2012 a Nők éve

Minden hétköznapi dolgokkal kapcsolatos téma: család, kikapcsolódás, sportok, szórakozás, számítógép...
Válasz küldése
fajó
Szent Tömlő őrzője

Re: 2012 a Nők éve

Hozzászólás Szerző: fajó » 2015. máj. 03. 6:40

Reggeli "kómában" nem találtam de ha van remélhetőleg moderátor átteszi oda!

BOLDOG ANYÁK NAPJÁT minden tűzoltó édesanyának, feleségnek társnak. Valamint a Tűzoltók ÉDESANYÁINAK, ANYÁINAK kik a gyermekeiket ÉDESANYAKÉNT neveltek fel!

Legyen szép a napjuk, napotok ne feledkezzetek meg azokról sem akik már nincsenek, nem lehetnek közöttünk, közöttetek!
Gondoljatok rájuk is!
fajó
Szent Tömlő őrzője

Re: 2012 a Nök éve

Hozzászólás Szerző: fajó » 2012. márc. 12. 7:28

fajó írta:2012 A hölgyek éve. Ez alkalommal Gödöllőn március 9-én, többek között Sissy Királynő és Blaha Lujza életét mutatják be. :tapsolo:
A pontosság kedvéért 9-e a nyitó ünnepség volt, a kiállítás folyamatos! ;-)
"Tartsatok lépést a fejlődéssel, és amit elvállaltatok, azt tisztességgel végezzétek is el, mert csak ez által tudtok megbecsülést szerezni. " Idézet: Farkas József ny. tű. alezredes úrtól a Tűzoltó Iskola Műszaki Tanszék volt Főtanárától.
fajó
Szent Tömlő őrzője

2012 a Nők éve

Hozzászólás Szerző: fajó » 2012. márc. 12. 7:26

2012 A hölgyek éve. Ez alkalommal Gödöllőn március 9-én, többek között Sissy Királynő és Blaha Lujza életét mutatják be. :tapsolo:
"Tartsatok lépést a fejlődéssel, és amit elvállaltatok, azt tisztességgel végezzétek is el, mert csak ez által tudtok megbecsülést szerezni. " Idézet: Farkas József ny. tű. alezredes úrtól a Tűzoltó Iskola Műszaki Tanszék volt Főtanárától.
Válasz küldése