Elkapott pillanatok

Minden hétköznapi dolgokkal kapcsolatos téma: család, kikapcsolódás, sportok, szórakozás, számítógép...
puska bá'
Szent Tömlő őrzője

elkapott..

Hozzászólás Szerző: puska bá' » 2008. jan. 02. 14:18

Ez tök ari.... :-D
"lényünkbe rejtve homályosan és mélyen alszik az elmúlt veszedelmek rémülete....."
szemlits
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: szemlits » 2008. jan. 02. 14:02

'Napot!

Elkapott pillanat, 2007-2008 szilveszter éjfél körül ... tetőtűznél.
Így jár aki akkor kezd el fotózni, ha létrát már összerakták ... ilyenkor jön jól az erős ember. 8-) ... hogy az alacsonyabb tudjon fotózni tetőt.

Kép

Foto: Gubucz Tamás
Az általam képviselt vélemény, magánvélemény, nem tükrözi annak a szervezetnek a hivatalos álláspontját, aminek a tagja vagyok!
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. dec. 05. 14:07

Hááát aki a képen van nem ihgazán tűzoltó, de ez is ritka pillanat, mikor kék sisakos mikulás ruhában van.
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. dec. 04. 4:45

szemlits

Hozzászólás Szerző: szemlits » 2007. nov. 28. 0:37

'Estét!

Egy mai elkapott pillanat:
http://szemlitsgyula.uw.hu/sietseg.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Az általam képviselt vélemény, magánvélemény, nem tükrözi annak a szervezetnek a hivatalos álláspontját, aminek a tagja vagyok!
Főnix a Tűzmadár
parázspörgető

Hozzászólás Szerző: Főnix a Tűzmadár » 2007. nov. 13. 12:39

Főnix
"Ha valaki egy nagy házban él, bizonyára nagyon büszke arra a sok szép holmira, amije van. De ha meghallja a tűz pattogását, egy szempillantás alatt el tudja dönteni, mi ér számára a legtöbbet."
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. nov. 11. 1:51

Tűztorony
Na igen nem lehet mindenki ott mndenhol sajnos.
Ami a kellemes napot illeti:
nem csak kellemes volt, hanem fölöttébb tanulságos és látványos mindezek mellett. Nem semmi látvány volt ahogy egy szál ember a technika segítségével leamortizálja a roncsot. És mindezt úgy, hogy a tlámcs (Szemlits) lekiismeretesen forditott kommentált hogy éppen mit lehet látni, milyen technikákat alkalmaznak az oszták tűzoltók mentés közben. Erről van két rövidebb a pécsi oldalon http://pecsituzoltok.hu video menü ott a Weber bemutató ill a weber bemztató hoszabb változat rész.
Van egy hoszabb (kb 25 perc) anyag is ez egyelőre nem kerül ki az illetékes rábólintása nélkül.

Végül a kellemes társaságot illetően bizombenne hogy sikerült vmi maradandó élmény nyujtani neki, valami olyant mutatni amit csak kevesen látnak élőben kivülállóként. És talán nincsenek véletlenek: másnap volt a bemutató az expo területén. Ott élő ember volt a roncsban, akit kibányásztak a tűzoltók és a mentősök. Örültem, hogy közelebbről láthatja az erőlködést, az igyekezetet amit tüzoltók, mentősök tettek, hogy segítsenek a bajban lévőnek, mégha ez csak egy bemutató volt akkor is. És jó volt látni kerekedő szemeit ahogy figyeli a történteket. De ami a legjobb, tovább is adja az élményeit, nem csak a gyermekeinek.... Na de ez a topic nem róla szól....

Az elkapott pillanatokról:
Van még jópár kép, csak hát ugyi nem mindent lehet kitenni... nem szabad az oroszlán (Pk.) bajszát huzogatni, mert odacsap....

A kellemes, csinos társaságról meg... később... máshol... bővebben... majd...
Tűztorony
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Tűztorony » 2007. nov. 11. 1:05

Maestro,
Sajnálom, hogy nem lehettem ott, igaz ha ott lettem volna nem kellene a fényképes beszámolóra hagyatkoznom. Nekem ez jött le a képeket nézve, de előre is kösz a kinyomott fotókat.
Különösebbet nem gondoltam talán csak annyit, kellemes napot töltöttél el kellemes is csinos emberek között. Tűztorony
Ui. várom az ujabb képeket
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. nov. 10. 21:20

Tűztorony
Ha ott lettél volna, értenéd a képek jelentését és a sorendjét 8-)
Nem a hölgy a lényeg hanem összességében....
Van olyan képem is egy nagy kupaccal, előkaparom őket a kedvedért és kinyomom a netre.
Arról is van egy rakatnyi, mit tesznek a laktanyában. Pihenés, sport, és tanulás. Ez az utóbbi az érdekesebb. Na majd erről is pakolok fel egy keveset....
Ami a komolyabb vakut illeti, ha már jártál szertárban, biztos láttad hogy minden tele van fényvisszaverő csikokkal, kezdve a ruháktól a szerekig. Ezek mocskosul meg tudják szivazni azt aki erős vakut használ....

Ami a szerencsémet illeti, igen, szerencsém van. Nagyobb mint gondolnád :)
Tűztorony
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Tűztorony » 2007. nov. 10. 19:55

"Maestro, miután ezen a fórumom új vagyok, nagy izgalommal nézegetem a hozzászólásokat, felcsigázott a sok dicséret a Pécsi képekkel kapcsolatban. Hát nekem csalódás az egész. Az összes képen egy hölgyet nézhettem. Nem látom a technikát, érdekelt volna egy autó belülről, a vezetőállása, műszerek, esetleg elejétől végéig egy jármű. Milyen egy laktanya belülről. Hol pihennek , hol esznek stb Felpattinthattál, volna egy komolyabb vakut. A hölgy valóban nagyon csinos, szerencsés vagy, hogy ismerheted"
szemlits

Hozzászólás Szerző: szemlits » 2007. nov. 06. 17:44

'Napot!

Köszönöm, megnéztem a videót, az is egész jó lett. Csak sok a "szöveg" benne... szerintem. De nem kötöszködök! :-)
maestro

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. nov. 06. 0:15

szemlits írta:'Napot!

Várom a teljes beszámolót. Milyen lehetett. kívülről... :-)

Üdv.
Szevassz!
Azt kérdezed mien volt kivülröl? Tömören fogalmazva kurva jó.
Nem volt semmi ahogy az osztrák srác leamortizálta az autót.
A másik, hogy sok olyant lehetett hallani látni, amire nem is gondol a földi halandó. Pl hogy máshol hogy bontják a szélvédőt, ügyelve arra aki sérülten bent a roncsban ha éppen akkor tér magához.... na meg a többi hasznos infó ami elhangzott.....
merida
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: merida » 2007. nov. 05. 22:04

Sziasztok!

Nagyon jók a képek nem is lehet választani annyira tetszenek.
Gabócza
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Gabócza » 2007. okt. 27. 7:54

frászkarika írta:van egy képem amit szívesen közzétennék itt de nem tudom hogyan kell ide a hozzászólásba betenni.
csak úgy tudok hogyha belinkelek netcímet?? (nem netről lenne)
Szerintem vedd fel a kapcsolatot maestroval!
" A mosoly olyan, mint sötét ablakban a gyertyaláng. A lélek jelzi vele, hogy otthon van."
Leoka
kapacsmester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Leoka » 2007. okt. 26. 18:49

Na igen, egy ilyen laktanyába én is szívesen ellátogatnék :-D Félig már sikerült egyszer... :-)
Leóka :)

„Magányos dolog lesz a halál, de nem lehet sokkal magányosabb, mint az élet..."-J. D. Vinge
szemlits

Hozzászólás Szerző: szemlits » 2007. okt. 26. 17:58

'Napot!

Várom a teljes beszámolót. Milyen lehetett. kívülről... :-)

Üdv.
frászkarika
hamutipró

Hozzászólás Szerző: frászkarika » 2007. okt. 26. 15:08

van egy képem amit szívesen közzétennék itt de nem tudom hogyan kell ide a hozzászólásba betenni.
csak úgy tudok hogyha belinkelek netcímet?? (nem netről lenne)
Gabócza
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Gabócza » 2007. okt. 25. 22:22

Nagyon jó képek! Valahonnan ismerős a piros kabátos nő! :-D
Sajnos ilyen képek csak ritkán készülnek!
Bárcsak én is beszabadulhatnék egy ilyen laktanyába! :-D
" A mosoly olyan, mint sötét ablakban a gyertyaláng. A lélek jelzi vele, hogy otthon van."
maestro

Elkapott pillanatok

Hozzászólás Szerző: maestro » 2007. okt. 25. 22:16

Bizonyára mással is előfordul, hogy sikerül egy egy jó pillanatot lencsevégre kapni.
Ma volt laktanyában egy igen érdekes bemutató.
Ime néhány, nem a gyakorlatról szóló elkapott pillanat

Hajrá, akinek vannak hasonlók, ne tartsa magának a képeket....
Válasz küldése