* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 20. 2:05

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

SIKERÜL JÁTÉK CÉGET KERESNI?
IGEN  62%  [ 50 ]
NEM  38%  [ 31 ]
Szavazatok száma : 81
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 11. 22:46 
pernyekergető

Üdv mindenki.Hogy tudnék szavazni??Gratula Lángnyelv az ötleteidhez,csak így tovább mindenki,még ha minden nem is valósulhatna meg azért részleteket,ötleteket lehetne meríteni az itt"elhangzott"felvetésekből.SirHiggins ép ez a lényeg hogy mint Te is jó ötleteket adtál hogy hova lehetne fordulni az ötletekel,igaz ehez még egy "pici"időnek el kell telnie,hogy a jó ötletekből lehessen szemezgetni és egy egésszé összegyúrni.Abban teljes mértékig igazad van hogy nagyon nehéz egy ilyen otletből egy kész játékot varázsolni szinte a semmiből,de ép et is a lényege ennek az egésznek,hátha valaki fontos ember elolvassa ezt az oldalt,mondjuk megnézi a szavazatokat,megtetszik neki egy két "küldetés"az itt leírtakból,és ki tudja hát ha mer kockáztatni,és ha nem is minden gondolatból de egy részéből megszületik a MAGYAR (VÉSZHELYZET).De abban igazad van nehéz az út addig,Rabbit egyetértünk mindenki írjon és mondjon véleményt.A negatív kritika is épit!! 8-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 11. 21:50 
tömlőszállító

Lángnyelv: -Nagyon jól hangzik amit írtál de igaza van egy kicsit SirHigginsnek is!!NAgyon jó ötletek , jó elképzelések!!!Már csak megvalósítani kéne!Nem tudom összesen hány Tűzoltó van Magyarországon de ha minden egyes tűzoltó megvenné a játékot már azzal nyernének, ha még azok is akik Tűzoltók akarnak lenni, vagy imádják a Tűzoltós játékokat azok is megvennék!Jó NEm egy EM4-es Áron,de Azt is megéri!!Szerintem ha egy rendeesen megírt levéllel felhívnánk a figyelmet magunkra és elküldenénk nekik az ötleteinket, hátha megszálja őket az Ikhlet! :-) Örülök Lángnyelv hogy ilyen sokat írtál és elmondtad a te véleményed!Csak így Tovább!!Szolj mindenkinek aki akar írjon ide!!
Nah SZaSZtOk!!! :-D 8-) :-P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 11. 0:01 
lángterelgető

Had legyek egy kicsit ördög ügyvédje (de azt előrebocsájtom, hogy baromi hepi lennék ha ez a játék egyszer elkészülne!):gondolom legalább egy ER3 szinvonalú játékot akarnánk (ez alatt szerintem nem lenne túl élvezhető) . Ennek az elkészítése -amennyiben külön játékról van szó ugye és nem mod-ról-, főleg, hogy ilyen komoly elképzelések támadnak ahogy láttam az eddigi kívánságokat-ötleteket, igencsak magas költséggel jár(infógyűjtés,programozás,modellezés,gyártás stb stb). Elég erősen kétlem, hogy egy ehez hasonló rétegjáték bármilyen hazai fejlesztőnek megérné (szóba jöhet a Digital Reality,Stormregion mint ehez szükséges kapacitással rendelkező cégek), egy ilyen játék, pont azért mert egy szük rétegnek szól legalább európai terjesztéssel, témával kifizetődő (ld.ER sorozat).

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 10. 20:50 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hi everybody!

Nos leírom hogy én mire gondoltam, bár lehet hogy lesznek benne hiányosságok v. egyéb más problémát okozó gondok.
Ezekért előre is bocsi......

1. Sztem a játék legyen olyan hogy van egy alapjáték + kiegészítők.....A kiegészítők lehetnének: megyei, regionális, ország szintű tűzoltás vezetés vagy esetleg vmilyen különleges létesímény vezérlése. Úgy gondolom hogy az oktatópálya legyen az amin a tűzoltó/játékos végigmenve rajparancsnokká válik, azaz az oktatópályán megtanulná a szakkifejezéseket, ill. hogy mikor mit célszerű használni......stb.
2. A további küldetések során olyan lehetne hogy HKP és telik múlik az idő, majd megjelenik egy térkép és vagy vmi műszaki(s dolgot) vagy vmi lángot tesz egy esetleges káreset helyszínéhez(mármint a térképen).....Innentől a játékos jön rákattint az ikonra és az kiadja a helyszínről található infókat(csak annyit amennyit egy jelző eltudna mondani), ha esetlegesen egy tűzjelző jelzett be akkor(véleményem szerint) "minősítenie" kell az épület és úgy kiadni a riasztást....na mind1.....szó utána megnézi a címet(amit a térkép kiír) és beírja egy "adatlapba" majd kiválasztja azokat az erőket amiket riasztani szeretne és 1 gombnyomással(melynek felirata: RIASZTÁS/lehetne/) kiadja az összes egységnek a riasztást, szépen végig lehetne nézni ahogy az egységek kivonulnak a laktanyából......
3. a vonulásukat én úgy gondlom hogy két féle módon lehetne megoldani:
a.) A gépre bízzuk a szerek "kiirányítását".....
b.) Mondjuk mi kiválasztunk egy szert és mi magunk vezetjük ki a helyszínre.......
4. A helyszínen amikor a rajok szépen sorjában kiérnek(távolságtól függően) lehetne(már előre megírt) rádóforgalmazási szövegekre kattintani és akkor megvolna a hang is hogy ki ki mikor van a helyszínen, mi történt ill. történik ill. hogy kik vonulnak be....
5. So, mondjuk vegyünk egy egyszerű kis fabódé tüzet(ahova nem kell tcs) ott pl. mindent "egyesével" kell, mondjuk megszerelni az alapot, ez alatt azt értem hogy az alap tömlőit egyenként kell az emberkével összecsatolgatni(mint a valóságban az emberke egyszerre kettő tömlőt is elbír, mivel nem egykezű senki(reményeim szerint).....majd az osztót letenni és jöhetnek a sugarak is......stb.stb....
6. Viszont ha veszünk egy lakástüzet(ahol mondjuk tcs is van) akkor automatikusan átállhatna a gép "automatizálásra"; ez alatt azt értem hogy mondjuk egy alap megszerelésénel nem kell azzal foglalkozni hogy összecsatolgatni mindent egyesével, hanem kijelölünk pl. 2-3 embert, kijelöljük az osztó helyét és azok odáig fogják megszerelni az alapot(nem kell rájuk figyelnünk)......
7. Ez talán azé is volna jó, mert úgygondolom hogy ahol nincs felsőbb vezetés ott kicsi a káreset így mindent lehet "nyugodtabban" csinálni, viszont ahol vezetés is ott már talán kicsit összetettebb is lehetne a káreset, nem?

A káresetek nem mindig ugyan ott lennének(nem is tom hogy melyikben talán EM3 v. 4-ben) van olyan motor ami mindig máshol gyújtja meg a lángokat, olyat is lehetne be tenni, nem?

Beavatkozás részről most ennyi juott az eszembe......

8. A laktanya lehetne úgy hogy először csak egy kicsit aztán hozzáépíteni, vagy venni egy másik telket egy új laktanya számára és ott megkezdeni az építkezést(persze ez se kéne hogy pikk-pakk-ra menjen) és így fejleszteni ill. terjeszkedni a térségben.........
9. A felszerelésekre lenne(a gép által kiírt) "pályázat" melyet ha megnyrünk akkor kapunk cuccot vagy egyéb mást, ugyan így lehetne kezelgetni a vonulásokra elköltött pénz "visszanyerését"......
10. Jah és lehetne együttműködéseket stb.-t kötni a többi közszolgáltatóval meg esetleg egyéb létesíményi tűzoltóságokkal.....
11. És talán lépést lehetne tartani a város fejlődésével, pl. ha van egy 60 méter magas épület, akkor necska egy (a legmagasabb) 40m-es emelőnk legyen.....értitek?

Na most ennyi.......Huh mennyit írtam azt a mindenit.......Pfffff! :cool: :-P :shock: :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 10. 15:59 
vízpocsékoló

Csá Rabbit!!!!!

Én úgy gondolom,hogy lessz magyar játék a tűzoltók főszereplésében és hasznos is lenne.!!!!!!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: MAGYAR TŰZOLTÓ JÁTÉK!
HozzászólásElküldve: 2006. ápr. 09. 22:43 
tömlőszállító

MINDENKI AKI AKAR IDE NYUGOTTAN LEÍRHATJA VÉLEMÉNYÉT!!
KI MIT GONDOL, SIKERÜL- NEM SIKERÜL JÁTÉK KIADÓT KERESNÜNK!
KI MIT GONDOL A JÁTÉKRÓL, MIEN JÁTÉKOT AKAR!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 31 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]