Helyesbítés, mert csak az igazság helytálló

Észrevételeket, javaslatokat várunk a honlappal kapcsolatban. Itt lehet kérdezni a szerkesztőket is.
Pinky
lángterelgető

Hozzászólás Szerző: Pinky » 2007. ápr. 08. 22:13

Sziasztok!

A hír: "Lámpaoszlop és betontámfal közé szorult egy Volkswagen Pilisvörösváron" (link: http://www.langlovagok.hu/html/galeria/478.shtml)

Szerény véleményem szerint az nem támfal, hanem bélésfal, a támfal a töltést szokta támogatni. :)))

Ti hogy tudjátok? :-))

Viki
"Az élet szép, tenéked magyarázzam?"
mjucus
vízpocsékoló

baleset a 4 főúton

Hozzászólás Szerző: mjucus » 2006. máj. 27. 5:10

Sziasztok!

Szeretném ha helyesbítenétek vmit: baleset a 4-es főúton, a balesetben nem középkorúak halltak meg hanem inkább idősek, ugyanis szerintem egy közel a 70-es éveiben járó ember nem középkorú.
Kérdés biztosan felmerül, hogy honnan tudom ezeket, de a nagymamám testvéréről, feleségéről, illetve egy harmadik személyről van szó, aki Pestre ment temetésre, sajnos már nem értek oda.
Köszönöm a család nevében is!
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2006. feb. 12. 11:47

Tisztelt Rossy!

Köszönjük a jelzést, javítottuk. Feltehetőleg elírás történt, mert a mondat értelmetlen volt, ha a busz kikanyarodik az autó elé, akkor nem a busz hajt a kocsi oldalába.
Rossy
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Rossy » 2006. feb. 12. 11:09

Tisztelt Lánglovagok!
A hírek között a 2006. februás 11-én Szekszárd közelében történt balesetről az alábbiakat írják:

"... a Gemenc Volán helyközi járata a 63-as főútról kihajtott a 6-os főúton Szekszárd felől Budapest irányába közlekedő Volkswagen Golf személyautó elé, s a busz a Volkswagen bal oldalának ütközött."

A balesetet (annak végeredményét) sajnos láttam. Annyi biztosan megállapítható volt, hogy éppen fordítva történhetett: a kikanyarodó busz bal oldalába ütközött frontálisan a VW Golf. Feltehetően elírás, hiszen azt írják, hogy a busz a személygépkocsi ELÉ kanyarodott. Ebben az esetben nem ütközhetett annak oldalának.

Kérem, javítsák ki.
chrisy
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: chrisy » 2006. feb. 02. 20:42

Nagyon szépen köszönöm, a gyors,korrekt,és emberi intézkedést,a Tězoltóság,a Mentôsök, és a Rendôrség részérôl egyaránt,valamint a cikk helyesbítését.Megnyugtató hogy ha bármi baj van maximális gyorsasággal ott teremnek,és legjobb tudásuk szerint segítenek.Tengermély tiszteletem minden szervezetnek aki értünk,így dolgozik.További lehetôleg eseménymentes szolgálatokat kívánok önöknek.
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2006. feb. 02. 20:23

Kedves Krisztina!

Köszönjük a pontosítást, javítottunk.
chrisy
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: chrisy » 2006. feb. 02. 19:47

Köszönöm a tájékoztatást, hogy a rendôrségtôl származik az infó,ez annál inkább is jópofa mert önök útán a mentôk,és majd csak ezútán értek ki a rendôrségtôl,szóval pont ôk nem láthattak semmit sem az esetbôl,ezért nem is igazán értem honnan vették..na de mindegy,ez már így történt ,ezen változtatni nem lehet,én tényleg csak azért írtam mert szeretnék az igazsághoz hě maradni.
Big Gabi
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Big Gabi » 2006. feb. 02. 19:34

Tisztelt Borsos Krisztina !

Először is engedje meg, hogy nagy tisztelettel üdvözöljem a Lánglovagok Fórumában.
Kívánok Önnek nagyon jó egészséget, a jövőben balesetmentes közlekedést.
Helyesbítést kér, gondolom az arra hívatott ezt meg is teszi, de a hibát nem a Tűzoltóság és nem a Lánglovagok szerkesztősége követte el.

A tájékoztatást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság adta ki !

Tisztelettel : Nagy Gábor ny. tű.alezredes
A baj esetén ismerszik meg az ember, akkor ér véget a szerepjátszás és kiderül, hogy ki milyen is valójában.
chrisy
vízpocsékoló

Helyesbítés, mert csak az igazság helytálló

Hozzászólás Szerző: chrisy » 2006. feb. 02. 18:43

Elôször is üdvözlök minden fórumozót!2006.02.01.-én a motorvonattal ,majd teherautóval ütközött opel astrát én vezettem,így azt hiszem érthetô a meglepôdésem mivel a címoldalon a cikkben az állt hogy a Tězoltóság szabadított ki a járměbôl.Kedves Tězoltók, nagyon nagyra értékelem a munkájukat,és minden tiszteletem az önöké,de aki ott volt az tegye már a szivére a kis kezét és emlékezzen rá hogy mi történt , én emlékszem arra hogy az akksisarut levágták és ennyi....úgy érzem ez nem azt jelenti hogy itt engem lángvágókkal kellett volna kiszabadítani.Nagyon kérem önöket,hogy helyesbítsék a tévedést,és a saját érdekükben a jövôben az igaz tényeket ne ferdítsék,mert felesleges...A Tězoltóság áldozatkész és veszélyes munkáját mi állampolgárok nagyra értékeljük,és elismerjük.Önöknek kedves Lánglovagok nincs szükségük a hazugságokra.

tisztelettel:Borsos Krisztina
Válasz küldése