* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. feb. 25. 0:57

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 08. 21:00 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hát igen, bármennyire is fiatal korú vagyok, elszomorító ami folyik magyarországon. Legyen szíves aki ezt elolvassa ne szídjon azért amit most írok. Édesapám nem tudom mikor lett rendőr, de most már úgy, hogy nyugdíjba ment mesélte, hogy az ő idejében mekkora rend volt és amikor elment egy rendőrkocsi az utcán mekkora kuss lett, mert akkor még volt hatalmuk a rendőröknek.
És, hogy miért nem ilyen ma? Mert a kormány nagy ívbe tesz a közbiztonságra, a rendőrök meg a "fekete" ügyeikkel már bocsánat a kifejezésért nem sértésnek szántam, tisztelet a kivételnek lejáratták magukat. Mert olyan dolgokat művelnek/műveltek amiket nem kéne, szerintem mindenki tudja mire gondolok. A bizalom szerintem az emberekben már nem nagyon él, hogy megbízzanak a rendőrökben vagy a kormányokban.

- Bocsánat ha kicsit eltértem a témától.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 08. 9:02 
Szent Tömlő őrzője

Ez tény, hogy a srác kuplungja kissé csúszott. De a közbiztonság a 80-as évek vége óta romlik. Kérdezd meg a soproniakat, hogy mentek a 90-es évek legelején raktártűzhöz. Úgy, hogy hiába tudták, minek szabadna ott lennie, minden más volt, csak az nem aminek kellett volna.
Szóval szerintem a közbiztonság mai állapotáért minden kormány felelős a rendszerváltás óta. A legnagyobb baj pedig szerintem az, hogy a Btk. tételeinek nincs visszatartó ereje.
Üdv!

DÖTE

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. okt. 07. 19:42 

Dunaföldvár ÖTE írta:
Roland: ezmost tényleg nem a kormány hibája. Nekik ehhez annyi közük van mint neked vagy nekem. Tudod, az egyszeri ember is azértnősült meg mert nem lehet mindenért a kormányt szidni.
Nemrég jártam Pesten, annyi ott a rendőr mint égen a csillag!
Szerintem a srácot orvoshoz kéne utalni üldözési mániával!

Igazad van DÖTE, de akkor is ne haragudj meg az az elszomorító, hogy ma buszon vagy vonaton nem lehet sose tudni mikor csinál valami ökör valami baromságot ami emberek halálát tudják okozni. Ezért én egy dolgot tudok hibáztatni; a közbiztonságot. Ez a gyerek pedig tényleg nem volt 100-as.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 29. 16:55 
Szent Tömlő őrzője

Roland: ezmost tényleg nem a kormány hibája. Nekik ehhez annyi közük van mint neked vagy nekem. Tudod, az egyszeri ember is azértnősült meg mert nem lehet mindenért a kormányt szidni.
Nemrég jártam Pesten, annyi ott a rendőr mint égen a csillag!
Szerintem a srácot orvoshoz kéne utalni üldözési mániával!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 29. 10:34 
Szent Tömlő őrzője

Roland!

Nem szándékosan robbantott, csak egy hülyegyerek volt. A kormánynak ehhez meg semmi köze. Budapest utcáit pedig Gergényi beiktatása után elárasztották a rendőrök.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 29. 10:29 

Szia gyurma!

Én sem értem megmondom őszintén hogy hogyan lehet valaki olyan hogy felszáll x mennyiségü x-el és felrobbantja. Szerintem jó lenne ha Magyarországon nem utánoznák a palesztinokat, vagy az arabokat. Állítólag az volt a célja hogy még többet állítson elő... Az akkor nagyon beba**ott volna neki. Szerintem nem csak a közbiztonság rossz, ha nem a mostani kormány az főleg. A rendőrök nem mennek kimenni lassan az utcára vagy mivan?!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 29. 10:11 

Szevasz Roland!Gondoltam,hogy a Parlamentet védik ilyen szempontból is.Szerintem elég jól jövedelmező vállalkozás lenne kis hazánkban önvédelmi nukleáris fegyvereket készíteni!Az interneten szerintem lennének címek ahonnan a hasadóanyagot meg lehetne szerezni!Szép dolog ez a demokrácia,de sajnos az emberi baromságok is eggyüttjárnak a fejlődésselMég a mai napig nem tudom megérteni,hogy juthat eszébe annak a felelőtlen srácnak a villamosra felszállni ilyen anyaggal a hátizsákjában,Amúgy a robbanás erejére jellemző, hogy onnan több száz méterre lévő Király utca sarkán is hallották a pukkanást,valószinüleg azért hallhatták,mert viszonylag zárt térben következett be.A mai közbiztonság sajnos ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 29. 10:10 

Szevasz Roland!Gondoltam,hogy a Parlamentet védik ilyen szempontból is.Szerintem elég jól jövedelmező vállalkozás lenne kis hazánkban önvédelmi nukleáris fegyvereket készíteni!Az interneten szerintem lennének címek ahonnan a hasadóanyagot meg lehetne szerezni!Szép dolog ez a demokrácia,de sajnos az emberi baromságok is eggyüttjárnak a fejlődésselMég a mai napig nem tudom megérteni,hogy juthat eszébe annak a felelőtlen srácnak a villamosra felszállni ilyen anyaggal a hátizsákjában,Amúgy a robbanás erejére jellemző, hogy onnan több száz méterre lévő Király utca sarkán is hallották a pukkanást,valószinüleg azért hallhatták,mert viszonylag zárt térben következett be.A mai közbiztonság sajnos ilyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 27. 10:17 

Mielött bemegy átnézik a hátitáskáját, egy ilyen "röntgen gépen" keresztül. Nekem is lekelett vennem a táskámat mikor bementünk. De értem mire akarsz kilukadni gyurma. Gondolkoztam azon ha este későn valahonnan egyedül kell hazajönnöm akkor lehet bekell szereznem egy 4 m sugarú gázsprét. Én nem tudom hovasüllyedünk, de hogy levagyok döbbenve az ziher.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 27. 8:16 

A sajtó ismét a helyzet magaslatán állt a főrendőrökkel eggyütt!Miért van az, hogy ha a sajtó is kimegy az esetekhez akkor szinte nem is azt hallod ill. látod ami ott történt.Talán szakmailag hozzáértő zsurnalisztákat kellene ilyen helyzetekben odaküldeni.Mi még eltudjuk képzelni,hogy mi történhet ilyen helyzetekben,de a hetven éves nagymamám már az utcára sem mer kimenni, mert fél, hogy valaki felrobbantja.Ja és tanuló ha egy turista csoportal besétál a Parlamentbe?????????????????

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 26. 19:44 
kapocspárkulcs tekergető

Bár kissé az Ismerkedés topicba is átcsapott a dolog, de én most itt reagálok. Még jó, hogy a TV ezerrel reklámozta, hogy az anyag receptje megtalálható az interneten, kíváncsi vagyok hogy vajon hány robbanás lesz még a közeljövőben?! A franc egye meg ezt a kereskedelmi médiát!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 26. 11:16 

Fogalmam sincs. Azt megérteném ha zsebkés lenne nála, vagy esetleg fegyver mert ha van rá engedélye hát vigye magával üres tárral. Minek önvédelmi cuccok? Ha leállsz valakivel a rövidebbet te huzod (pl. 1 vs 3), legjobb dolog amit lehet tenni futni kell, nem pedig bombával rohangálni!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 26. 8:15 
Szent Tömlő őrzője

Roland: pont eggyel több sérült volt mint szabadott volna. De hogy lehet bombát önvédelemre használni?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Robbanás a 6-os villamoson
HozzászólásElküldve: 2003. aug. 25. 22:58 

Hát én bíztam benne hogy ilyen soha nem fog történni Magyarországon, de megtörtént. Nem tudom hogy hova süllyedünk egyszerűen szörnyű. Nektek mi a véleményetek? És a tűzoltóknak egy "ilyen" robbanás után mi a feladatuk, hála istennek most nem omlott össze semmi és nem volt "sok" sérült?!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 14 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]