* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. jún. 20. 7:46

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. szept. 24. 17:10 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Kedves Pumpa!

Töprengek egy ideje azon, hogy miért Gyemant írásának utolsó mondata késztetett reagálsra?

Ha megtisztelnél vele szívesen olvasnám véleményed a tudósítás lényegi részéről is...

Üdvözlettel: HP

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. szept. 17. 12:29 
csizmás kandúr

Hi!

Érdekes és tanulságos amit írtatok "futás" ügyben.

A pk-knak meg nem vagyok fogadott prókátora, de azért ne légy túl mínuszosan elfogult velük.
Ők nagyon kevés kivétellel túl vannak a 40-en, sőt, nagyobb részük az 50-en. (ez ugyi nem érdem, hanam adottság :lol: :lol: az ő kárukra)
Ha a mozgáshiányukkal és a ser fogyasztással arányos hasizmot is figyelembe vesszük, hát általánosan nem mondhatók karcsúnak sem! 8) :lol: :lol: .
Szóval nem meglepő az a "tolongás" ahogy tülekedtek a részvételért! :satani:

Igaz, ez általában is igaz a magyar tűzolotóra ebben a korosztályban. A puhossághoz nem kell pk-nak lenni! :cry: :hanyinger:

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004. szept. 16. 7:34 
Szent Tömlő őrzője

Futottam volna, bár a sokkal rövidebb távokat részesítem előnyben. Szertől a tűzig és vissza. Sajnos szolgálatban voltam. Az öntömjénezést szívből utálom, de a FDNY pk előadását szívesen meghallgattam volna.
Úgy gondolom, hogy egy szabadon választott eseményen nem kötelező mindenkit meghallgatni.
Érdekes, hogy amerikában is vannak speciális kat.véd szervezetek mégsem Őróluk hallunk.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Emlékfutás
HozzászólásElküldve: 2004. szept. 15. 19:44 
pernyekergető

:evil: Előre is leszögezem, hogy tisztelem az amerikai tűzoltók teljesítményét 2001. 09. 11.-én. Engem, ami igazán zavar az a katasztrófa szakemberek tevékenysége az emlékfutáson. Reggel gyülekezünk, elhangoznak a beszédek stb. ez még nem volt baj, csak ami ezt követe. Futottunk, ki gyorsan ki lassabban, aki lemaradt a mezőnytől azt szinte egyből felvették a buszra. Pedig futottak volna még, persze a ritmusból kiestek egyből. Nem az volt a lényeg, hogy kellemesen fussunk amenyitt akarunk, hanem az, hogy minél előbb érjünk Kecskemétre. Megérkezünk fáradtan, éhesen, ismételten beszédek hada! Minden katasztrófás kitett magáért: ékesen dicsérték magukat, egymást! Egész végig az volt az érzésem, hogy nem is a futás, az emlékezés volt a lényeg, hanem, hogy bizonyítsák megint ők legjobbak-legügyesebbek. Közben azért kiderült egy-két dolog, pl.: elég kis százalékuk futott köztünk. Szokásos bukott katonatisztek hada volt az egész.(hogyan lehet felfele bukni?) Amikor megunták egymás hangját, akkor átadták a szót az amerikai kollegának. Szegény nem tudta mi folyik körülőte. A ceremónia befejezése volt a legjobb!
Katasztrófa szakik emlékérmet osztottak egymásnak Brezsnyevi csokokal. Kapott ott mindenki csókot, érmet. Persze a futok, nem kaptak (igaz énekem csók csak a barátnőmtől kell) Ez a műsor olyan másfélóra volt, mi néztük őket, mint a birkák.
Egyéb észrevétel: az étel olyan 20 embernek lett volna elég mi meg voltunk olyan 200-an. A beszédek tartalmáról nem szólók, mert az émelyítő volt.

Tanússág: Jövőre egyedül otthon futok saját magam szórakoztatása véget
.
Ui.: Beszélt hozzánk, egy Amerikába szakadt honfitársuk is! Zsebredugott kézzel beszélt hozzánk, amivel nagyon megtisztelt minket.

Pozitívum: A kiskunfélegyházi Tűo. pk is futott köztünk. Nem sok pk.-t ismerek, de ez ritka dolog Magyarországon. (futás persze) :evil: :evil: :evil:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]