* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. máj. 24. 8:04

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Ismerkedés
HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 2:21 
pernyekergető

morradin írta:
Nehéz a lelkéhez hozzáférni?
Nem csoda, hisz edzette az idő és a látottak.
Fatörzshöz hasonlítanám, ami kérges. Ez puszta önvédelem. Viszont óvatos kezek lebonthatják ezt a kérget és meglepődnek, milyen érző embert találnak alatta. De vigyázz, mert rossz mozdulatra a kéreg pillanatok alatt újra épül és ellenáll mindennek. A 24 óráról érdemes lenne elbeszélgetni egy gyakorlott tűzoltófeleséggel, mert az sem fenékig tejfel.

Hát azt hiszem tényleg ez a legjobb hasonlat....tényleg igy érzem én is, csak nemtudtam ilyen jól megfogalmazni...tehat az első tanács a lánglovagok részéről: ...csak óvatosan....de ez mind mind rengeteg idő...igaz, megéri a végeredmény.... én tudom hogy az én Ő-m érző ember, de ez fránya kéreg...mindig megviccel...pedig nem mondanám, hogy rossz a mozdulatom :grin: SŐT.... :-D ...Ez a fenékig tejfel ez nagyon jó :-D megpróbálok egy tüzoltófeleséget megtalálni és megkérdem mennyire tejfel...????

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 25. 2:14 
pernyekergető

puska bá' írta:
Hali "lánykák"!Természetesen remélem,hogy nem az amcsi filmek válogatott kigyúrt statiszta tűzoltóira gondoltok.A mi tűzoltóink között is van természetesen ilyen alkat,de egyébiránt minden más is előfordul;lehet csemegézni...Egy idő után azért rá fogtok jönni,hogy a zord Bristol alatt esendő ember rejtőzik.Előfordul.hogy egy keményebb baleset után nem a picológushoz rohan,hanem esetleg egy pohár xar mellett ontja ki a többiekkel a lelkét.De házias,mert muszáj,főzni mosni tud.Kísértéseknek ki van téve ugyan nőrészről,de bőszen ellenáll.Nem szereti az iilyetén sztereotípiákat mint:a lényeg a lényeg,igazam van vagy igazam van,mi van ma,ma van ma?A figyelmeztetés nélkül felkapcsolt lámpát.Hármasával gondolkodik és ilyen szófordulatokat használ,mint tegnapelőtt előtt,holnapután után.A többség nem herózza magát,inkább extrovertál.S ím,jé!Olyanok,mint egy átlagsrác.A puding próbája az evés mondák a bölcs ángliusok,hát nosza.(honnan tudod,hogy jó popód van,mentél már magad mögött?) :-D Pusszka Pubá

Drága Pubá :-D Máma máma van már? kivoltam éhezve a válaszára. Működött a riadólánc :-D Az amcsi filmek kigyurt tüzoltói max falinaptárnak jók a szoba falára, nekünk azért ennél kézzel fogahatóbb eredmény kell :) Ha már főzni és mosni tud rossz parti nem lehet :) ráadásul csak minden harmadik nap van otthon :) A bőszen ellenállunk a kisértésnek sztereotípiákat meg mi sem nyeljük be, szerinted hogy kerülünk mi a képbe. A híres ellenállásnak köszönhetően :-D a tűzoltó is férfiból van :-) nem a test a kihivás mert azt egy ügyeskezü nő beveszi, itt a lélek a lényeg :) na az az amit nem tud minden nő megkaparintani és én arra gyurok :-D NEKEM EZ A KIHIVÁS :-D beismerem küszködök is vele rendesen, de igy az érdekes , egyébként meg jó a popó mert a tükör az nem hazudik :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 20:41 
Szent Tömlő őrzője

Érted ezt Te nagyon jól! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 20:38 
Szent Tömlő őrzője

Tűzoltófeleség,mint fenékig tejfel?! :-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 20:14 
Szent Tömlő őrzője

Nehéz a lelkéhez hozzáférni?
Nem csoda, hisz edzette az idő és a látottak.
Fatörzshöz hasonlítanám, ami kérges. Ez puszta önvédelem. Viszont óvatos kezek lebonthatják ezt a kérget és meglepődnek, milyen érző embert találnak alatta. De vigyázz, mert rossz mozdulatra a kéreg pillanatok alatt újra épül és ellenáll mindennek. A 24 óráról érdemes lenne elbeszélgetni egy gyakorlott tűzoltófeleséggel, mert az sem fenékig tejfel.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 19:43 
Szent Tömlő őrzője

Hali "lánykák"!Természetesen remélem,hogy nem az amcsi filmek válogatott kigyúrt statiszta tűzoltóira gondoltok.A mi tűzoltóink között is van természetesen ilyen alkat,de egyébiránt minden más is előfordul;lehet csemegézni...Egy idő után azért rá fogtok jönni,hogy a zord Bristol alatt esendő ember rejtőzik.Előfordul.hogy egy keményebb baleset után nem a picológushoz rohan,hanem esetleg egy pohár xar mellett ontja ki a többiekkel a lelkét.De házias,mert muszáj,főzni mosni tud.Kísértéseknek ki van téve ugyan nőrészről,de bőszen ellenáll.Nem szereti az iilyetén sztereotípiákat mint:a lényeg a lényeg,igazam van vagy igazam van,mi van ma,ma van ma?A figyelmeztetés nélkül felkapcsolt lámpát.Hármasával gondolkodik és ilyen szófordulatokat használ,mint tegnapelőtt előtt,holnapután után.A többség nem herózza magát,inkább extrovertál.S ím,jé!Olyanok,mint egy átlagsrác.A puding próbája az evés mondák a bölcs ángliusok,hát nosza.(honnan tudod,hogy jó popód van,mentél már magad mögött?) :-D Pusszka Pubá

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 13:23 
pernyekergető

Na igen, azt én is akartam írni, hogy legalább nem unjuk meg egymást ilyen időbeosztásnál! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 11:09 
pernyekergető

A 24/48 tényleg nem gátló tényező :) Sőt!!! Legalább nem unjuk meg olyan hamar őket :-D és nem mennek az agyunkra :-D és időnk is van sütni egy raklap süteményt ugyebár :-D :-D :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 24. 8:13 
pernyekergető

Pusztán csak civil. Jelenleg szingli vagyok de pasi témában már tapasztalt. Nehéz őket megérteni. És ez hivatástól független. Volt már olyan férfi is az életemben aki szintén nagyon elfoglalt volt, bár nem tűzoltó. :-D Ha szeretnél még erről beszélgetni nyugodtan írj PÜ-t, de akár skype-on is értekezhetünk. Mellesleg a 24/48 dolgot alapjába véve pozitívumnak számtan, értve ezalatt, hogy nem akadály ez sem és a többi sem amit felsoroltak neked, egy kapcsolathoz. Nem ezen múlik, kizárólag csak két emberen! :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 22:33 
pernyekergető

Kíváncsi lennék Puska bá' véleményére is...ott azért van már tapasztalat! Nem csak az ifjú hév... :-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 22:28 
pernyekergető

Firefighter17! Egyszerűbb nevet is választhattál volna :-D beletörik az ujjam (nem a fogam) míg megküzdök (veled) azaz a neved leírásával :-D Két nő egyöntetű véleménye áll egy tüzoltó sablonszöveggel szemben :-D Kíváncsi vagyok a te álláspontodra :-D Egy kis erősítés elkélne lehet, hiszen egy a kettő ellen, enyhe túlerő :-D Ja, igaz 24/48!!!! két napot kell várnunk a meggyőző válaszra... :-D Jobb ha hozzászokom :grin: ha tüzeskedni akarok :-) Várunk...várunk....csak ütős válasz legyen :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 22:08 
pernyekergető

Moniq75! Megkérdezhetem? tüzoltóbarátnő, tüzoltófeleség, civil vagy Tüzoltóságon dolgozó?
Szimpatikus a nézőpontod :-D segítségemre lehetnél :-D de várjuk ki a férfias tüzoltó rakciókat :-D megszólítottuk őket :-D csak reagálnak valamit hihi

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 21:47 
pernyekergető

Szerintem neked teljesen igazad van Tüzes Macska! :-) Egyetértek veled! :-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 20:33 
pernyekergető

Több fórumhozzászolásban is olvastam, hogy minden női érdeklődésre azzal jöttök, hogy:
Jól meggondoltátok? 24/48...másodállás...külön világ és nem eccerü egy tüzoltó..stb.stb.stb.blablalblalbala ....raklap süti :-D Miért gondoljátok azt, hogy ez elrémít, esetleg elbizonytalanít egy nőt, ami egy tűzoltóval együtt jár ????? Nem azért szeretnek benneteket mert tüzoltók vagytok, hanem azért amilyenek vagytok...Aki szeret valakit őszintén és a nő is tisztában van azzal, hogy nem az egyenruhának és magának a hivatásnak szól ez a rajongás, mert csupán csak menő tüzoltóbarátnőnek, feleségnek lenni...hanem a férfinak, az embernek szól ez az őszinte szeretet...akkor tudja, hogy mi jár ezzel...a 24/48...a másodállás...stb.stb. De ettől még nem kell megrémülnünk..nem igaz?...A nőgyógyászok is élnek boldog, érzelemdús házasságban, családban, kapcsolatban... :-D szóval nem gondolom, hogy elviselhetetlenebb és problémásabb egy tüzoltókapcsolat ha megvan a kellő harmónia, tolerancia, megértés és megbecsülés.. Oké, a statisztika szerint sok tüzoltókapcsolat tönkremegy, de az akkor is megtörtént volna, ha nem tüzoltó a másik fél...Sztem..- mert ott hiányzott az a plusz szikra, tüz, láng, pernye, slag, ilyenek és csak az egyenruha és a hivatás bódította el a nő fejét.... :-D .Igazam van vagy igazam van? :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 20:04 
pernyekergető

Azt hiszem, igen. Jól meggondoltam. :-D a 24/48-al még nincs baj, Moniq75-nek ebben igaza van, más pasi sem tölt több időt a barátnőjével! A raklap süti is kipipálva :-D Ezen a próbán túlvagyok és megfeleltem sztem :-D Így meg is válaszoltam kérdésed, ismerem ŐT személyesen és hozzátartozik még, hogy nem azért "kell" mert tűzoltó, civilként is döglesztő :-D , sőt én még civilként ismertem meg. A tűzoltó hivatás már csak hab a tortán, illetve rajta :-D ez nekünk nőknek csak a vágyak netovábbja ami külön kincs :-D Függő lettem :-D Szóval a szikra az megvan és kölcsönös a tüzzel való játék :-D de valahogy mindig kicsúszik a karmaim közül, lehet hogy ez tüzoltóvonás, bár minden férfira igaz lehet, ha egy kicsit érzelmesebb vizekre eveztek visszavonultok tüzes macsó és megolvaszthatatlan pasi kemény vagyok bástyafal mögé? Nehogymár a nő vigye a slagot! :-D Kicsit lerombolok a falból kemény munkával :) eltelik x idő ilyen olyan elfoglaltságok miatt kevesebbet találkozunk (akár a 24/48 miatt) és már megint a falat bontogatom :-D potyognak a téglák, potyognak, de gondoltam hátha van brutál megoldás, amivel robbanthatok :-D A bomba ötleteket már mind bevetettem, nem a teste a cél, hanem a lelke :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 23. 13:43 
pernyekergető

A 24 órás szolgálat nem akadály egy kapcsolatban szerény meglátásom szerint! Nem mintha a többi pasi sokat lenne a barátnőjével. :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 22. 21:01 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

tüzes macska írta:
Sziasztok Lánglovagok! :-D Gondoltam ti vagytok azok, akik a legkielégítőbb és leghatékonyabb választ tudjátok adni a következő kérdésemre: :-D
MELYIK ÚT A LEGJÁRHATÓBB EGY LÁNGLOVAG SZIVÉHEZ :-) ???????????
:idea: Talán kihúzzam a gyufát???? Csináljak tábortüzet??? Sütögessek pecsenyét??
Nem mondhatom, hogy ötlethiányos vagyok, de azt sem, hogy 100%-os eredményt értem el az eddig bevetett fegyverarzenállal. Lehet lángszóróval kellene bővítenem az eszközeimet :-)
Mindenféle tanácsot, ötletet, kritikát szívesen várok és fogadok.. a bennfentes ötletektől eredményt is várok. :) Többfelvonásos kesze-kusza regény egy tűzoltó lelke, így csak a tűzoltótársak magasröptű ötleteiben és eszmefuttatásában bizakodhatok....HELP ME!!

Biztos jól meggondoltad? :-D 24et benn van szolgálatba, és ha bemész hozzá akkor egy kisteherautóval kell menned mert egy raklap süti nélkül nem működnek az ajtók a tűzőrségeken... :-D 48 órát rosszabbik esetben másodállásban van. De legalább annyit közölj még hogy ismered-e egyáltalán a kiszemeltet vagy csak annyi a lényeg hogy tűzoltó legyen? :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 21. 16:57 
pernyekergető

Sziasztok Lánglovagok! :-D Gondoltam ti vagytok azok, akik a legkielégítőbb és leghatékonyabb választ tudjátok adni a következő kérdésemre: :-D
MELYIK ÚT A LEGJÁRHATÓBB EGY LÁNGLOVAG SZIVÉHEZ :-) ???????????
:idea: Talán kihúzzam a gyufát???? Csináljak tábortüzet??? Sütögessek pecsenyét??
Nem mondhatom, hogy ötlethiányos vagyok, de azt sem, hogy 100%-os eredményt értem el az eddig bevetett fegyverarzenállal. Lehet lángszóróval kellene bővítenem az eszközeimet :-)
Mindenféle tanácsot, ötletet, kritikát szívesen várok és fogadok.. a bennfentes ötletektől eredményt is várok. :) Többfelvonásos kesze-kusza regény egy tűzoltó lelke, így csak a tűzoltótársak magasröptű ötleteiben és eszmefuttatásában bizakodhatok....HELP ME!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. okt. 18. 12:43 
vízpocsékoló

Szeretném megtalálni azt a debreceni tűzoltót akivel 2009 10 12-én reggel találkoztam . Te a tűzoltókocsiban ültél én meg a 24-es buszon.Azóta is a fejemben jársz:-) Itt megtalálsz: tibet2@vipmail.hu

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 02. 10:28 
vízpocsékoló

Azért érdekelne, hogy vajon Petrusnak sikerült megtalálni akit keresett, mert azóta nemigen írt!? [-X

"Live for nothing or die for something"

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 01. 12:07 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

De király ez a topic, nem is láttam eddig.
Hm ... na látjátok, kinek a bilincs, kinek az ostor, kinek a tűzoltó az izgató :cool:
Bence

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. aug. 01. 11:37 
vízpocsékoló

Szívesen ismerkednék 30 év feletti tűzoltókkal... :-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. feb. 06. 23:08 
vízpocsékoló

Sziasztok!

Keresek egy Tűzoltó fiút, 2008. 11. 25-én a Moszkva téren összeütközött egy menetrend szerint közlekedő autóbusz és egy tűzoltó autó. A balesetben ő is megsérült. Barna haj(ha jól látom göndör), és barna szem. (A Lánglovagok.hu-n látható fotók vele kezdődnek, az arcát 'ápolják'. :-( )
Ha magára ismer vagy valaki rá ismer, írjon légyszi!! Szeretném megtudni a nevét! :-D

Előre is köszi!

Üdv, Petra

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 02. 19:02 
pernyekergető

Vikicica írta:
30-40 év közötti Somogy v Zala megyei tűzoltótól szívesen vennék vmi privát üzit... :-?

Kiegészítés:Aki lehetőleg egyedülálló..

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2008. dec. 28. 22:18 
pernyekergető

30-40 év közötti Somogy v Zala megyei tűzoltótól szívesen vennék vmi privát üzit... :-?

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 149 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]