Talk-SÓ

Észrevételeket, javaslatokat várunk a honlappal kapcsolatban. Itt lehet kérdezni a szerkesztőket is.
Válasz küldése
eszt
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: eszt » 2003. dec. 10. 10:43

KisCsiga, látod, mondtam, hogy nem kell úgy aggódni! :lol: Civiltől meg tényleg ne félj, nem eszik embert! Meg csigát sem! Nagyon rendes ember! :lol:
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 10. 9:34

Üdv KisCsiga!

Köszönöm kérdésed élek és virulok. Néha meg vonulok. Utoljára vasárnap. Kérdésedre reagálva, nem haragszom, nem táplálok hargot ifjú szívemben irántad. 8)
Másik! Te nem csiga vagy, hanem nyúl! Méghozzá gyáva! Ha nem tűnt volna fel civil fel akar világosítani rólunk és az előző taliról. Esze ágában sincs szerintem jelenleg kitekerni a nyakad. :P
Szóval Pajtás én a helyedben elmennék és innék vele egy kólát! Többek között megértenéd a kóla értelmét is! :lol:

Üdv!

DÖTE
KisCsiga

Hozzászólás Szerző: KisCsiga » 2003. dec. 09. 20:39

Sziasztok!

Má megen mi a *** van? :evil: Mond "Kedves" civil guard? Jajj! Te vagy a földim? Atya Úr Isten! Már tudom, hogy mi bajom a Fővárossal! Lehet, hogy most már meg tudom fogalmazni…!?!? DE hagyjuk... :!: :twisted:

Engem most miért akarsz "lerendezni"? :cry: (Akkor ha … NEM szeretlek! Fúúúúúúújjj!!!! :twisted: )

Miért kell engemet provokálni? :? Már kezdtem békés, kedves, boldog… lenni, mint a közeledő ünnepek és év! :wink:

Üdv: KisCsiga 8)

UI: Nem iszok kólát! Inkább KAKAÓ-t! Én vagyok a "KaKaóS (Kis)Csiga"!!!

UI2: Nemkívánatos-elem vagyok? Véleményeket, hozzászólásokat várok... :roll:
civil guard

re

Hozzászólás Szerző: civil guard » 2003. dec. 09. 20:05

Só Testvérek!

Úgy látom "közkedvelt" KisCsiga barátunk Pösti gyerek és mivel pest nem oly nagy mint azt sokan hiszik szivesen helyre billenteném az elmélyét egy kóla mellet :lol: lerendezzem?
civil guard

"aki jót tesz, annak semmi joga nincs hálát követelni"
KisCsiga

Hozzászólás Szerző: KisCsiga » 2003. dec. 09. 19:29

Szia Kedves Gyurma "bácsi"! :P

Köszönöm! :wink: Tudomásul vettem. Talán egy kissé – provokatív / figyelemfelkeltő szándékommal – túllőttem a célon!?! :?: :!: :?: TI se haragudjatok!!! :wink: :oops:

Nos, akkor folytassuk ott ahol abbahagytuk! :D

Kedves Eszt!

Így látatlanban is még mindig szimpatizálok, a fórumon szembetűnően aktív fiatal nőcivel! :lol:

Köszönöm a legutóbbi hozzászólásodat! :roll:

Hé mindnyájan!

Megyek a TALÁLKOZÓ-ra! Felvettem a kapcsolatot faron1-gyel… A többit majd ott!

Hali DÖTE!

Veled mizujs? Rég hallottam felőled! Te haragszol még??? :?: :oops: :?: (Sajnálom :!: )

Üdv Mindenkinek!

KisCsiga 8)
gyurma
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gyurma » 2003. dec. 09. 18:55

Kis Csiga!
Azt hiszem az inget megkaptam, aztán fel is veszem.
Sajnálom, ha megbántottalak, nem állt szándékomban, de a tények teljes ismerete nélkül nem is tudnál megérteni. Amúgy részemről nincs harag, szerintem Én bántottalak meg, hát megkövetlek, bocsánatot kérek. Kevés ember van a világon akitől bocsánatot kértem, a feleségem után TE (így csupa nagy betűvel) vagy a második. Én meg tettem amit megkövetelt Tőlem a lelkiismeret.
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 09. 13:03

Akkor olyan mint a bableves, csak bab kell hozzá, meg leves! :lol:
Holnap is vele dolgozol?

Üdv!

DÖTE
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

sofőr

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 09. 12:52

Hát igen de a műszak végére az volt a megállapításom, hogy ez a sofőr egyszerű mint a faék!
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 09. 11:55

Áron!

Ez azért elég kemény duma! :lol: Lehet, hogy tényleg be akart kóstolni a sofőr! Ilyeneket még nálunk se mondanak, pedig aztán itt is vannak jópofaságok!

Üdv!

DÖTE
eszt

Hozzászólás Szerző: eszt » 2003. dec. 09. 10:04

KisCiga, naaaa, ne vedd már annyira a pici szívedre a dolgokat! Senki nem haragszik szerintem rád! Abbahagytad a szemet nem kímélő színezést- nincs probléma!
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

torna

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 09. 9:08

gyurma:a versenyszámok közé betesszük a 500 m-es hordágycipelés a 10emeletre c.-t is:-)).

a minap volt egy érdekes dolog.Úgy éreztem, hogy az esetkocsi sofőrje kóstolgat.Amikor a merciből a csúszóajtón szálltamki, közölte, hogy a hátsón szálljak ki, mert az oldalajtót kyímélni kell nehogy elkopjon!!! :P
KisCsiga

Hozzászólás Szerző: KisCsiga » 2003. dec. 08. 21:29

Sziasztok!

Nagyon bölcs kis társaságba csöppentem! :shock: Örülök, hogy erre jártam. :P Gondolom nem haragszotok, hogy nincs mondani és színeznivalóm!?! :lol:

További jó gondolatmenést! :? (Én figyelek továbbra is szótlanul :roll: , van még mit tanulnom! :oops: )

Üdv: KisCsiga 8)
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 08. 19:25

Csatlakozom! Ezekben a versenyszámokban én is otthon vagyok. Amúgy semmi gond! A csonton van a hangsúly! :lol:
Amúgy meg 100 kiló meg 180 centi alatt nem férfi a férfi csak karácsonyfadísz! 2 hét múlva fel lehet kötni a fára! :lol:

Üdv!

DÖTE
gyurma
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gyurma » 2003. dec. 08. 19:20

Döte, akkor Nekem sincsen lazsnak testem, csak erősek a csontjaim, meg a Gyurmáné teknőben vasalja a pólóimat. Ja meg otthon a francia ágy azért van alá falazva B 30-as téglával, mert már a lábakat, skót voltam megvenni. Amúgy Tesó Nekem a Nejem azt szokta mondani a férfi 100 kg alatt csak karácsonyfa dísz. De minek szégyellnénk ezt, amikor a 80 kg-os nagyit is ki tudjuk hozni a házból, igaz,hogy csak két palackkal.Engem és Téged Így szeretnek a párjaink. Nem szégyellem a 115 kg- mat, azért mert nem vagyok gyors, attól még ha testből megküldök valakit az olyan érzés mintha rászakadt volna a kút. Ne félj a Gyurmáné nem is mer kötekedni. Nem vagyok ám balhés gyerek, inkább kettőt hátra, mint egyet előre. 17 éves voltam amikor öszekülönböztem az öcsémmel, szegényt úgy megtakartam, hogy elájult, azóta nagyon kerülöm az ilyen helyzeteket. Tényleg a nyáron lehetne egy tornát szervezni. Szeretnék indulni fedett pályás tűzfelderítésben ill. egyébb nagy kihívást jelentő sportokban.
eszt

Hozzászólás Szerző: eszt » 2003. dec. 08. 15:15

KisCsiga, minek a számom, ha úgysem tudsz vele mit kezdeni???
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 08. 11:20

Áron!

Az rendben van, hogy ott tolják, de addig is el kell jutni. De hősiesen megpróbáljuk! :lol: Ezért a buliért meg főleg! :lol:

Üdv!

DÖTE
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

brrrbhó

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 08. 10:59

Hali!

Nos a hó abban az esetben jelent akadályt, ha szakadatlanul hullik és ezerrel jön a hófúvás.A hely kiemelt BM objektum tolják a havat.

Üdv:Áron
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 08. 10:30

De ha nem lesz hó, akkor jössz ugye? Ha nagy hó lesz sajnos mi sem tudunk majd menni. Ugye nem rendelkezem Kraz jellegű közlekedési eszközzel.
Ha a távolság a gond gyere el Földvárig, innen meg elviszünk mi!

Köszi a bannert előre is!

Üdv!

DÖTE
L_Jani
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: L_Jani » 2003. dec. 08. 10:19

DÖTE: Ha lesz időm, akkor csinálok egy bannert ennek a bulinak is. Egyébként szerintem nem ezzel van összefüggésben a kevés jelentkező, hanem mert addig még van másfél hónap.

Egyébként sajnos nem hiszem, hogy ott tudok lenni a bulin, mert rettentő messze van... :( Ráadásul ki tudja, hogy mekkora havat kapunk január végére... :) Emlékeztek még az ideire? Brrrr... :?
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2003. dec. 08. 9:39

Kedves Lánglovagok!

A Kab-hegyi találkozónak nem készítenétek egy bannert a főoldalra? Biztosan megugrana a nézőszám emelkedés. Nálam is akkor indult be.

Gyurma!

De Ryan közlegény nem harcolt Észak-Afrikában. Ő Normandiában tűnt el ha jól emlékszem! A tábori ággyal semmi gondom, csak legyen kétszemélyes, mert nem férek el ha kisebb! Tudjátok, izmos, széles hátam! :lol:

Üdv!

DÖTE
gyurma
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gyurma » 2003. dec. 07. 20:52

Faron1! Nem mondod komolyan, hogy olyan tábori ágyakon fogunk héderezezni, mint a hadifogságban. De jó lesz fiúk, lányok vegyesen, lesz ám ottan sokféle fertő. Valószinű a buli egy orgiába fog átcsapni, már alig várom. A Gyurmáné azt szeretné, ha két férfi között tölhetné az éjszakát, itthon is így van, az egyik még csak fiúcska(Ő a Törpe), a másik pedig Szerény Személyem. A pokrócokról mindenki Maga gondoskodik, ha jól vettem ki a szavaidból. ja Áron már most feldobok egy liter szilvát, és egy liter törkölyt a sajátból. A törköly nem lesz olyan jó, mint Adrián gyógy pálinkája.
Eszt, Adrián jön?
A gyerek éppen most öltözött be, sivatagi harcosnak, rajta van a védőszemüvegem, tényleg úgy néz ki, mint a Ryan közlegény.
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

Noé

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 07. 19:10

Hali!

Nem itt nem kötött ki semmi féle Noé :D
Ja és sajna itt nemlesz dőlés hacsak a sokkólától majd amit megiszunk.

Már most mondom, hogy a szállás tábori ágyakon van Pokrócok kellenek!!
gyurma
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: gyurma » 2003. dec. 07. 18:17

Faron 1! Nem piszkálódtam, csak vannak dolgok amik mellett nem bírok el menni szó nélkül. A tel. számod már akkor Nekem is megvan. A bulit illetőleg ne aggódj, szerintem leszünk annyian mint Földváron, meg hát a krémje már lejelentkezett! Van ám arcom!
Te Faron, nem a Kab- hegyen kötött ki noé a bárkájával? :D :D :D :D :D
Vagy az az Ararát hegye volt?
Mindegy nekem már most hiányzik a hajó, meg a 15 fokos jobbos dőlés.
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

még valami

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 07. 9:59

Elnézést Danka Jani kimaradt!!!!
faron1
csizmás kandúr
Kapcsolat:

telszámok

Hozzászólás Szerző: faron1 » 2003. dec. 07. 9:57

Üdv!
Azért ne piszkáljuk egymást, ha nem muszály.Kiscsiga nekem nincs veled semmi bajom(amióta nem írsz szinesen) :P

Az enyém:06703823383

persze ha érdekel valakit.

Nem tolonganak az emberek a Kab-hegyi partyt illetően.Nem csak a megadott emilcímen hanem úgy általában.

Eddig:gyurma+né;DÖTE+4,civil+1,eszt?????,kiscsiga,
Válasz küldése