* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 19. 7:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozom
HozzászólásElküldve: 2012. dec. 31. 10:38 
slagmester

Csak nem ismeri az itteni állapotokat! Itt megnézheted "Csunyadolgokezek..." , meg itt,
http://www.youtube.com/watch?v=Vlmrf-PfGCY
rémképész írta:
Kris FR UK írta:
Tok szomoru dolog latni, hogy a legnagyobb tuzoltos forumon is csak az okoskodas es szardobalas meg a politizalas megy... Ha valaki valamit nem ugy gondol akkor jol lenyomjuk a fotelben netezve.
Az ember azt gondolna, hogy legalabb koztunk van egy kapocs, mert mi ismeretlenul is ismerjuk egymast, hisz ugyanazon szelek alatt hajozunk. Sok olyan forum van, ahol ilyesminek nyoma sincs, pedig ezeken tobben es teljesen mas kornyezetbol erkezok regisztraltak.
Szamomra ez csak azt jelenti, hogy a tipikus magyar roszzindulat bizony az elet minden teruletere beette magat, no meg azt, hogy meg mindig alacsony a kerites es tobbet nyom a latba ha jo focista valaki. Na de mindegy ezt biztos jobban tudjak nalam az okosok.
Azert igen nagy csalodas szamomra ez a megmetelyezett hangnem az egesz forumon.
:tapsolo:

Nagyon katasztrofális a hozzászólásod.
Talán csak nem vakkondish-hoz van szerencsénk?? :mrgreen: Erős utánérzés..
Menj az indexre inkább.. :arrow:

szélkakas=(apu szds. 2003. aug. 27. 8:16)= Fejes József aki figyeli, figyelteti, hogy mit írok, teljesen képben legyen!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2012. dec. 28. 18:56 
csizmás kandúr

Kris FR UK írta:
Tok szomoru dolog latni, hogy a legnagyobb tuzoltos forumon is csak az okoskodas es szardobalas meg a politizalas megy... Ha valaki valamit nem ugy gondol akkor jol lenyomjuk a fotelben netezve.
Az ember azt gondolna, hogy legalabb koztunk van egy kapocs, mert mi ismeretlenul is ismerjuk egymast, hisz ugyanazon szelek alatt hajozunk. Sok olyan forum van, ahol ilyesminek nyoma sincs, pedig ezeken tobben es teljesen mas kornyezetbol erkezok regisztraltak.
Szamomra ez csak azt jelenti, hogy a tipikus magyar roszzindulat bizony az elet minden teruletere beette magat, no meg azt, hogy meg mindig alacsony a kerites es tobbet nyom a latba ha jo focista valaki. Na de mindegy ezt biztos jobban tudjak nalam az okosok.

Nagyon katasztrofális a hozzászólásod.
Talán csak nem vakkondish-hoz van szerencsénk?? :mrgreen: Erős utánérzés..
Menj az indexre inkább.. :arrow:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012. dec. 28. 10:31 
tömlőszállító

A bemutatkozás ilyen stílusa kell ezen a fórumon ?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2012. dec. 28. 2:46 
szikracsapkodó

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. feb. 21. 14:12 
tömlőszállító

Tisztelt Fórum lakók!

Üdvözlök mindenkit Beke Szabolcs vagyok.
Vas megye újdonsült kisvárosából, vépről jelentkezem. Önkéntes Tűzoltó Egyesületünk 1880 óta működik, azaz éppen idén leszünk 130évesek. Én most végzem el a 40órás tanfolyamot, amit jövő szombaton egy sikeres vizsgával remélem le is zárom :-) 2006-ban lettem önkéntes tűzoltó, a tavaly február óta pedig én vagyok egyesületünk titkára. Lassan de biztosan fejlesztjük eszközeinket.
És remélem bátran fordulhatok a fórumlakokhoz kérdéseimmel, kéréseimmel.

Köszönettel:

Beke Szabolcs

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 29. 22:40 
pernyekergető

Sziasztok!!!
Viki vagyok és az a szerencse ért,h megismerhettem a szerelmet egy Monori Tűzoltó személyében.Bár az a vicc az egészben,h azért a Lánglovagok oldalán évek óta regisztrálva vagyok :-D
32 éves vagyok,van egy nagyon vagány 14 éves fiam.Biztonsági őrként dolgozom,szabadidőmet pedig bűnmegelőzéssel töltöm 14 éve.
Nagyszerű emberek a tűzoltók,remélem még sokáig "köztük" lehetek!!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2008. júl. 16. 22:52 
kapocspárkulcs tekergető

Sziasztok, Moler Péter vagyok.

Én is szeretnék bemutatkozni minden értelemben zöldfülű vagyok.

Most regisztráltam igy végre aktív tag lehetek :))

!0 órás tanfolyamot végeztem az összel a Pomázi Önkéntes Tűzoltóságon s értelem szerűen a Pomázi Önkéntes Tűzoltósághoz tartozok. Egyértelműen de nem egyértelmű.
Én budakalászi vagyok s itt is létesűl laktanya, lassan egyszer csak kisvártatva, igy erre várok, s meg védőruhára s igazolványra, s járműre. :(((

De volt már a közösségünkbentöbb akciónk, ilyen volt a tűzoltóbál amit Dec. 01.-én rendeztünk, s pár toborzó, és bográcsozás a faluházban a Kalászi vigasságokon.

Tehát pro & contra.

Dehát isten is hét nap alatt teremtette a világot :)))

pmoler@szitu.hu

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Re: bemutatkozom
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 24. 23:09 
szikracsapkodó

puska bá' írta:
Pusszka a fedélzeten :-D

Köszönöm szépem.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: bemutatkozom
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 24. 23:06 
Szent Tömlő őrzője

Pusszka a fedélzeten :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 24. 23:04 
szikracsapkodó

Éva a kereszt nevem de barátaim csak Vicusnak hívnak. 46 éves vagyok két gyermek édesanyja. Fiunk az Újpesti mentőállomáson dolgozik szakápoló. Lányunk gyeden van a 19 hónapos fiú unokánkkal. Párom mentésirányító, Rákospalotán kocsizik szakápolóként. Jó magam rakosgatom a papirokat ide-oda.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. dec. 08. 13:25 
vízpocsékoló

Sziasztok,Milán vok,most regisztráltam.......asszem beo.vagyok:)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24. 14:25 
tűzkőről pattant

Nagyon érdekes!!!
Amióta a Csiga nem ír - azóta na?

A Rémálom írogat helyette???

akkor A kettő ua. nem?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24. 14:22 
tűzkőről pattant

TransFormers!

Ritka jó szempontból közelítetted meg a kérdést !! Gartulálok - abszol. elfogadom amit írtál és igazat is adok Neked!

JA ha valaki nem tudná! : a Neked azért nagy betüvel írtam, mert ezzel szoktam nagsúlyozni írásban - pl. Igazad van hangosabban Írva ha érted miről írok kedves barátom ?

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24. 14:15 
tűzkőről pattant

Szeretném megjegyezni Rémálom Barátocskám! kicsit olvass már vissza miker írogattál - ha már a helyesírásnál tartunk Apám !!! próbálj meg te is helyesen írni- meg magyar nagyelven - rendben ?!

De megkérnélek ezeket a hozzászólásaidat ne ide írjad oksa? Inkább mutatkozz be !!! mert a kis neved még mindig nem osztottad meg velünk!!!!!

Bár legalább 10 szer kértelek rá !!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24. 14:07 
tűzkőről pattant

Őrülnék ha a Topikomban bemutatkoznátok !!!!

Igy kicsit Parasztnak tüntök - nem? ha már egyszer ez a címe a topiknak -aakor ugye joggal fel vagyok háborodva !

Felénk ez a szokás - Angyalföldön, ha valahová belépek -köszönök és bemutatkozom!
:-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 24. 14:06 
tűzkőről pattant

Őrülnék ha a Topikomban bemutatkoznátok !!!!

Igy kicsit Parasztnak tüntök - nem? ha már egyszer ez a címe a topiknak -aakor ugye joggal fel vagyok háborodva !

:-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 19:44 
lángterelgető

eszt írta:
Itt már senki nem tud normálisan, SZAKMÁRÓL beszélgetni, okfejteni, eszmét cserélni?! Mindenki csak azzal van elfoglalva, hogy ki lakozik a nick mögött, és hogyan lehet minél jobban sértegetni, megalázni a másikat? És hogyan lehet minél többet személyeskedni? (Tudom, és-sel nem kezdünk mondatot!) Senki nem képes elfogadni a másik véleményét? Aki máshogy gondolkodik, az már rögtön hülye, buta....stbstbstb. Itt már semmi másról nem szól a fórum, csak a másik csesztetéséről. Nyissatok még pár ilyen topikot, köpködjetek még egy kicsit, és akkor a fórum szakmai része végleg elhal, és kedvetekre "garázdálkodhattok". Nagy kár érte.
Én meg azt hiszem, követem egy régi barát példáját...

Én ugyhiszem fórumozni jöttem ide, amihez hozzáértőnek tartottam magamat oda irtam, Én nem bántotam senkit és még is mindenki engem okol én viszont itt befejezetm a fórumozást!
Köszönöm mindenkinek a kedvességét akit megismertem msn, mailon, privin, telon, vagy személyesen. Ennyi többet nem szeretnék hozzá tenni, mert bele fáradtam hogy engem aláztak meg és én vagyok még is a rossz, de azt tudom hogy LL találkozora elmegyek mert sok fórumozónak megigértem.

További szép estét mindenkinek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 14:44 
Szent Tömlő őrzője

Igen, nekem is már marhára elegem van abból, hogy a fórumot "elárasztották" olyanok, akiktől teljesen megváltozott az egész. Egy közösség voltunk, minden jól ment. De most már szinte írni sem lehet, mert az eredeti témától teljesen eltér, olyan lett, mintha egy chaten lennék, és senkiről nem tudod az igazat. Szerintem javasolni kéne a fórum karbantartóinak, hogy töröljük bizonyos témákat, mert nem lehet kiigazodni lassan, és csak a veszekedés megy. Elismerem, én is létrehoztam pár olyat, de az talán betudható az akkori koromnak. PLS jelentkezzen, aki támogatná ezt az 5letet!

GOLD PRIDE SENIORS '09
SHS VARSITY TENNIS SQUAD CAPTAIN
SHS VARSITY BOWLING SQUAD CAPTAIN - STATE FINALIST
SHS VARSITY TRACK AND FIELD SQUAD - ACADEMIC ALL CONFERENCE

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 12:56 
tömlőszállító

Rémálom... írta:
Aztán ami miatt mindíg kinyilt a bicska a zsebemben, az az, hogy még ilyet talán soha sehol nem láttam. Egyes szám első személyben nagy betüvel írja a személyes névmást, "Én", viszont egyes szám 2. személyben kis betüvel "te". Tudnék mit mondani rá, de nem teszem. Ugyanígy meg lehet nézni a helyesírást különös tekintettel az igekötők helytelen írására. Fogalma nincs, mikor írjuk egybe, vagy külön az igétől. De lehetne ragozni.

Én levontam a magam következtetéseit, amit nem kívánok megosztani. Mindenki vonjon le azt, amit akar.

Rémálom!

A helyesírást ne vedd már ennyire komolyan! Nem érettségin vagyunk, vagy nem szakdolgozatot írunk!!!! Ez legyen a legkevesebb! Amúgy meg mintha Te nem írtál volna még el semmit, nem lett volna még helyesírási hibád.... Pffff....

A másik: Ha Te levontad magadban a következtetéseket, és nem akarod megosztani, akkor miért írtad ezt a mondatot le?!

A harmadik: Miért kell mindenkit/mindenkinek a hozzászólását elemezni???? Ne kezd! És ne folytasd!!!!

Eszt!

Kérlek MARADJ!!!!!! Tényleg tűrhetetlen és gusztustalan amik mostanában itt történnek... De szerintem nem az a megoldás, hogy elmenj! Se Te, se más!!!!!! Elég sok ember eltűnt már a fórumról ezért vagy azért! Nem szeretném, ha Te is itt hagynál minket!!!!!

Majd írok privit, és megbeszéljük ha gondolod! Vagy: írj privit!

Utálaskodók! Névtelenül.
Abba kéne már hagyni! Ez a fórum nem ezért jött létre!!! Nem azért, hogy egymást szidjuk, fikázzuk, cseszegessük! Arra kitalálták a chat-et, msn-t, e-mailt stb-t! Vagy szerkeszetek honlapot magatoknak ingyenesen, és ott folytassátok!
Ha miattatok eltűnnek emberek a fórumról, ne csodálkozzatok, ha nyilvánosan kiutálnak titeket!!!! Ez nagyon nem jó!

Nem volt még elég?!

Ennyit akartam, remélem a sokadik kérésre végre észhez tértek és abbahagyjátok a fikázást! Nem szeretném ha a normális fórumlakók (pl: Eszt) eltűnne azért, mert nem bírja nézni amik itt mennek!

Továbbra is kérlek Titeket, hogy normálisan, emberekhez méltóan írkáljatok, és a témákhoz illő hozzászólásokat gyártsatok, írkáljatok!!! KÖSZÖNÖM!!!!!

Vera.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 9:43 
parázspörgető

eszt írta:
Nyissatok még pár ilyen topikot, köpködjetek még egy kicsit, és akkor a fórum szakmai része végleg elhal, és kedvetekre "garázdálkodhattok". Nagy kár érte.

Eszt, kérlek ne tedd! Ha minden értelmes ember arrébáll, akkor lesz vége az egésznek :cry: Nem kéne hagyni, szerintem...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 8:22 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Itt már senki nem tud normálisan, SZAKMÁRÓL beszélgetni, okfejteni, eszmét cserélni?! Mindenki csak azzal van elfoglalva, hogy ki lakozik a nick mögött, és hogyan lehet minél jobban sértegetni, megalázni a másikat? És hogyan lehet minél többet személyeskedni? (Tudom, és-sel nem kezdünk mondatot!) Senki nem képes elfogadni a másik véleményét? Aki máshogy gondolkodik, az már rögtön hülye, buta....stbstbstb. Itt már semmi másról nem szól a fórum, csak a másik csesztetéséről. Nyissatok még pár ilyen topikot, köpködjetek még egy kicsit, és akkor a fórum szakmai része végleg elhal, és kedvetekre "garázdálkodhattok". Nagy kár érte.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 0:54 
lángterelgető

Tisztelt Egybegyültek!

Itt szó esett arról, hogy milyen jó is az, ha valakiben megbízhat az ember. És a másik megbízhat- e bennünk? Ez a nagy kérdés. Megmondom őszintén, én teszek rá, hogy ki mit gondol rólam. Igazából nem ismerek senkit. Csigát sem. Viszont ami itt történt az annyira megbotránkoztat, hogy nem találok rá szavakat. Mielőtt bárki bármilyen következtetést levonna, kérem, hogy maga járjon a dolog után. Ne fogadjon el semmit, amig saját maga nem győződött meg arról, hogy a leirtak megfelelnek- e a valóságnak, avagy sem. Én megmondom a frankót, sajnálom azt a szerencsétlen embert. Meggyőződésem, hogy nem hazudott. Viszont a tálalás elfogadhatatlan. Ez tény. Viszont az a szarkavarás ami itt ment, attól meg egyenesen hánynom kell. De gondolom, ha egy hét, egy hónap, egy év múlva szüksége lenne az illetőnek segitségre tüzeset kapcsán, akkor nem zavarná el azt, aki ellen most gyomorforgató kampányt indított. Mélységesen felháboritónak és gusztustalannak tartom azt ami történt.

Belga: Egy-két-há ..... írta:
mindig is sokra tartottam az igazi tűzoltókat és a mentősöket, ez hivatás nem munka- van is sok megszállott barátom.

és leszarom a többieket itt nem lesz beszélgetés mert minden nap rá áldozok 2-3 órát.

Most akkor sokra tartja, vagy leszarja??

Nem vagyok Lovag, csak kabát fából !

10 évet dolgoztam a köznek de mára szabadúszó lettem

Most akkor kabát fából, vagy szabadúszó??

Jade írta:
Pánik beteg emberek gyógyításával foglalkozom,

Profil... Foglalkozás: Akvarisztikus

Most melyik az igaz??

Nem vagyok Lovag, csak kabát fából ! és ingen felhergeltek !!!!

Jade írta:
Na most már legyen elég!

Akinek velem van problémája az a privin irja meg! Ennyit igazán megérdemlek!!!!

TransFormers --- Ez csak egy szerény vélemény, Én tényleg továbbra is tisztelem a nőket!!!!

Egy másik fórumon van egy fh, akinek a névjegye a 3 felkiáltó jel. Itt ugyanazt látom, csak nem 3, hanem négy. És érdekes módon mind a 3 felhasználónál fellelhető a 4 irásjel egymás után.

Milyen kis buzgó ez a Rémálom.. gyermek:

gyorsan beregisztrált és csak az Én hozzászólásaimat reklámozza !

Jade írta:
Én azt mondom, hogy a következő embereknek szeretném ha átküldenéd az Én privi levelemet mert

TransFormers --- Ez csak egy szerény vélemény, Én tényleg továbbra is tisztelem a nőket!!!!

Aztán ami miatt mindíg kinyilt a bicska a zsebemben, az az, hogy még ilyet talán soha sehol nem láttam. Egyes szám első személyben nagy betüvel írja a személyes névmást, "Én", viszont egyes szám 2. személyben kis betüvel "te". Tudnék mit mondani rá, de nem teszem. Ugyanígy meg lehet nézni a helyesírást különös tekintettel az igekötők helytelen írására. Fogalma nincs, mikor írjuk egybe, vagy külön az igétől. De lehetne ragozni.

Én levontam a magam következtetéseit, amit nem kívánok megosztani. Mindenki vonjon le azt, amit akar. De úgy éreztem, hogy az a szerencsétlen Csiga is egy ember, és amit itt produkált ez a team (sejtésem szerint 1 személyes), az felháborító.

Még annyit tennék hozzá, hogy TransFormers úgy kerül a képbe, hogy priviben megkeresett. Innen tudom, mit, hogyan ír. Ezen kívül meg kell nézni a regisztrációkat.
Én már korábban leírtam, azért regeltem, hogy Belgának válaszoljak.
Nos... kedves fórumozók, itt a nagy lehetőség, fel lehet találni a csövön a lukat. Én már feltaláltam. És maradok rémálom, amíg ez az ocsmányság nem fejeződik be.
Ha bárkit megbotránkoztattam volna, elnézést kérek, de ezt nem hagyhatom annyiban. Ez már embertelen.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 23. 0:27 
Szent Tömlő őrzője

Ez a kérdés úgy a hogy van felesleges, valakinek nincs kedve elmenni, mert nem társasági, attól még szeretné a többi embert megismerni, és ha szimpatikus, akkor még akár hajlandó elmenni egy találkozóra is.

Mondjuk nehéz kérdés is, de ezt az tudhatja jobban, aki már érezte magát sokszor kirekesztve. Én pl így voltam/vagyok, nehezen vagyok hajlandó bárhová is menni, kicsit elfásultam. Persze amikor elmek vkinek az unszolására, nagyon jól érzem magam, csak azért mindig bennem van a félsz, hogy nem fogadnak be. Ez nem a társaság miatt van így, függetlenül bárkitől, csak kialakult több éven át. És nehéz kimászni belőle. És tényleg nem könnyű erről azt oldalról sem.

De ha meg nem vagyunk "bátrak", akkor meg unalmas egy idő után...

Jah, ha egyébként vkinek van vmi problémája, eddig mindig megoldódott.

Legyen a jelszó mindenki felé: bizalom.

GOLD PRIDE SENIORS '09
SHS VARSITY TENNIS SQUAD CAPTAIN
SHS VARSITY BOWLING SQUAD CAPTAIN - STATE FINALIST
SHS VARSITY TRACK AND FIELD SQUAD - ACADEMIC ALL CONFERENCE

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 22. 21:18 
lángterelgető

Jade írta:
Igazad van Tőfi! 2 db privi miatt lőttek fejbe engem :-? te is olvastad, itt jöttem rá hogy igazándiból kiben is bizhatok meg. 8-)

Jó is az, ha tudja az ember kiben bízhat. Bár mindenki elmondhatná ezt magáról... :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. jún. 22. 20:29 
vörös kakas réme

Jade írta:
töfi írta:
őőőőőő,izéééé......Szóval én asszem,hogy mindenkinek szuverén joga,elképzelése,ingerenciája,hogy kinek,hol,hogyan,mikor mutatkozik be.
Tehát,ha én magam részéről azt szeretném,hogy valaki tüzetesebben megismerjen, akkor minimum priviben adom meg a paramétereimet,vagy talizunk,vagy telizünk,vagy valami.
Aki úgy gondolja, nevezzen nyugodtan gerinctelennek, de, hogy ide nem fogom kiírni a nacionálémat, arra nagyobb öszegbe lehet fogadni,csak nem érdemes. A fórum lakóinak jószándékához kétség nem fér, de magam 23 évíg nyűttem a titkos világot, nem biztos,hogy mindenki jó szándékkal nézi ezt az oldalt,anélkül,hogy regisztrálna.
Aki így kiteszi magát a placcra,az szerintem könnyelmű.
Hansúlyozom,hogy többekkel személyes,illetve telefon kapcsolatban állok, aki akar megismerhet,én is szeretek ismerkedni,hovatovább BARÁTOKAT is(!)szerezni,de nem vagyok öngyilkos hajlamú.
Aki akar és tud,az győzzön meg az okfejtésem esetleges helytelenségéről.

Igazad van Tőfi! 2 db privi miatt lőttek fejbe engem :-? te is olvastad, itt jöttem rá hogy igazándiból kiben is bizhatok meg. 8-)

Naugye. :shock:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 39 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]