* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 23. 1:57

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Baráti hangnemű, szakmai LL-fórumot igénylők társasága
HozzászólásElküldve: 2010. feb. 18. 13:50 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Te úr isten … azt hiszem én csak hálát adhatok, hogy nem is ismerem annyira behatóan azokat a bizonyos függelmi viszonyokat, bár nekem eleve nagyon más a véleményem az egész hierarchikus felépítésről is, úgyhogy hallgatok. Magyar sajátosság …

Viszont amit igenis mondani szeretnék az annyi, hogy HATALMAS előnye van egy anonym fórumnak, legyen az baráti, legyen az szakmai, ugyanis az anonymitásnak megvan a hatalmas előnye, hogy legalább őszinte. Sokkal inkább le meri mindenki írni a problémáit, mint egy olyan helyen, ahol megkövetelik a hozzászóláshoz a nevet, rangot stb, tulképpen ezáltal azonnal el is vész az értelme.

Nem az a lényeg, hogy minél őszintébb észrevételek, netán kritikák érkezzenek?
Amit FTP the KING javasol, nos azáltal csupán a lényeg veszik el, mert az az eredménye, hogy vagy bólogató jános lesz mindenkiből (legalábbis a beírásaiban) vagy retorziókra számíthat.
Melyik a cél?
Nem értem én ezt, de nagyon nem …..

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 17. 13:41 

T. FTP the KING!

Olyan ismerős az írásod. Lassan már a történelem könyvekből lehet ilyet olvasni. Ott is a párt direktívái közt.

Gondolom sokat vonultál és az évek és a tapasztalat beszél belőled....

"A tűzben az az érdekes, hogy alattomos - lopakodik, nyalakodik, aztán a válla fölött hátranéz, és kiröhög. És gyönyörű is, a rohadt életbe. Mint a naplemente, ahogy vörösbe borít mindent maga körül."
/Jodi Lynn Picoult/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 06. 9:44 
kapocspárkulcs tekergető

Talán inkább neked kellett volna még egyszer átgondolnod az említett hozzászólásodat!

Nyilván vagy a megfogalmazásban, vagy a hozzászólás témájában kell az okokat keresni. Sajnos sok meggondolatlan tűzoltó úgy nyilvánít véleményt, vagy úgy tesz fel kérdést, hogy eközben sérti a függelmi viszonyokat, fellazítja a tűzoltóság hierarchikus rendjét, destruktív hangulatot kelt. Nem ritkán a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság vezetőit is sértik vagy sérthetik egyes megnyilvánulások. Teljesen természetes, hogy ezeket a hozzászólásokat azonnal törölni kell! Szerencsére Fővárosi Parancsnok Úr és a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság illetékes vezetői kiemelt figyelmet fordítanak ezeknek a kilengéseknek a haladéktalan felszámolására. (Ezen a fórumon éppen ez hiányzik… ezért jelenhetnek meg a vezetők és tisztek tekintélyét csorbító írások!)

Egyébként nem tűnik életszerűnek, hogy ha valós problémáid voltak, azokat nem oldotta meg az FTP vezetése. Feltehetően nem volt megalapozott az észrevételed, valamilyen vélt, de nem létező problémát vethettél fel. Előfordulnak hasonló esetek, amikor a beosztott tűzoltók, sőt esetenként a helyi tűzőrségek beosztott vezetői („parancsnokokai”) sem látják helyesen saját érdekeiket, igényeiket stb. Ilyenkor az FTP vezetése, különösen Fővárosi Parancsnok Úr segít felismerni és felismertetni a valós helyzetet, s megvilágítani a helyes megoldásokat, jó irányba fordítani a bizonytalankodókat. Enélkül a központi irányítás nélkül a helyi egységek rövid idő alatt működésképtelenné válnának, s teret nyernének azok a káros hangulati elemek, amiket épp a fórum moderálásával is féken tartanak az illetékesek. Ezért mertem írni, hogy példaértékű az FTP gyakorlata.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05. 22:39 
kapocspárkulcs tekergető

FTP the KING írta:
Példásan megfogalmazott, névvel, beosztással ellátott hozzászólások olvashatóak, s nincs mások becsmérlése, ismeretlen az anyázás, a sárdobálás.

...

Akik abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy a belső fórumot is olvashatják, azok azt is tudják, hogy az is valódi „tűzoltórádióként” szolgálja a személyi állomány érdekeit. ott is voltak próbálkozások, de Fővárosi Parancsnok Úr és a Fővárosi Parancsnokság Vezetői idejében gátat szabtak a névtelen vádaskodásoknak, mások piszkálásának. Nem kívánt különösebb tehetséget annak megállapítása, hogy kik azok, aki helytelen és káros hozzászólásokkal próbálták rombolni a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság tekintélyét, így könnyű volt ezt a jelenséget megszüntetni is. Mára már kitisztult a belső fórum is és a nyilvános fórum is.

Ühüm... Én a helyedben ezt azért átgondolnám mégegyszer.

Ugyanis az én személyes hozzászólásom volt az - névvel, rendfokozattal, beosztással, szolgálati hely megjelölésével egyetemben! - ami szőrén szálán eltűnt róla. Nem is egyszer. Pedig nem másokat becsméreltem, nem anyáztam és nem is sárral dobálóztam. Azok a hozzászólások, melyek ma is létező és nem csak szerintem valós problémákat vetettek fel. És amiket a mai napig bármikor bárki előtt felvállalok.

De biztos ezt is meg tudod magyarázni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05. 17:22 
kapocspárkulcs tekergető

Ne találjátok fel a langyos vizet! Van szakmai tűzoltó fórum, ami kiválóan működik! A Fővárosi Tűzoltóparancsnokság honlapján meg lehet nézni:
http://www.tuzoltosagbp.hu/forum.php
Példásan megfogalmazott, névvel, beosztással ellátott hozzászólások olvashatóak, s nincs mások becsmérlése, ismeretlen az anyázás, a sárdobálás.

Tessenek szívesek megkeresni a fórum üzemeltetőjét, moderátorát s tanácsot kérni, hogy hogyan kell szakmai fórumot csinálni, s hogyan kell a megfelelő hangnemet fenntartani.

Akik abban a szerencsés helyzetben vannak, hogy a belső fórumot is olvashatják, azok azt is tudják, hogy az is valódi „tűzoltórádióként” szolgálja a személyi állomány érdekeit. ott is voltak próbálkozások, de Fővárosi Parancsnok Úr és a Fővárosi Parancsnokság Vezetői idejében gátat szabtak a névtelen vádaskodásoknak, mások piszkálásának. Nem kívánt különösebb tehetséget annak megállapítása, hogy kik azok, aki helytelen és káros hozzászólásokkal próbálták rombolni a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság tekintélyét, így könnyű volt ezt a jelenséget megszüntetni is. Mára már kitisztult a belső fórum is és a nyilvános fórum is.

Újra kérem, olvassatok bele az FTP nyilvános fórumába, s nézzétek meg, hogy láttok-e egyetlen gyalázkodó írást is? Ez a követendő út! Itt is, másutt is! A Fővárosi Tűzoltóparancsnokság és annak vezetése ismét példát ad, amit bárki követhet.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05. 9:34 

Srácok!
Az én magánvéleményem, de tapasztalatból! Egy fórum legyen már nyitott és szabadelvű fórum. Sajnos én pont ezért hagytam ott egy szakmai fórumot (meg sokan mások), mert az lett a vége az ilyen moderálási ötleteknek, hogy a két moderátornak hízelgő, szimpatikus írások megjelentek, de ami egy cseppet is bántotta szemüket, azt úgy kikapták 2 sec alatt, hogy alig küldtem el, és máris eltűnt.
Na szerintem akkor így viszont egy fórumnak abszolút semmi értelme.
A névtelenségnek vannak hátrányai de több az előnye, mégpedig hogy szabadon elmondhatja amit valóban gondol, mert még ha sejtjük is vagy tudjuk is valakiről, sokakról viszont nem, hogy ki is ő.

Én úgy gondolom, valódi véleményszabadság csakis így valósulhat meg, ha rendszeres lesz ez a zártkörség ill. a moderálások, annak az lesz a vége, mint a fórumnak amelyet ott hagytam, hogy fél év kell, és igen sokan ott fogják hagyni, a végén lesz egy 10 fős kiváltságos kör aki írogat és vége. Ezt akarjuk? Nem hiszem.

Ennyi erővel ott van egyik társszerv „fóruma”, amely igen vicces, mert a bejegyzéseket csak többszörös engedélyezés, átolvasás után kb egy hét késéssel engedik megjelenni, mármint azokat, melyeket szimpatikusnak találnak, azaz a bejegyzések kb 1 %-át. Így persze meg lehetnek elégedve, hogy „lám, csupa pozitív vélemény”, csak éppen ez nem a valóság.

Bocsi, én így látom, egy hierarchikus rendszerű szervezetnél egy névtelenséget biztosító fórumnak csak így van értelme. Szerintem legalábbis.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 05. 9:24 

Tisztelt Szerkesztők és mindenki!

Néhány helyen láttam, hogy "zárttá" tették a fórumot, vagyis csak az vehetett részt a társalgásban akinek a regisztrációját engedélyezték vagy adtak neki regisztrációt.
Azt vettem észre, hogy így sokkal "szabadabbá" vált a fórum, mert nagyjából mindenki tudta, hogy ki-kicsoda, valamint egyszerűbben kiszűrhetők voltak a bajkeverők.
Csak egy ötlet... :-D

Üdv.!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 19:21 
Szerkesztő

osszekoto1 írta:
Megoldást is tudok, bár ezzel nem fogom megnyerni a legszimpatikusabb felhasználó díjat.
Taxisoknál etikai bizottság van, csak így tudják kordába tartani mindenki önös érdekét.
Itt is erre lenne szükség! Szakmai, erkölcsi alapokon működő moderáló bizottságot kellene felállítani és a regisztráció megszigorítása sem lenne rossz dolog.

Az ötletet nem tartom rossznak, de a bizottság tevékenysége nem adott hozzászólások kimoderálására terjedne ki, hanem adott felhasználók megnyilvánulására, hozzászólásainak összességére. Lehetne egy topik, amibe ezen bizottsági tagok (a nicknél megkülönböztetés) nyíltan véleményt formálhatnak. Persze ez nem jelent megoldást a truckmanos wifis keverőgépekre, de szervezeti alapot adna a fórum moderációs tevékenységére, ami hosszú távon nagyon hasznos lehetne a fórumon.
Ha ez így megfelel, várnám a jelentkezőket, valamint a titulusra ötletet.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 17:19 
Szent Tömlő őrzője

Néha elsül az ember szája.....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 17:17 
Szent Tömlő őrzője

Akkor újra: az ötlet jó.

De a valóság az, hogy itt a tűzoltókat (mentősöket) vitézül, álnéven szabad pocskondiázni. Védeni nem. Mert jelenleg ez a helyzet, és bizony a moderáció intézi ezt. Ez tény.

Tehát igazad van, de nem biztos, hogy jó helyen kopogtatsz.

"Éljen a demokrácia! Éljen a Köztársaság!"

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 16:54 
Szent Tömlő őrzője

a moderátor - mi van ha esetleg 3- 4 fő végezne és legalább ketten engednék meg hogy megjelenjen a hozzászólás

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 16:30 
Szent Tömlő őrzője

Az ötlet nem rossz, csatlakoznék.

Van azonban egy probléma: a Moderátor személye, hozzáállása.

Már előfordult a múltban, hogy a tűzoltókat pár nick megvádolta. Az erre válaszoló epés írásokat viszont nem fogadták jól. (Tán ki is moderáltak párat) Ha valaki esetleg ezeket nehezményezi, mely nyilvános fórumon tiltakozhat? Ez még nem tisztázott.

Gumimaci javaslata nem rossz, de feltételezi: a Moderátor pártatlan, a jogszabályok tudója. Ez biztosan így van itt? A moderáció eddig az én szememben egy eredményt ért el: Truckman kitiltását.

Azt persze elfogadom, hogy itt sokan nem értenek egyet velem, ez mindenki szíve joga. Az egyensúly hiányában egy eredmény várható: csak a moderátornak bólogató személyek maradnak, mert a többi véleményt nem is jelenítik meg. Ezt belterjességnek hívják. Ha így jó… Legyen.

Puska Bá’ Qrvaanyókájáért figyelmeztetés volt. Pedig később Truckit kitiltották.

A mentősöket lef@sszopózásáért: semmi! Nem érdekes?

Ezen a helyen a vita nem csak a vélemények ütköztetéséért jó: hasznot hajt a kattintás. Szidjatok ezek után nyugodtan, de a tény: tény.

Kulturális, stilisztikai, véleménykülönbségek midig is lesznek. A kérdés az: hogyan kezelik ezeket? Ha törléssel, az üzletellenes. Ezt gondoljátok át. Ha átalakul a moderáció pozitív, pártatlan módon, üdvözlöm. Ha nem: marad az üzlet.

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 15:17 
Szent Tömlő őrzője

Csatlakozom az elöttem szolokhoz.
javaslat a hozzászólások moderálására az üzenet ne jelenjen meg mig nincs moderálva.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 28. 11:38 

Kedves Mariann!

Én minden gondolatoddal egyetértek. Igen! Azok voltak a szép idők!
Azóta eltelt pár év, az internet előfizetések megtöbbszöröződtek, így hígult a felhasználok száma is, ráadásul egyre népszerűbb oldal a lánglovagok. Baleseti képek vákuumként szívják ide az ismeretlen belerondító felhasználókat. Ez az egyik veszély forrás, másik létezik olyan „ember ” aki a lakókörnyezete összes (lakótelep van egy pár) nyílt WiFi kapcsolatával regisztrált, osztja az észt, és talán még arra is képes, hogy magával vitatkozzon. Kitalált személyekre íródnak forgatókönyvek, csak, hogy hitelesebb legyen a sz@rkeverés.
Az elmúlt pár évben sokszor volt szélkakasok front területe a fórum, mindenkinek el kell gondolkodni mit vétett a béke és a szakmaiság ellen. Megkell húzni a vonalat eddig tartott vége. De akkor az legyen mindenki számára következetes döntés.
Moderátori gyakorlattal én Nem vagyok megelégedve, sokkal keményebben kellene.
Az biztos, hogy így nem fog sokáig menni a dolog. Egyre több felhasználó és provokátor.

Megoldást is tudok, bár ezzel nem fogom megnyerni a legszimpatikusabb felhasználó díjat.
Taxisoknál etikai bizottság van, csak így tudják kordába tartani mindenki önös érdekét.
Itt is erre lenne szükség! Szakmai, erkölcsi alapokon működő moderáló bizottságot kellene felállítani és a regisztráció megszigorítása sem lenne rossz dolog.

Befejezésül kívánok mindenkinek Baráti hangnemű, szakmai LL-fórumot !

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 27. 20:50 

Csatlakozok a kezdeményezéshez, mint ahogy eddig is próbáltam "emberi" hangnemet megütni mindenkivel!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 27. 17:20 
Szent Tömlő őrzője

:-D :-(

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 27. 16:03 
Szent Tömlő őrzője

Sajnos megrendelésre ezt tették a fórummal. Aztán a megrendelők kihátráltak, a végrehajtók pedig megmaradtak, és már csak szórakozásból is folytatják (aki nem tud sehova sem beilleszkedni, mindenhonnan kiutáltatja magát, mi csináljon mást, mint rombol). A cél: komolytalanná tenni a fórumot, az itt megjelenő (most már sajnos csak elvétve) nagyon értékes vélemények, érvek elvesszenek a gyalázkodások között. Magas szakmai és politikai szinten szemlézik a Lánglovagok fórumot, és nagyon is számít, mit írnak ide az igazi tűzoltók. Ezt a közösséget szerencsére nem sikerült lerombolni, ha néha egy kicsit a szétesés szélére is kerül, újra és újra megerősödik.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 27. 15:44 
csizmás kandúr

Még emlékszem azokra az időkre, amikor a Lánglovagok tűzoltóportál fórumát arra használtuk, amire az Alapítók szánták. Az ország tűzoltói, a téma iránt érdeklődő emberek, külföldön élő tűzoltók egymással megvitattak szakmai kérdéseket. Ezt mindenki a saját szemszögéből tette. Voltak nagy viták, melyek érdekesek, elgondolkodtatóak, építő jellegűek voltak a vita szereplői és az olvasók számára egyaránt.

Gyakran feltűnt a fórum hozzászólói közt - a teljesség igénye nélkül - DÖTE, akinek az első LL-találkozót, és máig tartó barátságok létrejöttét köszönhetjük, fireman, Grófúr, nazda, Danka János, katasztrofális, mcsabi, Jambrik Rudolf, gumimaci, gyurma, mikahock, Csizmás, Keleti Front, maestro, otetk20, L_Jani, civil guard, Bozso, Viskovics Károly...

Volt sokféle szakmai és emberi hozzáállás, de mindenki tiszteletben tartotta a másik EMBERT. Mert akkor még emberek voltak a nick-ek mögött, minden nick mögött egy ember. Aztán jöttek-mentek a felhasználók, és egyre alpáribb stílus jelent meg a fórumban. Már nem voltak szakmai kérdések (hacsak annk nem tekintjük, hogy ki miért van abban a beosztásban, amelyet éppen betölt), a viták helyét átvette a kötözködés. A régi felhasználók helyét meg átvették a kötözködők. A régi felhasználók már nem nagyon írtak, csak olvastak, aztán ettől is elment a kedvük. Kötözködik itt a beosztott és a vezető, a hivatásos, a köztestületi és az önkéntes, a nő és a férfi, a vonulós és a megelőzős, az "újonc" és az "öreg" de már a vallás és a származás is többször előtérbe helyeződött. Nem azt nézi a kötözködő, hogy mi a közös benne és a többi fórumozóban, hanem csak azt, hogy mivel lehet besározni, belekötni.
Aztán meg rácsodálkozunk, hogy "beesik" a fórumba egy új felhasználó, és itt mocskolja az életmentőket (tűzoltókat, mentőket). Mi mást tenne, látja, itt ez a szokás. Itt a tűzoltók is egymást támadják, miért ne támadná ő is a tűzoltókat, legalább kiadja a stresszt, ami felhalmozódott családi élete, munkája nehéz óráiban.

A lényeg feledésbe merült: ez a hely a tűzoltóság, a tűzoltók munkája iránt érdeklődők és a tűzoltók (nyugdíjas, aktív, vonulós, megelőzős, beosztott, vezető, önkéntes, hivatásos, köztestületi, férfi, nő...) kommunikációját szolgálta éveken át.

Szerintem sokan örültünk volna, ha ez megmarad annak, ami volt.

ui: Üdvözlök minden "régi" fórumozót.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 12. 8:38 

Szia Ízi!

Szerintem szükség van arra, hogy egy csapat nevelje ki a főnökét, parancsnokát! Saját tapasztalatomból tudom, hogy nem rossz! Vannak negatív oldalai is, de az embereid feltétel nélkül bíznak Benned, feltéve ha jó vonulós voltál!
A Te munkádat " ismerem ", hiszen oltottunk együtt, illetve Ti oltottatok, mert Én a kesztyűt kerestem! Qrva kuka!
Szóval, szerintem Te, nagyon jó vezető leszel, meg van Benned minden ami kell! Tisztelnek a társaid, elfogadják a döntéseidet is!
A kinevezés, szerintem, ott is szükség van arra, hogy egy kicsit megálljon az idő, hiszen egy nagyon hosszú folyamat végére ér ilyenkor az ember! Nagyon jól esik, ha hivatalosan nevezik ki az embert! Megtisztelnek vele, és érzed, hogy fontos vagy! Lehet, hogy ezek szentimentális dolgok, de Én csak a saját véleményemet írtam le!
Ízi, Neked, pedig sok sikert, és kitartást a sulihoz, és nagyon büszke vagyok arra, hogy ilyen barátaim vannak, mint Te, és a veszprémi tűzoltók!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 10. 17:48 
Szent Tömlő őrzője

Drága barátom!

Kérdéseidre csak egy válasz létezik: IGEN!

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. szept. 10. 17:14 
kapacsmester

Sziasztok!

Elgondolkodtam mostanában egy két dolgon, érdekelne a véleményetek a következő kérdésekről:

- Fontos-e, hogy a tűzoltóság nevelje ki a leendő vezetőit?

- Fontos-e, hogy a kiválasztott végigjárja a szakmai ranglétrát, tapasztalatot, tudást gyűjtsön, mielőtt vezető lesz?

- Miután ezt mind végigszenvedte, megérdemel-e annyit, hogy ünnepélyes keretek között tegye le tiszti esküjét?

- Ha igen, miért van az, hogy néhány kollégának csak kipostázzák a kinevezési okmányait? (Bár az általam ismert parancsnokokat példaként tudom állítani, hogy ezen helyzetekben is tudtak ünnepélyes hangulatot teremteni amennyire tőlük tellett).

Kicsit félek tőle, hogy én is így járok, mikor eljön az idő.
Pedig biztos jó érzés lehet.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 30. 23:34 
Szent Tömlő őrzője

Na tessék!!!

Már megint! :cry:
Kezdődik minden ellölről!!
Miért kell ezt csinálnotok?
Nem értem! :cry:

Miért jobb a civódás, mint a barátság?
Várom a válaszotokat!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 26. 23:47 
Szent Tömlő őrzője

[quote="eszt"]...és tökmindegy, hogy ki kezdte, a másik meg folytatta...
BimmBammnak igaza van. [quote]

Drága kicsikém,nézd már meg légyszi,hogy ki hozta be a személyeskedést meg a többi általad leírt dolgot ebbe a topicba!

Na ki??? Ki hozta át egy másikból?

Én hozzá sem akartam szólni ehhez a fórumrészhez és be se akartam lépni ide,de nem fogom hagyni magamat még az érzékeny kicsi lelketek békéjének kedvéért sem.

Ja,és meg lehet nézni azt is,hogy én kezdtem-e itt valaha valakit b*sztatni. SOHA SENKIT.
De engem... Hajajj,mennyien.

Én elhiszem,hogy néhányaknak nem tetszik a stílusom. Nekem sem tetszik néhányak stílusa.
Na és akkor mi van? Ezt hívják szabadságnak.

Akinek nem tetszik,Észak-Korea várja a letelepedőket...

Részemről be van fejezve az ügy,többé ígérem,nem írok ide,bármit is csináltok.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 26. 20:45 
vörös kakas réme

Komolyan mondom,én ezt nem vágom. Tényleg lételeme néhány embernek az egymás csesztetése?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 26. 20:08 

Hát, le a kalappal előttetek! Itt van egy topik, ami azért küzd, hogy ne legyen anyázás, veszekedés, fikázás, stbstbstb...és a második oldalon máris sikerült megint személyeskedni, nekiugrani a másiknak...és tökmindegy, hogy ki kezdte, a másik meg folytatta...reménytelen ez az egész.
BimmBammnak igaza van. Régebben működött az, amiről ő beszél. Sajnos már több az ide nem illő fórumozó, és nagyon kevesen maradtak azok, akik erre nem kíváncsiak. Egy fecske nem csinál nyarat. Hát tessék csak marni egymást továbbra is, állítsatok ki minél több szegénységi bizonyítványt magatokról, csak az a baj, ezzel sok más kulturált emberre is fröcsköltök némi sarat...

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]