* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 23. 11:21

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: képek
HozzászólásElküldve: 2005. szept. 04. 14:48 
vízpocsékoló

Sziasztok!

Nézegettem a képeket és felfedeztem egy YAMAHA SUPER TÉNÉRÉ-t.
Ha valaki ismer legyen szíves adjon nekem infót róla.
Szeretném beszervezni egy Yamaha klubba/TÉNÉRÉ KLUB/.

Köszi.
Sztív
miszterember@citromail.hu
30-6820987/Makó/

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: TÚRA
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 10. 22:22 
vízpocsékoló

Sziasztok Túrázók!

Szeretnénk megköszönni, hogy második alkalommal is veletek túrázhattunk és befogadtatok minket közösségetekbe. Az első nap végére eléggé szét voltunk SV (650), de az összetartó, vidám csapat feledtette velünk a kezdeti kellemetlen időjárást is.
Örülünk, hogy ennyi barátságos embert ismerhettünk meg, reméljük jövőre újra együtt motorozhatunk!
Száraz utakat mindenkinek!

Éva & Tamás
Mezőkövesdről

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 09. 19:19 
Szent Tömlő őrzője

Köszi Norbi :))) Végre láthattam magam mocin ülve hátulról :)) Jók a képek, jó emlékezni

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: képek
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 09. 18:33 
tűzkőről pattant

Sziasztok.

Ha esetleg meg szeretnétek nézni a képeket amiket csináltunk a motoros turán akkor ezen az oldalon nyugodtan megnézhetitek napi idöszakokra bontva.

www.motorostalalkozo2005.kepeim.hu

mindenkinek jo képnézetegetést kivánok és további jó szolgálatott.

szevasztok Norbi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 08. 15:47 
Szent Tömlő őrzője

Azok nem csak mi votlunk :) Mi nem voltunk többszázan :) MI csak most kivételesen csatlakoztunk.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 08. 15:19 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Felhergeltétek az ombudsmant? :-D
http://www.origo.hu/itthon/20050808azombudsman.html

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 08. 12:29 
VIP

Szép napot mindenkinek!

Szeretném megköszönni elsősorban a szervezőknek, segítőnek,valamint mindenkinek, aki tett a túráért és annak sikeréért, a sok munkát, ami ebben az útban benne volt! Nem szeretnék senkit név szerint említeni, nehogy valaki kimaradjon, de személy szerint nagyon nagy élmény volt látni, ahogy a felvezetőmotorosoktól a záró VW Golfig mindenki tudta és tette a dolgát és mindenki figyelt a másikra!!
Azt hiszem, hogy tényleg nem a legideálisabb időnk volt pl. Eger és Tokaj között, de talán így még emlékezetesebb lesz ez az út!
Mire vasárnap hazaértünk pont 1200 km-t mutatott a km számláló, de azt beszéltük Vikivel, hogy ha lehetne azonnal gurulnánk vissza Szigetszentmiklósra és onnan a túrára!
Be kell, hogy valljam, nagyon furcsa érzés volt társak nélkül motorozni hazáig!

Jók legyetek és köszi mégegyszer mindenkinek!!

Üdv: Tamás, Viki és a Bandit.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Motoros találkozó
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 07. 23:58 
tűzkőről pattant

Üdvözlök mindenkit.

Megköszönöm a lehetöséget,hogy részt vehettünk a VW GOLFunkal a Motoros találkozotokon és segithettünk nektek a baleset mentes közelekedésben,hogy ti nyugodtan tudjatok motorzni.Ez a három nap nagyon jó volt csak az idö lehet volna jobb is.Remélem ti is jól éreztétek magatokat ezekben a napokban.Igaz hogy az utakoton kicsit megizadtunk de nem számit mivel ti mindanyian épségben értetek haza és nekünk ez volt a legfontosabb.Remélem a következö Motoros találkozotokon is ott lehetünk és biztosithatlyuk a ti utatokat is.Remélem még találkozunk evvel a JO KIS CSAPATTAL és segiteni tudunk titeket.

További jó útat és jó motorozást kívánok nektek.

szevasztok VW GOLF (NORBI? ISTVÁN)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 06. 20:47 
Szent Tömlő őrzője

Hali mindenkinek :)

Devi megérkezett a motoros hepajról és nagyon jól érezte magát :)
Ezúton is szeretném megköszönni Karcsinak a lehetőséget, hogy velük tarthattam. Jenőnek, hogy mögötte ülhettem. És az összes többi motoros felvonuláson résztvevőnek, akik bedfogadtak és csodálatos három napot tölthettem velük.
További jó motorozást annak, aki megy tovább :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 04. 18:52 
Szent Tömlő őrzője

Hát, jól kifogták az időt szegények!
Balesetmentes utat és - az idő ellenére - jó szórakozást kívánok nekik!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 04. 18:35 
Szerkesztő

Ma útnak indultak a motoros tűzoltók.

Képek

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. márc. 07. 10:16 
pernyekergető

Erőt, egészséget!

Lassan beköszönt a tavasz, minden motoros előveszi a vasat, és elkezdi tervezgetni, mikor, hova is kellene menni.
Itt meg is ragdnám az alkalmat, hogy segítsek egy túraajánlattal!
Ha, kedvet érzel, tűzoltókkal együtt motorozni, akkor augusztus 4-5-6-ra ne tervezz más programot!
Ez lesz a II. közös motorozásunk, aki ott volt az I. felvonuláson az már sejtheti, mire számíthat, de ha te, idén szeretnél csatlakozni hozzánk, akkor a lánglovagok aldalán, a programok között tájékozódhatsz az útvonalról, és a részletesebb információkról.

Ízelítőként, csak annyit, hogy a tavalyi gurulás koreográfiáját alapul véve, most az ország keleti részét járjuk be, 3 napon keresztül, 800 kilométert gurulunk, remélem hasonló fegyelmezettséggel, és lazulós éjszakákkal, mint, ahogyan ezt 2004-ben tettük.

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Vas Károly szervező

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. feb. 24. 18:30 
Szent Tömlő őrzője

köszönöm meszler...Egyenlőre még kellene szereznem vkit akinek van motorja :lol: De azon vagyok :) mert nagyon elmennék ám :)
Mégegyszer köszi a linket, fejben tartom :)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. feb. 24. 18:04 
lángterelgető

Jelentkezni lehet:
http://firetrucks.uw.hu/modules.php?name=Motorostura

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. feb. 18. 23:20 
Szent Tömlő őrzője

sziasztok!

Lenne egy kérdésem... Ilyen felvonuláson előfordul olyan is, aki nem tűzoltó? Mert ugyan írtátok, hogy tűzotló szimpatizánsokat is vártok, de azért mégis mennyire szoktak előfordulni ott veletek civilek? Mert maga a dolog irtó jó bulinak tűnik, motoron ülni meg több mint élmény, főleg ennyit :) Remélem, nem cikis a kérdés... :oops:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. feb. 18. 18:56 
Szerkesztő

II. Motoros Tűzoltó Felvonulás augusztus 4-6-ig:
http://langlovagok.hu/programok/motoros2005.shtml

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. dec. 30. 16:14 
szikracsapkodó

Sziasztok!

MINDEN KEDVES TŰZOLTÓ ÉS NEM TŰZÓLTÓ MOTOROS KOLLÉGÁNAK AKI RÉSZT VETT AZ IDEI MOTOROS FELVONULÁSON.KIVÁNOK NAGYON BOLDOG ÉS SIKERES ÚJ ÉVET.A MIELÖBBI VISZONTLÁTÁSRA.

Köllő Zsolt/KAMERAMAN/

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Eladó motorok
HozzászólásElküldve: 2004. nov. 19. 15:33 
vízpocsékoló

Sziasztok Eladó egy Pannoni t5 oldalkocsis rendezett papirokkal rendezett papirokkal és egy izs planeta 3 szintén rendezett papirokkal. érdeklödni lehet:
tel: 0630-250-6434
0629-339-492

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Hétvégén irány Sopron!
HozzászólásElküldve: 2004. okt. 18. 14:50 
pernyekergető

Erőt, egészséget! Sziasztok!

Október 22-23-(24)-én (péntek-szombat-(vasárnap)) ha jó idő lesz, -márpedig a mete-urológusok azt jósolják- Sopron és környékén motorozunk kicsit.
Péntek reggel 8-9 óra közt indulunk Szigetszentmiklósról, Veszprémbe, onnan, pedig irány Sopron. Aznapra terveztünk egy kis szelíd gesztenye-szedést, aztán keresünk valami szállást. Este városnézés, vacsi, majd a helyi nevezetességek (Tűztorony, Gyógygödör, stb) felkeresése. Szombat reggel, ahogy a csapat és az időjárás engedi, motorozás a környéken Kőszeg, Ausztria, Fertőtó, stb.) Ha még van kedvünk és energiánk, akkor alszunk még egyet, és csak vasárnap indulunk haza.

Esőruha jó ha van mindenkinél, a kellemetlen meglepetések elkerülése végett!

Ha van köztetek aki tud valami családias jellegű panziót, szállást, vagy kiadó szobákat, szóljon, mert amiket én ismerek azok 2500 Ft/fő/éjszaka.

Szép napot!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 26. 10:19 
pernyekergető

Helló motorosok!

Jön az ősz ez az igazi motoros szezon számomra, igaz nem lehet minden esetben lábtartóig dönteni, néha az eső is elered, de legalább jól érzem magam a bőrruhában és a megállók alkalmával sem folyik rólam a víz. Összehozhatnátok egy hétvégi gurulást! Mondjuk kibérelnénk egy erdei házat, ott aztán lehetne sütni, főzni, kirándulni, ha van termálvíz, akor áztathatjuk izületes tagjainkat, stb.

Tűzoltó Főző- és Bor verseny !

Tisztelt tűzoltó kollégák!
A versenyre várjuk az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságok, és Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóságok főzési tudományát bemutatni kívánó csapatainak jelentkezését, valamint azon tagjait, akik borukra méltán büszkék, és a versenyben saját borukkal részt kívánnak venni! Este a résztvevőket a laktanyában változatos programmal szórakoztatjuk.
Tervezett programok
-Rövid ismerkedés után a csapatok érkezési sorrendben elfoglalják a kijelölt tűzrakó helyeket és a féltve őrzött, szigorúan titkos receptek alapján hozzálátnak a főzéshez.
- A helyi petánqe szövetség versenyzői irányításával petánqe bajnokság.
-Az elkészült ételeket, és a nevezett borokat egy aranysapkás mesterszakács és egy villányi borlovag zsűrizi.
-Palacsintasütő verseny szabadtűzön.
-Az estebédet követően sor kerül az ünnepélyes díjkiosztásra, amikor kiderül, melyik étel készült az ízlelőbimbóknak legkedvesebben.
-A jóllakott tűzoltókat a továbbiakban változatos műsorral szórakoztatjuk:
-Street fighter Show a laktanya udvarán. Sűrű fűst esetén senki ne szaladjon a tűzoltó fecskendőhöz, az csak a motor akrobata aszfaltizzasztásának végterméke.
-Díjugratás a Mustang Lovasklubb lovasaival, Western lovas bemutató a Dunaharaszti Westernlovas Egyesület előadásában.
-Az estebéd okozta fáradságot enyhítően Husztli Pityu és Öcsi barátja táncformációja, hívja táncba a társaságot, miután hagyományőrző, népi motívumokkal tűzdelt előadásukkal megalapozzák az éjszakába nyúló zenés, táncos mulatságot.
Az üdítőt, sört, sörkorcsolyát a Szigetszentmiklósi Tűzoltóság ingyen biztosítja.

Tájékoztató az Ötödik Szent Mihály-napi Tűzoltó Főző- és Borversenyhez

A nevezési díj a főzőversenyben részt venni kívánok esetében 4000 Ft+Áfa/csapat, a borverseny résztvevői esetében 1000 Ft+Áfa/fő. A részvételi díjat a helyszínen lehet befizetni. A főzéshez szükséges eszközöket, alap -és nyersanyagokat a résztvevőknek kell biztosítaniuk, magukkal hozniuk. A tűzrakáshoz szükséges tűzifát a szervezők biztosítják. A főzőversenyben hagyományos, illetve tájjellegű, szabadtéri tűzön, bográcsban készülő étellel lehet nevezni. Ezen belül az étel fajtájának megválasztása a versenyzők dolga! A borversenyben kizárólag saját borral lehet indulni, a részvétel feltétele az adott borból 2 literes mennyiség biztosítása. A résztvevők számára a szervezők az üdítőt, a sör és a sörkorcsolyát térítésmentesen biztosítják! A versenyen résztvevők családtagjaikat is magukkal hozhatják, azonban ezt kérjük a jelentkezők számánál figyelembe venni, illetve megadni.

Mindkét kategóriában neves szakmai zsűri bírál, dönti el a helyezéseket. Az első három helyezett a serlegen és az emléklapon kívül értékes díjazásban részesül.

A résztvevők számára, fürdési, mosakodási lehetőséget biztosítunk, sátorozni a laktanya udvarában lehet.
Egyéb szálláslehetőségek csak korlátozott számban térítés ellenében biztosíthatunk. Ez ügyben kérjük a kapcsolatot a szervezőkkel felvenni!

A nevezéseket- az idő rövidségére való tekintettel 2004. szeptember 19-ig kérjük megküldeni a következő fax számra: 06-24/444-702.

A nevezéseket a mellékelt nevezési lapon kell leadni!

Nevezési lap a Ötödik Szent Mihály-napi főző-és borversenyre

A csapat, illetve a borász versenyző neve:

Melyik szervezeti egységtől van/vannak:

Hány fővel vesznek részt a versenyen (családtagok is!):

Melyik kategóriában indul/indulnak:Főzés / Borászat

Milyen étellel, illetve borral indul/indulnak:

További felvilágosítást a szervezők adnak: Hajas Tibor Vas Károly
24/525-309 24/525-306
06-20-530-40-82

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Motoros tűzoltó túra videó és fényképfelvételek
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 17. 10:09 
szikracsapkodó

Sziasztok!
Űdvözlök mindenkit aki a motoros túrán részt vett én voltam a bordó II vw jettával.Akit érdekel a videó felvétel és a fotók a túráról az keressen meg az inforum77@freemail.hu cimen .Egyébként nagyon tetszett a túra,nagyon jó volt a csapat.Nekem sajnos az autó pont menetközben adta be az unalmast a katalizátor eldugitotta az egész kipufogó rendszert,de a lényeg végig mentem a túrán.Ezúton szeretnék köszönetet mondani Vas Karcsinak és Hajas Tibinek, hogy harmad magammal ott lehettem.Mindenkinek sok benzint és széles útat balesetmentes közlekedést kivánok.

Zsolti/KAMERAMAN/

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 13. 10:15 
pernyekergető

Ezúton is szeretném kifejezni tiszteletemet, azoknak, akik eljöttek, itt voltak, motoroztak és lelkesedésükkel nagyban hozzájárultak ahhoz, hogy egy ötlet megvalósulhasson, hogy mi Motoros Tűzoltók bebizonyíthattuk, hogy a Tűzoltó barátság és a Motoros összetartás milyen erős kötelék is.

Ha csak ennyi kell ahhoz, hogy ilyen pozitív dolgokat érjünk el, akkor bizton számíthattok rá, hogy jövőre ismét érkezik majd egy levél, amiben hívunk benneteket -és azokat, akik részesei szeretnének lenni a mi „kis” csapatunknak-, a II. Motoros Tűzoltó Felvonulásra.

Benzingőzös nyár utót és nyugodt szolgálatot!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 08. 21:21 
vízpocsékoló

Üdvözöllek EASY-RIDER!!!

Örömmel nyugtázom, hogy hazaértél, én is szerencsésen ugyanezt tettem. Az a kis húzódás majd elmúlik, amíg megvan, friss emléket ébreszt a túráról. A csizmát ragasztasd meg és indulhat az újabb menet. Remélem, nemsoká összefutunk valahol, addig is vigyázz magadra!

Üdv: Törő Karcagról

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 08. 13:44 
kapacsmester

Üdvözlet mindazoknak akik túlélték a 3 napos, felejthetetlen túrát!

Jelentem szombaton (17:25) szerencsésen hazaérkeztem Várpalotára. Egy kicsit eláztam kiérve Kecskemétről, de rövid időn belül megszáradtam. A szegedi akrobatikus "MEGÉRKEZTEM!" :lol: :lol: sztori hatására enyhén meghúzódott a lábam, de nem vészes, hisz azt szokták mondani, hogy ami nem öl meg, az erősít!!
A csizmámat is kár érte, ugyanis levállt a talpa, mert menet közben leért a földre, de szerencsére nem húzott le magával, inkább levállt.
Mégegyszer köszönöm a lehetőséget, s remélem jövőre is megejtjük ezt a túrát!

Karelkee!
Készítettem egy pár képet a mociról és összeállítottam egy kis szöveget is mellé. Hová küldhetem? Privátba? Kérlek jelezd!
Sziasztok!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. aug. 03. 16:21 
vízpocsékoló

"Karelkee"!
A karcagi brigád megfogyatkozott, így csak egyedül megyek. Ha 10-re nem érnék oda Szigetszentmiklósra, akkor hol tudnék csatlakozni? A régi 70-es úton megyünk Fehérvárra vagy más úton?
A csütörtöki találkozásig üdv: Törő

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 71 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]