* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 23. 1:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Véleményszabadság a fórumon
HozzászólásElküldve: 2011. dec. 11. 14:09 
Szent Tömlő őrzője

koppány írta:
Tisztelt Lánglovagok! Én mint civil,jobboldali beálitotságú ember! Egy olyan szervezet tagjaként csatlakoztam a forúmhoz,aki soha senkit nem minősitett kultúrálatlanúl! Viszont véleményét mindig kimondta,és azt mindig azon tények alapján melyek jelenleg is fent álnak! Hogy mit nevezűnk szélsőségnek az mindig annak a fűgvénye,hogy a végső döntéseket meghozóknak mi jelenti a szélsőséget! ...

Tévedés :csendesen:
A "tények" olyan dolgok, amelyek függetlenek egy-egy adott felfogásból fakadó, önös szándékú értelmezéstől.
Márpedig a hsz-eid az általad képviseltek egy adott eszmerendszer leképezését tükrözik. :tilos:
te, személy szerint keményen zsidózol és cigányozol, emellett célirányosan sejtetsz és sugalmazol
koppány írta:
Tisztelt Moderátor. Bár nem hiszem,hogy választ kapok rá,de mély tisztelettel kérdezném! Mi volt a rasszista abban a cikkben? ... Nagyon komolyan leszolhattak,hogy mit kell ,,szólásszabadság'' allat érteni itt ezentúl! ...

8-) "Bélám" (értsd:Legényanya) Éppen ez az eszmerendszer az, amelly lehetetlenné teszi a veled való azonosulást. Persze van itt egy faramuci csapdhelyzet is :toprengo: Viszonylagos de hangzatos állításaid (állításaitok) alkalmasak szélesebb hallgatóság megtévsztésére.
De szavaid értelmezését számunkra megkönnyíti a múlt hasonló csapdahelyzete. Egyszer már a ti eszmerendszeretek gyalázatot hozott a népre. Ezért is van, hogy sokan ebből már nem kérünk.

koppány írta:
... Mondhatod rám,hogy ez hűűűlye...

:toprengo: Mondhatnám, de nem mondom...
ugyanis ez sokkal rosszabb :csendesen:
Sajnos van a koppányfélék nézeteire történelmi anlógia: Istóczyval kezdődött, aki előbb a Szabadelvű Pártban kezdte, majd a Nemzsidók Szövetségében folytatta és az Országos Antiszemita Pártban teljesedett ki. Aztán ötven év múlva a gettókban, a lágerekben és a Dunába lövetésben csúcsosodott az efféle gondolkodás... szóval te nem hülye vagy, hanem valami más :-x

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 11. 6:55 
Szent Tömlő őrzője

Dodesz írta:
Igazam volt.

Igen.

BimmBamm írta:
Ne haragudj, hogy ismeretlenül ítéllek meg, de szerintem butább vagy egy vadászkutyánál!

Az legalább, ha elfárad lefekszik és kicsit pihen, gondolkodik, kivár....
De te, ha 622-szer hajítják is el a gumicsontot, 622-edszer is visszahozod.
Boldogan csaholva, büszkén körbe nézve. Földig lógó nyelvvel.

Nem is tudom, hogy sok-sok értelmes írásodat, neked tulajdoníthatom-e teljes bizonyossággal.

Miért haragudnék? Valóban buta vagyok, ez nem vitás. A gumicsontban is igazad van. Nyilván nem mentség ez a mondás:" Bűnösök közt cinkos, aki néma." Ha ez csaholás...

Ezért nem is tudok értelmesen írni, ami esetleg átmegy a magas elvárásokon, az a számítógép érdeme. Eredménye pedig: semmi. Lényegében csak a nevem adom mások teljesítményéhez, és utána földig lóg a nyelvem. Ismeretlenül is helyesen ítéltél meg.

Bár vérző szívvel, de a továbbiakban is teszem, amit helyesnek, és szükségesnek tartok. Ezért kérlek, a továbbiakban ne zaklasd fel magad írásaim olvasásával.

"Éljen a demokrácia! Éljen a Köztársaság!"

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:58 
Szerkesztő

Lánglovagok írta:
2002. aug. 08. 20:31 - Az Indexes fórumot ért kritikák után úgy döntöttünk, hogy létrehozunk egy olyan saját fórumot, ahol garantáltan nem fognak előfordulni sértegető, személyeskedő hozzászólások. Elsősorban a szakmai és a szabadidős (család, sport stb), valamint a tűzoltók munkája iránt érdeklődőkkel való beszélgetésekre szeretnénk helyezni a hangsúlyt. Ezt segíti elő az új rendszer, melyen belül minden témának külön topicot lehet létrehozni, így elkerülhető, hogy összekavarodjanak az üzenetek.

Sajnáljuk, hogy nem tudtuk ezt az ígéretet valóra váltani. Bízunk benne, hogy a mostani drasztikus beavatkozással visszatérünk az eredeti elképzeléshez, és végleg sikerül kitaszítani innen a nem ide valókat.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:37 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Gini! Az érveléseddel az a gondom,hogy egy olyan dologban akarsz valakire vízes lepedöt huzni! Aminek te úgyan olyan részese vagy mint bárki itt a forumon! Ha úgy nézem azt is mondhatnám,hogy sokaknak meg a te hsz-id, jelentették a szélsőséges véleményt! Tudod,attól függ honan nézűk! Azért meg ne haragudj már,hogy nem regizet ide kb, 3.000 polgárőr! De adtál egy ötletet,hogy hogyan lehet a topicokot, mindenki számára, elérhetővé tenni!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:24 
Szent Tömlő őrzője

Újra belevaú"mert ugatni még szabad"...hol a szakma?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:23 
vörös kakas réme

Miközben az előbbi sorokat írtam, rá kellett jönnöm: másokat is megszólíthatnék.
Inkább nem teszem.
Sajnos csapnivaló bizonyítvány állítunk ki magunkról, tisztelt kollégák!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:17 
vörös kakas réme

Kedves krampusz !

Ne haragudj, hogy ismeretlenül ítéllek meg, de szerintem butább vagy egy vadászkutyánál!

Az legalább, ha elfárad lefekszik és kicsit pihen, gondolkodik, kivár....
De te, ha 622-szer hajítják is el a gumicsontot, 622-edszer is visszahozod.
Boldogan csaholva, büszkén körbe nézve. Földig lógó nyelvvel.

Nem is tudom, hogy sok-sok értelmes írásodat, neked tulajdoníthatom-e teljes bizonyossággal.

Üdvözlettel: Bimm Bamm

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:14 

koppány írta:
De mivel tudod,hogy már nem tudja,igy úgy teszel mintha az valami fasiszta propaganda lenne! Holott arról,szól,hogy három rendőr megvédte magát egy bűnőzővel szemben,de most őket akarják elitélni, mert a ,,szent tehén'' hazudik! Ne akarj már mást befeketiteni a csusztatásod által! Csunya dolog a tények,másképpen való tálalása,mint ahogy történt!

Érdekes, nem oly' rég szintén védték magukat a rendőrök, mégis vérdíj lett kitűzve a fejükre.

koppány írta:
A bértolnokokra való célzással,nem csak azok lettek megsértve kik ide véleményt küldtek, hanem azon civil szervezetek is kiknek a véleménye,és támogatása egy adott személyen keresztűl jelent itt meg! Tisztelettel: Pap Béla (Szjpe)

Megsértődsz, hogy bértollnoknak titulálnak, holott te magad ismered el, hogy az vagy.

Bő 5 hónapja regeltél, közel ezer hsz-t írtál úgy, hogy igazából nem mondtál semmit. Egyetlen célod (célotok) az volt, hogy belehajszoljátok a rendvédelmiseket abba, amit ti nem mertek megtenni. Hogy Ők ebből jól nem jönnének ki, az nem számít, lényeg, hogy titeket ne tiltsanak be. Nah... ilyen a Föld, meg a nyúl, meg a fene tudja mi.

Egyébként teljesen egyetértek a szigorítással ebben az esetben. Egy problémám van, hogy ezt már sokkal korábban kellett volna meglépni. Sokan, sokszor elmondták, hogy ne csináld, nem kiváncsi rá senki. De te csak f.stad a hülyeségedet és szorgalmasan reklámoztad a különféle szélsőséges oldalakat. Akit érdekel, majd meg fogja látogatni, de ne citáld ide. Remélem felfogtad végre.

Ezzel a vitát lezártam.

Üdvözlettel: Éliás Tóbiás

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 20:03 
Szent Tömlő őrzője

Igaza van KGP.-nek,elég a kamu politizásból....de hová lett a szakma?!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 19:52 

Gini! Hát persze,hogy igazad van! A föld meg lapos,és a húsvéti nyúl,az valójában zsiráf,aki kopoltyúval lélegzik,és csak székre álva éri el a falevelet! Úgye te is igy látod?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 19:33 

Állítsd már le magad! Legyen már elég a kínlódásodból!!! Hisztizel itt a szólásszabadságoddal, holott pontosan te idézted elő azt, ami történt. Láss, ne csak nézz!!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 19:25 

Dodesz! Majd akkor mondj itéletet,ha olvastad a cikket,és tudod miről szól! Te irtad,hogy nem olvastad! Elküldjem privibe? Ird meg ha igen,nehogy utána azt mond,hogy kéretlenűl küldtem! Addig meg amig nem olvastad, ne bemondásra itélj! Köszönöm.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 19:15 
vörös kakas réme

Igazam volt.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 19:09 

Krampusz! TE MIRŐL BESZÉLSZ EMBER??? Ne akard már úgy beálitani a dolgott mint ha én szidtam volna valakit! Súnyi,alatomos modón,probálod a másikat lejáratni,csak azért mert nem bologat itt neked! Ha valaki elolvasta azt a cikket,az tudja,hogy nem arról szól amit te itt beleakarsz magyarázni! De mivel tudod,hogy már nem tudja,igy úgy teszel mintha az valami fasiszta propaganda lenne! Holott arról,szól,hogy három rendőr megvédte magát egy bűnőzővel szemben,de most őket akarják elitélni, mert a ,,szent tehén'' hazudik! Ne akarj már mást befeketiteni a csusztatásod által! Csunya dolog a tények,másképpen való tálalása,mint ahogy történt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:50 
Szent Tömlő őrzője

Elnézést... :-(

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:48 
vörös kakas réme

krampusz írta:
Most jól figyelj, kopi:

Nem egy cigány bajtársam volt, már ha ismered ennek a szónak a jelentését, és ez nem az autók borogatását, meg a gyűlöletben való tobzódást jelenti. Az életem bíztam rájuk is, és ők az életüket bízták rám. Az, hogy még élünk, a bizalom bizonyítéka.

Habozás nélkül kockára tették volna a saját életüket érted, te sz@rjankó.

SZÉGYELLD MAGAD!

Teljesen feleslegesen írtad ezt. Úgysem fogja fel.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:35 
Szent Tömlő őrzője

Most jól figyelj, kopi:

Nem egy cigány bajtársam volt, már ha ismered ennek a szónak a jelentését, és ez nem az autók borogatását, meg a gyűlöletben való tobzódást jelenti. Az életem bíztam rájuk is, és ők az életüket bízták rám. Az, hogy még élünk, a bizalom bizonyítéka.

Habozás nélkül kockára tették volna a saját életüket érted, te sz@rjankó.

SZÉGYELLD MAGAD!

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:14 

Krampusz. Nem azt kértem,hogy az általam ide berakot linket,hanem, azt ahol a hír még az adott oldalon kivűl megtalálható! Az egyébb célozgatásaid meg hidegen hagynak! Örűlj,a lufihámozással elért rengeteg eredménynek,melynek egyik része a már itt is megjelenő ,,szabad,és elfogúlatlan vélemény nyilvánitás'' lehetősége!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:02 
vörös kakas réme

Nem tudom melyik oldal lehetett, de el tudom képzelni.

Annyiszor írtam már: koppány, méltatlan vagy ehhez a fórumhoz.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 18:00 
Szent Tömlő őrzője

koppány írta:
Kérném a moderátort,hogy jeleze számomra azt a médiumot,mely az általam linkelt,de innen eltávolitot hirt, még leközölte!

Miért, elfelejtetted? Igaz, sokat linkelsz. Nem, ez így nem pontos: csak "linkelsz".

Szeretnéd, ha maga a moderátor reklámozná itt az inkriminált oldalt? Óóóókos... Különben valóban nem volt "gusztusos" a téma.

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 17:48 

Tisztelt Moderátor. Bár nem hiszem,hogy választ kapok rá,de mély tisztelettel kérdezném! Mi volt a rasszista abban a cikkben? Talán az,hogy le van irva benne,hogy miért azokat a rendőrőket vádolják bűncselekményel,akik ha rájuk támadnak,védekezni mernek? Vagy az,hogy le van irva az elkövető származása a cikkben? Nagyon komolyan leszolhattak,hogy mit kell ,,szólásszabadság'' allat érteni itt ezentúl! Kérném a moderátort,hogy jeleze számomra azt a médiumot,mely az általam linkelt,de innen eltávolitot hirt, még leközölte! Köszönöm!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 10. 14:10 
Szent Tömlő őrzője

Lánglovagok írta:
A szélsőséges politikai nézeteket valló, szélsőséges politikai gondolataikkal, kulturálatlan módon agitáló civilek rátelepedtek a fórumra, és lejáratták a tűzoltóságot, lejáratták a Lánglovagokat. Gondolom őket nevezed bértollnokoknak, utalva arra, hogy esetlegesen pontosan a tűzoltók lejáratása volt a céljuk.

Valahol itt van az igazság...

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2011. dec. 09. 21:29 

Tisztelt Lánglovagok! Én mint civil,jobboldali beálitotságú ember! Egy olyan szervezet tagjaként csatlakoztam a forúmhoz,aki soha senkit nem minősitett kultúrálatlanúl! Viszont véleményét mindig kimondta,és azt mindig azon tények alapján melyek jelenleg is fent álnak! Hogy mit nevezűnk szélsőségnek az mindig annak a fűgvénye,hogy a végső döntéseket meghozóknak mi jelenti a szélsőséget! Egy vegetáriánusnak,szélsőség a sűlt malac! Nekem nem! És nem a civilek,hanem egyesek megalkuvása jutatta ide a dolgokat,melyről a forúmon vélemények jelentek meg,olyanóktól akiknek fontos volt az amiért ide regizet! Legyen az bárki! A bértolnokokra való célzással,nem csak azok lettek megsértve kik ide véleményt küldtek, hanem azon civil szervezetek is kiknek a véleménye,és támogatása egy adott személyen keresztűl jelent itt meg! Tietek a döntés,mint űzemeltetők! De a felelősége is,hogy beáltok-e a rettegők,és megalkuvok sorába,vagy a magatok virtuális modján megmaradtok a harc egyik védőbástyájának! Tisztelettel: Pap Béla (Szjpe)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Re: HSZT-módosítás
HozzászólásElküldve: 2011. dec. 09. 20:50 
Szerkesztő

zsottty írta:
Tisztelt kollégák!
Sajnálattal veszem tudomásul hogy nagy vezírünk ide is befurakodott!!!!
Mostantól minden hozzászólónak tudnia kell hogy nem csak a telefonját hallgatják le, az ip címét is megszerzik és megfigyelik!!!!!Tudom hogy én sem vagyok kivétel de nem nagyon érdekelnek ezek a dolgok! Azt sajnálom hogy ez az oldal is idejutott beszervezett bértollnokok és a honlap szerkesztőinek megfélemlítése miatt! Lehet sőt biztos hogy törlik a hozzászólásomat de ez kikívánkozott!!!

A szélsőséges politikai nézeteket valló, szélsőséges politikai gondolataikkal, kulturálatlan módon agitáló civilek rátelepedtek a fórumra, és lejáratták a tűzoltóságot, lejáratták a Lánglovagokat. Gondolom őket nevezed bértollnokoknak, utalva arra, hogy esetlegesen pontosan a tűzoltók lejáratása volt a céljuk.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Re: HSZT-módosítás
HozzászólásElküldve: 2011. dec. 09. 19:29 
slagmester

Tisztelt kollégák!
Sajnálattal veszem tudomásul hogy nagy vezírünk ide is befurakodott!!!!
Mostantól minden hozzászólónak tudnia kell hogy nem csak a telefonját hallgatják le, az ip címét is megszerzik és megfigyelik!!!!!Tudom hogy én sem vagyok kivétel de nem nagyon érdekelnek ezek a dolgok! Azt sajnálom hogy ez az oldal is idejutott beszervezett bértollnokok és a honlap szerkesztőinek megfélemlítése miatt! Lehet sőt biztos hogy törlik a hozzászólásomat de ez kikívánkozott!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 60 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]