Mire gondolsz Szent Flórián ünnepén?

Munkaidő, fizetések, pótlékok, szakszervezet...
Itt lehet tépni egymás idegeit is.
Válasz küldése
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2004. máj. 06. 13:44

Becsúszott egy pévés?
fireman
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: fireman » 2004. máj. 05. 22:47

A teljes lista a http://www.b-m.hu oldalon megtekinthető.

Ki találja meg a kakukk tojást?
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

FTP honlapjáról

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2004. máj. 05. 21:48

A Magyar Köztársaság Belügyminisztere Tűzoltó Nap alkalmából 2004. május 4-én tűzoltósági tanácsosi címet adományozott: Dr. Cziva Oszkár tű. ezredesnek, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság Tűzoltási, Mentési és Katasztrófaelhárítási Főosztály főosztályvezetőjének.

Soron kívül előléptette tűzoltó ezredessé: Géczi Béla tű. alezredest, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság Közép-Pesti Tűzmegelőzési Régió régióvezetőjét.

Év Tűzoltója miniszteri díjat adományozott: Nyers István tű. alezredesnek, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság Tűzoltási, Mentési és Katasztrófaelhárítási Főosztály háttérparancsnokának.

Bátorság Érdemjel kitüntető címet adományozott Palyov Mihály tű. törzszászlósnak, a Fővárosi Tűzoltóparancsnokság V-VI-VII. és VIII. kerületi parancsnokság Belvárosi Tűzőrség gépjárművezetőjének.
MORGÓ
vörös kakas réme

Hozzászólás Szerző: MORGÓ » 2004. máj. 04. 20:19

Üdv. Képzeljétek egész nap ráértem és a tévét néztem.

Szeretném a médiának megköszönni hogy ennyire

érdekli a tűzoltó társadalom. Hiszen a reggeli mtv

hireken kivül sehol nem volt hir, hogy ma van a

FLÓRIÁN NAP

Mégegyszer köszönjük

Üdv: MORGÓ
fireman
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: fireman » 2004. máj. 01. 17:51

Szerencsére a társadalom nagyrésze (közvéleménykutatás is megerősíti) nagyra becsüli a Tűzoltókat (így nagykezdőbetűvel). A kisebbik része pedig érzésem szerint (remélem tévedek) megegyezik egy 4 éves állami szervezet létszámával.
Biztos, hogy én voltam a figyelmetlen, de nem találkoztam se belügyminiszter, se OKF főigazgató ünnepi köszöntőjével.
nazda
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: nazda » 2004. máj. 01. 14:45

Szia Útkereső !

Dolgozni "csak" józanul szabad, gondolkodni "csak" józanul nem szabad! Hiszen "vesés" dolgok (gondok) csak munka közben keletkeznek de a megoldásuk munka közben csak igen ritkán fordul elő ! (Nem úgy az "ivóban"...) Állítólag :wink: a Flórián kollega is azért borítja ki a vizet az Őt ábrázoló alkotásokon mert sör helyett azt kapott...

Útkereső ! Te, hogyan éreznéd magadat társadalmilag megbecsülve?
Ne csapd be magad, azok akik nem szeretik a kérdezőt azok csak akkor derülnek ki, hogy kik, ha már legalább egyszer kérdeztek tőlük!

Huh, "pattintani" kell valamit vagy dolgoznom kell! :wink:

Azért abban teljesen igazad van, hogy a "dógozónak" néha számot kell vetnie önmagával. Ha meg ráadásul Tűzoltó a pasas, akkor miért ne tegye ezt Flórián napon!
Na szia, majd jövök ! 8)
nazda !
MORGÓ
vörös kakas réme

Hozzászólás Szerző: MORGÓ » 2004. máj. 01. 12:43

Üdv. Én most éppen mónikára gondolok.

Üdv: MORGÓ
útkereső
hamutipró

Mire gondolsz Szent Flórián ünnepén?

Hozzászólás Szerző: útkereső » 2004. ápr. 30. 22:40

Közeleg május 4-e, az ünnepünk. De vajon van-e mit ünnepelnünk? Szent Flórián fellépett az értelmetlenség, a hozzá nem értés, a közöny ellen. Példát mutatott.
Én meg nem tudom eldönteni, hogy van-e mit ünnepelnem. Olyan munkát végzek-e mindennap, amellyel méltán tarthatok igényt a társadalom megbecsülésére? (S persze, ha igen, akkor miért nem kapom meg?)Példát mutatok-e azoknak, akik ma kezdik e hivatást? Lehetőségeimhez képest megteszek-e mindent, ami tőlem telik. Merek-e kérdezni azoktól, akik a kérdezőt eleve nem szereteik?
Te mire gondolsz, neked mit üzen a messzeségből Szent Flórián?
Válasz küldése