Bulizzunk egy utolsót az idén. Csak úgy tűzoltósan.

Minden hétköznapi dolgokkal kapcsolatos téma: család, kikapcsolódás, sportok, szórakozás, számítógép...
Válasz küldése
Fényképész
kapacsmester
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Fényképész » 2004. dec. 14. 12:58

Danka János írta: Hogy lehet azt meginni?!!!
Brrrr!!!!!!! :lol:
Csak HIDEGEN! :)
Danka János
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Danka János » 2004. dec. 12. 8:33

fireball12 írta:olyan gömbölyő arany keresztes üvegben szoktam kapni a méret barátság és pénztárca függő
Hogy lehet azt meginni?!!!
Brrrr!!!!!!! :lol:
nazda
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: nazda » 2004. dec. 11. 23:37

Kedves Fireball12!

Nem megsértődni......
..mert nincs miért !
Főleg nem a "hitelesítésre" vonatkozólag !
:wink:
(Te mennyire vagy hitelesítve?)
nazda !
fireball12
hamutipró
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fireball12 » 2004. dec. 11. 22:27

Bocs én nem óhajtom bántani a vízöntőket :wink:
Én magam is az vagyok és nem csak a hivatás gyanánt hanem február elején születtem, sőt a környezetemben elég magas létszámban dolgozó tüzik is :lol:
Ezért vettem a bátorságot az ötlethez, de ha csak félévente egy bulira vagytok hitelesítve (asszony, gyerekek, májzsugor) azt is tudomásul veszem megtartjuk szűk körben is magunknak /nem kell ajándékot hoznotok ha nem jöttök, ha igen olyan gömbölyő arany keresztes üvegben szoktam kapni a méret barátság és pénztárca függő/ már volt rá példa az elmúlt 20 évben :wink:
Mindenkinek nyugodalmas szolgálatot!
nazda
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: nazda » 2004. dec. 10. 20:08

Szia Fireball12 !

Az a javaslatom, hogy ne bántsuk a "Vízöntőket" a "Halak"-ra (L_Janiékra) hegyezzük a cerkát ! :wink:

Hali! 8)
nazda !
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2004. dec. 10. 14:55

Budapesten bármikor szervezhetünk pénteken vagy szombaton este találkozót. A Lánglovagok-törzshelyen 50-en lazán elférünk, s van diszkó is egy másik helyiségben.

A kerti parti pedig márciusban várható az ország keleti tájékán, az megabuli lesz.
fireball12
hamutipró
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: fireball12 » 2004. dec. 10. 0:12

tudni kéne kb létszámot (10-20-50-100 fő)?
Mert ettől függően lenne több BP-i helyszín kb. reggel hatig (BKV Volán és MÁV miatt) gondolom senki nem akar ezrekért szállást is intézni (habár ez is megoldható) + milyen program legyen? (elég a gépzene, vagy műsor is legyen?) beszélgetős a zene mellett, vagy legyen egyet fizet kettőt kap (rövidített program) ami az ájulási időt jelenti :lol:
Egy február elejei Vizőntő bulira gondolnék.
Várom a jelzéseket nem csak vízöntő jegyben születettektől, az időpontra javaslatokkal is. 2005 február 05 szombat mint induló vizöntő nap?
Mindenkinek nyugodalmas szolgálatot!
Paul T
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: Paul T » 2004. dec. 06. 20:00

Köszönöm a segítséget eme témában.Utána fogok nézni.

Üdv. mindenkinek.
Tűzoltóság Pilisvörösvár
csizmás kandúr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tűzoltóság Pilisvörösvár » 2004. dec. 06. 19:27

Kedves Barátaim ! Paul T ! A Danka szaki amitt irt azt szeretném ki egésziteni ! Tehát : ha ilyen buliba gondolkodsz akkor probálj nézni egy helyet , kérdezd meg hogy mi mennyi (kaja,pia) , néz egy idöpontott azt dobd fel a Lánglovagok találkozó topikra és várd a jelentkezőkett ! Biztos lesznek , sőt ! Javaslom hogy legalább két idö pontot kérj mert lehett hogy egyeztetni kell azokkal akik szeretnének menni ! Nagyjábol ennyi . Üdv V 21.
Danka János
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Danka János » 2004. dec. 06. 19:05

A Fórum-lakók rendszeresen és már jó ideje összejárnak, ezeket hívjuk mi "magunk között" Lánglovagok-találkozóknak. Ebből már volt Dunaföldváron, Kab-hegyen, Kurdon és legutóbb Debrecenben, és lesz majd valamikor márciusban - valahol. :wink:
Paul T
szikracsapkodó

Bulizzunk egy utolsót az idén. Csak úgy tűzoltósan.

Hozzászólás Szerző: Paul T » 2004. dec. 06. 18:31

Szia mindenkinek.

Megfogalmazódott bennem a gonadolat,hogy a fórumlakóknak talán össze kellene egyszer jönniük valahol.Ahol a személytelen,semmitmondó felhasználónevek árnyékából kilépve,önmagukat és véleményüket eggyaránt fölvállalva közösen lehetne egy nagyot beszélgetni,bulizni.
Gondoltam ezt azért mert néha olyasmiket olvasok itt,ami azt mutatja,hogy nagyfokú tájékozatlanságban szenvednek eggyesek bizonyos kérdésekben.
De mielőtt valaki arra gondolna,hogy Fradi meccsekehez méltó befejezésre uszítanék bárki a véleménykülönbségek okán,le kell szögeznem,hogy inkább egy baráti találkozóra gondoltam.

Ki mit gondol,esetleg egy zenés-táncos eszméletvesztésről?/Ha valakinek van egy jó ötlete a helyet illetően,várom a visszajelzéseket./
Mégis,ha netán valaki úgy érzi,hogy az indulatait már nem tudja fékezni az elvonulhat a táncparkettre és egész éjjel nyomhatja,vagy átdumálhatja az éjszakát.Kinek mi tetszik.

Szóval,mit szóltok az ötlethez kedves fórumlakó kollégák és nem kollégák?
Válasz küldése