Földrengés

Egy hely, ahol a mindennapi munka során felmerült szakmai kérdéseket lehet kitárgyalni.
Válasz küldése
Firefighter17
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: Firefighter17 » 2006. dec. 31. 16:23

Rákospalotán is volt földrengés az oszt. társam mondta... ha megtudok még valamit akkor ide majd be irom!
"Minden tűzoltó piromániás különben nem szeretné a munkáját!"
Az eddigi hozzászólásaim a saját veléményemet képezik és semmiféle képpen nem egyeztethető össze a szolgálati helyem álláspontjával!
feritüó
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: feritüó » 2006. dec. 31. 16:18

Kaptam még egy olyan infót hogy egy ideig a XVII. ben nem lehetett elérni a mentőket tűzoltókat és a rendőröket sem. Lehet hogy van már változás de erről még nem tudok.
feritüó
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: feritüó » 2006. dec. 31. 16:16

A XVII.ker rákoscsaba környékén kb 3-4-5 mp -ig rengéseket érzékeltek folyamatos morajlás és mozogtak a szoba berendezései. Az egyik ismerősömnél kinyílt a bejárati ajtó a szekrényben leestek tárgyak. Azóta nincs áram és telefon. van ahol nincs víz sem. Érdeklődtem más kerületekben is XIX és IX. ott nem érzékelték.
Firefighter17
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: Firefighter17 » 2006. dec. 31. 16:13

Ez engem is érdekelne! Hogyha valaki tudna infóval szolgálni hogy milyen erősségű volt meg ilyesmi az legyen szives itt jelezni!
Előre is kösz!
"Minden tűzoltó piromániás különben nem szeretné a munkáját!"
Az eddigi hozzászólásaim a saját veléményemet képezik és semmiféle képpen nem egyeztethető össze a szolgálati helyem álláspontjával!
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Földrengés

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2006. dec. 31. 16:09

Ma délután Budapestet és környékén földrengés rázta meg. Aki további információval rendelkezik az esetről, az kérjük ebben a topikban ossza meg a többiekkel.
Válasz küldése