Emergency (Vészhelyzet) 2

Tűzoltósági programok. Játékok: Vészhelyzet, Firechief és társai.
Válasz küldése
ratata
csizmás kandúr
Kapcsolat:

Re: Emergency (Vészhelyzet) 2

Hozzászólás Szerző: ratata » 2013. dec. 23. 15:16

mihik711 írta:Lehet hogy kell de nem emlékszem rá.A gyári CD-ben pedig nincs semmi ilyen.Ha kell akkor legyen szíves itt jelezze, vagy elküldeni nekem akinek megvan,illetve a megoldást erre a problémára.Előre is köszönöm.
Nekem eredetiben van meg a játék, telepítés után játszható volt, az EM első részénél volt probléma valamelyik pálya után, ahhoz adtak patch-et a bug orvoslására. :-)
Nyíregyháza mod by: Emergency HunMod Team
http://nyiregyhazamod.ucoz.com
facebook.com/nyiregyhazamod
mihik711
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: mihik711 » 2013. dec. 08. 13:07

Lehet hogy kell de nem emlékszem rá.A gyári CD-ben pedig nincs semmi ilyen.Ha kell akkor legyen szíves itt jelezze, vagy elküldeni nekem akinek megvan,illetve a megoldást erre a problémára.Előre is köszönöm.
Harley
Szent Tömlő őrzője

Re: Vészhelyzet 2

Hozzászólás Szerző: Harley » 2013. dec. 07. 0:05

mihik711 írta:Sziasztok!Nosztalgiából elkezdtem újra a magyar nyelvű vészhelyzet 2 pc játékot,de valamiért a 4 pályánál kilép.Már nem emlékszem hogy volt e hozzá javítás,vagy egyáltalán kellet e tenni valamit akkoriban hogy ez ne így legyen.Ha valakinek valami ötlete ,vagy tudja konkrétan mi a teendő a segítséget megköszönném.
Nem kell valami javítókódot telepíteni?
mihik711
vízpocsékoló

Vészhelyzet 2

Hozzászólás Szerző: mihik711 » 2013. dec. 02. 13:24

Sziasztok!Nosztalgiából elkezdtem újra a magyar nyelvű vészhelyzet 2 pc játékot,de valamiért a 4 pályánál kilép.Már nem emlékszem hogy volt e hozzá javítás,vagy egyáltalán kellet e tenni valamit akkoriban hogy ez ne így legyen.Ha valakinek valami ötlete ,vagy tudja konkrétan mi a teendő a segítséget megköszönném.
gafz
vörös kakas réme
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gafz » 2004. júl. 29. 0:03

szemlits írta:Tisztelt Mindenki!

Nagy örömmel installáltam fel a nehezen megyszerzett Emergency 2 játékot,le is esett az állam az (ős) Emergency (Vészhelyzet)-hez képesti grafikus és kezelhetőségbeli javulástól!
Egy dolgo,ami lelohasztotta (az amúgy igen magasra pozicionált) lelkesedésemet,az az egyszerű eset,hogy nem tudok túljutni a 2. pályán (pszichopata elikatona fenyeget egy kézigránáttal),ha valaki tud segíteni,nagyon megköszönném!

Minden tiszteletem a tűzoltóknak,rendőröknek és mentősöknek!

Egy lelkes amatőr!
Boccs, de Vészhelyzet topicban most már minden kérdésedre választ találhatsz mindkét résszel kapcsolatban...
Dohányozzunk sokat, előzzük meg a tüdőrákot szívinfarktussal!!!
Sz@r ez az élet,mi meg csak kóstolgatjuk...
szemlits
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Emergency (Vészhelyzet) 2

Hozzászólás Szerző: szemlits » 2004. júl. 28. 23:05

Tisztelt Mindenki!

Nagy örömmel installáltam fel a nehezen megyszerzett Emergency 2 játékot,le is esett az állam az (ős) Emergency (Vészhelyzet)-hez képesti grafikus és kezelhetőségbeli javulástól!
Egy dolgo,ami lelohasztotta (az amúgy igen magasra pozicionált) lelkesedésemet,az az egyszerű eset,hogy nem tudok túljutni a 2. pályán (pszichopata elikatona fenyeget egy kézigránáttal),ha valaki tud segíteni,nagyon megköszönném!

Minden tiszteletem a tűzoltóknak,rendőröknek és mentősöknek!

Egy lelkes amatőr!
Válasz küldése