* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 21. 16:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 4580 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 02. 17:20 
kapacsmester

Én már kiis neveztem gépkocsivezetőnek!!!!!! A többi az ő dolguk (PNE)

tk20

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 02. 13:19 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Szasztok skacok!

Gyurma! Irtad ,hogy a füszereket te hozod hozol valami csípőset is a hidegvérű léhez? a többi kérdésedre a válaszom pedig a emaileden van.
Fel a fejjel lehet ,hogy az én kedvesem is részt vesz a megmozduláson de ez nekem csak jó mert haza felé akkor ő vezet és legalább a nöi tábor is eltudja magát foglalni( PNE pletyis nők egyesülete)

"aki jót tesz, annak semmi joga nincs hálát követelni"

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 01. 22:07 

Szevasz Döte! Örülök neki, hogy élsz. A Nejem Őnagysága halványan megemlítette részvételi szándékát, lehet, hogy Ő is jön velünk de ez egyáltalán nem biztos még. Nekem már soha nem lesz egy nyugodt hétvégém. Nem tudom Civil mennyi halat hoz, de szerintem a földvári romák még kedden is a maradékot fogjál enni( elnézést kérek a roma nemzetiségű fórumlátogatóktól). Én sváb vagyok a javából, nincs mit szégyelni. Nemrégen értem haza a temetőből, megemlékeztünk az elhunyt kollegáinkról. Itt a fórumon keresztül szeretném mondani Nektek Kedves Kollegáim: Álljunk meg egy percre, vegyük le a sisakot és emlékezzünk azokra a tűzoltó bajtársakra Akik már nem lehetnek közöttünk, mert fentről óvnak minket. Azt hiszem mindeggyikünknek volt a rajában olyan ember akire emlékeznünk kell. Az emlékezés lángja Értük is lobogjon.
Döte elnézést kérek Tőled, hogy a Te általad nyitott topicot használtam fel erre a célra, de véleményem szerintem most jelenleg ez a legolvasotabb. A fórum krémje megfordul itt, ezért írtam itt.

Ténylegesen hányan vagyunk a bulira eddig? Atya az azért nem semmi, hogy még Hódmezővásárhelyről is jönnek haverok! Gondolom a honlap üzemeltetői is képviseltetni fogják magukat.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 01. 21:26 
Szent Tömlő őrzője

gyurma!

Azért még élek és figyelem a fejleményeket! Éppmost beszéltem hódmezővásárhelyi tűzoltókkal, akik jelezték részvételi szándékukat! Szóval gyarapszunk!
Hajrá Kovács néni!

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 01. 19:46 

Szega Civil! Remélem nem sérültél meg komolyan. Arra gondoltam, hogy tényleg segíthetnél a hallét összehozni, főztem már egy párszor, de nem az erős oldalam a hallé főzés. Tesókám Te amúgy pesti csóka vagy, vagy csak ott laksz a környéken? Csak azért kérdezem, mert Én a Ráckevei Duna- ág melett nőttem fel, nevezetesen Dömsödön. Ja, és mennyi döglött meg a hidegvérűekből? Ha lehet kg- ban fejezd ki! Ahogy nézem a topicokat DÖTE nem igazán foglalkozik velünk, ma nem is szólt hozzá semmihez. Civil megírnád emilbe, hogy hol taposod a pernyét. Meszler jó lenne ha Siklósról időbe érnél, mert segítségre biztosan szükség lesz. Hölgyike is jöhet segíteni és kritizálni. Nem kell Tőlem senkit félteni rettentően családcentrikus vagyok?????????????????????????????? Na csókólmányozlak benneteket!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 31. 21:25 

Hölgyeim és uraim! egész délután halat pucoltam úgy ,hogy biztos lesz halászlé . Ez az étel sem jöhetett volna létre a Ráckevei dunaág orvhorgászai és éber halőrei nélkül. ( barátaim és kollégáim )

u. i. a véremet adtam a halért ! ( igy jár az aki késsel a kezében bénázik)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 31. 19:54 

Ha lesz hal megpróbálom megfőzni, hanem lesz hal akkor a sertésdögöt fogom megfőzni. A fűszerszámokat természetesen bevállalom, csak majd DÖTE a létszámot + - 2 fő pontossággal kellene tudnom a fűszerek miatt. Amúgy minden nagyon király, elkezdődik a hétvége meg egy kis pihi.Döte ,Eszt honnan publikál?Na skacok csókolmányozlak benneteket. A Meszler meg szétbontja az agyamat az itthoni melóval. Kisfiam, Te otthon még soha nem gyújtottad fel a kukát csak azért, hogy le tudd vonulni?! Én tökcsősz koromban mindent felgyújtottam amit lehetett, hála Istennek sokak szerint pozitív irányba változtam.Döte kellene valami nagyot alkotni, a hajót nem lehet elkötni, mert kiugorhatnánk Bulgáriába marha olcsó ott a konyak. Na most már tényleg megyek, aki vonulhat menjen mint az állat, a Többieknek kellemes hétvégét. Ui: a topicot folyamatosan figyelem.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 31. 14:00 
Szent Tömlő őrzője

Sziasztok!

AZ előbb beszéltem civil guarddal aki biztosított róla, hogy lesz hal. Kérdés: gyurma a halat is megfőzöd? Vagy van halfőzésre jelentkező?

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 28. 19:57 

Szia Meszler! A Magyar Államvasutak Részvénytársaság főállású alkalmazottja vagyok. Felsővezetői beosztásom miatt a Kollegáim ügyes- bajos dolgait nem mindig sikerül a munkahelyemen megoldani. Vidékről járok be, naponta 300!!!!! kilométert vonatozok és szívesebben dolgozok itthon, mint a munkahelyemen és így nem este tízkor érek haza. Jöhet a kérdés, hogy normális vagyok- e,de azt hiszem senki nem fog megkövezni Közületek, mivel Ti is a lehető legjobb tudásotok és szívetek szerint csináljátok a melót. Sajnos Nekem már a hivatásos állományba való kerülés ki marad az életemből, de a köztestületi majd pótolja (nagyon reméljük). Mellesleg amit csinálnom kell azt teljes erőmből csinálom legyen az tűzoltás vagy a találkozó pörköltjének megfőzése.Na jól kilelkiztem magamat.A többit meg majd szóban 15-én.Kedves Kollégák irgyellek Benneteket amikor beültök abba a szép piros autóba, bekapcsoljátok a szirénát meg a kékfényt és vonulhattok, mert a törvényi szabályozás ezt lehetővé teszi Nektek. Ha most Valaki azt írja, hogy a tűzoltás naűem csak erről szól ,jól tudom van aszfaltra kenődött szürkeállomány is ,meg van olyan helyzet hogy az agyad szétmegy a tehetetlenségtől, volt részem mindenben. A saját haveromat forgattam ki abból a trabiból amit szétroncsolt egy 110 km/h sebbeséggel haladó gyorsvonat amit egy másik haverom vitt. De Ti és azt hiszem Én is CSAK a szép dolgokra emlékezünk.Elnézést kicsit egósra sikerült ez a hozzászólás de meg fogtok érteni.Biztos Ti is voltatok úgy, hogy robogott a szer és mentetek volna de nem mehettetek.Mi Kurdi önkéntesek is vagyunk ha Dombóvár vonul a falun keresztül.Na ennyit mára,a beleteket készítsétek 15-ére!Szegasztok!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 28. 14:45 
lángterelgető

GYURMAAA! Hazahordod a munkát!? :lol: Hülye vaaaaagy??? :D
(Felgyújtod otthon a garázst és "maszekolsz", nem?) :lol:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 27. 19:59 

Szevasztok! Az se rossz ha valaki publikálás helyett piál, a szombat Nekünk is jól sikerült. A szertárban dolgoztunk: volt két tyúk amit egy istállótűzből mentettünk meg(ez tök komoly), meg egy pár liter idei élesztős cukorcefre. Nem mondom jól néztünk ki estére, de a paraszt nem tudta volna felgyújtani a szölőhegyet. Pénteken megcsúfoltuk a focit Én is játszottam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Utólag engedélyt kérek a honlap szerkesztőitől, de felvettük a honlap nevét ( remélem jogi következményeket nem von maga után ). Egyébként 11 csapatból 10. lettünk. DÖTE tudok kit hiányolok erről a fórumról (van Neki nagy bajsza meg akkora szaktudása, hogy méterben kifejezve verné a Csomolungmát és D betűvel kezdődika Neve valamint a legsukerebb tűó. a megyében) ugye tudod kiről van szó!? Na csákányi eszter, megyek mert hoztam haza egy kis melót, ahhoz meg kell a processzor!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 27. 10:06 
Szent Tömlő őrzője

gyurma: a kicsi Csögi nem publikál, hanem piál! De nagyon jó nézni mikor magába önti a lőrét. Annyira azért nem alkesz a srác, csak mint én! Ha olvasod remélem igazat adsz nekem Hangya!

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 26. 16:19 

Szevasztok! DÖTE igen a kis Csögi, de nem Ő mondta. A jégeralsót viszem magammal! Kósza hír: mivel 2004-ben leszünk 60 évesek ezért valószinű, hogy a megyei tűzoltó nap nálunk kerül megrendezésre. Döte a kis Csögi is publikál?, mert az ÖREG oldalakat tudna írni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 25. 23:43 
kapacsmester

A fénykép készítést válalom, terjesztéssel is. Mert digitális felvételek lesznek.

tk20

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 25. 15:14 
lángterelgető

Gyurma, lesz fénykép! Ha egy darabban odaérek, akkor biztosan lesz...
(Ha nem, akkor küldök baleseti helyszínelőt magam helyett, oszt majd fotózik az - ért hozzá úgyis!) :D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 24. 18:30 
Szent Tömlő őrzője

Hali!
Szóval a hajóról: ez úgy néz ki, hogy a hajó tatján, szélvédett helyen nagykabátban fogunk főzni, belsőleges fűtéssel! Ezen kívül van egy nagy terem, ahol kajálni és szórakozni lehet. Ott van fűtés, jó meleg lesz elvileg. Csak a szakácsnak és a kuktáknak ajánlott jägeralsó viselése!
Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 23. 19:25 
kapacsmester

NET adta lehetőség mindenkinek adott, ehhez nem kell semmiféle rendkivüliség. Az biztos, hogy a találkozó ötlete sokunk gondolatát megmozgatta. Ez így van jól.

tk20

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 23. 18:15 
Szent Tömlő őrzője

Ahol gyurma!
Én benne vagyok, de ebből a netes találkozóból is jó lenne hagyományt teremteni! Minden évben máshol, de tőlem lehet nálam is! A megyén kitől hallottad? Kis Csögi?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 23. 18:06 

Szia DÖTE! Szerintem nem sok szükség lesz a zenére Én úgy érzem csak sztorizunk reggelig, de ha valaki akar velem táncolhat.A bulinak már nem csak a neten van híre a megyétől is hallottam róla, bízom benne hogx lesz fénykép készítés. Milyen érdekes csak a neten keresztül ismeri mindenki a másikat és mégis mekkora cimborák vagyunk, mertösszeköt bennünket a közös szenvedély.Nem vagyok ilyen lelkis csak ez jól esik! Remélem a találkozó után ötletekkel gazdagodva meg tudjuk mozgatni a megyei állóvizet- Döte Te tudod miről van szó.Döte a 20-assal gondolkodtunk rajta hogy jövőre kellene egy megyei Öte találkozót tartani.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 23. 15:56 
Szent Tömlő őrzője

Sziasztok!

Ha a kemping megtelt azért még tudunk szerezni helyet.
Más: lesz zene szolgáltatására alkalmas eszköz, úgyhogy kérem mindenki hozzon az izlésének megfelelő ricsaj cd-t.

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 22. 23:24 
Szerkesztő

Figyelem!
Aki szállást akar foglalni, tegye meg minél hamarabb. Körübelül még 5 főnek van szabad hely. Foglaláskor a tűzoltó-találkozóra kell hivatkozni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 22. 10:23 
Szent Tömlő őrzője

Sziasztok!

Minden érdekelt figyelmébe ajánlom, hogy ha kb. 4 - fél 5 között megérkezne a csapat, akkor együtt le tudnánk menni. Ha nem értek ide egyenként kell feljönnöm mindenkiért. Melyiket választjátok?

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 21. 18:36 

Szevasztok Tesók! Nagyon király lesz ha Valaki segíteni fog, ezt elfogadom. Ha hal nem lesz nem esünk kétségbe, bár akkor tényleg kevesebb hús kellene, Döte lehet, hogy verdával megyünk(ha a 20-as bevállalja), ha nem akkor 15:40 körül érkezek a főpályaudvarra,piros szőnyeg nem kell, de Valaki kijöhetne elém, mert azt tudom, hogy a Duna merre van, de gondolom nemcsak ez az egy hajó van ott! nA CSÁ MEGYEK MERT AZ ASSZONY LETILTOTT A NETRŐL(szerinte túl sokat netezek)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 20. 20:27 
Szent Tömlő őrzője

Civil! AZért próbálj meg halat szerezni! Mert különben nagyon sok húst kell vennem!
Még valami! Aki szállást szeretne erre a bizonyos éjszakára az kérem nagyon gyorsan jelezze, mert nem lesz hely a kempingben. AKi maga akarja intézni a szállását az hívja 75/541-107-es telefonszámon a Kék Duna Campinget. Itt vannak téliesített faházak.
SZóval most már tudatosítani kell, hogy mindeképpen lesz! De a buli úgyis kitart hajnalig, tehát a helyszínen is el lehet majd dumálgatni a reggeli buszig, vagy kijózanodásig! Még mindig várom a jelentkezőket!

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 20. 20:03 

szasztok skacok

Látom szaporodunk már mint létszámilag és ez igy helyes.

Gyurma! nem vagyok valami nagy szakács de szivesen kuktáskodom ha gondolod a hal pedig még nem biztos.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4580 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 179, 180, 181, 182, 183, 184  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]