* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 25. 11:42

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 97 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Emergency 2012
HozzászólásElküldve: 2011. ápr. 01. 11:57 
csizmás kandúr

Valaki105 írta:
ratata írta:
Valaki105 írta:
Sziasztok!

Nekem nem akar leindulni a játék, mert állítólag nincs bent a CD. Install után a bin mappába bemásoltam a crack filet+utána a patch-t is telepítettem... Elindítom és az előbb említ dolgokra hivatkozva nem indul el a játék.

Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a baj? :-(

Hali.
Nem patchelés után kellene crackelni?:D
mert a patch felülírja a crackedet, ha előbb crack, aztán patch =)
Szal sztem patch után crackeld, sztem működni fog =)

Tényleg! :radobbent: Így működi, köszi a segítséget! :tapsolo:

Nincs mit :D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. márc. 31. 20:32 
hamutipró

ratata írta:
Valaki105 írta:
Sziasztok!

Nekem nem akar leindulni a játék, mert állítólag nincs bent a CD. Install után a bin mappába bemásoltam a crack filet+utána a patch-t is telepítettem... Elindítom és az előbb említ dolgokra hivatkozva nem indul el a játék.

Hali.

Tényleg! :radobbent: Így működi, köszi a segítséget! :tapsolo:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. márc. 31. 19:02 
csizmás kandúr

Valaki105 írta:
Sziasztok!

Hali.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. márc. 30. 19:46 
hamutipró

Sziasztok!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 13. 20:01 
vízpocsékoló

Menonitisz írta:
Sziasztok!

Kellene egy kis segítség!

Azon a pályán vagyok, ami a berlini tűzvész után van. A hegyomlás.

Elzártam a gázt, lekapcsoltam a villanyt, megtaláltam 11/11 sérültet, el is vittem őket a picsába.
De azt írja, hogy még egy esemény nincs felderítve?! ha jól gondolom. 2/3 ban állok.

De egyszerűen nem tudom mi van még. Pls segítsetek!
A kutya a pályán már nem talált semmit...

Köszi!

szia

Ezzel en is kuzdottem.
A baja az volt hogy nem a daruval emeltem le a bajbajutottakrol a kovet hanem az autoszallitoval vittem el.

Most eppen insbruckban szopocazok ahol omlik valami zold trutyi. Ott mindenkit megmentettem, mind a 3 reszfeladat megcsinalva kipipalva es nincs vege a missionak. Mar 4x csinaltam ujra. Eleinte arra gyanakodtam azert nem lett vege mert par fertozott rosszul lett es oket nem a rendorautoval vittem el hanem a mentovel. De mostmar azota 2x megcsinaltam az egeszet ugy hogy senki se serult meg (aki nem a kovek vagy a ho alatt volt) es megse jo, valamiert nem lesz vege a misszionak. mint ahogy ezen a videon 2:42-tol a jurgen. http://www.youtube.com/watch?v=CHsrNm3khAk&t=2m40s
Van valakinek tippje ilyenkor mi a gaz ? valaki tuljutott mar ezen a reszen ?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 11. 13:02 
szikracsapkodó

Menonitisz, nekem is volt ilyen problémám, egyszerűen előről kezdem a pályát és akkor nem volt gond. Valami bug.

Pit221, ennek a játéknak nem kis gépigénye van. Nekem 4GB memória, Nvidia 9600GT-vel (512 MB) egy Intel E8400 procival (2x3.0 Ghz) hát megyeget. De csak akkor ha már fel van téve az 1.2-es patch ami csökkenti a terhelést "a gyenge géppel rendelkezők számára" (ahogy a fejlesztők mondták). Szóval nem csodálom ha a te gépeden már meg se nyekken. Az enyém is már több mint két éves de a tiéd még régebbi.
Az biztos hogy nem árt az enyémnél erősebb gépet beszerezned. Hogy pontosan milyet azt nem tudom.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 11. 4:33 
vízpocsékoló

Sziasztok!

Nagyon rég figyelgetem ezt a fórumot,és most jutottam el odáig,hogy regizzek!
Segítségeteket szeretném kérni,van egy Nvidia Geforce 7200GS 256MB videó kártyám, AMD Athlon 64 3000+ 1.8GHz proci,és 1.5Gb Memória a gépembe,és sehogyan sem akar futni rajta az Emergency 2012. Azzal a kéréssel/kérdésel fordulnék hozzátok,hogy milyen procit,és videó kártyát ajánlotok,hogy a játék,teljes felbontásban minden szűrővel bekapcsolva se szaggasson.?

Én valami AMD & Gigabyte párosra gondoltam,de bármilyen konfigurációt szivesen fogadok!!

Előre is köszönöm a segítséget!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. jan. 05. 10:29 
vízpocsékoló

Sziasztok!

Kellene egy kis segítség!

Azon a pályán vagyok, ami a berlini tűzvész után van. A hegyomlás.

Elzártam a gázt, lekapcsoltam a villanyt, megtaláltam 11/11 sérültet, el is vittem őket a picsába.
De azt írja, hogy még egy esemény nincs felderítve?! ha jól gondolom. 2/3 ban állok.

De egyszerűen nem tudom mi van még. Pls segítsetek!
A kutya a pályán már nem talált semmit...

Köszi!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. dec. 24. 12:35 
vízpocsékoló

Sziasztok.
Nekem se nagyon jött be az új rész.. Pedig nagyon vártam az új megjelenést.
Olyan kérdésem lenne, hogy a szabad játékban van olyan riasztás, hogy Afrikai méhek támadása. A méhek az embereket megtámadják. Az emberek megsérülnek ellátom eddig okés. De a méhet hogy tudom hogy lehetne befogni. Tud nekem erre mondani valaki egy megoldást?

Előre is köszönöm.
Mindenkinek Kellemes, Nyugalmas Karácsonyt Kívánok!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 27. 18:33 
szikracsapkodó

Nem hiszem hogy bárki vitázna itt. Úgy tűnik mindenki egyetért abban hogy ez a játék nem hozta az elvárt szintet. A grafika azért nem olyan mint az EM4-ben, néhol jobb egy kicsit, de bizonyos pontokon pedig (szerintem) pont hogy rosszabb. Pl. a helikopterek rotorja vagy a hibák amikor távolról nézed a pályát és nem ránagyítva. Nekem valahogy fura.
Egyébként szinte érthetetlen hogyan tudták lemásolni az EM4-et és mégis valami silányabb eredményt összehozni a végére. Tény hogy technikailag a program számos ponton egyezik az EM3-al vagy EM4-el (vagyis ugyanúgy írták meg mint az előzőeket, vagy pedig egyszerűen felhasználták a régi kódokat).
A 3 freeplay pálya viszont tényleg előny, azokat néha-néha előveszem pár percre. Ha már a campaign pályák rosszul sikerültek, legalább ott van a freeplay lehetősége. Ugyanakkor ezek a pályák szerintem kisebbek mint az EM4-ben.

Ami a modolást illeti, valaki ebben a topicban már bővebben kifejtette hogy mik a lehetőségek, én nem szoktam modolni. Nem hiszem hogy lehetetlen küldetés ha valaki elszánt, viszont a készítők azt írják az oldalon hogy ezt a szempontot most már nem tudták szem előtt tartani, vagyis nem lett felhasználóbarát mod felület vagy ilyesmi. Profik modosok biztos tudnak bővebben nyilatkozni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 27. 12:58 
hamutipró

hello
ehhez lehet modokat készíteni ?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 26. 17:33 
kapacsmester

nelsonsilve írta:
Freak írta:
Hát azt én sem mondtam hogy mostantól már bárkinek ajánlom ezt a játékot. :)
Az EM4 még mindig magasan veri és igen, még az EM3-al sem nagyon tud versenyezni.
Én is az EM4-el játszok inkább. Viszont valaki említette itt hogy ha csinálnának hozzá mod-ot akkor esetleg játszható lenne úgyhogy gondoltam leírom mit tapasztaltam a legújabb patch használatakor. Tény hogy a küldetések nagyon unalmasak és utálom az egész 2012 világvége témát, viszont ha legalább az alapok rendesen működnek, akkor vállalkozó kedvű kreatív emberek talán kihoznak belőle valami értelmeset is. Nem tudom mert én nem szoktam modokat csinálni, gőzöm sincs bárkinek hasznos volt-e egyáltalán az info, de szerintem elfér a szerveren úgyhogy nem sok helyet pocsékoltam. Ha kell majd 500 byte szabad hely, biztos letörlik a kommentem. :)

Ami engem illet én még mindig a játék felénél tartok és nincs is kedvem befejezni. Valahogy nem gyűlt össze hozzá a lelki erő... Pedig az EM4-et sokszor végigtoltam és szerintem az egyik legjobb játék. Szóval tényleg csak azt tudom mondani amit előtte, ha valaki tervezi hogy játszik ezzel a játékkal, az mindenképpen tegye fel az 1.2-es patchet. De ez nem jelenti azt hogy a játék jó lett, csak azt hogy kevesebb benne a kritikus bugok száma és már legalább végig lehet csinálni anélkül hogy át kellene ugrani egy pályát csalással mert kiakad azon a pályán a gép vagy nem menti el a mentéseinket stb. Tehát már működik a program, de maga a játék persze nem változott.

Egyébként fura módon valakinek még ez a játék is tetszik. Talán nem ismerték az elődeit.

Ismerek egy srácot aki még csak az em3 mal játszot mondtam neki hogy kaidták az em2012 letöltöte és azóta lese tud kattani róla szerinte csodálatos játék és az EM4 el nem is játszot még életében :S pedig modntam neki hogy szedje le azt is és ne mhajlandóó szerinte ez a sorozat legjobbja :S [ kicsit idiót a ennyit erről ]

Sziasztok:)
Nem akarom felbeszakitani a vitatokat meg minden de en azert leiroma velemenyem a jatekrol:)
szerintem a grafika majdnem Em 4es..az autok par auto kivetelevel Em 4 vagyis csinaltak egy uj foldert 2012 nevvel majd atmasoltak a Em4 et es kicsit alakitottak rajta.....Es egyet ertek veled Nelson h ki tudja h mi lesz 2012 ben??Elso emergency jatekom az 1 es emergency volt es en azt hiszem h kimerem jelenteni h a grafikatol eltekintve szerintem az EM 1 izgalmasabb mint a 2012:)ott ojan esetek voltak amik ha kimesz az utra megtortenhetnek:)Szerintem a 2012ben jo pontot erdemel a 3 freeplay map:)ezert gratula ertuk de mas dolgokert....
aki nem ert egyet velem IGY JART

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 24. 10:58 
tűzkakas-idomár

Freak írta:
Az EM4 még mindig magasan veri és igen, még az EM3-al sem nagyon tud versenyezni.
Én is az EM4-el játszok inkább. Viszont valaki említette itt hogy ha csinálnának hozzá mod-ot akkor esetleg játszható lenne úgyhogy gondoltam leírom mit tapasztaltam a legújabb patch használatakor. Tény hogy a küldetések nagyon unalmasak és utálom az egész 2012 világvége témát, viszont ha legalább az alapok rendesen működnek, akkor vállalkozó kedvű kreatív emberek talán kihoznak belőle valami értelmeset is. Nem tudom mert én nem szoktam modokat csinálni, gőzöm sincs bárkinek hasznos volt-e egyáltalán az info, de szerintem elfér a szerveren úgyhogy nem sok helyet pocsékoltam. Ha kell majd 500 byte szabad hely, biztos letörlik a kommentem. :)

Ami engem illet én még mindig a játék felénél tartok és nincs is kedvem befejezni. Valahogy nem gyűlt össze hozzá a lelki erő... Pedig az EM4-et sokszor végigtoltam és szerintem az egyik legjobb játék. Szóval tényleg csak azt tudom mondani amit előtte, ha valaki tervezi hogy játszik ezzel a játékkal, az mindenképpen tegye fel az 1.2-es patchet. De ez nem jelenti azt hogy a játék jó lett, csak azt hogy kevesebb benne a kritikus bugok száma és már legalább végig lehet csinálni anélkül hogy át kellene ugrani egy pályát csalással mert kiakad azon a pályán a gép vagy nem menti el a mentéseinket stb. Tehát már működik a program, de maga a játék persze nem változott.

Egyébként fura módon valakinek még ez a játék is tetszik. Talán nem ismerték az elődeit.

Ismerek egy srácot aki még csak az em3 mal játszot mondtam neki hogy kaidták az em2012 letöltöte és azóta lese tud kattani róla szerinte csodálatos játék és az EM4 el nem is játszot még életében :S pedig modntam neki hogy szedje le azt is és ne mhajlandóó szerinte ez a sorozat legjobbja :S [ kicsit idiót a ennyit erről ]

Készítők: balzolt007 & nelson
1/4

http://debrecenmod.ucoz.hu/
http://nadudvar.emergency4.hu/
(Az oldal fejlesztés alatt áll.)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 23. 17:51 
szikracsapkodó

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 23. 12:26 
szikracsapkodó

Az a baj és itt most nem téged akarlak szapulni meg semmi! De maga a jatek rossz! Szóval akármilyen pecset adnak ki hozza tok8 milyen javításokkal a jatek maga nem éri el az em3 szintet!
Én személyes véleményem szerint egy ilyen katasztrófa jatekot mondjuk inkabb VALÓS helyzetek megoldására szolgáló jatekot nem szabadott volna így kiadni.
1. A STORY ki tudja mi lesz 2012ben?! SENKI! Oks készülnek jatekok a jövőről meg ilyenek de azok nem ilyen közeget céloznak meg! Szerintem egyszerűbb lett volna ha valós problemakkal kell megküzdeni tehát nem 2012-ben történő mindenhol tűz meg ilyenek háború....(TÉNY néhány dolog a jatekból mai napig megtörténik a vilagban de akkor is!)
2. AZ em4 valahogy jobban vissza adja a szabadságot. Itt 2012-ben az van amit ők adnak és kész se több se kevesebb oszd be! Számomra irritáló hogy korlátozzak a "jogaimat" ! :D

Végszónak pedig tényleg mindegy milyen pecset adnak ki max egy 3gb-os nagyon nagyon nagy fix pecs kéne hogy ezzel a jatekkal lehessen valamit kezdeni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 23. 5:36 
szikracsapkodó

Találtam egy nem hivatalos patchet ami 1.2 verzióra frissíti a játékot. (Akit érdekel keressen rá: Emergency 2012 v1.2-FLTDOX )

Fel is tettem, működik is gond nélkül. Végre kiküszöbölték a hibát a füsteffekttel és már maximum grafikán tudom futtatni a játékot minden gond nélkül.

Elvileg azt a hibát is kijavították hogy nem menti el rendesen a játék hogy hol tartottunk de ezt még nem tudom tapasztalattal is megerősíteni, bízzunk benne hogy igaz.

Egyéb apró hibák is javításra kerültek, akit érdekel az olvassa végig a listát.

Szóval azt javaslom aki még tervezi hogy játszik ezzel a játékkal, az mindenképpen tegye fel az 1.2-es patchet mert a nagyon zavaró kritikus hibáktól elvileg megszabadultak.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 22. 22:39 
szikracsapkodó

"The new patch helps especially players with weaker systems: For single core computers it offers diverse optimizations. Also, it applies first aid in the case of graphic and performance issues which occurred on a few systems."

Ez jól hangzik, remélem tényleg kijavították a grafikai motor nem elhanyagolható hibáit. És remélhetőleg jobban szabályozható a füsteffekt is.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 22. 17:53 
vízpocsékoló

Az 1.2-es patch az Emergency 2012-höz már letölthető a hivatalos honlapon a patch menü pont alatt, ám cracket még továbbra sem találtam az 1.2-es patchez.
http://e2012.deepsilver.com/

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 15. 22:52 
szikracsapkodó

Én úgy látom hogy viszonylag sokan próbálták ki a játékot (legalábbis ahogy én látom az érdeklődést az én oldalamon), bár a visszajelzések nem túl bíztatóak. Szerintem ha bukás ez a rész akkor nem lesz következő. Viszont ha nem, akkor meg a következő is ilyen lesz. Azért az Emergency 4 még mindig jó munkának számít, tehát a fejlesztő-csapat már bizonyított. Talán némileg nagyobb költségvetéssel és több időráfordítással jobbat tudnának alkotni. Ezt a játékot sem akarták kiadni még ebben az évben, csak a karácsony miatt hozták ki hamarabb. Kár volt. Dolgozhattak volna még rajta. Talán kiadnak majd egy Gold verziót vagy hasonlót ahogy szokták, amiben kijavítják ezeket a hibákat. Azért az alapok nem rosszak, lehet rá építeni. Húzzanak csak bele és javítsák ki a hibákat. És tegyék meg legyenek szívesek hogy billentyűkombinációkat is rendelnek bizonyos opciókhoz. Akkor újból nekiugrok ennek a játéknak és talán már élvezni is fogom.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 15. 20:05 
vízpocsékoló

Üdv Freak!
Nagyon szépen köszönöm!A gyors választ és ezt a fontos file-t!Mivel hamár a készítők ilyen munkát végeztek...Köszi mégegyszer!!! :tapsolo:
Reméljük a kövi rész nagyobbat fog ütni!Ténleg mikor várható?Van valami hír foszlány?Lessz eggyáltalán?
Üdv:SZULTA

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 15. 1:50 
szikracsapkodó

Nekem is valahogy "elfelejtette" a program hogy megcsináltam a 8. pályát és újból kellett volna kezdenem a 7-et (amit 100%-ra csináltam meg). Nagyon boldog voltam, azóta nem is játszok a játékkal. Viszont megoldható a probléma ha valaki át akar ugrani egy pályát. A program xml fájlként tárolja hogy melyik küldetés van készen és melyik nincs. Simán beírkáltam hogy készen van az összes küldetés és működött. Feltöltöttem a fájlt ide:

www.szemelyesintegracio.hu/trainers/cam ... ogress.zip

Csak ki kell csomagolni és utána be kell másolni a

C:\Documents and Settings\Felhasználónév\Local Settings\Application Data\Quadriga Games\Emergency 2012\campaignprogress.xml

fájl helyére. Ez persze XP alatt van így. Aki nem találja Vista vagy Windows 7 alatt, az keressen rá a fájlnévre.

Egyébként ez rejtett könyvtár, tehát engedélyezni kell a rejtett fájlok/könyvtárak megjelenítését. Ezután már csak annyi hogy elindítjuk a játékot és elvileg minden pálya választható.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 14. 22:50 
vízpocsékoló

üdv mindenkinek!
A segítségeteket szeretném kérni!
Mint ti is nagyon jól tudjátok tele van a játék bug-okkal...
Én például egy ilyen bug miatt nem tudom végig játszani!A 11 es pályát " An avalanche destroys Innsbruck" mivel mindent megcsinálok megis dícsér a végén viszont nem történik semmi sem!Egyszerűen nem kapom meg az új pályát!Ráadás képp már régóta nem tudom miért de a pályáknál csak a 8 asig jelzi ki és mentésből tudtam csak eljutni idáig!Aszittem h majd patchel kijavítják de nem segitett!1.1 es re felfrissítettem de ugyanaz....jah és mikor elvilge "vége" ennek a pályának még a menüt se tudom behozni!szval nem enged kilépni se vicc az egész:SVan valami ötletetek?A teendő listából is mind 3 dolog kivan pipálva...Ti is tapasztaltatok ilyet?Ha netán valakinek van egy mentése ami a kövi pálya elején készült tehát a 12es athenoson és 1.1 es verzíóval akkor az legyen oly szíves és rendes hogy elküldi nekem a mentést!!!Hogy én is végre valahára végét tudjam ennek az Emergency sorozathoz NEM illő "játékot" le tudjam!Köszönöm! szulta@freemail.hu az email címem várom a segítőkész embertől a mentést!Köszönöm szépen!A játékról meg mint elöbb is írtam nekem is nagyon nagy csalódás volt :=(
Üdv:SZULTA

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 05. 11:52 
szikracsapkodó

Azért egy letöltést talán megér. Nem olyan nagy a mérete. A semminél jobb. De ott van a gépemen az EM4 is.

Látom ti gyártjátok a modokat is ezerrel. Én azt olvastam a játék honlapján hogy ennél a játéknál nem igazán igyekeztek felhasználóbaráttá tenni a modolást, mondván hogy ez a játék már túl összetett hozzá (ami persze csak egy vicc). Szóval hosszú távon biztos marad az EM4 a kedvenc, hiába újabb vagy szebb ez a cucc.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 05. 11:02 
tűzkakas-idomár

Nos én ugy terveztem hogy ma letöltöm de olvasván a hozzászólásokat inkább hagyom a pics.... akkor inkább EM4 :-D :-D

Készítők: balzolt007 & nelson
1/4

http://debrecenmod.ucoz.hu/
http://nadudvar.emergency4.hu/
(Az oldal fejlesztés alatt áll.)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 04. 10:33 
szikracsapkodó

Nos a grafikával kapcsolatban, ha valakinek még szaggatna a játék annak ellenére hogy elvileg jó hozzá a gépe:

Azt már ugye tudjuk hogy a füst okozza a szaggatást, hála égnek nincsen olyan opció amivel a füstöt ki lehet kapcsolni, tehát ezeket a lépéseket lehet tenni a probléma enyhítése érdekében.

1. Minél távolabbról nézed a füstöt, annál jobban kinyírja a gépet. Még egy szimpla kémény is okozhat problémát ha bizonyos távolságból nézed. Tehát ha szaggat a játék, közelítsünk rá jobban a pályára. Ez általában már elég ahhoz hogy tovább tudjunk játszani.

2. Ha ez sem elég, akkor ezeket az opciókat állítsuk Very Low-ra:
Lights, Shadows, Postprocessing és Visual Effects

Nekem minden más tökéletesen működik, csak a füst megjelenítése az ami irreálisan magasra növeli a gépigényt. Valakinek esetleg hasznos lehet ez az infó ha elakad valahol.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 97 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]