* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 25. 7:47

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ismerkedés
HozzászólásElküldve: 2017. nov. 02. 8:30 
Szent Tömlő őrzője

Egyenruhásoknak csináltak randioldalt

Óva intenék bárkit is, hogy erre a randioldalra regisztráljon. Sem az Impresszumban, sem az ÁSZF-ben nincs feltüntetve az adatkezelő. Ez egyfelől egy súlyos törvénysértés, másfelől nem tudhatjuk, hogy személyes adataink kihez kerülnek, és mit fognak valójában tenni vele.

A domain egy magánszemély tulajdonában van.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013. jún. 08. 16:58 
vízpocsékoló

Sziasztok!
NagyonSzépen kérném a segítségeteket! Keresek egy Salgótarjáni tűzoltót aki a Meredek úton lakik! Nem tul magas , de gyönyörű szép mosolygós szeme van amivel elvarázsolt! Sajnos nem tudom a nevét csak azt hogy a "C" csoportban van! Nem akarok semmit csak a nevét! Mert két hete vele álmodok, és az álmom rossz helyen ér véget, mert tudom kitalálni a nevét!..és amugy is folyamatosan őt látom ahogy mosolyog! Ha valaki tud segítsen!! email-om : zlata8107@gmail.com

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2013. márc. 16. 9:46 
vízpocsékoló

Sziasztok :)

Én segítséget szeretnék kérni :)
Egy budapesti tűzoltót keresek akit Hajnal Attilának hívnak. A 10. kerület Újhegyi CBA-ba szokott járni vásárolni a munkatársaival. Sajnos munkahely váltás miatt többet nem tudok vele találkozni. Pedig nagyon szeretnék :)
Sajnos facebookon nem találtam meg :(
Esetleg hogy ha vki ismeri vagy tudja hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele akkor annak nagyon örülnék :)

köszönöm :)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Ismerkedés
HozzászólásElküldve: 2013. márc. 11. 15:49 
vízpocsékoló

Már mindenki megtalálta a párját? :)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. szept. 13. 22:18 
vízpocsékoló

Tüzes Macs!

Tetszik a történeted! :) Jól tetted, hogy kitartottál a férfi mellett, akit ennyire tetszett! És tök szuper, hogy felismert!
:tapsolo: :grin:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2011. júl. 12. 12:34 
vízpocsékoló

Szia Dóra vagyok fiatal csinos anyuka keresem tűzoltó párom komoly kapcsolatra.
06705702378 .
magas joképű erős testalkatú értelmes budapesti vagy pest megyei 28-37 éves gyermekszerető férfi jelentkezését várom

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2010. feb. 25. 13:23 
lángterelgető

Sziasztok! :)
Csak benézek ide, mint csendes megfigyelő, és a sarokban ülve iszogatom a teámat és közben figyelek. :)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. nov. 11. 14:34 
pernyekergető

Szia Tüzes Macska!

Mosolyogva és nagy örömmel olvastam életed alakulásáról! Továbbra is drukkolok, hogy tarson örökké ez a szerelem! Nincs is annál jobb, mikor boldog az ember! :-D
Tanulásban nálam sincs hiány.... De az a jó, hogy van elfoglaltságod míg a nagy Ő dolgozik, még is csak nekünk lett igazunk a 24/48-al kapcsolatban! :-D :tapsolo:
Néha azért jelentkezz! :-)

Szia!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. nov. 11. 13:27 
pernyekergető

Szia Moniq! Húú, jó rég nem írtam, olvasni beleolvastam a fórumokba, de írni nem irtam. Köszönöm az érdeklődésed, nagyon kedves és figyelmes tőlled :) Költöztem kisebb nagyobb bőröndökkel (inkább nagyobb) :) és ez miatt egy kicsit időhiányos voltam. :) Mennyiben változtak a napjaim? Boldogabbak, mint valaha. Házitündérkedem, tanulok és szerelmes vagyok. A 24/48 számomra tolerálható és remélem igy is marad. Amíg nincs mellettem, tanulok, főzöcskézek finomakat, a sütés sem maradhat el, csinosítgatom közös kuckónkat, (tudod, ilyen "hogyan töltsük hasznosan a szabadidőnket szerelmünk nélkül) és a szavazok a soproni tűzoltókra, akikkel most betyárosan elbánt a szavazás "tisztaságáért" felelős gépház. Jó érzés, hogy hozzám jön haza, és édes a várakozás, míg letelik a szoli. Még számomra is néha hihetetlen, hogy hallom éjszaka a szuszogását :) Igyekszünk minnél több közös programot összehozni a szabadnapjaira, de sokszor maradunk a "négy fal között". ;-) Hirtelen ennyi :) Szia Moniq, igérem jelentkezem :)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. nov. 11. 10:20 
pernyekergető

Mi újság van veled Tüzes Macska azóta, hogy nem jelentkeztél? Örömmel olvasnék még a boldogságodról! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 27. 12:16 
pernyekergető

sziasztok olvasva a hozzászolásokat mindenkinek van saját véleménye,de a legfontosabb ha igazán szeretünk akkor a szeretett emberért mindent megteszünk joban rosszban :-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 16:10 
pernyekergető

Igazán szívből örülök, hogy örülsz és boldog vagy! :-D Olyan jó ezekről a boldog pillanatokról olvasni! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 14:31 
pernyekergető

Sziasztok :) fülig ér egész nap a szám :) kerestem a szekrény alján egy bőröndöt :) de morradin által tanácsolt óvatosság elvét szem előtt tartva a legkisebbet kotortam elő :-D Reggel a szája sarkában megbújó apró mosoly alapján a nagyobb börönd sem lenne ellenére :-D Gyanítom beköszön még ma hozzátok itt a fórumon :tapsolo:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 12:06 
vízpocsékoló

Nagyon tetszik a csattanó. :tapsolo: Nemcsak jó a pasi, de még milyen jó humora is van. Feliratos fogkefe :-D Óriási poén! Apró dolog de szivmelengető egy nőnek. :-D Minden férfi ettől óvja a másikat: "CSAK A FOGKEFÉJÉT NE ENGEDD, HOGY OTT HAGYJA! Mert azután jön a többi is utánna! Ruhásbőrönd, cipősdobozok, sampon, balzsam, ilyen festék olyan rúzs, :-D táska hegyek...stb. :-D Hiányzik ez neked, soha többé nem teszed majd ki a pecóból" :-D erre, a pasi egyértelmű és konkrét jelzést ad: FOGKEFÉT! Egyértelmű ő is eldöntötte végre mit akar. :-D Tényleg gratula! Mehetnek a bőröndök is. Csomagolj!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 9:48 
pernyekergető

Kedves Tüzes Macska!
Örömmel olvastam a pozitív fejleményeket! :-D Végre megoldódik a probléma a kapcsolatotokban. :tapsolo: Én is melletted álltam és drukkoltam, hogy boldogok legyetek együtt! Tetszik az is, hogy a tűzoltód felismert itt a fórumon, ezek szerint mégis csak jófej a pasi! :-D Szerintem sem volt gáz, hogy a fórumon megosztottad velünk a problémádat.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 8:53 
vízpocsékoló

Tüzes maccs! Én teljesen veled vagyok, és érdeklődve olvastalak és vártam a fejleményeket, mert sokan járunk hasonló cipőbe, csak sokunk nem meri felvállalni és kérdezni. Ez a pár fórumhozzászólás számomra is hasznos volt talán én is hasznát veszem. Egyáltalán ne érezd ugy hogy hiba volt 2 ember ügyét megvitatni, addig mig anonimitásban tud maradni addig egyáltalán nem személyes és ciki. Mások is tanulhatnak belőle akár negativ akár pozitiv doglokat. Egyik szemem sir a másik nevet, örülök,hogy kiugrasztottad a nyuszit a bokorból és jó fordulatot vett a kapcsolatotok és ha ez kellett ahhoz (fórum) hogy a te tüzoltód rájöjjön arra hogy nem tett meg eleget a kapcsolatotokért, vagyis hogy te biztos lehess az érzéseiben, akkor igen is jó ötlet volt tőled ez az egész. A másik szemem sir, mert én még olvasgattam volna az ötleteket a másik oldalról is - a tüzoltók szemszögéből. Az is tanulság számomra,hogy igenis ki kell mutatni a szeretetet az érzéseinket a másik fél iránt, nem szabad ilyen hosszu ideig érzelmi bizonytalanságban tartani valakit. Pláne egy nőt! Mi lett volna, ha nem vagy ilyen kitartói és idő elött bedobod a türülközöt, akkor verné a fejét a falba? Mindenki akkor tudja meg mit veszitett, ha már nincs mellette....Személy szerint örülök a Happy End-nek! Ismeretlen tüzoltó nagyon vigyázz erre a macskára!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 26. 8:24 
pernyekergető

Köszönöm az észrevételt, részben igazat adok neked! Tegnap egy "tüzes macska" feliratú fogkefe várt a legénylakásban...Ő is olvasott :) Nem kaptam ejnye bejnyét, nem kaptam fejmosást, hogy itt fórumozgatok a témáról, hanem végre visszacsatolást, hogy a 4 év téglabontása és kiartása csak nem volt hiábavaló. Ő rám ismert :) és egyáltalán nem volt haragos...rájött, hogy nem adott elég visszacsatolást részemre.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 22:57 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Mivel véleményt, kritikát, ötletet, stb. kértél, hangsulyozom, hogy nem bántani akarlak, de nekem nem áll össze ez az egész...

Először azt irtad, hogy már sok trükköt bevetettél, de nem jutottál közelebb a nagy Ő szivéhez. Most meg azt irtad, hogy ez már akkor szerelem volt, amikor még civil volt, csak nem tudtatok lépni, azóta pedig más szelek fujnak. Ez eléggé üti egymást.

Ha egy kapcsolat ugy indul, hogy trükközni kell, abból már sok jó nem lesz. Szerintem. Értelmét sem látom. Ha nem vagy elég jó, akkor trükközhetsz, akkor sem leszel elég jó. Ha viszont elég jó vagy, akkor nincs szükség semmilyen trükkre. Ha a vonzalom kölcsönös, és van bizalom, akkor nincs szükség semmiféle trükkre. Ha viszont valamelyik hiányzik, akkor trükközhetsz ezerrel. Csak magadat csapod be. Nincs értelme.

Nem tartom szerencsésnek, hogy egy abszolut 2 emberre tartozó magánügyet a fórum nyilvánossága elé vigye bárki. Ez a kettőtök legbensőbb magánügye. Mindettől függetlenül remélem, és kivánom, hogy találjatok egymásra. Kölcsönösen.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 22:01 
pernyekergető

Az is lehet, hogy én bonyolitom tul, és ugyanugy kellene megközelitenem a témát mintha egy civil férfiról lenne szó...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 21:43 
pernyekergető

krampusz írta:
Neked a foglakozás tetszik, nem a mögötte élő ember. Csalódni fogsz. Az élet nem hőstettek egymásutánja.

Tévedsz, nekem az ember tetszik, nem a foglalkozás és az egyenruha, csak a tüzoltószívhez más ut vezet mint egy civil férfiszivhez...és ezt szeretném megfejteni, rájönni a nyitjára...legalábbis a tapasztalat ezt mutatja más út járható felétek... Már akkor szerelem volt mikor nem volt tüzoltó, csak akkor nem volt lehetőségünk lépni...más szelek fújnak...

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 17:57 
Szent Tömlő őrzője

Neked a foglakozás tetszik, nem a mögötte élő ember. Csalódni fogsz. Az élet nem hőstettek egymásutánja.

"Éljen a demokrácia! Éljen a Köztársaság!"

1 "Kádár-Huszár" Ezred

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 11:04 
pernyekergető

Lánglovagok írta:

Köszönöm :-D ezt már álmomból is fújom :-D nem hagyok ki egy leckét se :-D szorgalmas vagyok

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 11:02 
pernyekergető

Nem tudnak kiábrándítani! :-D ez még kevés, hogy lemondjak a tüzoltómról :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 10:13 
pernyekergető

Úgy látom a többség nem díjazza a tűzoltófeleség és barátnő szerepét... Na nem baj, azért kitartás Tüzes Macska! Megéri a küzdelem! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 7:10 
Szerkesztő

Tanácsok tűzoltóbarátnőknek
Tűzoltót férjnek?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]