Fórum moderálása

A Lánglovagok.hu fórumával kapcsolatos témák.
Válasz küldése
iqnuku
hamutipró

Hozzászólás Szerző: iqnuku » 2008. jan. 23. 2:46

Petikeeeee írta:Utoljára szóltam.
Nincs nekünk ekkora szerencsénk! Bár úgy lenne és többé nem kellene baromságaidat olvasni!!!
Dwyn
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Dwyn » 2008. jan. 23. 2:02

Firekoko!

Én sem azt mondom, hogy a cigányság egésze az amivel baj van, hanem azt, hogy kb. a 70-80%-ával. Az életem folyamán több olyan atrocitás volt ahol meg kellett védenem magam a támadástól, akár igy akár úgy, ez hol sikerült hol nem. A saját tapasztalataim szerint ha ilyenre keült sor akkor egy két kivétellel mindig "cigány származású" volt a támadó. Hogy miért történtek ezek?
Mert én vagyok a paraszt, aki meg lehet lopni, meg lehet verni, meg lehet késelni és akár meg is lehet ölni.

Az hogy te hol éltél nem tudhatom, de én cigánytól hallottam ezt, aki kiemelkedett ebből a szenyből, történetesen a tisztességes cigányok közül való.

Ha az említett eseteket nézem, én tudom mit tennék. Na az sem lenne rasszizmus, mert nem a cigányság kapná hanem az a "cigány származású" egyén.

Egyébként a harmadik világbeli országokban nem élnek cigányok, tudod miért? Mert nincs kit fejni.
A nyugati típusó civilizációnak ugyanúgy megvannak a maguk élősködői, ez a tipus (nem az egész cigányság csak amelyik "cigánykodik") az egyik a sok közül. Hogy miért, az tudja mindenki, könnyebb eltartottnak lenni mint eltartónak. Ennyi az egész.
És még annyit, hogy minden tiszteletem azok iránt a cigányok iránt akik becsületesen és dolgosan élnek, mert csak az ő példájukat szabadna a többiek elé állítani, addig amig te is és a többi magukat szintén fajvédőknek beállító személyek csak az érem egyik oldalát hajlandók hangoztatni, addig ez a probléma soha sem lesz megoldva, de egyre jobban elmérgesedik.
Le kell számolni a rasszizmussal? Igen, de mindkét oldalon. Én magyar vagyok, magyarországon az magyar a törvények szerint aki magyarnak tartja magát. Fejezzék be ezt a kétlakiságot, nem albérletbe jöttek ide, kezdjék el ők is Építeni ezt az országot, ne csak az utakon, meg a Moszkva téren, hanem ERKÖLCSILEG is. Mert eleddig kis kivétellel semmit nem tettek még az ország moráljának. Na pontosan ezért van rossz vélemény róluk.
Petikeeeee
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Petikeeeee » 2008. jan. 22. 23:30

firekoko,rasszistának tartasz engem?

(Mellesleg,milyen érdekes,hogy pont magadra vetted... Vajon miért?)
firekoko
kapacsmester

Hozzászólás Szerző: firekoko » 2008. jan. 22. 21:28

Dwyn, aki téged és a tűzoltókat, mentősöket megtámadott, az "egy cigány" származású ember. Nem a cigányság, én magam olyan helyen élek, amilyenre te most kérsz engem, hogy éljek csak közöttük és megtudom, hát tudom. Képzeld el van cigány és zsidó származású barátom is, sőt "Magyar", igazi Magyar is. Azt azonban nem hiszem, hogy ne hallottad volna, van fehérbőrű bűnelkövető is, még köztünk is.
A hozzászólásod többi részével egyetértek.

Petikeee, rád ki mondott ilyet? Mellesleg perelj, ha van miért, hátha jól jársz és sok pénzt tudsz az ügyvédeddel kiszedni a zsebemből! Kevesebbet kell gürizned!
Petikeeeee
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Petikeeeee » 2008. jan. 22. 21:04

„Rasszista: a rasszizmus híve, követője.”
„Rasszizmus: fasiszta fajelmélet; tudománytalan elmélet, amely a különböző emberfajták, népek között magasabb és alacsonyabb rendűeket különböztet meg.”

(Bakos Ferenc: Idegen szavak és kifejezések szótára)

Kikérem magamnak,hogy rasszista vagyok. Ezúton kijelentem,hogy NEM vagyok az.
Nem különbözetek meg az emberek között magasabb és alacsonyabb rendűeket, hanem egyenlőnek tekintem őket.

Valamit elfelejt az önkéntes jogvédő társaság: attól,mert valaki leírja vagy kimondja,hogy "cigány",még nem lesz se fajgyűlölő,se rasszista,hiszen ők is így hívják saját magukat. Márpedig ha nekik lehet,akkor mindenki másnak is - ellenkező esetben diszkrimináció valósul meg.

Nem buzdítottam semmiféle akcióra egyetlen népcsoporttal szemben sem,illetve nem soroltam egy népcsoportot sem az alacsonyabb rendűek közé. Soha nem állítottam semmi ilyesmit.

Amit csináltok,az a jó hírnevem megsértése és rágalmazás nagy nyilvánosság előtt,úgyhogy még egy szó és lehet,hogy kártérítési pert kaptok a nyakatokba.

Utoljára szóltam.
maximafi
csizmás kandúr

Hozzászólás Szerző: maximafi » 2008. jan. 22. 19:41

firekoko írta:Egy előző beírásra reagálnék.
Meggyőződésem, hogy aki itt rasszista nézeteket vall, az nem tűzoltó, nem mentős, az csak egy a sok közül. Azok közül, akik minden fórumra benézegetnek és elhintik a romlás magvait.
Ha mégis kiderülne, hogy vállalva önmagát és tűzoltó, akkor attól én a Pk. a helyében megszabadulnék, mert az a fajta viselkedés rombolja a közmegítélést, abban személyben nincs tolerancia és lojalitás. Ezt a kérdést (pl. cigánykérdés) lehet sok, nagyon sok megvilágításban előadni, de erre vannak szervezetek és ellenlábasok, aki tűzoltó, mentős az nem mérlegelhet, vagy ha ezt valaki mégis megteszi, attól meg kell válni a szervezetnek.
Politizálni sem lenne szabad e sorok közzött ! Ez a moderátor felelőssége!

:shock: Teljes mértékben egyetértek. A "csevegő" -ben tőbb alkalommal is regáltam egy magát mentős-tűzoltónak hívő fórumozónak. Azóta nyelvi retorikával jópofáskodik a senkivel össze nem téveszthető RASSZIZMUSÁVAL .
8-) MAXIMAFI
Dwyn
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Dwyn » 2008. jan. 22. 14:38

Firekoko!

Nem kötekedem én sem veled, de azért annyit hozzátennék, hogy volt már támadás a tűzoltó ellen fűrésszel, borotvával (ez velem történt) ahol a támadó cigány volt. Ennyit erről.
A baj nem ott van, hogy cigány e az illető, hanem az, hogy emögé bújnak és onnan rasszistáznak. Egyenlő törvénybeatartatást mindenkire ennyi a lényeg.
A magam részéről én a káreseteknél csak mentendőket és bajba-jutottakat látok, soha nem kevertem a kettőt, de nem dugom homokba a fejem. Élj egy kicsit olyan helyen is, ahol ezek valódi problémák, ahol rettegésben él a "magyar" és a terrorizáló szinte minden esetben cigány. Ez is tény. Az álszentség is hiba ám.
firekoko
kapacsmester

Hozzászólás Szerző: firekoko » 2008. jan. 22. 13:22

Egy előző beírásra reagálnék.
Meggyőződésem, hogy aki itt rasszista nézeteket vall, az nem tűzoltó, nem mentős, az csak egy a sok közül. Azok közül, akik minden fórumra benézegetnek és elhintik a romlás magvait.
Ha mégis kiderülne, hogy vállalva önmagát és tűzoltó, akkor attól én a Pk. a helyében megszabadulnék, mert az a fajta viselkedés rombolja a közmegítélést, abban személyben nincs tolerancia és lojalitás. Ezt a kérdést (pl. cigánykérdés) lehet sok, nagyon sok megvilágításban előadni, de erre vannak szervezetek és ellenlábasok, aki tűzoltó, mentős az nem mérlegelhet, vagy ha ezt valaki mégis megteszi, attól meg kell válni a szervezetnek.
Politizálni sem lenne szabad e sorok közzött ! Ez a moderátor felelőssége!
gerej
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: gerej » 2008. jan. 20. 12:14

Sőt, az IP cím alapján bizonyos pontossággal még a földrajzi helyet is ki lehet deríteni!
Nem ismerem a fórum programot, de a tűzfalaknak mindig lehet állítani IP szerinti szűrést, gondolom a fórumnak is.
gumimaci
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gumimaci » 2008. jan. 20. 12:06

Tisztelt moderátor!
szeretném meg kérdezni hogy a kizárt fórumozoknak az IP cimét mért nem tiltják le hiszen igy bármikor vissza térhetnek másik nick névvel
Tisztesség Becsület!
mcsabi
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: mcsabi » 2008. jan. 20. 0:05

Háát, sztem a nyalása az inkább nyalásnak tűnő fölényeskedés. Megengedi a moderátornak, h "ítélkezzen".
Üdv.:
mcsabi ;-)

GOLD PRIDE SENIORS '09
SHS VARSITY TENNIS SQUAD CAPTAIN
SHS VARSITY BOWLING SQUAD CAPTAIN - STATE FINALIST
SHS VARSITY TRACK AND FIELD SQUAD - ACADEMIC ALL CONFERENCE
iqnuku
hamutipró

Hozzászólás Szerző: iqnuku » 2008. jan. 19. 19:00

Petikeeeee írta:Befejeztem a gyűlöletkeltést,éljenek a cigányok. Szeretnék kérni egy számlaszámot,ahova átutalhatom a havi teljes bevételemet a megsegítésükre.

Majd 25-30 év múlva meglátja az ország,hogy a rohadt fasiszták,a szemét nácik miről beszéltek - csak már akkor késő lesz.

Nyugodj békében Magyarország.

Vétel,vége.
Szerintem ez is megérne pár hetet! Ha üzengetni akar miért nem megy a megfelelő "politikai forumba"
De legalább ne vallaná magát tűzoltónak!
Moderátor
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Moderátor » 2008. jan. 19. 18:50

Truckman a kitiltással kapcsolatban a Moderátornak írt levelére ezúton a válasz: az indoklás ott van a Moderációs közlemények topikban.
LP foto
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: LP foto » 2008. jan. 19. 11:27

Amig nem volt itt ez a ramapitecus hungaricus subvecto, addig legalább élhető volt a fórum. Ahogy visszakerült, egyből beleugat mindenbe, provokál, olyan embereket oktat a totális aluliskolázottságával, akikhez fel sem ér! A fórumozókat folyamatosan hergeli, a moderátornak látványosan nyal, de úgy, hogy térdig járunk a nyálban. Már általános iskolás koromban is hányhatnékom volt az ilyenektől... Csatlakozom a kitiltást kezdeményező fórumtársaimhoz!
PRESS 184

Csak egészség legyen, meg fényerő!
TRUCKMAN
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRUCKMAN » 2008. jan. 19. 9:52

:-s
"Azzal, hogy siet, perceket nyerhet, de mindent elveszíthet!"
morradin
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: morradin » 2008. jan. 18. 21:57

Csatlakoznék Dwyn javaslatához.
Truckman teljes kitiltását javasolnám a fenyegetőzése és az állandó provokációja miatt.
TRUCKMAN
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: TRUCKMAN » 2008. jan. 17. 22:05

Nos igen. DWYN-nek van is igaza, meg nem is! De ennyi erővel, engem, se "minket" nem sérthetne meg! Most nincs igazam MODERÁTOR? Mérlegeljen! És ha megkérhetem, ne tiltson ki ez végett! Ez csak egy vicc nem? Ha törli, akkor bebizonyosodik a valóság! Amúgy meg nos, igen... Be linkelhetem azt, amikor az a bizonyos gumi eltulajdonítás volt. Emlékszik? Dereng valami? Megtörtént eset. Megértem DWYN-t, de akkor is! Az ott mit írtam, egyik fele igazság. A másik felét önre bízom! Ön dönt!

A további minden jót, és békés fórumoztgatást! 8-)
"Azzal, hogy siet, perceket nyerhet, de mindent elveszíthet!"
Gabócza
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Gabócza » 2008. jan. 17. 22:02

Csatlakozom.
" A mosoly olyan, mint sötét ablakban a gyertyaláng. A lélek jelzi vele, hogy otthon van."
Dwyn
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Dwyn » 2008. jan. 17. 21:59

T. Moderátor

Truckman hozzászólását kérem moderálni a viccek topicból, a jóhírnevünk megsértése miatt.
Miket nem tudsz te TRUCKMAN! Na de a lényeg az, hogy elvesztettem eszméletem, és a kórházba tértem magamhoz! És most figyelj! Lerabolták a kocsit!
-MI AZ, HOGY LE RABOLTÁK? HOGY ÉRTSEM?
-Úgy ahogy mondom, volt fél milla kenőpéz a brifkómnban, és az eltünt!
-NE MÁ!
-De, de!
-EL LOPTÁK? ÉS KIKRE GYANAKODSZ?
-Hát a tűzoltókra!
-ÁHH! NEM BARÁTOM! AZOK CSAK GUMIT LOPNAK, TUDOD MINT ANNO MIKOR A KOLLÉGA BORULT, ÉS GUMIKÖPENYEKET SZÁLLÍTOTT, DE A VÉGÉN 11-ET TALÁLTAK AZ EGYIK HELYI TŰZOLTÓ LAKÁSÁN!
-Hallottam róla, nem most volt az már, de akkor is Bajszi! Milyen világban élünk?
-SZERINTEM NEM ŐK VOLTAK TOMI! ŐK EDDIG NEM SÜLLYEDNEK!
-Most véded őket?
-KI ÉN? MOST VICCELSZ?
Dwyn
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Dwyn » 2008. jan. 10. 1:38

Tisztelt alezredes úr!

Elolvasva hozzászólását a felmérést illetően, teljes mértékben egyetértek önnel. Szeretném megvilágítani, hogy miért nem találja a Katasztrófavédelem és tűzoltóság topicot. Azért nem találja, mert az itteni tűzoltók és civilek egy emberként kérték az oldal szerkesztőit, hogy még címben se legyen soha elől a Ktasztrófavédelem név, hanem csk így, hogy TŰZOLTÓSÁG és katasztrófavédelem, tették mindezt tiltakozásúl, hogy egy szervezet ami pofátlanul próbál a mi munkánkból élni, a megfelelő helyre kerüljön a megfogalmazás szerint is.
mészárosj
tűzkőről pattant

Kit érdekel, hogy legnépszerűbbek a katvédlem és a tűzltság?

Hozzászólás Szerző: mészárosj » 2008. jan. 09. 23:29

Kedves Moderátor!

Ön volt tűzoltó? Amikor az általam idézett cikkben megjelent, a katvédelemre vonatkozó elképesztő......ot olvassa, Önt nem érdekelné, hogy ki rendelete meg, és egyeltalán van-e ilyen felmérés?
Nem gondolja-e, hogy a Lánlovagok Fórumának valemelyik első oldalán illene helyet adni neki, amíg pár hét múlva úgyis leszorul az első oldalról, és amikorra aktualitását is veszíti?
Az acélja, hogy itt senki ne olvassa?
Én beletörődőm, hogy elűz valamelyik hátsó sarokba a problémámmal, de árulja el nekem, hol találom azt a Katasztrófavédelem és tűzoltóság c. témát?

Üdvözlettel:
Mészáros József tű. alez.
mészárosj
tűzkőről pattant

Hova tűnt?

Hozzászólás Szerző: mészárosj » 2008. jan. 08. 22:56

Kedves Lánlovagok!

Hova tűnt az alábbi fórum hozzászólásom:

MagyarHírlap,
Petán Péter,
vezető szerkesztő Úrnak!

Tisztelt Szerkesztő Úr!

A Magyar Hírlap 2008. január 2-i számának, Ön által szerkesztett, „Belföld” rovatában, a lap 3. oldalán szerkesztőségi cikk jelent meg „Legkevésbé az Országgyűlés munkájával elégedettek a magyarok” címmel.
(Sajnos a Magyar Hírlap Online archívumában nem találtam meg, de lehet, hogy ez inkább szerencse!)
A cikk így kezdődik: „ A tűzoltóság és a katasztrófavédelem munkájával a leginkább elégedettek a magyarok – derül ki a Szonda Ipsos kutatásából. A Reader,s Digest magazin országos reprezentatív felmérését végzett, hogy kiderítse, kikben bízunk leginkább….”
Akkor már napok óta kerestem az elképesztő hír forrását, amelyet Szilveszter napján a Lánchíd Rádió is sugárzott.
A Reader,s Digest felmérésének – amelyet a Marketing Centrum végzett – tűzoltóságot érintő részét magtaláltam, ami a következő:
„Mesterségek bizalmi rangsora:
1. tűzoltó,
2. mentős, 3. tudós, 4. gyógyszerész, 5. óvónő, 6. orvos, 7. fodrász, 8. ápolónő, 9. fogorvos, 10. buszsofőr, 11. tanár, 12. meteorológus, 13. takarító, 14. katona, 15. bolti pénztáros, 16. közvélemény-kutató, 17. könyvelő, 18. bíró, 19. rendőr, 20. pincér, 21. pap, 22. taxisofőr, 23. ügyvéd, 24. újságíró, 25. cégvezető, 26. telemarketinges, 27. autókereskedő, 28. bankár, 29. építési vállalkozó, 30. politikus.”
Itt nem találtam utalást a katasztrófavédelemre, ezért a Szonda Ipsos oldalán keresgéltem tovább, de nem jártam sikerrel.
Kérem Szerkesztő Úr szíves segítségét, hogy a Szonda Ipsos felmérésének eredményét hol találhatom meg.

Tisztelettel:

Mészáros József tűzoltó alezredes
Mészáros József
kata69
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: kata69 » 2008. jan. 08. 22:32

Nyugi, kicsit ejtőzzetek :-D Egy hét nyugalom [-o< mentes lesz a fórum a mocskolód fröccsögéstől. Bár csak ne is térne vissza. :-D
כל הימים שלי יותר יפה, כי אתה איתי Pozsárné
Gini

Hozzászólás Szerző: Gini » 2008. jan. 08. 19:29

maximálisan egyetértek az előttem szólóval. reményt sem látok arra, hogy TRUCKMAN valaha az életben képes lenne normális kommunikációra annál is inkább, mert egy antiszociális személy, akit nem hogy fórumra, de alapvetően semmiféle közösségbe nem lenne szabad beengedni. ez nem is ember. ez valahol az előember szinten megrekedt, és ott is fog megpusztulni. bár ez lekicsinylése az előembernek...
gumimaci
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gumimaci » 2008. jan. 08. 19:16

Tisztelt moderátor a TRUCKMAN nicknevet használo fórumozott nem lehet véglegesen törölni a hiszen a fórum alapszabályait folyamatosan megsérti!

gumimaci.
Tisztesség Becsület!
Válasz küldése