Kérdések a portállal kapcsolatban

Észrevételeket, javaslatokat várunk a honlappal kapcsolatban. Itt lehet kérdezni a szerkesztőket is.
kajliboy
vízpocsékoló

!

Hozzászólás Szerző: kajliboy » 2007. máj. 07. 9:43

üdv
a 74es főúton egy kereszteződésben ami a 8as főúthoz megy. sorry de ennéél pontosabban nem tudom leírni. a sárvári tűzoltók érkeztek a helyszínre. még mentőhelikopter is érkezett. a szerencsétlenül járt seat toledo felcsavarodott a fára és egy idős hölgy a helyszínen meghalt. a fia aki vezetett akkor még élt.
ha mégis sikerülne valahogy megszerezni a képeket, vagy legalább információkat szerezni a férfi hogylétéről légysz irjátok meg!

üdv : KB
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2007. máj. 07. 9:06

Nem kaptunk az esetről tájékoztatást. Pontosabban hol történt?
kajliboy
vízpocsékoló

üdv!

Hozzászólás Szerző: kajliboy » 2007. máj. 07. 8:49

üdvözlet mindenkinek!

tegnap (május 6.) egy tragikus balesetnek voltam a szemtanúja a 74-es főúton. Egy seat és egy honda karambolózott.
azzal a kérdéssel fordulok önökhöz, hogy felteszik e azokat a fotókat a honlapra amit a helyszínen a tűzoltók készítettek??

válaszukkat előre is köszönöm : KB
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2007. máj. 01. 17:03

A Lánglovagok.hu megújulása miatt a régi képek átmenetileg nem elérhetők. Újbóli feltöltésük folyamatosan halad.
Baranyi Krisztián
vízpocsékoló

Kérdések a portállal kapcsolatban

Hozzászólás Szerző: Baranyi Krisztián » 2007. máj. 01. 11:46

Tiszteletem!Az ügyben érdeklödnék,hogy a kép keresőbe,hiába szűkítem a találatokat,egy bizonyos(2006.08.29.balesett,62-es út)eseményre a kereső nem talál semmit.Pedig az esemény rövid leírását megtaláltam,de a képeket sehol,pedig amíg a régi honlapjuk volt,addig bármikor megnézhettem.Kérem önöket,hogy tegyék lehetövé a képek megtekintését,vagy válaszoljanak,hogy miként tudom megtekinteni?!Köszönettel B.Krisztián
Válasz küldése