy a dögöjjmeg.hu-ra, hátha oda szorult ki az a téma, amiért idejöttem. :???:
Hat Jó
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Hat Jó » 2005. szept. 08. 22:53

Tisztelt Gall Úr vagy maradjunk a Deák Úrnál !

Sajnálattal vettem tudomásul, hogy a pocskondiázás a te mócered!

Tudomásul kellene venned, hogy ha valakit feljelentettél és az a te részedre negatívan végződik, azt nem azzal kell folytatnod, hogy fenyegetsz és irogatsz olyanokat, ami épp, nem a Lánglovagok fórumára való.

Tudod elismerem, hogy nem tartolzol a kedvenceim közé és azt hiszem nem is fogsz !
De én úgy döntöttem, hogy nem foglalkozom vele tovább de te látom arra törekszel, hogy lehjarass papával és tesóval közösen! !
Csak nem kibékültetek pedig pár éven keresztül öltétek egymást!

Egyébként látom annyira elfajult a dolog, hogy már le is akart lőni a volt rendőr bátyád! Kár érte mert tuti lett a film a spárban amit kandikamerának hívank ! A csapda jól sikerült! KÖSZÖNET ÉRTE!

Tudod eddig azt gondoltam nem perellek be és nem követelek kártérítést!
De miután már voltál Beatrix, Krisztina és sorolhatnám az állnéven irt leveleidet, jogi képviselőmmel úgy döntöttünk beadjuk a bíroságra a pert a feljelentésed okozta károkért.

Sajnálom kedves gall de el kell keseritselek a gall.....s orvosi atvizsgálását nem én rendeltem akármennyire szeretnéd! Ell kell hogy keserítselek akár hiszed akár ezt soha nem tenném! Ez valamelyik másik "baratod" kovette el !
De elég szemét ha nem mer a szemed elé állni! Na ez gusztustalan és ebben egyet értek veled mg ha nem is szeretlek!

Szóval ajánlatom felejtsél el és én elfelejtem a kártérítési pert! ha nem a gatyádat is leperelem rólad! Tudod engem felmentettek de téged még nem !
A károkozás megállapítása már megtörtént nem kevés pénz ezt elmondom!

Remélem befejezed az itt álnéven írt leveleket! És befejejezed a kisded játékaidat!

Köszönettel Ubul!
Gall
tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: Gall » 2005. szept. 07. 22:36

Jó estét!
Kicsit meglepődtem.. Kiderült, hogy itt mindenki az ubul néven elhíresült médiagururól beszél! Komolyan mondom, nem tudtam, hogy róla van szó!
Én teljesen másra gondoltam. Van egy "szmöre" nevű is.. én rá tippeltem. (ez azt hiszem vöröset jelent valami idegen nyelven)
De amit olvastam az megdöbbentett. Valami feljelentésekről, bejelentésekről... mittomén. Biztos úgy van, szerintem a szöveg írójának hisz az aki nem ismeri. Mindenestre nekem nincs szükségem sem más hátára, sem hátsójára hogy bemásszak egy munkahelyre. Ráadásul nyugodtan alszok. (ugyanis pár hete valaki célirányosan ráküldte a mentőszolgálatunkara az APEH-ot, a VPOP.-t, a Munkavédelmiseket, és az OEP-ot) Megnyugtatom a T. bejelentőt (aki most remélhetőleg dörzsöli a tenyerét) senki semmi hibát nem talált! És valszeg. ugyanannak a csókának köszönhető, hogy pár éve az esetkocsinkról levették a rendszámot! (semmi gond, csak 3 hétig döcögött a szívsebészet betegszállítása) Erről ennyit. Nem foglalkoztam mostanában ezzel a kérdéssel túl vagyunk rajta.
Tehát most itt zárom le ismét a levélváltást!

(csak még egy kérdés mindenkihez: miért lehet az, hogy valaki a "Rendőrség sajtószakértő" feliratú igazolvánnyal, amit a búcsuban lőtt
police feliratú tokba tesz, autókat állítson meg és azokkal intézkedjen?)
Pikta
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Pikta » 2005. szept. 07. 12:16

Csapatmunka !!!
szergejj

Hozzászólás Szerző: szergejj » 2005. szept. 05. 20:47

Na hello

Kiccsávó!

Szerintem lehet hogy nem 25éves mély szakmai gyakorlatom van, de látom már nálad 100x többet tudok!
:razz: :razz: :razz:

Kedves Maestro!

Felénk rádiópróbázni reggel 7 óra 30 kor szokás! Nem riasztás közben!
Mellesleg szerintem akkor is eltereli a figyelmet akár a vezetésről, akár a szerpk. figyelmét aki megintcsak felénk segiti a sofőrt a vonulás közben!

De lehet hogy tőletek északabbra mi rosszul csináljuk! De lehet hogy csak mások a szokások. Én csak azt jegyeztem meg hogy se Pest megyében sem Budapesten nem hallottam még rádiópróbázást vonulás közben. :???: :???: :-? :-?

De nem is ez a lényeg!
Hanem hogy vki megent' a rossz hirnevét kelti a tűzoltóknak!
És ne egymást támadjuk, hanem azt aki ellentétet szít közöttük.
:C: Mindenkinek nyugodt szolgálatot :C:
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2005. szept. 05. 9:07

Ruhák a tóparton – áldozatot keresnek
"A tűzoltóknak a fővárosi Harcsa búvárcsoport is segített a keresésben, de egyelőre senkit sem találtak a tóban."

Nehezükre esett volna megemlíteni, hogy a fővárosi tűzoltóság búvárjairól van szó? A tudósítás alapján úgy tűnik, a "Harcsa búvárcsoport" egy egyesület.
Hat Jó
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Hat Jó » 2005. szept. 03. 18:30

Ja és még valami !

Kedves Solaris, lehet, hogy te sokat oltasz, életet mentesz de ha csak pocskondiázni tudod a munkánkat gyere, átadom neked és legyen nagy a szád itt és csináld!
De neked csak itt nagy a szád!

És szerencsére van aki tiszteli a tűzoltók közül a mi munkánkat is!

Egyébként gondolom te is sorban állsz amikor mész a médiához ezt nem magamra értem, hogy tudosítasanak róla, hogy milyen kevés a fizetés és milyen sokat dolgoztok és néha vannak embertelen körülmények.

Természetesen a mi műsorunk a stábunk akkor is ott van ha segíteni kell de nem miattad hanem azok miatt akik megérdemlik! Nem csak a balesetnél és tűzesetnél vagyunk ott ha nem vetted észre te segítőkész ember!

Tudod az ilyen emberek mint te, ülnek a legtöbbet a Tv előtt és nézik az a tudósitást, dok filmet , filmneket!

Te vagy aki a legjobban kiváncsi a kataszrófa hírre.

Ubul
masodperc
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: masodperc » 2005. szept. 03. 18:06

személyes-személytelen harcot vívtok, nem ez a topic témája.

a média oldaláról Fényképész (Beatrixhoz címzett első) hozzászólása tükrözi legjobban a valóságot. Valóban vannak újságírók-riporterek, hírügynökök (kinek-kinek melyik szimpatikus) akik a balesetekből és egyéb rendkívüli helyzetekből "élnek". A szenzációt keresik, mert az eladható, ez a kereskedelmi média mozgatórugója. De nem hinném hogy a parancsnokságok számukra az elsődleges hírforrás. Erre ki van építve a saját hálózatuk, melybe nem feltétlen kék lámpások tartoznak, hanem ott a sárga is. És hány rádió jár kézről-kézre! ez már nem ritkaság.
A tűzoltóság elég zárt közösség, és azt hiszem egy újságírónak megtiszteltetés, ha 1-1 káreset miatt szólnak neki, mert ez azt jelenti, hogy befogaták, elfogadták. Látják az őszinte szándékot, hogy lehet önzetlenül tudósítani munkájukról, és ezekkel a riportokkal, írásokkal igenis lehet üzenni az embereknek. Az az igazság, hogy a Rátok, a Ti (tűzoltók) szavaitokra jobban odafigyelnek az emberek, mint a mi (újságírók) szavunkra.
Hat Jó
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Hat Jó » 2005. szept. 03. 17:17

Kedves Mindenki!

Akkor most már legyen úgy, hogy ebbe a szép dumcsiba beleszolók én is ha már sokan felhívták erre a fórumra a figyelmem!
Meg szeretnék mindenkit nyugtatni, hogy a Zsombor tesó nem én vagyok ! Ő tényleg tűzoltó ja és ma van szolgálatban !

Itt mindenki olyan nagyon okos ember ennek örülök! Főleg te Solaris vagy szólítsalak Beatrixnek vagy gall nak melyik tetszik??! És ha te tűzoltó vagy, akkor legalább azt ird már le, hogy tűzoltó helyesen!
Nagyon megijedtem tőled és a sugaradtól is, de akkor legalább már tudhatom ki vagy, ha irányítod és még ilyen öregen fel tudod emelni egyáltalán !

Kedves Solaris ha te ilyen bátor és fenyegető emberke vagy miért nem vállalod hogy ki vagy ? Miért nem mered a nevedet leirni a leveled végére?
Igen ha tényleg ismerlek akkor az tényleg sajnos hogy ismerlek ! Leszerelsz azonnal viszek neked bucsú ajándékot! Jó?

Te lettél volna inkább Bakter mint tűzoltó vagy inkabb vadakat terelő juhász?

Te soha nem nyeled le, ezt hogy birják a pasik ? Pedig ha lenyelnéd sokkal jobban szeretnének.
Neked már nem sok van vissza ennek nagyon Örülök! Temetéseden ott leszek igérem!

Drága tűzoltó, öreg ember! Komolyra fordítva a szót! Tulságosan érdekes dolgok történnek meg mostanában de meséljük el esetleg tudják a többiek is !

Gall uraság aki egyébként most forgatja Hollywoodi új filmjét, aminek az a Címe: Gall és a bukott rendőrök akicióban. Az ő kis csapata rendőröket médiában dolgozókat jelentenek fel a rendőrségen, csak úgy heccből hamis vádakkal, amit egyébként a megfelelő szervek tudomására is hoznak és ezek után el is marasztalják a kis csipet csapatot.

A további kis károkozásukról a bíróság hoz majd döntést és akkor lesz Skoda eső Yuccában!

Furcsa, nem egy rendőr került bele a hálójába a csipet csapatnak és csodálkoznak rajta, ha repül a kék engedély és a rendszám! Ajaj !

Aztán jönnek a fenyegetések: megöllek, elvágom a torkod, kicsinállak és ekkor mindenki megijed a Spárban, mert hát bukottan már csak itt lehetek nagy ember! Aztán arra már idő sem jut, hogy körülnézzen, hogy mindez egy csapda és ő belefutott mert hát egy hitelesített kazettára került rá, kandi kamera jelleggel a fenyegetés! Ejnye kukucs Atika!

Hát gallikárol és társairól ennyit!

Solaris neked pedig csak annyit! Hogy mikor hol húzom meg majd magam személyesen elmondom ha mered a kis arcodat vállalni! Próbáld ki milyen kemény vagyok de ne nyeld le! Szóval kedves tűzoltó neked mi lóg a nyakadban milyen cetli? Remélem a cetli nálad a lábadra kerül tudod hova!

Na de vállald magad ! Várom szeméyled azonosítását!

Ubul
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2005. szept. 02. 22:28

Már megint szabadulnak L az indulatok. Nem lehetne ezt mellozni egy kicsit?
Lehet azok nelkul is irogatni.

Lehet részben igazad van. Pécsen és környékén vonulás közben eszébejut a (szer)parancsnoknak, hogy "Pécs,pécs pécs I.-nek rádiópróbára jelentkezzen......" és igy tovább.
Nem eszebe jut, ez a menete mikor kihuz a szer (mindegyik)a laktanyabol, legyen az gyakorlat, vagy riasztas. Teszi ezt a pecs/vezeto is, vmint minden szer. Ezzel nem telnek a draga masodpercek. Nem tom masfele ez hogy van, itt ez a rend.

Na szal legyunk kicist visszafogottabbak ami az idulatokat illeti, hadd ne csamcsogjon a sok okostojas "nezd a huek hogy osszeugrottak" alapon.

Ami meg az okozo beirast illeti, sztem a helytallosagat nem itt a forumon nekunk kellene eldonteni, arra van illetekes aki ezt rendezi.

Nyah kicsit vidamabb dolog: tuzoltok a midiaban. Par napja volt a Florian Band a Petofi radioban az iccakai musorban. Elcsiptem egy reszet a musornak, erdemes meghalgatni annak aki lemaradt rola, tok aranyos reszlete volt a musornak. MP3 formatum, kb 2 perc

Nah egyelore ennyi....
Válasz küldése