* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 24. 23:56

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2002. aug. 25. 11:00 
Szent Tömlő őrzője

Jópofa sztori, de amikor a 70 éves nénike telefonál, hogy a házikedvenc felmászott a fára, gondolom veletek is esett már meg. És ráadsul harapott, karmolt a büdös macskája. SZóval az utolsó négy létrafokot már nem a lábimon tettem meg és szép nagyot huppantam, úgyhogy hazafele álltam a 2000-es Merciben. De még a délutáni misét (oktatást) is csak állva tudtam végig hallgatni.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2002. aug. 24. 19:28 
Szent Tömlő őrzője

Tényleg jó történet

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2002. aug. 15. 16:34 
lángterelgető

Ez nagyon morbid... :))
Bár azért szerintem elég vicces.. Ha már nagy nehezen kiszedte azt az urnát mi az istennek kellett bedobni a kútba? :))))) Az az első hely ahol keresném!! :)) szegény "nő"....

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Különös, érdekes történetek
HozzászólásElküldve: 2002. aug. 15. 15:13 
Szerkesztő

Biztosan veletek is esett már meg valami különös, vagy érdekes történet. Itt a remek alkalom az elmesélésre!

Nyitásként egy sztori a mai újságból, hogy miket is kell megoldani az önkéntes tűzoltóknak:

"A morbid történet egy különös panasszal kezdődött két héttel ezelőtt. Egy férfi azért tett feljelentést a Kunhegyesi Rendőrőrsön, mert a helyi temetőbe ellátogatva azt tapasztalta, hogy valaki feltörte az évekkel ezelőtt elhunyt felesége földi maradványait tartalmazó kolumbáriumot, és onnan eltulajdonította a hamvakat tartalmazó urnát.

A rendőrőrs munkatársai az elkeseredett ember feljelentése nyomán mindent elkövettek annak érdekében, hogy az ügy végére járjanak. Nyomozást indítottak, majd az esetleges családi szálakon elindulva Tiszagyendán kötöttek ki. Ott él ugyanis az elhunyt nő fia. A rendőrök persze kérdezgették őt is.

A Karcagi Rendőrkapitányságon megtudtuk, a 32 éves fiú a minap végül bevallotta: ő vitte el édesanyja hamvait. Azt is elárulta, hogy az urnát az udvari ásott kútba dobta bele akkor, amikor érezte, hogy nyomon van a rendőrség.

A rendőrök a tárgyi bizonyíték megszerzése érdekében nem tehettek mást, mint hogy a kunhegyesi önkéntes tűzoltók segítségét kérjék. A kútból a tűzoltók kiszivattyúzták a vizet, majd leereszkedtek a mélybe, ahol megtalálták a keresett tárgyat. Az urnát lefoglalták, és visszaadták a panaszos férfinak. Mivel a hamvak egy vízmentesen záródó tartóban vannak elhelyezve, nem semmisültek meg a víz alatt sem. A fiúnak azonban felelnie kell meggondolatlan tettéért. "

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 129 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]