* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 24. 23:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. aug. 14. 10:45 
vízpocsékoló

Uraim!!!!
Valaki szervezzen már egy darts,pingpong,paintball,koronglövő versenyt.
Ne csak focit meg gurigatós versenyeket.
Köszi nyugodalmast! :-?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005. máj. 28. 18:27 
slagmester

Szia Kiváncsi.

Szeretném neked elmondani hogy én is évekig versenyeztem. Abban az időben is ez volt a szokás, de mi nem törődtünk vele. Nekünk az volt a lényeg hogy a régi haverokat láthassuk, beszélhessünk egymással. Szerencsére vannak parancsnokok, akik felveszik a fordulatot és az állomány között érzik jól magukat. Remélhetőleg egyre többen lesznek és akkor kialkul az a tűzoltó társadalom amit az úgynevezett (öregek) megálmodtak. Nálunk Gyöngyösön a pk. szeret az emberek között lenni. (A régi utált minket). Remélem neked is egyere több pozitív élményed lessz ezzel kapcsolatban. Üdvözletem neked:

zsottty

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Versenyek
HozzászólásElküldve: 2005. máj. 28. 10:24 
vízpocsékoló

Üdv mindenkinek!

Mint látszik, uj vagyok itt köztetek. Ami arra sarkallt, hogy irjak, (eddig csak olvasó voltam) a következő:

Nemrég voltam egy tüzoltó versenyen ( bocs ha rosszul emlitem) ahol tobb város tüzoltósága vett részt.
Volt ott száz méteres futástól kezdve létra mászásig minden, ami gondolom, ilyenkor lenni szokott. Nagyon lelkesek voltak a csapatok tagjai, látszott, hogy szivvel lélekkel teszik a dolgukat, a maximumot nyujtva. Ez nagyon tetszett, mert ettől verseny a verseny. Ami viszont igy kivülállóként cseppet sen volt szimpi, ahogy a vezetés ill az arany vállaposok hozzáálltak a dolgokhoz. Teljesen ugy nézett ki a dolog, hogy a verseny nem játék, nem azért van, hogy valóban a kis tüzoltók mutassák meg mit tudnak, hanem egyfajta városok közötti rivalizálás kinézete volt a dolognak.
Szabályosan érezni lehetett, melyik város emberei vannak un. kiszoritva az aranycsillagosok táborából (itt nem csak a versenyzőket értem, hanem a parancsnokot is. Mintha valamiért kilógna a sorból, nem tekintenék közülük valónak. Vagy csak én látom igy? Mert nem ismerem a szokásokat, a belső viszonyokat? Ez is lehet, de nagyon feltünő, és irritáló volt.

A másik, ami nagyon szemet szurt, de ugyanakkor rettenetesen szimpi volt nekem:
A "vezetés" (arany vállaposok) egy kupacban békésen sörözgettek, nevetgáltek, ahogy illik. Csetlettem, botlottam, nézelődtem, és mit látok? Egy nagyobb fa árnyékában béksen heverészik az egyik csapat tagsága. No nem ez volt a furcsa, hanem az, hogy köztük heverészett a füben egy arany vállapos is. És érdekes módon, jól érezte magát a beosztottai körében. Vajon ez igy van máshol, más versenyeken is?

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]