Segítségkérés

A katasztrófavédelmi rendszer felépítése, szervezeti egységek, általános témakörök.
Válasz küldése
Harley
Szent Tömlő őrzője

Re: Segítségkérés

Hozzászólás Szerző: Harley » 2009. nov. 12. 9:20

"Egy személy részére csak egy regisztráció megengedett."

Ez van a feltételekben. Ez elég egyértelmű, tehát több szolgáltatónál lévő e-mail címről sem regisztrálhat ugyanaz az ember. Viszont továbbra is mondom, hogy bizonyíthatatlan a többszörös regisztráció, hiszen egy számítógépet több ember is használhat, és technikailag csak az állapítható meg, hogy adott számítógépről ment-e több regisztráció. De ez sem az IP nézésével, mert sokan azonos IP-ről számítógépeznek (pl. cégek, intézmények dolgozói tömegesen egy IP-n vannak).
dedy
slagmester

Hozzászólás Szerző: dedy » 2009. nov. 12. 8:59

borocztamas írta:Sajnos ma levontak a soproni tűzoltóktól közel 1600 szavazatot az üzemeltetők http://www.heinekensopronert.hu oldalon, ahol 2millió forint a tét. Sajnos sokan több e-mail címmel is regisztráltak, ami szabálytalan, így ezeket a szavazatokat utólag is levonták.
A szavazás a héten befejeződik, így most minden eddiginél nagyobb szükség van a szavazatokra. Jelen állás szerint a soproni fúvósok 400 szavazattal vezetnek.
Kérek minden tűzoltó szimpatizánst, hogy a regisztráljon, és napi egy szavazattal járuljon hozzá a győzelemhez. Még fordíthatnak a tűzoltók! Ne hagyjuk, hogy a fúvósok leverjék a tűzoltókat!
Országos összefogással fordíthatunk!

Az szabálytalan, hogy egy email címmel több felhasználói neved van, de az nem szabálytalan, hogy van G-mail, Freemail, Citromail email címed az mindegyik külön szolgáltatónál van.
dedy
slagmester

Hozzászólás Szerző: dedy » 2009. nov. 12. 8:53

tűzoltó24 írta:Tisztelt errorlacy!

Én nem mondanám ezt, kicsit furcsa az összehasonlításod és igazságtalan. Nem azt mondom, hogy ne a tűoltók kapják meg azt a nyereményt.

Védelmükben szólva: Ők legalább klasszikus zenét játszanak, sok évet tanultak azért, hogy egy olyan előadást produkáljanak, hogy ennyien szavazzanak rájuk. Nem gépzenét játszanak, nem egy pár órás tanfolyamon sajátították el a tudást. Az élethez kell az állom, a művészet ezt segíti elő, kinek így kinek úgy. Nem lehet csak dolgozni mert attól megörül az ember, kell a kikapcsolódás az embernek.

És ezért kérlek, hogy ne olyan szemszögből nézd a dolgot amilyen szemszöget most képviseltél.
Végül is valahol igazad van.
Ha Sopronba lesz ne adjisten valami komolyabb tűz nem az fog megszólalni a hangosbemondón, hogy figyelem riasztás egyes fecskendő hanem figyelem riasztás egyes trombitás, kettes trombitás és majd addig játszanak a tűz mellet míg ki nem alszik. :-({|= :-({|= :-({|=
dedy
slagmester

Hozzászólás Szerző: dedy » 2009. nov. 12. 8:44

Sziasztok.

Nagyon úgy néz ki, hogy a tűzoltók sajnos nem nyernek.
Szerda este amikor szavaztam töm mint 10.000 szavazatuk volt és több mint 300-al vezettek most viszont Csütörtök reggel 7:30 van és 9492 szavazatuk van hóvá tűnt az a 600 szavazat.
És arra is nagyon kíváncsi lennék, hogy engem miért tiltott ki a Heinekken a szavazásból amikor becsületesen csak egy felhasználói nevet regisztráltam.
Ez nagyon úgy néz ki, hogy itt előre elkönyvelték, hogy a zenészek nyernek.
Ezeknek a szervezőknek is volt lehetőségük a korrupciót ellesni gratulálok nekik :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :fal: :fal: :fal: :satani: :satani: :satani:
tűzoltó24
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: tűzoltó24 » 2009. nov. 11. 21:45

Tisztelt errorlacy!

Én nem mondanám ezt, kicsit furcsa az összehasonlításod és igazságtalan. Nem azt mondom, hogy ne a tűoltók kapják meg azt a nyereményt.

Védelmükben szólva: Ők legalább klasszikus zenét játszanak, sok évet tanultak azért, hogy egy olyan előadást produkáljanak, hogy ennyien szavazzanak rájuk. Nem gépzenét játszanak, nem egy pár órás tanfolyamon sajátították el a tudást. Az élethez kell az állom, a művészet ezt segíti elő, kinek így kinek úgy. Nem lehet csak dolgozni mert attól megörül az ember, kell a kikapcsolódás az embernek.

És ezért kérlek, hogy ne olyan szemszögből nézd a dolgot amilyen szemszöget most képviseltél.
"A tűzben az az érdekes, hogy alattomos - lopakodik, nyalakodik, aztán a válla fölött hátranéz, és kiröhög. És gyönyörű is, a rohadt életbe. Mint a naplemente, ahogy vörösbe borít mindent maga körül."
/Jodi Lynn Picoult/
meszi
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: meszi » 2009. nov. 11. 16:46

Tényleg nagy szükség lenne most a segítségre!

Kérlek szóljatok minél több ismerősnek, minden emberre szükségünk van!!!

Egy tűzoltó lánya Sopronból
errorlacy
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: errorlacy » 2009. nov. 11. 12:17

365 az előnyük!!!

Az azért nem igazán értem, hogy 2 életmentő alakulat nem bír el egy rézpipázó alakulattal!

Hol van az emberek esze!!! ???

Majd amikor a trombitást ( mert neki lesz trombitája) újra kell éleszteni azzal a defibrillátorral amit nem nyertek a Máltaiak és ki kellene menteni az égő házból azokkal a korszerű szerszámokkal amit nem nyertek a Tűzoltók....... Na akkor majd lehet gondolkodni a marháknak!

Ez MAGYARORSZÁG........ :tapsolo:
Moniq75
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: Moniq75 » 2009. nov. 11. 10:16

Ez szép! :sertodott:
"Szeress úgy, mintha sohasem bántottak volna meg!"
Harley
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Harley » 2009. nov. 11. 8:34

borocztamas írta:Sajnos sokan több e-mail címmel is regisztráltak, ami szabálytalan, így ezeket a szavazatokat utólag is levonták.
Ha igaz is, ennek bebizonyítása technikailag lehetetlen, akárcsak annak megállapítása, hogy hány ilyen szabálytalan szavazat volt.
borocztamas
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: borocztamas » 2009. nov. 11. 0:07

Sajnos ma levontak a soproni tűzoltóktól közel 1600 szavazatot az üzemeltetők http://www.heinekensopronert.hu oldalon, ahol 2millió forint a tét. Sajnos sokan több e-mail címmel is regisztráltak, ami szabálytalan, így ezeket a szavazatokat utólag is levonták.
A szavazás a héten befejeződik, így most minden eddiginél nagyobb szükség van a szavazatokra. Jelen állás szerint a soproni fúvósok 400 szavazattal vezetnek.
Kérek minden tűzoltó szimpatizánst, hogy a regisztráljon, és napi egy szavazattal járuljon hozzá a győzelemhez. Még fordíthatnak a tűzoltók! Ne hagyjuk, hogy a fúvósok leverjék a tűzoltókat!
Országos összefogással fordíthatunk!
meszi
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: meszi » 2009. nov. 06. 22:32

Szavazzatok a soproni Tűzoltókra! Rájuk fér a segítség, mert megint szoros a verseny a fúvószenekarral!

Regisztrálj ( ha még nem tetted meg) a http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; oldalon és naponta adj le egy szavazatot rájuk!!! Valamint segítőnkre is rá férne napi egy szavazat! Szavazzatok a martfűi Jó Reménység Klub Egyesületre is, hisz ők is sokat segítenek nekünk! http://www.heinekenmartfuert.hu" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez mindössze napi 2 percedbe kerül!

Aki tudja esetleg terjessze az ismerősei körében (e-mailek, iwiw, fórumok)

Köszönjük mindenki segítségét!!!
Barni
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Hozzászólás Szerző: Barni » 2009. nov. 06. 19:20

Én is szavaztam, nem a fúvósokra. :-D
Moniq75
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: Moniq75 » 2009. nov. 06. 17:15

A fúvósok már megint nagyon nyomulnak a szavazáson! :satani: Csak nehogy ők nyerjenek!
cianid
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: cianid » 2009. okt. 29. 16:43

Üdv kedves kollégák
Már egyre közelebb vagyunk a győzelemhez, de ne feledjük, hogy több mint 2 hét van hátra.

Szövetségre léptünk a martfüi Jó reménység egyesülettel, akik ránk szavaznak szintén a http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon, mi pedig rájuk szavazunk a http://www.heinekenmartfuert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon. Akinek van azon a környéken ismerőse szavazhat rájuk, ott 1 millió a tét.
Köszönettel Nagy Gábor
cianid
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: cianid » 2009. okt. 25. 17:42

Szép délutánt minden kollégának és szimpatizánsnak

Végre átvettük a vezetést.

Most márcsak meg kell tartani azt. Köszönjük a szavazatokat.

Kérlek szóljatok mindenkinek, hogy szavazatával segítsen, amit a http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon megtehet.

Köszönettel Nagy Gábor
szszot
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: szszot » 2009. okt. 25. 15:35

Napi 5 szavazzal járulok hozzá én is :)
+ Akinek tudok szólok ;)
Jól halad a dolog, egységben az erő :)
"Nem félek a holnaptól, mert láttam a tegnapot és szeretem a mát!"
tüzes macska
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tüzes macska » 2009. okt. 25. 11:50

Wauu! Nem semmit fordítottunk az eredményen! Hajrá Sopron, hajrá tüzoltók, és szeretem a heineken-t :grin:
Moniq75
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: Moniq75 » 2009. okt. 25. 9:58

Átvették a soproni tűzoltók a vezetést! :-D Ez egy jó hír mára! Reméljük így is marad az eredmény... :tapsolo:
morradin
Szent Tömlő őrzője
Kapcsolat:

Re: Sopron

Hozzászólás Szerző: morradin » 2009. okt. 24. 19:08

Kedves Hölgyek, Úrak!
Segítsünk néhány kattintással a soproniaknak!
Nehogy már egy fúvós zenekar vigye el előlük a lét! Jelenleg 67 szavazattal verik a tűzoltókat.
Ne hagyjuk! Én minden emilemen küldtem szavazatot. Tegyetek így Ti is! A két milla Nekik jobban kell, mint a fúvosoknak és jobb célt szolgál szerintem.
Mutassuk meg, kik az ütősebb csapat!
cianid írta:Jóreggelt mindenkinek!

Elsősorban szeretném megköszönni magam és kollégáim nevében a szavazatokat.

Ma reggel már 10 szavazattal vezettünk egyszer , úgyhogy szerintem van esélyünk a nyerésre. A lényeg, hogy minél több támogatot szerezzünk magunk mellé.
Mégegyszer kérnék mindenkit, hogy népszerűsítse az ügyünket, mert nem minden nap hullik az ember ölébe egy ilyen lehetőség, de ez is csak november 15-ig áll rendelkezésünkre.

http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon lehet voksolni minden nap. Aki teheti az vonjon be minél több embert.

Köszönettel Nagy Gábor
cianid
tömlőszállító

Sopron

Hozzászólás Szerző: cianid » 2009. okt. 24. 10:46

Jóreggelt mindenkinek!

Elsősorban szeretném megköszönni magam és kollégáim nevében a szavazatokat.

Ma reggel már 10 szavazattal vezettünk egyszer , úgyhogy szerintem van esélyünk a nyerésre. A lényeg, hogy minél több támogatot szerezzünk magunk mellé.
Mégegyszer kérnék mindenkit, hogy népszerűsítse az ügyünket, mert nem minden nap hullik az ember ölébe egy ilyen lehetőség, de ez is csak november 15-ig áll rendelkezésünkre.

http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon lehet voksolni minden nap. Aki teheti az vonjon be minél több embert.

Köszönettel Nagy Gábor
tüzes macska
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tüzes macska » 2009. okt. 22. 21:03

Húzzunk bele, elkél a segítség a soproniaknak, nagyon nagy harcot folytatnak a Fúvósokkal.
Mozgósítás!!! Turbósítás!!!! RIADÓ!!!!
dedy
slagmester

Hozzászólás Szerző: dedy » 2009. okt. 22. 18:28

Sziasztok.

Innentől kezdve minden nap kaptok három szavazat.
Igaz én sem ismerem a Soproni tüzérséget de tőlük meg az egész Tűzoltóságtól nem kéne a pénz sajnálni.

Dedy
tüzes macska
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tüzes macska » 2009. okt. 22. 12:17

Akkor épp itt az ideje, hogy leporoljam a ritkán használt kalózkodós email-cimeimet és beélesítsem :) azt a 80 szavatatot csak nem hagyom elúszni. :) Nyomkodásból jó vagyok :) Egy kis ínhüvelygyulladást is bevállalok, csak a tietek legyen :) biztos megvan már a helye, hogy mire is fordítanátok.... majd utánna kenegetem a fájó csuklómat :)
cianid
tömlőszállító

Soproni tűzoltó alapítvány

Hozzászólás Szerző: cianid » 2009. okt. 22. 12:08

Üdv

Köszönjük a visszajelzéseket, néhánytól még el is pirulok.

Most már csak 80 szavazattal vagyunk lemaradva és még van 20 napunk a szavazás végéig.

Minden nap tudtok szavazni http://www.heinekensopronert.hu" onclick="window.open(this.href);return false; honlapon, és kérek is mindenkit, hogy ezt minél többször tegye is meg és minél több ismerőst, barátot, rokont, munkatársat vegyen rá.

Köszönettel Nagy Gábor
tüzes macska
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tüzes macska » 2009. okt. 22. 12:01

Én is szavaztam a soproni lánglovagokra :) nem ismerem őket, de minden tüzoltó megérdemli és egyébként is elragadóak az egyenruhába :) Reklámot még ezután verek :)
Válasz küldése