* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 26. 18:27

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 61 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 05. 19:13 
vízpocsékoló

Erőt egészséget mindenkinek!!!!!!

Sajnos a múlton nem tudunk változtatni,mindig a jóra kell gondolni,arra hogy az edzéseken milyen jó hangulatot teremtett a mi kis csapatunk!!!!!!!!
Köszönettel tartozunk minden becsületes bírónak és versenyzőnek!
Számomra Szászvár ÖTE a legjobb de nem azért mert én vagyok az edző hanem azért mert egy kiváló magatartású lelkes kis emberekből áll!!!!
Nagyon HIÁNYOZTOK nekem!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andrea

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 05. 10:57 
szikracsapkodó

Hello!
Hát...hehe
Izé kb 170 cm magas,barna haj(bár sokan feketének mondják), barna szem. ennyi. és kösz

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 22:43 
vízpocsékoló

Szia Luca!
Megtudnád mondani külsőre,hogy,hogy nézel ki? És HAJRÁ BECSEHELY!!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 19:31 
parázspörgető

Sziasztok Kedves Versenyzők!

Bár gőzőm nincs milyen egy ilyen verseny, de a hozzászólások felkeltették az érdeklődésemet :-P .
Jó volt olvasni, hogy megbékéltetek, bár mindenhol így működne.
Gratulálok mindannyiótoknak!
Üdv : Babák Bernadett

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 19:24 
Szent Tömlő őrzője

Idézet:
Nagyon örülünk csak kár h mindig az a csapat lesz az első aki abból a megyéből származik ahol rendezik az országos versenyt!!!!!

Ennyi erővel budapest is lehetett volna első eddigi minden versenyen. Milyen érdekes, h több helyen is a rendező csapat nyerte. És volt olyan verseny, ahol az utolsó állomásra nem is engedtek minket, de mégis volt ott legjobb csapat.

Idézet:
Én voltam az edzéseiken és láttam, hogy mindent beleadnak azok a lányok ahogy azt kell...

Ha meg az alapján, h ki mennyit készült fel, mi is szívvel, lélekkel dolgoztunk, szerintem minden csapat ezzel így volt, úgyhogy ez alapján nem kéne megítélni, ki az első. Igaz ez személyeskedés, de zárójelben megjegyezném, hogy nekem még nyelvvizsgám is volt közvetlenül a verseny után, úgyhogy készülnöm is kellett a verseny mellett rá. Szóval sztem ez nem megítélési alap.

Idézet:
Azt mondta az egyik bíró h Szászvárnak adná a legnagyobb kupát mert Szászvár a legbecsületesebb csapat!

Erről meg végképp nem kéne beszélni. Mindenki becsülertes sztem, úgysem tud csalni, legfeljebb a bírók tudnak, de ez már szintén más kérdés. Nem csak Szászvár lehet becsületes, a többi csapat is nagy valószínűséggel az volt.

Idézet:
Azért ez nem semmi!Akik megnyerték 2004-be a versenyt semmit nem hoztak haza hanem inkább lebőgtek!És most a 2006-os versenyen a nyertes csapatot a főbírok készítették föl 3 hónapon keresztül, akkor vagy mindenkit, vagy senkit sztem!

Miért ne lehetne? Az meg a másik, h náluk főbíró úgysem lehet az, aki felkészítette őket, és így nem sportszerű. Végülis mindenkinek kéne a szabályzatot ismerni annyira, sztem az mind1, hogy ki készít föl, mindenkinek kéne annyira tudnia, mind aki versenyez, mind aki felkészít.

GOLD PRIDE SENIORS '09
SHS VARSITY TENNIS SQUAD CAPTAIN
SHS VARSITY BOWLING SQUAD CAPTAIN - STATE FINALIST
SHS VARSITY TRACK AND FIELD SQUAD - ACADEMIC ALL CONFERENCE

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: :)
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 17:43 
szikracsapkodó

Köszi mindenkinek!

Köszi a drukkolást! És bocs,hogy én is hirtelen ideges lettem. És ez szép tényleg: hogy drukkoltok nekünk és nem azt mondjátok, hogy fú ezek úgyse fogna semmit elérni. Szóval tényleg nagyon köszi, rendes volt.

Na én meg megyek is edzeni, épp versenyre készülünk ;)

Sziasztok!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 15:15 
vízpocsékoló

Köszönjük a hozzászólást Á.I!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 14:33 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Sziasztok.

Huh, elolvastam az összes hozzászólást és majdnem értem is a leírtakat.

Egy alkalommal voltam a szászvári lányok edzésén, a helyhez képest óriási dolgot műveltek a versenyen. De a becsehelyi lányokat most nem lehetett megverni. Miért is? Mert most Ők voltak a legjobbak!

Valóban voltak problémák a Szfvári versenyen, de ezek egyike sem jelentkezett most, minden bíró a munkája legjavát adta. A becsehelyi csapatot T.F. készítette fel, a főbírók egyikének sincs csapata, illetve nem végeztek az élen. (Pásztó, Bp, Komló)

Komicic: ha az 1-es nem a két céltábla lába által határolt területen áll, 10 hp kell adni. tehát a döntés helyes volt.

Székesfehérváron nem volt bunda, a bírók minden hibát észrevettek és büntettek. (Roppant szégyellném, ha igazad lenne a kamerázós dologban, én nem hallottam róla. Biztos, hogy így történt??)

szszot: nem az osztó elmozdulásáért, hanem a kapcsolás közbeni kilépésért ítéltek a bírók 10 hp-t.

Természetesen gratulálok Becsehelynek, T.F.-nek, Szászvárnak és Andinak, Berettyó ÖTE-nek és Gy.F-nek valamint a fiúcsapatoknak, Vértessomló, Letenye és Kurd csapatainak, felkészítőinek. Nélkülük nem ez a verseny lett volna !!!!

2008-ban Karcag. Addig mindenki átgondolhatja és értékelheti a történteket. Ha valaki több edzést, gyakorlást tud végezni, jobban tudja motíválni a csapatát, az lesz az első ! A sport már csak ilyen.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 14:02 
vízpocsékoló

Mi nem tudtuk ezt ,nekünk is csak mondták!Visszavonjuk a vádaskodást és elnézést kérünk!Gratulálunk Becsehelynek az első helyezésért!És hozzatok egy aranymínősítést!Drukkolunk!!!Sok sikert és hajrá MAGYARORSZÁG!!Minket a felnőttek félre vezettek mert mi a verseny lázába nem tudtuk figyelni a többi csapatot?Ezért lettünk egy kicsit indulatosak!Mégegyszer bocsi!Azért Szászvár ÖTE is jó volt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 13:21 
vízpocsékoló

Nem mintha rászorulnának, de mégis megszólalok a becsehelyi lányok védelmében. Nem 3 hónapja készültek a versenyre, hanem Székesfehérvár óta FOLYAMATOSAN! Télen-nyáron. Először Varasdra, hogy becsületesen helytálljanak és képviseljék Magyarországot . Szinte teljesen önerőből. Meg az önkéntes segítők jóakaratából. Köszönet nekik innét is!
Varasdról ezüst minősítéssel jöttek haza. Ez nem ugyanaz mint az ezüstérem! Még SZÁSZVÁRON sem.
Utána meg akarták védeni a címüket, mert már előtte sokan okoskodtak, hogy Szfehérváron "csak véletlen szerencsének volt köszönhető" a bajnoki cím. (Amúgy véletlenek pedig nincsenek.) És, lám...
A nézőtéren egyébként ismeretlenek arról beszéltek, hogy "biztos ütik ezeket a lányokat, hogy olyan fegyelmezettek" - nem ütik őket, csak jól nevelik. Sportszerűségre, kitartásra. És még arra is, hogy ha veszítenek, azt is el tudják viselni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 11:29 
vízpocsékoló

Csak tudjátok Székesfehérváron (az én meglátásom szerint) sok volt a bunda... Mert mi edzésen rekkordot futottunk és a bírók figyeltek ránk, hogy "ezekre vigyázni kell" és versenyen azonnal ránk nyomták a 30 Mp-et. Pedig simán elsők lehettünk volna...jah és 40 Mp-et akartak adni csak direkt lekameráztuk és így "csak" 30-at adtak. Hallotam, hogy voltak olyan csapatok akik a verseny előtt 3 nappal kezdtek el készülni és a versenyen azt se tudták, hogy mi a dolguk. Jah Gartula, az összes csapatnak. Szerencsére amit ide leírtam nem láttam annyira Zalaegerszegen úgyhogy javul a verseny. :-) Ezt nem azért szántam,hogy bárkit is megsértsek vagy valami hanem így láttam és ezt elszerettem volna mondnai (lehet, hogy ez nem igaz).

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 10:49 
slagmester

Luca nagyon jól beszél. És ha egy 14 éves kislány ilyen bölcsen tud véleményt nyilvánítani, akkor mindenki az első felindulását meggondolva kéne nyilatkozzon.
Nem elfogult és sportszerű.

Én tudjátok mit mondok?!
Ott voltam, és egyforma boldog vagyok mindkét csapat eredménye láttán, mert gyönyörűek és ügyesek.
Ebben van az erő.

Különben minél több csapat jön el egy ilyen versenyre annál nagyobb értelme van, ami már most sem vitatható.

Ezen felül mondok valamit: Ha Szászvár is Magyarországot szeretné Svédországban képviselni, megteheti. A Szövetség csak 2 csapatot tud anyagi helyzete miatt küldeni. Ha valaki kifizeti saját utiköltségét és nevezését a Szövetség biztosan segít az összes többi munkában (nevezés, stb.).

De vissza a versenyhez....

Aki ennyit gyakorol, dolgozik, és küzd az csak elismerést érdemel.
Távolabbról (ami a csapatnak talán nem pont a jó szompont) mindenki győztes. Mivel magát próbálja túlszárnyalni. Fejlődik és építi az országot, vitázgatás helyett munkájával!

És most ennyit szólottam!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 9:45 
szikracsapkodó

És köszi a védelmet másoktól is! Örülök hogy megvédtek minket a (sorry) baromságoktól.

És nem hiszem hogy nem adott bele mindenki az edzéseken mindent. Igen mi is nagyon keményen küzdöttünk. A háttérben annyi áll, hogy Becsehelynek kb. 9 évnyi versenyzésébe került mire meg tudta szerezni az első helyet. Igenis mindenkinek van mit tanulni. Csak meg kell nézni a külföldi versenyeket...és mindenki látja mit tudnak. Akkor azt a magyarok mért ne tudnák megcsinálni??? Csak időbe telik míg valaki elér oda...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: védelem
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 04. 9:34 
szikracsapkodó

Sziasztok!
Szeretném megvédeni a csapatunkat...a kétszeres országos nyertes becsehelyi lányokat. Nem tudom miért érnek minket vádak, ugyanis teljesen alaptalanok.
1.minket is, mint mindenkit a parancsnokunk-Tóth Ferenc-készített fel minden versenyre
2.Hogy mért is nyertünk? Hmmm...hát nem tudom ki miről beszél, hiszen a bírók ugyanúgy ítéltek mint mindenkinél...nálunk is behúzták a 10 hibapontot
3. az olimpián abszolúte nem bőgtünk le...ezüst minősítéssel tértünk haza, és felállítottuk az új országos rekordot
4. a megyei versenyünkön MÁSODIK éven "romlott el" az érzékelő a 3as puttonyfecskendőnél és szintén folyt ki a víz. mi is újra mentünk...rögtön(én vagyok a 3as) és remek időt mentünk

És különben már én is kíváncsi lennék, hogy mért is lettünk elsők??? !

Az senkinek eszébe se jut hogy mi is tudhatunk annyit vagy többet mint Szászvár öte?

Szeretnék emlékeztetni mindenkit hogy két éve Gencsapáti is rávert pár pontot Szászvárra, és így Szászvár 3. lett. Szóval szerintem nincs ok itt semmilyen szidásra és saját magunk dicsőítésére.

Várom a további vitákat, mert biztosan lesznek, és én minden kérdésre és vádra megfelelő választ fogok adni.

És szeretnék gratulálni a 2. helyhez mert tényleg szép volt, és én is büszke vagyok a saját csapatomra.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 20:07 
Szent Tömlő őrzője

Komicic

Mi kint voltunk mint nézők, és bizony tapasztaltuk hogy kemény a verseny ebből a szempontból is. volt hogy az osztó elcsúszott kb. 5 cm-el ( nagyon kicsivel ) és már kapták is a piros zászlót. Most voltunk először, ha minden jó mi is megyünk a következőre.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 16:42 
vízpocsékoló

Sziasztok! Szerintetek azért lehet adni 10 MP-et, mert a kapitány a két tábla közt 8 cm-rel hátrébb ált?? :-(

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 14:59 

Ezek valóban elgondolkodtató dolgok.
Kíváncsian várnám esetleg a rendezők,vagy a versenybírók véleményét is...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 11:22 
vízpocsékoló

2004-be a bírok nem kapcsolták be a szírénát amikor megtelt az 5 liter víz és a csaj 2 percig pumpált mire bekapcsolták!Utánna rögtön újra kellett csinálni az egészet!Azért csinálják ezt mert mindenki tudja h Szászvár volt az aki 2002-be megnyerte a versenyt és 2003-ba olimpián ezüst érmet kaptak!Azért ez nem semmi!Akik megnyerték 2004-be a versenyt semmit nem hoztak haza hanem inkább lebőgtek!És most a 2006-os versenyen a nyertes csapatot a főbírok készítették föl 3 hónapon keresztül, akkor vagy mindenkit, vagy senkit sztem!Az lenne a sportszerüség!Azt mondta az egyik bíró h Szászvárnak adná a legnagyobb kupát mert Szászvár a legbecsületesebb csapat!Tudom h mért lettek elsők de arról nem akarok beszélni!Én igenis büszke vok a 2. helyezésért mert ez országos verseny volt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 11:14 
vízpocsékoló

bocs én is arra gondoltam csak a tavaly majdnem olyan mint az elöző... És majd a lányok leírják ha gondolják... Én nem fogok a nevükben beszélni!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 11:14 

Lycos írta:
Az már minde1! Tavaly volt az... Az idén más volt, de mindig van valami...

Nem mindegy...Hiszen éppen ebből indult ki itt egy vádaskodás,aminek az okára okkal lennénk kíváncsiak.ha meg mindegy lenne,akkor miért került fel ide a netre,ország-világ színe elé? :-? :-k

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 10:48 
kapacsmester

T.Lycos.
Hidd el nem kötözködni akarok, de az előző országos ifjúsági tűzoltóverseny nem tavaly, hanem Kettő éve 2004-ben volt.
Egyébként engem is kiváncsivá tettél, kérlek írd le mi nem tetszett, alaptalanul, általánosságokat írva ne vádaskodj!!
Boxer

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 10:36 
vízpocsékoló

Hogy legyen a lányoknak így kedvük versenyezni... A versenyszerűség számít...!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 10:34 
vízpocsékoló

Az már minde1! Tavaly volt az... Az idén más volt, de mindig van valami...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 03. 10:24 

Megtudhatom,mi nem működött?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. júl. 02. 23:31 
vízpocsékoló

Szerintem ha valaki megérdemelte a vándorkupát az a Szászvár ÖTE lett volna! Én voltam az edzéseiken és láttam, hogy mindent beleadnak azok a lányok ahogy azt kell... Nem értem mit kellene tanulniuk. De azt nem is írom ide, hogy mit nem kellene az életben tapasztalniuk! Mident beleadtak az elöző versenyen is. És mi volt nem működött az eggyik berendezés megfelelően. (pedig elsők lettek volna) Aztán újból kelett végigcsinálniuk pihenő nélkül. Ezért már hibát is ejtettek. Ennyit aspotszerűségről és itt nem tudom, hogy kinek és mit kellene tanulnia!

Üdv.

Ui.: Kíváncsi vagyok a reakciókra!

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 61 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]