Három fővárosi tűzoltó halt meg egy tűzesetnél

Egy hely, ahol a mindennapi munka során felmerült szakmai kérdéseket lehet kitárgyalni.
Válasz küldése
Serok
vízpocsékoló

Részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: Serok » 2006. aug. 11. 9:39

Azért regisztráltam magam a fórumotokra, hogy kifejezhessem együttérzésem.

Hősök vagytok. Sőt... HŐSÖK VAGYTOK! Így csupa nagybetűvel.

Az elhivatottságotok, a nem mindennapi kötelességtudatotok, a segíteni akarásotok, az önfeláldozásotok sajnos nem véd meg benneteket. Pedig de jó lenne!

Mert szükség van Rátok. Nekünk civileknek, akiknek nagyon jó érzés tudni azt, hogy ha bajba kerülünk, ilyen kvalitású HŐSÖK sietnek a segítségünkre.

Mi is megemlékezünk az elhunyt bajtársaitokról. Nyugodjanak békében.
Megemlékezünk Rólatok is. Vigyázzatok magatokra!
Molnár Attila
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Molnár Attila » 2006. aug. 11. 9:17

Bajtársként együtt érzünk mindazokkal, akik most fájdalommal teli időket élnek át eme szörnyű tragédia miatt. Mindannyiunkat mélyen megrendített, ami történt és büszkén gondolunk a HŐSÖKRE!

Nyugodjatok békében! Szigeti lovagok
pernyekotró
vízpocsékoló

Részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: pernyekotró » 2006. aug. 11. 9:15

Őszinte részvétemet szeretném nyilvánítani a három tűzoltó családjának a Mátészalkai Tűzoltóság minden dolgozója nevében!

„Szeretteik kiléptek az életükből, elszakította őket a
halál, a válság meg néhány olyan körülmény ,amelyeket egyikük sem kívánt. Az élet hullámverése könyörtelenül messzire sodort tőlük, személyeket, helyeket, kedves pillanatokat.”
Bucó
kapocspárkulcs tekergető

Hozzászólás Szerző: Bucó » 2006. aug. 11. 9:03

Hello!

Ezt mindenképpen meg akarom osztani veletek. Az OPSZ fórumán olvastam:

"Az elhunyt tűzoltók családjainak megsegitésére gyüjtenek:

11746005-20007542

a számlára bármelyik OTP Fióknál költség nélkül lehet befizetni."
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2006. aug. 11. 8:30

Tisztelt Tűzoltók, Gyászolók!

A hősi halált halt Reppman Károly temetése auguszuts 12-én, szombaton, 16 órakor lesz a váli temetőben.
benkozsolt
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: benkozsolt » 2006. aug. 11. 7:29

Őszinte részvétünk az elhunytak családjainak, barátainak, hozzátartozóinak és bajtársainak!

OMSZ VII. állomás
firefighter
kapocspárkulcs tekergető

Hozzászólás Szerző: firefighter » 2006. aug. 11. 7:05

Valaki istenben hisz, valaki védőszentre bízza magát. Most elmaradt mindkettő! :-(

Egyre több vita van azon, HA body-guard lett volna akkor talán nem történik meg mind ez, és ilyen kor a szokásos bla-bla, hogy nincs pénz. Emlékszem az árvíznél mindenki ott volt egy emberként, és tette a dolgát tűzoltók, katonák, rendőr, civil szervezetek, és magánszemélyek. Szerintem senki nem várt el jutalmat, azért mert a dolgát végezte, és magyarként segített embertársain a bajban, de amikor az egésznek egy parádés kertek között jutalmakat, érmeket stb osztogattak az nem 1forintba került. Ám az a szörnyűbb az egészben, hogy olyanok is a sorban álltak, akiknek semmi közük nem volt a dologhoz „ez szó szerint értendő és sajna saját tapasztalat. Az ilyen elszórt pénzekből mennyi légzőt lehetne venni évek alatt???
Tegnap este a tv-ben ha jól emlékszem a fővárosi tűzoltó parancsnok nyilatkozott miszerint a technikánk Európa szintű. „remélem nem tévedek a személyét illetően” Lehet, hogy a fővárosi kollegák jelentősen több támogatásban részesülnek, de én még mindig IFA gjmf-vel vonulok, és nem egy kis falucska a szolgálati helyem. Európa szintű hmmm! érdemes lenne végigjárni ezt a területet és rájönnénk, hogy mi ezen a szinten hol is tartunk. „védőfelszerelések, műszaki eszközök, vonulós technika, megbecsülés , „bér”
-csodálatra méltó, hogy mennyi mindenki fejezi ki részvétét bajtársunk elvesztése miatt, és ezért köszönettel tartozunk mindenkinek.
Csupán két dolog nem változik!
-Mi örökké emlékszünk társainkra név szerint!
-de egységünket napok múlva ismét a füstbe vész, és kéréseinket nem halja meg senki! „tisztelt belügyminiszter asszony!”

psycho
Pozsárka
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: Pozsárka » 2006. aug. 11. 6:22

maestro írta:Sziasztok!

Nehezen írom e sorokat, mert elszorul bennem valami.
Kéréssel fordulok hozzátok, akik olvassátok e fórumot.
Mint köztudott, kedden tragédia történt, három tűzoltó elment közülünk.
Visszahozni őket sajnos nem tudjuk, de a tiszteletünket le tudjuk róni előttük.
Arra kérnék mindenkit, aki olvass e fórumot, segítsen abban, hogy méltó búcsúztatást kapjanak azok az emberek, akik azért adták legdrágább kincsüket, hogy segítsenek azon, aki bajban van.
Közeleg az a nap, amikor végső búcsút kell venni e három tűzoltótól.
Fogjunk össze, adjuk meg azt a tiszteletet, amit a hősi halált halt tűzoltók megérdemelnek. Szóljatok a paracsnokotoknak, vagy mutassátok meg neki e fórumot, ha nem ismerné. Tegye lehetővé, hogy a szertartás idejére egy-egy szer eljöhessen a szertartásra, megadva a végső tiszteletet az elhunyt tűzoltóknak.
Természetesen ne csak tűzoltó tegye ezt, hiszen vannak közöttünk mentősök, rendőrök, katonák, akik vonulnak kék lámpával. A BRFK is biztosit majd a kellő időben jármüvet, ezért külön köszönet nekik.

Megkeresem a HM illetékesét is ezügyben, hiszen a tűzoltók őértük is voltak, vannak, és lesznek. És ha kell, életüket adják értünk.

Elnézést mindenkitől a hosszú szövegért.
Tömören: Aki tud jöjjön, adjuk meg együtt azoknak a tiszteletet, akik értünk haltak meg.

Köszi hogy elolvastad és segítesz

Ott szeretnék lenni a szertartáson!
Szeretnék átvonuni a városon!
Némán és gyászolva.
Némán és méltósággal.
Némán, mint egy néma kiáltás...!!!

Handbauer Péter
eskü
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: eskü » 2006. aug. 11. 6:07

"Én, Horváth Ákos, Pintér Gábor, Reppman Károly, a Magyar Köztársaság tagja esküszöm, hogy hazámhoz, a Magyar Köztársasághoz hű leszek; az Alkotmányt és az alkotmányos jogszabályokat megtartom; szolgálati kötelezettségeimet, ha kell életem kockáztatásával is teljesítem. A rendet és a fegyelmet minden törvényes eszközzel fenntartom. Elöljáróimat, munkatársaimat megvédem, felszerelésemet megóvom.
A szolgálati ismereteket elsajátítom. Elöljáróim és feljebbvalóim utasításainak engedelmeskedem. Alárendeltjeimről legjobb tudásom szerint gondoskodom. Az állam- és szolgálati titkot megőrzöm, kötelezettségeimet részrehajlás nélkül lelkiismeretesen, kizárólag a jogszabályoknak megfelelően pontosan, a legjobb tudásom szerint teljesítem.
Esküszöm, hogy minden erőmmel, törekvésemmel, tudásommal a Magyar Köztársaság javát szolgálom."
GTakacs
pernyekergető
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: GTakacs » 2006. aug. 11. 4:58

Még mindig könnyekkel küzdök, 2 nap után is. Még mindig remélem, hogy csak egy rémálomban vagyok amibôl hamarosan felébredek és minden rendben lesz.

Pintér Gábor utolsó e-mailjében amit nekem írt válaszolva arra, hogy elujságoltam neki, önkéntes tűzoltó lettem városunkban:
Örülök, hogy belekóstoltál a "tűzoltósdiba" . Ha megtetszik, és beleszeretsz, már nem fogod tudni otthagyni, vagy nagyon fog hiányozni! -Én a magam részéröl nem cserélném el semmire,
hiába kínálnak sokkal többet.-
Ha egyszer véletlenűl kijutnék hozzátok, remélem szorítanál nekem is 1 kis helyet a fecsiteken....

Puszi az egész családnak! Pinyő

-remélem majd beszélünk-
Azt hiszem ez mindent emond arról amit gondolt és érzett a hivatásáról. Sajnos most már nem fogunk beszélni..........soha többet....

Tipikus adrenalinhajhász volt. Imádta az ismeretlen kihívásokat. Én egy nagy csirke vagyok hozzá képest. Pár éve már szembenézett a halállal egy súlyos motorbalesetben, akkor azt mondhatta "ez még nem az én idôm, hogy menjek". Most sajnos nem tehette ugyanezt......

Próbálok a régi közös emlékeinkre gondolni, van belőle bőven, és nem a kedd esti tragédiára!

Köszönöm a kedves szavakat, hozzászólásokat és a támogatást, nagyon sokat jelent számomra ebben a nehéz idôben, biztos vagyok hogy a többi rokon és barát is így érez.

Takács Gergely és Szabó Tímea
Bela260
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: Bela260 » 2006. aug. 11. 2:18

Pár hete autóbalesetben elhunyt kollégánkat gyászoltuk. Most újra előkerült a fekete lobogó. Miért?

Szent Flórián ne fordítsd el tőlünk a tekinteted!

Nyugodjanak békében a mindennapok hősei.
Őszinte részvét magam és a Bicskei Önkéntes Tűzoltóság nevében is.
CsG
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: CsG » 2006. aug. 11. 1:52

Uraim, Hölgyeim! (most ez a sorrend, sajnos)

Nem vagyok tűzoltó, laikus vagyok. Régóta olvasgatom a fórumotokat, és kezdettől fogva nagyon közel éreztem magamhoz.
Ahogy írtok, ahogy véleményt formáltok, ahogy vigyáztok egymásra, érződik az emberség, ... a szeretet! Ezért olvasgatom.
És most épp lecsordult a könny az arcomon. És nem törlöm le. Nem akarom letörölni.
Emlékeztek a Forrest Gump-ra, a hajón, a viharban: "... és akkor megmutatta magát az Isten ...".
Azt gondolom, Nektek nagyon gyakran megmutatja magát az Isten, amikor kézben visztek ki egy gázpalackot, amikor bementek egy izzó födémű házba, amikor lementek a sötét, gázokkal teli, forró pokolba. Mert lementek, basszameg, lementek oda, ahova épeszű ember soha nem akarna lemenni. És kiszeditek a szétroncsolt holttestet az autóból. És bementek egy égő toronyházba, ami aztán összeomlik. Vajon én kiszedném? Vajon én lemennék?
Nem merem azt mondani, hogy igen.
Úgy érezném talán, hogy túl sokat veszíthetek... hogy ez túl nagy kockázat... mert hiszen előzni sem megyek ki a nem belátható kanyarban... mert várnak otthon... mert szeretek élni...
Aki ezek elé tudja helyezni mások szolgálatát, az HŐS. Mindannyian azok vagytok, akik ezt megteszitek. Ők hárman is HŐSÖK! Mire való ez a szó, ha nem pontosan erre?
Ne hajtsátok le a fejeteket, amikor Rájuk emlékeztek! Emeljétek fel, és büszkén sírjatok. Miattuk. Mert ez jár nekik.
Abban az országban, ahol az értékrend olyan, hogy mindezt nevetséges juttatásokkal (nem) köszönik meg, nagy baj van. Amikor egy családban dönteni kell a kiadásokról, akkor az élet, az egészség, a biztonság az első. Az új tv, a mozi csak ezután következhet, de még a gyerek új ruhája is.
Egy ország az miért más? Miért nincs nálatok a legmodernebb technika?
Meghalt 3 tűzoltó! Meghalt 3 ember! Meghalt 3 hős! Ez nagyon magasra teszi a mércét. Helyre kellene állítani az értékrendet! Első az élet védelme!
Micsoda dolog, hogy nem a legmodernebb légzőkészülékben teszitek kockára az életeteket? Micsoda dolog, hogy várni kell a kemoterápiára? Micsoda dolog, hogy nem ezek a legfontosabb dolgok? Ezen változtatni kell!
Nem értek kicsit sem a tűzoltáshoz, de az nyilvánvalónak tűnik, hogy egy ilyen súlyú esethez nem ilyen felszerelés kellett volna.
5 évig jártam azokba az épületekbe tanulni. Ismerem jól a K. -1. szintjét, az alatta levőt nem. Tragikus az is, hogy ezeknek az épületeknek a
szellemisége pont a felelősségteljes döntésekről, a jövő alakításáról, a haladásról szól. És pont itt... Persze sehol se!
Természetesen felmerül a felelősség kérdése, bizottságok fogják ezt kivizsgálni. Egy dologban biztos vagyok: Ők hárman nem hibáztak, abban a pokolban minden döntésüket helyesnek kell tekintenünk, még akkor is, ha hideg fejjel, az íróasztal mellett esetleg máshogy döntenénk. De az nem ugyanaz, nagyon nem. És azzal is vigyázni kell, hogy pálcát törjünk a lőteret használók felett, anélkül, hogy tudnánk, mi történt. Biztos vagyok benne, hogy ez számukra is komoly tragédia. Ezért aztán én nem is a felelősség kérdését tartom elsődlegesnek, hanem az okok kiderítését.
És itt van jópár kérdés, pl.: Hogyan keletkezhetett tűz egy lőtéren? Miért nem lehetett gyorsan eloltani? Mi okozta a tragédiát? És a legfontosabb
talán: Hogyan kerülhető ez el? Mit kell tenni?

Mély tisztelettel osztozom gyászotokban, kívánom a családoknak, a barátoknak és a kollégáknak, hogy megnyugvásra leljenek.

Gábor
pin2
vízpocsékoló

Re: Részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: pin2 » 2006. aug. 11. 1:20

pin2 írta:Őszinte részvétem az elhunytak családjának, barátoknak, rokonoknak. Ők bennünk tovább élnek. Nehezen tudom felfogni hogy ilyen megtörténhet, teljes szívemből sajnálom HŐSEINKET és bánt, hogy ez ellen a trgédia ellen tenni nem lehet! Egy st-i kolléga.
samu_g
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: samu_g » 2006. aug. 11. 1:14

Andris írta:Szóljon hangos autókürt minden elhaladó gépjáműfecskendő mellett!!!!
Szóljon hangos autókürt minden tűzoltó laktanya előtt!!!!!!!
Mi civilek így gyászoljunk, így emlékezzünk!!!!
Kedves tűzoltók, drága emberek NYUGODJATOK BÉKÉBEN !!!
Minden fecskedndőn kinn van a fekete szalag, laktanyákon a zászló! Akármikor meglátok egy ilyet, elszorul a szívem. NYUGODJATOK BÉKÉBEN! Mi civilek is emlékezzünk!!
pin2
vízpocsékoló

Részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: pin2 » 2006. aug. 11. 1:08

Őszinte részvétem az elhunytak családjának, barátoknak, rokonoknak. Ők bennünk tovább élnek. Nehezen tudom felfogni hogy ilyen megtörténhet, teljes szívemből sajnálom HŐSEINKET és bánt, hogy ez ellen tenni nem lehet! Egy st-i kolléga.
nazda
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: nazda » 2006. aug. 11. 0:57

torzsfonok28 írta:három ember-három lélek.
biztos azt hozzák ki õk voltak a hibásak.
kérdem én miért-azért,mert keresték az estelegesen lent maradt embereket,hogy életüket feláldozva próbáltak segíteni...
itt a felelõsök a bársonyszékben ülõk,akik megvonnak minden támogatást tõletek lánglovagok.
de õk ezt nnem fogják felvállalnii,majd az lesz,a srácok hibáztak-igen könnyû így megoldani-õk már nem fognak ellentmondani,hanem csak fentrõl szerényen meghúzódva óvják ittmaradt bajtársaikat...

lánglovagok ti mind hõsök vagytok,mert tudjátok,nem biztos,hogy a szolgálatból hazamentek és mégis vállaljátok értem,értünk,mindenkiért...
Szerintem nem így lesz... remélem nem így lesz!!!!!
Hiszen...
... Azok NEM lehetnek hibásak:
- akik elsőnek érkezve azt az infót kapják, hogy van/lehet életveszélyben valaki(k) és ezért a rendelkezésükre álló tűzoltó technikai eszközökkel, felszerelésükkel, létszámmal azonnal megkezdik a mentést, a beavatkozást, ezzel esélyt adva a veszélyeztetetteknek a túlélésre, megmenekülésre,
- akiknek ezért gyorsan kellett cselekedniük, és akiknek emiatt az elején a fokozottabb kockázatot is vállalniuk kellett,
- akik akkor is hasonlóan cselekednek, ha csak annyit tudatnak velük, hogy „nem tudjuk, hogy van-e élet veszélyeztetve”,
- akik védősugár mellett végzik a felderítést, az égő, zártterület megközelítését,
- akik a tömlőnyomvonalon nem használnak plusz akadályt, jelentő mentőkötelet,
- akik a kialakult viszonyok (korom, füst, hőterhelés stb.) miatt csak a légző hangosfigyelmeztetőjéről tudják csak megállapítani azt, hogy milyen és mennyi lehetőségük van visszavonulásra,
- akik ha emiatt bajba kerülnek csak a bajtársaik és a saját szerencséjüknek köszönhetik ha időben rájuk akadnak, és nem a gyors megtalálás esélyét jelentő, (a tűzoltót is emberszámba vevő demokráciákban már kötelező alapfelszereltségnek számító), védő/jelző eszközöknek,

Azok SEM lehetnek hibásak:
- akik mindezek után, a változatlan feltételek mellett is, töretlen hittel és tenniakarással fogják végezni az Esküjükben/Fogadalmukban vállalt kötelezettségeiket nap, mint nap, szolgálatról, szolgálatra.
nazda !
Frinyó

Hozzászólás Szerző: Frinyó » 2006. aug. 10. 23:59

Itt is szeretném megköszönni az RTL Klub munkatársainak, hogy rögtön segítettek és elküldték a videót, ezáltal lehetővé téve azt, hogy elküldhető legyen a szerkesztőségnek és felkerüljön az oldalra!

Mégegyszer Nagyon Szépen Köszönöm Nekik!
"Szégyen a futás,de a kurv@ annyát annak aki kerget!"
jozsefattilan
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: jozsefattilan » 2006. aug. 10. 23:41

Sziasztok!
Valaki rendelkezik már információval arról, hogy mikor és hol lesz a temetés?
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2006. aug. 10. 23:16

Sziasztok!

Nehezen írom e sorokat, mert elszorul bennem valami.
Kéréssel fordulok hozzátok, akik olvassátok e fórumot.
Mint köztudott, kedden tragédia történt, három tűzoltó elment közülünk.
Visszahozni őket sajnos nem tudjuk, de a tiszteletünket le tudjuk róni előttük.
Arra kérnék mindenkit, aki olvass e fórumot, segítsen abban, hogy méltó búcsúztatást kapjanak azok az emberek, akik azért adták legdrágább kincsüket, hogy segítsenek azon, aki bajban van.
Közeleg az a nap, amikor végső búcsút kell venni e három tűzoltótól.
Fogjunk össze, adjuk meg azt a tiszteletet, amit a hősi halált halt tűzoltók megérdemelnek. Szóljatok a paracsnokotoknak, vagy mutassátok meg neki e fórumot, ha nem ismerné. Tegye lehetővé, hogy a szertartás idejére egy-egy szer eljöhessen a szertartásra, megadva a végső tiszteletet az elhunyt tűzoltóknak.
Természetesen ne csak tűzoltó tegye ezt, hiszen vannak közöttünk mentősök, rendőrök, katonák, akik vonulnak kék lámpával. A BRFK is biztosit majd a kellő időben jármüvet, ezért külön köszönet nekik.

Megkeresem a HM illetékesét is ezügyben, hiszen a tűzoltók őértük is voltak, vannak, és lesznek. És ha kell, életüket adják értünk.

Elnézést mindenkitől a hosszú szövegért.
Tömören: Aki tud jöjjön, adjuk meg együtt azoknak a tiszteletet, akik értünk haltak meg.

Köszi hogy elolvastad és segítesz
sbreznai
vízpocsékoló

részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: sbreznai » 2006. aug. 10. 22:45

"Emberi törvény kibírni mindent ,és menni tovább, akkor is ,ha nem
élnek benned remények és csodák."
Őszinte együttérzésünket kívánjuk,az elhunyt tűzoltó bajtársak hozzá-
tartozóinak.A sérült tűzoltóknak mielőbbi felépülést kívánunk!

Tiszaújvárosi HÖT "A" csoport nevében.
tűzgolyó
A
KovácsSzandra
vízpocsékoló

Részvét...

Hozzászólás Szerző: KovácsSzandra » 2006. aug. 10. 22:23

Azért regisztráltam ide, mert nem tudok szó nélkül elmenni e szörnyűség mellett. Borzasztó ami történt, szinte felfoghatatlan hogy történhetett ez meg ma, 2006ban, egy Európa szintű fővárosban, hogy három fiatal férfi, -akik értünk vannak- meghal munka közben!!?? Hol vannak azok a feltételek, azok az eszközök amelyek segíthettek volna rajtuk, amelyekkel lett volna esélyük? Tulajdonképpen csak a "szerencsén" múlott hogy nem maradtak többen a bajtársakból örökre ott lenn??
Ez borzasztó! A költségvetésnek erre is oda "illenék" figyelnie,nem?
De persze,amíg nem nekik egy közvetlen hozzátartozójuk hal hősi halált, pont senkit nem mozgat különösebben a téma...................

Szeretném kifejezni őszinte részvétem és együttérzésem a gyászoló családoknak, gyerekeknek, barátoknak, bajtársaknak, a lábadozó lánglovagoknak pedíg mielőbbi felgyógyulást kívánok mind testileg de ami talán fontosabb, lelkileg is!!
Szandra
Rostásgabi
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Rostásgabi » 2006. aug. 10. 22:18

Bajtársaink!Nyugodjanak békében HŐSEINK, a Roham-2-nek erőt, kitartást, az összes BRFK I. kerületi rendőr nevében !
RG. I.ker. járőr
M.Anita
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: M.Anita » 2006. aug. 10. 22:12

Sokáig gondolkodtam rajta vajon merjek-e egyáltalán hozzászólni a fórumhoz, de úgy gondolom, hogy egy együttérző szó erejéig megbocsájtható, hogy civilként befurakodjam.
Két pici gyermek anyjaként természetes dolog, hogy az ember a gyermekéért képes az életét is áldozni, de rá kellett jönnöm, hogy vannak dolgok amik még ennél is többet jelentenek.

Ezek pedig, azok , melyet minden Lánglovag, közöttük az a három tett, akik ma már nincsenek ott. Ez pedig nem más, mint az önzetlen szeretet, és önfeláldozás olyanokért akiket nem is ismernek. Tiszteletet érdemlő ez a jellemvonás amivel nap-mint nap mentek oltani és segíteni másokon. Csodálatra méltó az az összetartás és bajtársiasság ami közöttetek van. Kívülállóként tudom, sosem tudjuk igazán átérezni amit Ti most éreztek, mindössze annyit tehetek, hogy megköszönöm amit értünk tesztek, és imádkozom hogy nyugalmat találjatok ebben a nehéz helyzetben. Bár nem vagyok budapesti, de holnap a gyerekekkel gyertyát gyújtunk mi Tűzoltóságunk előtt és gondolunk Rátok.

Mikó Anita
torzsfonok28
vízpocsékoló
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: torzsfonok28 » 2006. aug. 10. 21:52

három ember-három lélek.
biztos azt hozzák ki õk voltak a hibásak.
kérdem én miért-azért,mert keresték az estelegesen lent maradt embereket,hogy életüket feláldozva próbáltak segíteni...
itt a felelõsök a bársonyszékben ülõk,akik megvonnak minden támogatást tõletek lánglovagok.
de õk ezt nnem fogják felvállalnii,majd az lesz,a srácok hibáztak-igen könnyû így megoldani-õk már nem fognak ellentmondani,hanem csak fentrõl szerényen meghúzódva óvják ittmaradt bajtársaikat...

lánglovagok ti mind hõsök vagytok,mert tudjátok,nem biztos,hogy a szolgálatból hazamentek és mégis vállaljátok értem,értünk,mindenkiért...
No komment!
Válasz küldése