Bemutatkozom

Lánglovagok, tűzoltók és mindenki, aki érdeklődik a tűzoltóság iránt.
Jade
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Jade » 2007. jún. 22. 20:24

töfi írta:őőőőőő,izéééé......Szóval én asszem,hogy mindenkinek szuverén joga,elképzelése,ingerenciája,hogy kinek,hol,hogyan,mikor mutatkozik be.
Tehát,ha én magam részéről azt szeretném,hogy valaki tüzetesebben megismerjen, akkor minimum priviben adom meg a paramétereimet,vagy talizunk,vagy telizünk,vagy valami.
Aki úgy gondolja, nevezzen nyugodtan gerinctelennek, de, hogy ide nem fogom kiírni a nacionálémat, arra nagyobb öszegbe lehet fogadni,csak nem érdemes. A fórum lakóinak jószándékához kétség nem fér, de magam 23 évíg nyűttem a titkos világot, nem biztos,hogy mindenki jó szándékkal nézi ezt az oldalt,anélkül,hogy regisztrálna.
Aki így kiteszi magát a placcra,az szerintem könnyelmű.
Hansúlyozom,hogy többekkel személyes,illetve telefon kapcsolatban állok, aki akar megismerhet,én is szeretek ismerkedni,hovatovább BARÁTOKAT is(!)szerezni,de nem vagyok öngyilkos hajlamú.
Aki akar és tud,az győzzön meg az okfejtésem esetleges helytelenségéről.
Igazad van Tőfi! 2 db privi miatt lőttek fejbe engem :-? te is olvastad, itt jöttem rá hogy igazándiból kiben is bizhatok meg. 8-)
Jade
"utánam a vízözön, sárkánnyal vagyok és nem félek használni"
töfi
vörös kakas réme

Hozzászólás Szerző: töfi » 2007. jún. 22. 20:05

őőőőőő,izéééé......Szóval én asszem,hogy mindenkinek szuverén joga,elképzelése,ingerenciája,hogy kinek,hol,hogyan,mikor mutatkozik be.
Tehát,ha én magam részéről azt szeretném,hogy valaki tüzetesebben megismerjen, akkor minimum priviben adom meg a paramétereimet,vagy talizunk,vagy telizünk,vagy valami.
Aki úgy gondolja, nevezzen nyugodtan gerinctelennek, de, hogy ide nem fogom kiírni a nacionálémat, arra nagyobb öszegbe lehet fogadni,csak nem érdemes. A fórum lakóinak jószándékához kétség nem fér, de magam 23 évíg nyűttem a titkos világot, nem biztos,hogy mindenki jó szándékkal nézi ezt az oldalt,anélkül,hogy regisztrálna.
Aki így kiteszi magát a placcra,az szerintem könnyelmű.
Hansúlyozom,hogy többekkel személyes,illetve telefon kapcsolatban állok, aki akar megismerhet,én is szeretek ismerkedni,hovatovább BARÁTOKAT is(!)szerezni,de nem vagyok öngyilkos hajlamú.
Aki akar és tud,az győzzön meg az okfejtésem esetleges helytelenségéről.
TransFormers
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: TransFormers » 2007. jún. 22. 15:40

Tudod Kiscsaj ez most igy jött össze, valami gixer :-D
TransFormers
TransFormers
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: TransFormers » 2007. jún. 22. 15:38

Kiscsaj írta:Bocsi hogy beleszólok, de az ismerkedésre találták ki a LL-talikat!
Érdemes elmenni, még akkor is, ha abszolute senkit sem ismerünk! Ott találkozhtaunk sok emberrel, fórumlakóval, jót bulizhatunk, beszélgethetünk, stb! Egyszóval, személyesen is megismerhetjük az embereket!

Szóval szerintem gyertek el talira, és mutassátok meg ott magatokat, hogy kik vagytok!

De sztem vmilyen szinten jó ötlet ez a topic!
Bár az ismerkedés is ilyesmire lett megnyitva szerintem! :-)

További szép napot Mindenkinek!

Szerintem neki van igaza........., Én ha tudok megyek :-D és szóljon Rammstein.................. :-?

Vera.
TransFormers
baberni
parázspörgető

Hozzászólás Szerző: baberni » 2007. jún. 22. 13:06

Belga: Egy-két-há ..... írta:Nem értem ez miért ekkora nagy trauma nektek???

Szerintem nevetségesek vagytok .
Ez is egy szabad vélemény. De itt ezzel a véleménnyel a kisebbséget alkotod. Jöttök mentek, a többség meg marad. 8-) Üdv.
Szeress, hogy szeressenek! Ajándék...
Kiscsaj
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Kiscsaj » 2007. jún. 22. 11:32

Bocsi hogy beleszólok, de az ismerkedésre találták ki a LL-talikat!
Érdemes elmenni, még akkor is, ha abszolute senkit sem ismerünk! Ott találkozhtaunk sok emberrel, fórumlakóval, jót bulizhatunk, beszélgethetünk, stb! Egyszóval, személyesen is megismerhetjük az embereket!

Szóval szerintem gyertek el talira, és mutassátok meg ott magatokat, hogy kik vagytok!

De sztem vmilyen szinten jó ötlet ez a topic!
Bár az ismerkedés is ilyesmire lett megnyitva szerintem! :-)

További szép napot Mindenkinek!

Vera.
Rémálom...
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Rémálom... » 2007. jún. 22. 10:57

TransFormers írta:
Rémálom... írta:

Viszont őszinték, ami nem egy elhanyagolható szempont.
Elnézést hogy bele szólók ebbe a beszélgetésbe, de lenne hozzáfűzni valom!

Először is ez más fórumon szinte kötelezik, mert jó dolognak tartják, nem csak fantom nevek mögött megbuj emberek lesznek már, (bár már volt olyan eset is hogy egy név alatt több ember futott), na ez a nem mindegy.

Másodszor azt mondod Rémálom, hogy viszont őszinték, de nem mindegy hogy, és milyen kulturált emberként viselkedünk, sajna itt olvastam olyat hogy elgondolkodtam, hogy az az ember helyett most én szégyeljem magam vagy mi! Na ez sem mindegy

Itt fórumozni kell és nem embereket megalázni ugy hogy az ember csak less mint a hülye!! ez sem mindegy

És még valami, ha ez itt nem működik akkor nem kell erőltetni, akkor nem megy!
Igen. Hát... hol is kezdjem. Ez egy fórum, igy szerintem bárki leirhatja a véleményét.
Én még ilyet nem hallottam, hogy bármelyik fórumon "szinte köteleznék" a delikvenseket hogy "bemutatkozzanak". Megteszik azt maguktól is, ahogy ezt tapasztalhattuk, ha nem is ebben a formában. Ha én leirom, hogy Pityi Palkó vagyok a Belzebub utcából, és a Napnál vagyok fütő, akkor tudni fogod, hogy ki vagyok? Abban igazad van, hogy nem mindegy, hogy valaki milyen formában irja le a véleményét. Ahogy az sem, hogy ki hogy viselkedik. Én sem tapsikoltam amikor azt a stilust megláttam, viszont én is sok mindent észrevettem, ami ott, tartalmilag le volt irva. Csak nem szóltam. Belga méltó partnernek bizonyult ebben a "virágnyelvben". Tudod alakváltó (stilusos nicket választottál), hamar átlátok a szitán, nehéz engem átverni. Legalábbis huzamosabb időn keresztül. És sajnos vannak esetek, amikor olyan vélemény alakul ki bennem, hogy "az sem igaz, amit kérdez".
Gini
TransFormers
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: TransFormers » 2007. jún. 22. 9:21

Rémálom... írta:

Elnézést hogy bele szólók ebbe a beszélgetésbe, de lenne hozzáfűzni valom!

Először is ez más fórumon szinte kötelezik, mert jó dolognak tartják, nem csak fantom nevek mögött megbuj emberek lesznek már, (bár már volt olyan eset is hogy egy név alatt több ember futott), na ez a nem mindegy.

Másodszor azt mondod Rémálom, hogy viszont őszinték, de nem mindegy hogy, és milyen kulturált emberként viselkedünk, sajna itt olvastam olyat hogy elgondolkodtam, hogy az az ember helyett most én szégyeljem magam vagy mi! Na ez sem mindegy

Itt fórumozni kell és nem embereket megalázni ugy hogy az ember csak less mint a hülye!! ez sem mindegy

És még valami, ha ez itt nem működik akkor nem kell erőltetni, akkor nem megy!
TransFormers
Rémálom...
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Rémálom... » 2007. jún. 21. 23:22

Gini
Belga: Egy-két-há .....
tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: Belga: Egy-két-há ..... » 2007. jún. 21. 23:06

Nem értem ez miért ekkora nagy trauma nektek???

gumimaci
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gumimaci » 2007. jún. 20. 21:54

Belga: Egy-két-há ..... írta:Sziaasztok!

Bodnár Gábor vagyok.
1968. 09. 10.-én szüll. persze az Angyalok földjén és sokáig a Vőlegény street volt az otthonom.

10 évet dolgoztam a köznek de mára szabadúszó lettem - mindig is sokra tartottam az igazi tűzoltókat és a mentősöket, ez hivatás nem munka- van is sok megszállott barátom.

Jade is az, Igaz barát.

Sajna itt még senkit nem ismerek rajta kívűl ezért hoztam létre ezt a topikot. Hátha. talán, esetleg-. de lehet tévedek ....

Üdv.:

befejezetem de egy Cs. még belefér asszem

tudod akik felválalják hogy kik is azok személyesen ismerik egymást
mert veszik a bátorságot és elmennek a lánglovagok talira nekik szerintem azért nem jutott eszukbe ilyen topicot nyitni.

üdv!
Tisztesség Becsület!
tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: Belga: Egy-két-há ..... » 2007. jún. 20. 20:37

Sziaasztok!

Bodnár Gábor vagyok.
1968. 09. 10.-én szüll. persze az Angyalok földjén és sokáig a Vőlegény street volt az otthonom.

10 évet dolgoztam a köznek de mára szabadúszó lettem - mindig is sokra tartottam az igazi tűzoltókat és a mentősöket, ez hivatás nem munka- van is sok megszállott barátom.

Jade is az, Igaz barát.

Sajna itt még senkit nem ismerek rajta kívűl ezért hoztam létre ezt a topikot. Hátha. talán, esetleg-. de lehet tévedek ....

Üdv.:

tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: Belga: Egy-két-há ..... » 2007. jún. 20. 20:36

Sziaasztok!

Bodnár Gábor vagyok.

Jade is az, Igaz barát.

Üdv.:

tűzkőről pattant

Bemutatkozom

Hozzászólás Szerző: Belga: Egy-két-há ..... » 2007. jún. 20. 20:30

Helló:

Itt mindenki elmondhatja kicsoda a való életben, és stb...

kövben kezdem.
Válasz küldése