Hagyományos tűzoltóverseny

Tűzoltósportok, sportoló tűzoltók, tűzoltónapok, egyéb rendezvények.
Grófúr
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Grófúr » 2007. júl. 07. 23:17

BU20 írta:Kedves Grófúr!

Pontosítanék!! Nem a Berettyó ÖTE rendezi.

Berettyóújfaluban a IV. Bihari Nemzetközi Hagyományőrző Kocsifecskendő Verseny és Tűzoltófesztivál 2007. szeptember 07-09-ig ebben az évben is megrendezésre kerül.
Benne van a városi és a megyei rendezvénynaptárban is.
Idén azonban a Berettyó ÖTE önkéntesei helyett a Hajdú-Bihar Megyei Tűzoltószövetség és Berettyóújfalu HÖT rendezi meg.

Pályáztunk ismét, hogy szinvonalas kísérő programok lehessenek, de eddig még nincs eredmény.

Ha nem nyernénk pénzt a rendezvényre, akkor is megrendezzük, de akkor "csak" a verseny lesz megtartva 09.08-án.

Bízom benne, hogy ismét találkozhatunk Berettyóújfaluban egy jó kis buli keretében.

Györgyfi Sándor tű. őrgy.
Berettyóújfalu HÖT
:tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo:
:tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo:

Remélem is bizakodom!! :-P

Hiszen a tavalyi rendezvényetek egy életre szólt!! Egy életre szóló élmény volt!
HÁL' Istennek a Laci által leadott infók, Dez'infók vóltak!! :-P 8-) :-P

Ha, lessz megyünk!!
De, a föző versenyt MI nyerjük meg az idén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jó szervezést!
És, várjuk a meghívót!!!
Csak az ÉL igazán, aki másoknak is ÉL! /xakmondas/
elefszina
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: elefszina » 2007. júl. 05. 21:39

Szia qcu!

Melyik csapatra gondolsz? Mert ...
"A szerelem egy mély verem ! "
qcu
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: qcu » 2007. júl. 02. 20:58

Helló ismét!
Félreértés ne essék, a rendezvények lebonyolítása és a verseny profi volt!!! Le a kalappal tényleg színvonalasan meg lett oldva! A bíráskodással csak 1 csapatnál volt problémám mert részrehajlóan ítélt (ezt nem 1 ember és nem 1 csapat állította ezért vettem a bátorságot hogy megkérdem itt hátha más is látta), de azt szerintem nem csak én figyeltem meg.....
egyébként a bíráskodás is tökéletes és profi volt!
elefszina
vízpocsékoló

verseny

Hozzászólás Szerző: elefszina » 2007. júl. 02. 19:51

Sziasztok!
Én bíró voltam a Berettyói versenyen. Úgy érzem, nem hibáztunk, jó munkát végeztünk, bizonyítja, hogy nem volt óvás. Szerintem, szinvonalas volt a verseny és a programok is. Én a csapatom mellett voltam elszállásolva és semmi kivetni valóm nem volt benne, sem a szálláshelyben. Az étkeztetés sokkal jobb volt mint Kőszegen, és több volt a program is. Le a kalappal a rendezőség előtt. Én csak gratulálni tudok nekik és köszönettel tartozunk mindenért.
"A szerelem egy mély verem ! "
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2007. júl. 01. 23:38

BU20 írta:A II.OHTV eredményei letölthetők az MTSZ honlapjáról!!

www.mtsz-firefa.hu
A Lánglovagokról szintúgy:
http://www.langlovagok.hu/html/tuzvonal/303.shtml
BU20
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: BU20 » 2007. júl. 01. 23:34

A II.OHTV eredményei letölthetők az MTSZ honlapjáról!!

www.mtsz-firefa.hu
BU20
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: BU20 » 2007. júl. 01. 23:27

Kedves Grófúr!

Pontosítanék!! Nem a Berettyó ÖTE rendezi.

Berettyóújfaluban a IV. Bihari Nemzetközi Hagyományőrző Kocsifecskendő Verseny és Tűzoltófesztivál 2007. szeptember 07-09-ig ebben az évben is megrendezésre kerül.
Benne van a városi és a megyei rendezvénynaptárban is.
Idén azonban a Berettyó ÖTE önkéntesei helyett a Hajdú-Bihar Megyei Tűzoltószövetség és Berettyóújfalu HÖT rendezi meg.

Pályáztunk ismét, hogy szinvonalas kísérő programok lehessenek, de eddig még nincs eredmény.

Ha nem nyernénk pénzt a rendezvényre, akkor is megrendezzük, de akkor "csak" a verseny lesz megtartva 09.08-án.

Bízom benne, hogy ismét találkozhatunk Berettyóújfaluban egy jó kis buli keretében.

A II. OHTV valamennyi résztvevőjének!

Ismételten megköszönöm, hogy eljötettek hozzánk versenyezni.
Gratulálok a győzteseknek és valamennyi helyezettnek is.

Remélem az esti buli után csak a szép emlékek maradtak meg a versenyről, városunkról és a szép lányokról.

Akinek nem, az valószínűleg kevesebbet ivott a kelleténél :-D :-D

Jó hír, hogy a Szolnok HÖT csapatából megsérült tűzoltó már jobban van, hétfőn már ki is engedik a kórházból.
Még jobb hír, hogy neki már nem kellett vizitdíjat fizetnie. :-D

Elnézést az esetenként ... szállásért, de a magas létszám miatt (600 fő vendéget kellett elszállásolnunk) minden panziót, motelt, kollégiumot igénybe kellett vennünk városunkban, még vidékieket is.

A bíráskodás szerintem korrekt volt. Ne felejtsétek el, hogy a külső szemlélő olyat is észrevehet amit a bíró nem. (Lásd focimeccseken). Biztos vagyok benne, hogy a legjobbak nyertek és méltón képviselik majd Magyarországot a következő tűzoltó olimpián.

A verseny utolsó futama úgy gondolom felejthetetlen élmény volt mindenki számára. Az ahogy Báránd ÖTE és a Richter Gedeon Zrt csapata fej fej mellet küzdött az összetett győzelemért méltó finálé volt.

Az építő jellegű észrevételeket szívesen várom ezen az oldalon, mert az őszi hagyományőrző versenyen már figyelembe szeretném venni azokat.

Györgyfi Sándor tű. őrgy.
Berettyóújfalu HÖT
qcu
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: qcu » 2007. júl. 01. 18:55

Remélem érkezik még néhány hozzászólás a topikba.... Én csak annyit kérek hogy aki lent volt a versenyen az legyen szíves értékelje pár szóban, hogy milyennek látta a bíráskodást és hogy meg volt-e elégedve a az eredményekkel? Én most értem róla haza pár perce!
Szerintem némi hiányosság ellenére(nem sokat tudnék felhozni) a lebonyolítás nagyon szép volt gratulálok, a szállás az..........volt, de belefért! Viszont ha jól tudom akkor nem csak nekem tűnt fel hanem sok más embernek is hogy volt némi kifogásolni való egy két csapat szerelésének megítélésében....
Grófúr
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Grófúr » 2007. júl. 01. 18:51

Fiúk!

Könnyes szemmel vettem, tudomásul, hogy az idén nem rendeztek hagyományöző versenyt! :cry: :cry: :cry: :cry:
Pedig csúcs volt a tavalyi!!! :-P

Nem baj, jövöre talizunk Székesfehérváron!!
Csak az ÉL igazán, aki másoknak is ÉL! /xakmondas/
Firefighter19
tömlőszállító
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Firefighter19 » 2007. júl. 01. 13:10

Ezt nem hiszem el hogy semmi hír nincs a versenyről. Itt van vasárnap és az ember még hivatalos eredményt sem tud. Nálunk még élőbe ment a neten a versenyről a videó, meg a képek is 10-15 percenként frissültek. Érdekes egy szervezés.
Firefighter19
tömlőszállító
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Firefighter19 » 2007. jún. 29. 9:27

Hajrá Kőszegi csapatok szorítunk értetek itthon meg védjük a környéket addig míg ti távol vagytok :-D :-D :-D
Bucho
tömlőszállító
Kapcsolat:

Hajrá!!

Hozzászólás Szerző: Bucho » 2007. jún. 28. 16:47

Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!Hajrá Bull!

:D

Üdv:Bucho
Szebb Jövőt!!
Imi
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hagyományos tűzoltóverseny

Hozzászólás Szerző: Imi » 2007. jún. 28. 15:51

A hét végén lesz a II. Országos Nemzetközi Tűzoltóverseny Berettyóújfalun. A versenyre 17 megye 43 csapata +1 lengyel csapat nevezett.
Pénteken 13:00 órától 19:10-ig edzés, majd szombaton 10:00-tól 16:06-ig verseny.
Este buli !!!
tk65
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tk65 » 2007. jan. 27. 14:07

Kedves koszegtuo#19!

Lene egy kérésem privát üzenetben nem tudnád nekem elküldeni az avatar képed.Mert nagyon jól néz ki.Vagy a tk65@citromail.hu email címre.
Előre is köszönöm.

Ádám
tűzoltó24

Hozzászólás Szerző: tűzoltó24 » 2006. aug. 06. 21:09

Horoglétra mászás:
http://www.ingyenfilmek.hu/Files/videok/f351.php
igaz már nincs. :-)
"A tűzben az az érdekes, hogy alattomos - lopakodik, nyalakodik, aztán a válla fölött hátranéz, és kiröhög. És gyönyörű is, a rohadt életbe. Mint a naplemente, ahogy vörösbe borít mindent maga körül."
/Jodi Lynn Picoult/
koszeg_rgazda
vízpocsékoló

tuoverseny fényképek

Hozzászólás Szerző: koszeg_rgazda » 2006. aug. 03. 17:47

Kedves Mindenki!

A képek folyamatos válogatás alatt vannak, de gondolom megértitek ha nem azonnal kerülnek fel az oldalra. Mindenki dolgozik, a képek válogatását, cenzúrázását, további fotók beszerzését a szabadidejükben teszik a fiúk. 3 emberkéből áll a csapat(informatika). Elég hosszadalmas lesz így is a válogatás mert több mint 3000 azaz HÁROMEZER!!!! fénykép készült. Azért válogatjuk, gyüjtjük még mindíg a képeket, hogy ne érezze senki magát kirekesztettnek aki nem kerül fel.

Türelmeteket előre is köszönjük!!!!
pestimutter
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: pestimutter » 2006. júl. 31. 18:52

Kedves gondolkodjunk!

Én privi képekre gondoltam!

Üdv.:Mutti
gondolkodjunk
kapocspárkulcs tekergető

Hozzászólás Szerző: gondolkodjunk » 2006. júl. 31. 18:42

Kedves Pestimutti !
Sok képet letölthetsz a tuoverseny.fw.hu webről.
Sok szerencsét hozzá !
pestimutter
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: pestimutter » 2006. júl. 31. 18:01

Kedves Imi!

Köszönjük a hozzászólásod a Köszegi tüo. versenyről.de muszály
helyesbítenem!Pénteken hatalmas buli volt a nagysátorban össznépi tánccal!Akik maradtak,nagyon jól érezték magukat és ismeretlenül táncolt mindenki-mindenkivel.
(A vállalkozót elmarasztalták rendesen)

Reméljük ennek ellenére jó emlékeid maradnak Kőszegről!
Esetleg,ha van publikus fényképetek vagy újságcikketek örülnénk ha elküldenétek:ote@axelero.hu-ra,mert összegyüjtenénk.( mi is többnyire csak a saját csapatunkat fényképeztük )

Előre is köszönjük!

Üdv:Mutti
Imi

Hozzászólás Szerző: Imi » 2006. júl. 31. 10:41

Hú, de gyorsan eltelt a szabadságom, nem otthon voltam, így csak most tudok reagálni a kérdésekre.
A bejelentkezés, a motoros felvezetés a szállásokra, a segítség profi volt.
A verseny nagyon jó volt, jól felépített és jól szervezett. A Sportpálya adottságai miatt így lehetett megoldani legjobban a csapatok bejelentkezését, a pályára vezetést, a versenyt és a kivonulást.
Amit én problémának láttam:
- az étkeztetés nem volt jól szervezett, a vállalkozó nem állt a helyzet magaslatán. (pl. a reggelire 3/4 órát, az ebédre 1/2 órát vártam)
- nem volt esti buli, össztánc vagy ilyesmi (pedig erre nagy szükség lett volna - majd jövőre)
backdraft
slagmester

Hozzászólás Szerző: backdraft » 2006. júl. 20. 13:38

Arról senki sem mesél, hogy milyen volt a verseny! :cry:
Nem öndícsértet várok, hanem független elbeszélést...
Szóval? :)
Üdv: Backdraft
gondolkodjunk
kapocspárkulcs tekergető

I. Országos hagyományoa Tűzoltó Verseny

Hozzászólás Szerző: gondolkodjunk » 2006. júl. 17. 9:26

Igazad van, bocsánat az "is" kimaradt a szövegből. Remélem ezzel nem bántottalak meg, ha igen még egyszer bocsánat és köszönet a tisztességes, korrekt munkáért.
koszeg_rgazda
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: koszeg_rgazda » 2006. júl. 12. 20:29

Kedves Gondolkodjunk!

Nem tudom mennyire vagy jártas az interneten, de a verseny szervezői, pontosabban az oldal szerkesztői, minden egyes információt, képet, dokumentációt közzétettek a http://tuoverseny.fw.hu oldalon. A verseny közben folyamatosan több (4-6) webkamerával, fényképekkel is KEDVESKEDÜNK AZ OLDAL LÁTOGATÓINAK!!!!

Itt találod a verseny HIVATALOS HONLAPJÁT!!!!

ui.: Az oldal szerkesztői
gondolkodjunk
kapocspárkulcs tekergető

Hozzászólás Szerző: gondolkodjunk » 2006. júl. 12. 10:32

A megközelítésre, regisztrációra, szálláshelyek elfoglalására, a programra vonatkozó legfontosabb információ a MTSZ honlapján található ( www.mtsz-firefa.hu ).
A versennyel kapcsolatos valamennyi kérdésre a MTSZ honlapjának fórumán soron kívül választ adunk.
Valamennyi résztvevőnek nemes versengést, sikereket és kellemes időtöltést kívánunk.
Imi

Hozzászólás Szerző: Imi » 2006. júl. 04. 14:36

Az edzésterv, a versenyterv és a bírói beosztás is elkészült, az MTSZ honlapján (mtsz-firefa.hu) látható, a megyei elnökök is megkapták.
Válasz küldése