* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. szept. 23. 11:03

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 08. 22:13 
lángterelgető

Sziasztok!

A hír: "Lámpaoszlop és betontámfal közé szorult egy Volkswagen Pilisvörösváron" (link: http://www.langlovagok.hu/html/galeria/478.shtml)

Szerény véleményem szerint az nem támfal, hanem bélésfal, a támfal a töltést szokta támogatni. :)))

Ti hogy tudjátok? :-))

Viki

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: baleset a 4 főúton
HozzászólásElküldve: 2006. máj. 27. 5:10 
vízpocsékoló

Sziasztok!

Szeretném ha helyesbítenétek vmit: baleset a 4-es főúton, a balesetben nem középkorúak halltak meg hanem inkább idősek, ugyanis szerintem egy közel a 70-es éveiben járó ember nem középkorú.
Kérdés biztosan felmerül, hogy honnan tudom ezeket, de a nagymamám testvéréről, feleségéről, illetve egy harmadik személyről van szó, aki Pestre ment temetésre, sajnos már nem értek oda.
Köszönöm a család nevében is!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 12. 11:47 
Szerkesztő

Tisztelt Rossy!

Köszönjük a jelzést, javítottuk. Feltehetőleg elírás történt, mert a mondat értelmetlen volt, ha a busz kikanyarodik az autó elé, akkor nem a busz hajt a kocsi oldalába.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 12. 11:09 
vízpocsékoló

Tisztelt Lánglovagok!
A hírek között a 2006. februás 11-én Szekszárd közelében történt balesetről az alábbiakat írják:

"... a Gemenc Volán helyközi járata a 63-as főútról kihajtott a 6-os főúton Szekszárd felől Budapest irányába közlekedő Volkswagen Golf személyautó elé, s a busz a Volkswagen bal oldalának ütközött."

A balesetet (annak végeredményét) sajnos láttam. Annyi biztosan megállapítható volt, hogy éppen fordítva történhetett: a kikanyarodó busz bal oldalába ütközött frontálisan a VW Golf. Feltehetően elírás, hiszen azt írják, hogy a busz a személygépkocsi ELÉ kanyarodott. Ebben az esetben nem ütközhetett annak oldalának.

Kérem, javítsák ki.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 02. 20:42 
vízpocsékoló

Nagyon szépen köszönöm, a gyors,korrekt,és emberi intézkedést,a Tězoltóság,a Mentôsök, és a Rendôrség részérôl egyaránt,valamint a cikk helyesbítését.Megnyugtató hogy ha bármi baj van maximális gyorsasággal ott teremnek,és legjobb tudásuk szerint segítenek.Tengermély tiszteletem minden szervezetnek aki értünk,így dolgozik.További lehetôleg eseménymentes szolgálatokat kívánok önöknek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 02. 20:23 
Szerkesztő

Kedves Krisztina!

Köszönjük a pontosítást, javítottunk.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 02. 19:47 
vízpocsékoló

Köszönöm a tájékoztatást, hogy a rendôrségtôl származik az infó,ez annál inkább is jópofa mert önök útán a mentôk,és majd csak ezútán értek ki a rendôrségtôl,szóval pont ôk nem láthattak semmit sem az esetbôl,ezért nem is igazán értem honnan vették..na de mindegy,ez már így történt ,ezen változtatni nem lehet,én tényleg csak azért írtam mert szeretnék az igazsághoz hě maradni.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 02. 19:34 
Szent Tömlő őrzője

Tisztelt Borsos Krisztina !

Először is engedje meg, hogy nagy tisztelettel üdvözöljem a Lánglovagok Fórumában.
Kívánok Önnek nagyon jó egészséget, a jövőben balesetmentes közlekedést.
Helyesbítést kér, gondolom az arra hívatott ezt meg is teszi, de a hibát nem a Tűzoltóság és nem a Lánglovagok szerkesztősége követte el.

A tájékoztatást a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság adta ki !

Tisztelettel : Nagy Gábor ny. tű.alezredes

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Helyesbítés, mert csak az igazság helytálló
HozzászólásElküldve: 2006. feb. 02. 18:43 
vízpocsékoló

Elôször is üdvözlök minden fórumozót!2006.02.01.-én a motorvonattal ,majd teherautóval ütközött opel astrát én vezettem,így azt hiszem érthetô a meglepôdésem mivel a címoldalon a cikkben az állt hogy a Tězoltóság szabadított ki a járměbôl.Kedves Tězoltók, nagyon nagyra értékelem a munkájukat,és minden tiszteletem az önöké,de aki ott volt az tegye már a szivére a kis kezét és emlékezzen rá hogy mi történt , én emlékszem arra hogy az akksisarut levágták és ennyi....úgy érzem ez nem azt jelenti hogy itt engem lángvágókkal kellett volna kiszabadítani.Nagyon kérem önöket,hogy helyesbítsék a tévedést,és a saját érdekükben a jövôben az igaz tényeket ne ferdítsék,mert felesleges...A Tězoltóság áldozatkész és veszélyes munkáját mi állampolgárok nagyra értékeljük,és elismerjük.Önöknek kedves Lánglovagok nincs szükségük a hazugságokra.

tisztelettel:Borsos Krisztina

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 59 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]