* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 20. 2:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 97 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Emergency 2012
HozzászólásElküldve: 2010. nov. 03. 23:41 
szikracsapkodó

Ja, igazából én is csalás nélkül játszottam végig őket, de valakinek az a fétise hogy mindig csalni kell, nekem meg az hogy minden programot szétszedek hogy megnézzem hogy műxik, akkor meg már mért ne csapjak össze hozzá pár csalást. Egyébként pedig pont ahogy sejtettem, ugyanúgy működik minden mint az elődjeinél. Gyakorlatilag 0 erőfeszítés volt trainert csinálni hozzá. Ez is azt mutatja hogy nem sokat dolgoztak magán az alapkoncepción, csak lecseréltek néhány dolgot, de a magja maradt ugyanaz. Elég gáz.
Én személy szerint még ha akarnám se tudnám végigjátszani. Úgy szaggat hogy feladtam, meg egyébként sem izgalmasak a küldetések. Szóval aki ezt a játékot csinálta az inkább húzza meg magát egy sötét gödör legalján szégyenében. Pedig tényleg nagyon vártam hogy az EM4 után jöjjön már a következő rész. Utánanézek azért hogy mért van ez a szaggatás mert elég idegesítő, szerintem ez nem mindenkinél van. Ne már én legyek a kivétel.

Elég könnyű játéknak tűnik egyébként... lehet inkább nehezítenem kellene rajta mint csalást csinálni hozzá. Az első 3 pálya valami nevetséges volt. A 4. meg szaggat úgyhogy bukta.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 03. 23:09 
vízpocsékoló

Freak írta:
Ami pedig a grafikát illeti, szerintem nagyon ocsmány, bár hozzá kell tenni hogy én XP-n játszok tehát DX9-et használok. Lehet hogy DX11-el szebb. Ami pedig a kegyelemdöfés, hogy ki tudja milyen okból még szaggat is a játék ha tűz van a képernyőn, úgyhogy nekem játszhatatlan. Történik mindez annak ellenére hogy a legújabb játékok is HIGH vagy legrosszabb esetben MEDIUM beállítással simán mennek a gépemen és egy 9600GT-t használok ami messze felülmúlja a játék követelményeit.

Az optimalizálatlanság csak hab a tortán. Ne aggódj, a kiszáradt, égő város sűrű lángjai még az 5850-esemet is megizzasztották, pedig 4 mag dolgozik alá. Persze nem szaggatott, de az FPS észrevehetően leesett.

S igen, úgy, hogy minden új játék megy max. beállításokkal 1920x1200-ban. A DX11 egyelőre csak leírva hangzik jól, még egy év, mire láthatóak lesznek az előnyei (a használat során, nem csak tesztfotókon).

BTW ne haragudj, de ezt a játékot csak a csalások tehetik még rosszabbá, úgy aztán tényleg semmi értelme nem marad.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 03. 19:57 
szikracsapkodó

Azért végül elkészítettem egy alap trainert. 1.0 verzióhoz, amit ti is használtok. Pénzt ad meg életet az embereknek és járműveknek. Ha érdekel valakit szóljon és adok egy linket hozzá.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 03. 15:47 
szikracsapkodó

Hali!

Én nagyon vártam ezt a játékot, sokat játszottam az EM4-el és toltam egy kicsit a 3-at is. Még trainert is csináltam hozzájuk hogy többet vandálhassak a játékkal.
Ehhez a játékhoz is terveztem hogy csinálok trainert mindenféle király opciókkal és vagy 10-szer végigtolom. Na 10 perc játék után teljesen lemondtam a dologról. Szerintem az irányítás még az EM3-ban is kifinomultabb volt. Semmi mást nem lehet csinálni mint jobb katt meg bal katt az egérrel. A billentyűzetet akár ki is lehet dobni. Persze egy jópár dolgot automatizáltak de akkor is. Nem kéne 10 évet visszamenni az időben az irányíthatóság szempontjából.

Ami pedig a grafikát illeti, szerintem nagyon ocsmány, bár hozzá kell tenni hogy én XP-n játszok tehát DX9-et használok. Lehet hogy DX11-el szebb. Ami pedig a kegyelemdöfés, hogy ki tudja milyen okból még szaggat is a játék ha tűz van a képernyőn, úgyhogy nekem játszhatatlan. Történik mindez annak ellenére hogy a legújabb játékok is HIGH vagy legrosszabb esetben MEDIUM beállítással simán mennek a gépemen és egy 9600GT-t használok ami messze felülmúlja a játék követelményeit.

Egyébként pedig az EM4 nagyon hasonlított az EM3-ra (már a programkódok szempontjából) és ez a játék is kísértetisen üt rájuk. Nem gyötörték magukat.

A patch pedig elvileg csak arra jó hogy el lehet nevezni az autóidat vagy mi. Teljesen haszontalan.

Szóval kb. ennyi. Elég lett volna az a színvonal amit az EM4 hozott de ez messze meg sem közelíti.

Peace!
Geri

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 21:15 
slagmester

ledpapa írta:
Na kipróbáltam, nagy fanatikus vagyok emergency terén, jatszottam a 3-mal a 4-el de ez a "2012" semmire nem jó egy kalap sz**! Unalmas, egységek nem hívhatok szóval tré!

Sajnos nekem is nagy csalódás volt ezt az új játék. Nem is játszom vele :-( :-( :-(

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 21:13 
slagmester

gurcsi írta:
valaki tudna adni akor egy torent linket

Tessék a kért Link:

http://thepiratebay.org/torrent/5915388 ... ENA.org%5D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 19:47 
kapocspárkulcs tekergető

valaki tudna adni akor egy torent linket

Android apk-k: 13%
Deasing: 5%

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 12:35 
szikracsapkodó

Na kipróbáltam, nagy fanatikus vagyok emergency terén, jatszottam a 3-mal a 4-el de ez a "2012" semmire nem jó egy kalap sz**! Unalmas, egységek nem hívhatok szóval tré!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 12:20 
vízpocsékoló

DefZone írta:
Én többször is elakadtam ott hogy a 2. végénél van még az ugyebár hogy "Extinguish All fires" az én angol nyelvismereteim szerint ez az lenne hogy oltsd el az összes tüzet, de ami a Tower hír tetején tombol azt sehogy nem érte el semeik vízsugár, se a fecskendőről se az emelőkosarasról.a hídon lévőkkel meg nemigen tudom oltani az ut szintjéről a 8-10 emelettel feljebb lévő tüzet :S

Márpedig azokkal kell eloltani, nekem nem volt gond vele.

A játékról: sokkal többet vártam tőle. Jó, hogy van 1920x1200, de a minimap elég kicsi, a mérete nem változtatható (legalábbis nekem nem sikerült). Jobb egérrel a minimapra kattintva nem küldhetőek a járművek. A mesterlövészek célzása is elég beteges, ügyesnek kell lenni a havas pályán, a hülye farkasok harapnak rendesen. Az sem túl jó, hogy az első három pályát elsőre, max. 25 perc alatt ki lehetett végezni, csak a többinél kellett újad dobni.

Sejthetik ezt a fejlesztők is, hiszen kapásból a budget kategóriában kezd a maga 17 fontos árával, ami pár hónap múlva még kevesebb lesz.

Összecsapott munka, a friss fejlesztés, az új ötletek elenyészőek. :???:

Kár érte.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 02. 1:32 
hamutipró

Én többször is elakadtam ott hogy a 2. végénél van még az ugyebár hogy "Extinguish All fires" az én angol nyelvismereteim szerint ez az lenne hogy oltsd el az összes tüzet, de ami a Tower hír tetején tombol azt sehogy nem érte el semeik vízsugár, se a fecskendőről se az emelőkosarasról.a hídon lévőkkel meg nemigen tudom oltani az ut szintjéről a 8-10 emelettel feljebb lévő tüzet :S

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 01. 21:50 
tűzkakas-idomár

én 8-9. pályánál vagyok nemtom pontosan, de még a frankfurti atomfertőzés után van 1-2vel

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 01. 21:38 
hamutipró

tpb; isoh(egészitsd ki, vadászattal angolul) csak e kettőn vagy 6-8x van fenn.

hát srácok nemtudom ti hogy vagytok vele, volt akinek NEM sikerült tovább jutni a 2. misszión?

valamint taliztam 1-2 bugnak tűnő dologgal a játékközbe, egyszer valami szemeteszacskónak tűnő dolog vágódott az útközepére a havas pályán, na azt aztán semmivel nemlehetett onnan elvinni, ahogy korábban egy teherkocsi valamilyen eseténél a napos pályán, sem lehetett a teherkocsit se odébb mozdítani, se belelőni, se semmi.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 01. 20:38 
kapocspárkulcs tekergető

Andris1991 tudnál adni egy linket

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 01. 20:10 
tűzkakas-idomár

Véleményem: Egy szebb és leegyszerűsödött Em4et adtak ki. A grafika általánosságban szépült, bár találtam olyan épületet ami teljesen az Em4ből lett átrakva. A kampány alatti járműrendszer nekem tetszik, és a mesterséges intelligencia is pozitív irányba mozdult el.

gurcsi: hova kell neked meghívó, a létező összes ingyenes torrentoldalon most fennvan

cargame: ha megcrackeleted és a géped is elég erős, hogy elfusson, marad a drivert/codekpack

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. nov. 01. 17:29 
kapocspárkulcs tekergető

sziasztok valaki tudna küldeni meghivót

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 31. 11:24 
kapocspárkulcs tekergető

Hello!
Felraktam a jatekot de mikor inditom akkor ez jelenik meg eme2012.exe has stoped working es fekete a kepernyo....Win7 em van ! Esetleg vmi megoldas?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 30. 16:47 
csizmás kandúr

Üdv! Tanulmányoztam kicsit az EM 2012-őt, moddolás szempontjából.

A modell fájlokat vélhetőleg konvertálgatni kell, de még az is lehet, hogy teljesen újra kell csinálni.
Új fájlok szerepelnek ".model" címszó alatt.

Még keresem a megfelelő programot, amivel meg lehet nyitni, de egyenlőre úgy néz ki CATIA V6 nevű program az ami képes ezt szerkeszteni. Programról annyit nagy vonalakban, hogy CAD,CAM,CAE fájlokat kezel. Szerkeszthetőségben kb a 3DS MAX környékén van. Legalább is képekről nekem úgy tűnt, mivel 1 CD-t kitesz maga a program.

A modellek animációja egy anim nevű fájlba került, ezt is nyilvánvalóan a CATIA V6 nevű programban már meg lehet csinálni.

A képfájlok maradtak DDS-ek, de ezek úgy fest, hogy teljesen védettek, amit nagy valószínűséggel a Photoshop CS2-3-4-5-höz készült nVidiás DDS plugin képes kezelni, szóval aki eddig nem tudta használni a PS-t textúrázáshoz, az bajban lesz e szempontból.

Hangok maradtak ugyan azok, WAV

Az XML fájlok, amikben eddig az eseteket tudtuk állítgatni meg a többi finomságokat, védettek és kódoltak lettek, még keresem a megfelelő programot, amivel hozzá lehet férni, valószínűsíthető, hogy a Microsoft XML editora lesz erre a legalkalmasabb.

Script fájlok már nincsenek, ezeket teljes mértékben eltűntették, szóval érdekes lesz majd hozzányúlni vagy hozzátenni valami érdekeset, én arra gondolok, hogy XML szerkesztést kell majd csinálni. Röviden ennyit egyenlőre, várjuk az editort, amit szerintem csak jövő évre fognak kiadni.

Véleményem a játékról az EM4 topicban olvasható, egy szóval:

Játékélmény: ***
Grafika: ****
Kezelhetőség: **
Újdonságok: **

Ez összesen: **és egy fél lenne utána

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 29. 23:59 
tűzkakas-idomár

Véleményem az oktatópálya alapján: fogták az Em3-at, hozzárakták 4 scriptjeit, újították a grafikát és kész :eek:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 29. 22:58 
tűzkakas-idomár

Szedem is le :-D 15 perc és lenn van (L)nCore(L) aztán vagy ma írok róla véleményt, vagy hétfő este

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 29. 15:45 
hamutipró

Sziasztok!

Feltelepítettem énis a játékot, de sajna elindítom fekete képernyő és kidob. Crackeltem is, nem tudom mi lehet a gond. :???:

Ha valakinek esetleg volt már ilyen gondja vagy van sejtése mi lehet a gond, és leírná hálás lennék érte.

Köszi!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 27. 20:27 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Inkább mégsem ajánlom!
Feltettem és mostmár el sem indul a játék :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 27. 20:23 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Az egész egy csalódás meg kell hogy mondjam!
Persze van benne újjítás,de a kezelhetőség valami szörnyű, freeplaymapon az eseteket csak úgy dobálja befelé. Ami tetszik hogy az eszközöket nem kell visszarakni (gondolok itt a tömlőre a GTF kocsinál) hanem ha rákattintunk a kocsira akkor autómatán visszaül. Más pozitívumot egyenlőre sajnos nem tudok mondani!
Ja és még 1 dolog akinek már megvan a játék mennyen a multiplayer gombra lefogja dobni a játék, mert felajáln egy javítást már is hozzá. Én most telepítem kíváncsi vagyok mit javít :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 27. 19:47 
slagmester

Hát szerintem nem egy nagy durranás az egész játék :-( :-( :-(

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Figyelmeztetés
HozzászólásElküldve: 2010. okt. 27. 19:32 
Szerkesztő

Kérnénk kerülni még csak a látszatát is az illegális tevékenységnek.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. okt. 27. 18:45 
pernyekergető

köszi :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 97 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]