* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 24. 10:58

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 04. 15:29 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Ja, KisCsiga, gázpalack ügyben kérdezd Gyurmatesót! (Bocs, Bratyó!) :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 04. 15:27 

Hűűű, de felpezsdült itten az élet, mióta nem voltam itt! :lol: Azt sem tudom, hol kezdjem...
KisCSiga, mivel érdemeltem ki kedvességed? Lám, Te ilyen kedves vagy, én meg meg akarlak sütni... :oops: szégyellem magam... De a betűknél tényleg jobb lenne, ha valami normálisnál maradnál, mert így :shock: nehéz olvasni...
Köszönöm, hogy megédesíted az életemet! :lol: Ja, és Faronnnak igaza van, ő ismer elég jól, tudja, hogy csak a szám nagy, nem kell túl komolyan venni, amit mondok! Úgyhogy ne aggódj, nem eszlek meg- csak megkóstollak... :lol:
DÖTE meg tényleg nem teszi nekem a szépet, csak próbál reagálni (nem is rosszul!) a csesztetéseimre. Mert hát azt tudok... :lol:
Na, nagyjából ennyi ebbe a topikba. Áron, emil megy, ha nem ma, akkor holnap mindenképpen! puszika Neked! :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 04. 10:35 
Szent Tömlő őrzője

KisCsiga!

Akkor kezdem az elején. Nagyon kérlek, hagyd abba ezt a szinezést, meg betű átméretezést, mert belefájdult a fejem amíg végig olvastam, és kezdek tőle ideges lenni! :twisted: Ha pedig egy DÖTE ideges annak beláthatatlan következményei lehetnek, barátnőm a megmondhatója.
Második: Esztnek nem a szépet teszem, mert ahhoz már öreg vagyok, van barátnőm és (bocs Kicsilány) nem az esetem. Tehát ezt a témát lezártnak tekintem.
Lakás kérdésem: nem ide tartozik de egy családi házban lakom a szüleimmel és nem a hátamon cipelem a hédert! :twisted:
Három: ha te vagy az élet sója, téged kellett volna beleszórjunk a találkozón a pörköltbe és nem engem piszkálnának a só miatt.

Nagyjából ennyi!

Áron!

Eldöntötted már melyik hétvégn lesz a party?

Gyurma!

Akkor mi is a helyzet a palackkal? ujjad már meggyógyult?

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 04. 1:03 

Sziasztok! :lol:

A gázpalack lelkivilágát nem ismerem és a kérdéskör kialakulásának kezdetéről és eddigi életéről is lemaradtam! :roll: :cry:

Kedves faron1!

Párolunk? Párolunk? :evil: :idea: :arrow: Képzeld vannak kannibál ismerőseim is. :twisted: Amennyiben szükségesnek látnám a saját magam, - szuper testem és sziporkázó elmém, egy szóval – fenomenális és magával ragadó lényem védelme érdekében egy specialitásra felhívom a figyelmüket, így ünnepek táján… biztosan örülnének!?! :lol:

Tudod nem a méret számít! (betűméret & csigaméret :!: ) :lol: :lol: :lol:

Valamint szeretném megtalálni Batka Manót. Most, hogy lehetőségem nyílt ráakadni egy társkereső topicra… ! Akit keresek, lány, 16-24 év közötti… :lol: :roll: :wink:

Várom válaszaitokat! :shock: :roll:

Üdv: KisCsiga 8)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Nem is tuom
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 23:22 
csizmás kandúr

Haéi!

KisCsiga:Ha megint ilyen bazi nagy betűkkel fogsz írni, nos akkor hmm hogyan is lenne jó hmm hmm vajon párolt csiga vagy valami hasonló.

Csiga merre van Batka manó??? :twisted: :twisted: :twisted:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 19:39 

Most akkor milyen menetes is a gázpalack..................................................?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 18:59 

Sziasztok! :D

Szóval szépen sorjában válaszolok az általatok feltett és mintegy rám zúdított kérdésgörgetegre. Nagy sajnálattal :evil: (de közben jól szórakozva :P ) olvastam a publikációitokat a csigaevés és –pusztítás kategóriában. :shock:

Igen ismerem a kedves népdalt. :x De az gyerekmondóka, azaz még gyerekcipőben jár. :!: :arrow: Már alig várom, hogy az eszt :evil: felcsapjon költőnek :lol: :oops: :wink: és megírja (természetesen a segítségetekkel) a felnőtteknek szánt - csigahorror – verziót! :shock: :cry: :roll: :oops: :wink: :lol: :?: :arrow: :idea: :?:

Jelentem nem éti :!: :arrow: :?: , nem is vízi :!: :idea: :?: , hanem :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: TÜZI (Kis)Csiga vagyok. (Na erre varjatok gombot! :lol: ) És még szeretném elmondani a témával kapcsolatban, hogy a házam építésénél első osztályú tűz- és biztonságtechnikai anyagokat használtam fel. A személy és vagyon védelem egyik részét a Rendőrségre és a MATÁVőr-höz (remélem láttátok a reklámját!?) van bekötve; a füst és tűzjelzőm a Tűzoltóknál csilingel! És sókár ellen – is – vagyok biztosítva. (A kiöntéssel se próbálkozzatok, mert…) :lol: :lol: :lol:

"KisCsiga, ha Te saját magadat tápláléknak titulálod, hogy várod el a többiektől, hogy másként gondoljanak Rád Még a végén tényleg megeszünk..." :?: :idea:

:idea: Eszt csak neked mondom, hogy tápláléknak csupán azért tituláltam magam, mert ennivalóan édes :!: :!: :!: – tüneményes, szenzációs, csodálatos… - vagyok, de csak NEKED! 8) A többiek meg sehogyan se gondoljanak rám! :shock: :? :wink:

És Kedves DÖTE! :evil:

Akkor beszéljünk a Te házadról! Tűz? Víz?… és ne csinálj úgy, mint akit besóztak! Nem kell mindig jópofizni itt a csajsziknak! Bizony ám! :twisted:

Kedves eszt! 8) :wink:

Én vagyok az élet sója :!: , aki megédesíti az életed! :!: :!: :!:
(Na jó, egye fene Ti is kaphattok a jóból! DE csak egy kicsit! Csigagyilkos banda… Ejnye-bejnye! Én szégyellem magam helyettetek!) :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

KisCsiga helyett ajánlhatnám az étlapra csemegeként a :idea: KicsiGesztenye :idea: – nevű finomságot! :!: Az így télvíz idején kint a szabadban sütve, melegedve a tűznél majszolgatva a geszteket… :arrow: :arrow: :arrow: Mmmmmmmmhhhhhhhhhhhhh……..!!!!!!!!!!! :!: :!: :!: :lol:

Na jó csúszok is innen nem pazarlom rátok a tentát, megen a papirtot! :( (Mellesleg nem tudom, hogy belegondoltatok-e már, hogy kezek híján nekem mi munka megszerkeszteni egy ilyen /fenomenális/ levelet!?!?) :?: :?: :?: :arrow: :idea:

Legyetek jók!

További recepteket várok a KisCsiga NagySzakács-könyve topicba, avagy miként lehet elkészíteni a fórum látogatóit, pl: töltött DÖTE, párolt eszttel és a többi…!

Várom reagálásaitokat! :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Üdv Mindenkinek!

KisCsiga 8)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: nana
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 17:37 
csizmás kandúr

Hali all!

KisCsiga aki csúszótalpas :D :ne parázz az Esztertől csak a szája nagy, egyébként teljesen békés

Ha ez így megy fogok szerezni csigahúst a bulira.Persze szigorúan csak NagyCsigát.

Tényleg KisCsiga Te melyik fajtához tartozol?Mert mondjuk ha vízi vagy, akkor nem is vagy ehető.Ha éti akkor sokkal rosszabb a helyzet.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 14:49 
Szent Tömlő őrzője

Nem azt mondtad a bulin, hogy te nem tudsz főzni??? :lol:
Közben meg jobbnál jobb receptekkel dobálózol! :lol: (Bocs Kiscsiga!)

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 14:40 

Hűűűűű, ez nagyon gonosz volt tőlem.... bocsi KisCsiga!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 14:36 

Hozok sót szívesen, de az majd csak a végén kell! ( bár az én sóm soha nem érhet fel a Te sódhoz! :lol: )
Előbb fel kell(ene) gyújtani a házát KisCsigának (remélem ezt olvasva nem fog megharagudni rám...), és mikor már jó ropogósra megsült, akkor kell csak a só. Hát nem ismered a dalt??? (Csigabiga, gyere ki, ég a házad...) :lol: :lol: :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 13:19 
Szent Tömlő őrzője

Eszt!

Akkor te hozod a sót, amivel kicsalogatjuk a házából! :lol: :lol: :lol:

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 03. 11:51 

KisCsiga, ha Te saját magadat tápláléknak titulálod, hogy várod el a többiektől, hogy másként gondoljanak Rád :?: :?: :?: :?: Még a végén tényleg megeszünk... :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 02. 17:25 

Sziasztok!

eszt! :wink:

Nyugtáztam a csigákhoz való viszonyodat, érzéseidet. :)

A "Kabhegy" – történetről nem tudok semmit. :roll: :?: Bevallom még nem értem magam utol a Fórum feltérképezésében, valamint az egyes "topikok" végigolvasásában… :!: :oops:

Miért Mikor? Hol? Ki? Kivel?… :?: :roll: :lol: :oops: :shock: :? :D :twisted: :?: (A Kurd-ra történő felhívással találkoztam…)

DÖTE! :evil:

A csigákat megeszik, de a KisCsigákat NEM!!! Tudod méretbeli határok… Horgászol? Ott lehet ilyesmiket hallani…!?

Ja és a KisCsiga is lehet nagy és erős és irtó DÖTE, akarom mondani DÖTEírtó!!! :twisted: Bizony ám! :lol: :wink:

Várom válaszaitokat! Észrevételeiteket! :roll: :roll: :roll:

Üdv: KisCsiga 8) – a táplálék :shock: :lol: :?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 02. 16:22 
Szent Tömlő őrzője

A csigákat megeszik, ugye? :lol: Hogy a régi klasszikus filmcímet idézzem!

Mikor megyünk már a Kab-hegyre? :?: :?: :?: :?: :?:

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 02. 15:42 

KisCsiga, jössz Kabhegyre?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 02. 11:06 

Kedves Csiguci! Félreértések tisztázása végett: nem a csigák nélkül vagyok meg, hanem az ízük nélkül! ( Ezt remélem értékeled! :lol: ) Egyébként nagyon szeretem a csigákat! :wink:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 01. 17:52 

Sziasztok!

Előítéletek? :( Igen, nagyon helyes!!! :) Az ízével ne is szimpatizáljatok :cry: (finom nem vagyok, de annál kedvesebb… :lol: ), de azért a lányok életéből nem feltétlenül szeretnék kimaradni! :wink:

Kedves eszt! :roll:

Csupán azért vagy meg a csigák nélkül, mert még nem ismersz…! :wink: :lol: :roll:

De, ha egyszer a Lánglovagok összejönnek :idea: , akkor lesz ott :arrow: találkozó! Csuhhéjjj! :P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 01. 15:43 

No, Te már megint itt lógsz? :lol: Nincs még egy hely, ahol dolgozol? Ott én is szívesen dolgoznék! :lol:
Én nem ettem még csigát, de valahogy nem bánnám, ha ez kimaradna az életemből. Szóval megvagyok nélküle. Lehet, hogy finom, de hát azok a fránya előítéletek...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 01. 15:27 
Szent Tömlő őrzője

Mért mi bajotok a csiga pörkölttel? Egyszer ettem. Olyan az íze mint a zúzapörköltnek. Csak ne mondták volna meg mit ettem! :lol:

Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. dec. 01. 15:19 

KisCsiga, tőlem nem kell félned, nem szeretem a csigát semmiféle étel formájában! :lol: Gyurmabácsi, kíváncsi lennék, vajon tényleg megennél- e egy nagy tál csigapörköltet, vagy csak a szád nagy... :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 29. 15:22 

Sziasztok!

Jelentem, tudtam a „SÓ”-ról is az ott történtekre utalást is vettem…! :?

De faron1 a megevésemre tett utalásának hatása alatt írtam a francia konyha gyöngyszeméről, Rólam. De úgy már – pörkölt és egyéb étel formájában – nem érzem jól magam… :(

Üdv: KisCsiga :wink:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 29. 15:06 

Szia Kiscsiga!
Te sajnos nem igazán értheted, hogy miért ez a topic címe. Szerintem ilyen csigafőzési hátsó szándék biztos nincs benne. Ennek a topicnak más a feledata. Napra pontosan két hete volt egy Qrva nagy SÓ(így csupa nagybetűvel) Dunaföldváron, és ott sok minden történt. Volt ott útszóró só, gázpalack csavarjának jobb felé letekerése, kólaivás és egyebek. Hát ezt jelenti ez a topic. Amúgy az egyik kedvencem a csigapörkölt.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 29. 13:49 

Sziasztok!

"Milyen menetes is az a bizonyos gázpalack?" :roll: – szól a topic címe.

Erre itt KisCsigákból akarnak holmi – szadizmusnak :twisted: – gasztronómiai, vagy energiapótlási... :evil: szándékkal ételkülönlegességet készíteni. :cry: Mondjuk a magamfajta KisCsigából jól lakna egy nagyobb és éhesebb csapat… :lol: :oops:

DE megkérem a kollégákat ne fantáziáljanak az én és rokonaim elfogyasztásáról! :!: ( :arrow: Vigyázzatok, mert egy Btk. változtatás és ez lesz ám az igazi bűncselekmény… KisCsiga-védelmi törvény… :? )

Tényleg, ha már itt tartunk...! :!: Milyen menetes...??? :?: :?: :?:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. nov. 29. 12:25 

Gyurma: (ment emil, nézd meg!)
Értem, így már rendben van! :lol:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]