* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2017. nov. 25. 0:13

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 567 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09. 19:51 
Szent Tömlő őrzője

morradin írta:
Grófom!

Nyugi!!!

Kedves Barátom!!!
Én nyugodt vagyok :-P , csak holnap eggyel kevesebb az épp gyertya az Adventin!!! 8-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:40 
Szent Tömlő őrzője

Grófom!

Nyugi!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:37 
Szent Tömlő őrzője

ikimis írta:
Köszi mindenkinek fiúk!!! Az egész zenekar nevében!!! Nagyon jól esnek ezek a kedves sorok, ha másért nem is, miattatok megéri a sok befektetett munkaóra. Legalább olyan jó Benneteket olvasni, mint egy kiadós lakástűzből kicibálni valakit. Jön is a második lemez, még az idén! TISZTELETTEL: Simon Miklós, és a Flórián Band.

:-? :???: :-? :???:
Én türelmes vagyok!!!Vagy még sem!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-D :-P :-P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:27 
Szent Tömlő őrzője

Kedves Flórián Band!!!

Az Adventikoszorún lassan a 2. gyertyát gyújtjuk, és az új lemez sehol sincs!!!! :cry: :cry:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16. 22:15 
Szent Tömlő őrzője

Flórián Band írta:
Tisztelt Kollégák, Fórumozók, és Kedves Mindenki!
Megtiszteltetés számunkra, hogy a Lánglovagok fórumon egyre több megkeresés érkezik irányunkba. Természetesen a lehetőségekhez képest igyekszünk mindenre válaszolni, de mint olvashattátok, most éppen a legújabb lemezünkön dolgozunk. A zenekar eltökélt célja, hogy mind zeneileg, mind terjedelmileg, mind minőségben lényegesen többet adjunk NEKTEK, mint az első lemezzel, így természetes, hogy ez sokkal több időt vesz igénybe.
Honlapunk nincs, viszont a zenekarral kapcsolatos hírek megtalálhatók egyrészt itt a fórumon (pl.: a fellépések időpontja), másrészt a www.tuzoltosagbp.hu oldalon ahol még több információ megtalálható rólunk (képek, dalok, dalszövegek, fellépések, cikkek). Természetesen az új album dalának a szövegei is feltöltésre kerülnek, a lemez megjelenése után.
Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni „A Tűzoltó” c. film ötletadójának Hócza Györgynek, készítőjének: Kormos Csabának, az Egri Tűzoltók Szakszervezetének és a HTFSZ-nek azért, hogy a Flórián Band dalait választották kísérőzenének. A film és a zene egy közös ügyet szolgál és megtiszteltetés számára, hogy ennek részesei lehettünk. A 2005-ben 3000 példányban elkészült CD-nket már sokfelé eljuttattuk az országban (pl. a fellépéseinken), de úgy látjuk, hogy a filmnek köszönhetően még többen ismerték meg a Flórián Band zenéjét és ennek igazán örülünk.
Ennek is betudható, hogy a közös találkozás lehetőségéről is kaptunk kérdést. Az utolsó felvetésre válaszolva, mivel csak saját szerzeményeket játszunk, s ennek ideje jelenleg max. 1,5 óra, ezért egy egész estét betöltő báli szereplést nem tudunk vállalni.
Mint az a fórum korábbi lapjain olvasható felkérésre nagy örömünkre Budapesten kívül is koncerteztünk a Flórián Band dalaival pl.: Pilisszentivánon, Balatongyörökön, Kókán és Bicskén, vagyis reméljük, hogy egy közös találkozás előbb, vagy utóbb létrejön.
Mindenkinek nagyon köszönjük a sok biztatást, elismerést, bizalmat, a felénk áradó szeretetet, amely a további munkára ösztönöz minket!
Flórián Band

:tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo:

Gratula!!
Szépen hangzik!!!
De, az igéretetek szerint, A Jézuskára kész lessz!! :-P :-P :-P

Ha, meg tévedtetek, akkor virgácsot, kaptok, MÁR a Mikulástól is!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16. 14:18 
tömlőszállító

Tisztelt Kollégák, Fórumozók, és Kedves Mindenki!
Megtiszteltetés számunkra, hogy a Lánglovagok fórumon egyre több megkeresés érkezik irányunkba. Természetesen a lehetőségekhez képest igyekszünk mindenre válaszolni, de mint olvashattátok, most éppen a legújabb lemezünkön dolgozunk. A zenekar eltökélt célja, hogy mind zeneileg, mind terjedelmileg, mind minőségben lényegesen többet adjunk NEKTEK, mint az első lemezzel, így természetes, hogy ez sokkal több időt vesz igénybe.
Honlapunk nincs, viszont a zenekarral kapcsolatos hírek megtalálhatók egyrészt itt a fórumon (pl.: a fellépések időpontja), másrészt a www.tuzoltosagbp.hu oldalon ahol még több információ megtalálható rólunk (képek, dalok, dalszövegek, fellépések, cikkek). Természetesen az új album dalának a szövegei is feltöltésre kerülnek, a lemez megjelenése után.
Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni „A Tűzoltó” c. film ötletadójának Hócza Györgynek, készítőjének: Kormos Csabának, az Egri Tűzoltók Szakszervezetének és a HTFSZ-nek azért, hogy a Flórián Band dalait választották kísérőzenének. A film és a zene egy közös ügyet szolgál és megtiszteltetés számára, hogy ennek részesei lehettünk. A 2005-ben 3000 példányban elkészült CD-nket már sokfelé eljuttattuk az országban (pl. a fellépéseinken), de úgy látjuk, hogy a filmnek köszönhetően még többen ismerték meg a Flórián Band zenéjét és ennek igazán örülünk.
Ennek is betudható, hogy a közös találkozás lehetőségéről is kaptunk kérdést. Az utolsó felvetésre válaszolva, mivel csak saját szerzeményeket játszunk, s ennek ideje jelenleg max. 1,5 óra, ezért egy egész estét betöltő báli szereplést nem tudunk vállalni.
Mint az a fórum korábbi lapjain olvasható felkérésre nagy örömünkre Budapesten kívül is koncerteztünk a Flórián Band dalaival pl.: Pilisszentivánon, Balatongyörökön, Kókán és Bicskén, vagyis reméljük, hogy egy közös találkozás előbb, vagy utóbb létrejön.
Mindenkinek nagyon köszönjük a sok biztatást, elismerést, bizalmat, a felénk áradó szeretetet, amely a további munkára ösztönöz minket!
Flórián Band

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 14. 12:02 
hamutipró

Kedves Flórián Band!
A számaitokat szívesen hallgatják a tűzoltók nálunk is. A kérdésem az, hogy vállaltok-e egész estés fellépést, játszotok-e pl. tűzoltóbálban? Talán másoknál is van hagyománya az ilyen rendezvényeknek, ahová ha vállaljátok szívesen meghívnának benneteket ...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 20:15 
Szent Tömlő őrzője

ikimis írta:
Mély tisztelet a vidéki kollégáknak. A napokban kaptam egy privát üzit, erre kívánok most ilymódon válaszolni. Kedves Gróf úr és mindenki aki megtiszteli a zenekart a figyelmével! Mind a magam, mind a Flórián Band nevében bátran állíthatom, hogy mindnyájan nagyon örültünk mikor tudomásunkra jutott, hogy ez a topic létrejött. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szívesen hozzászólna vagy kifejezné köszönetét a sok kedvességért és érdeklődésért amelyet irányunkba nap mint nap kifejeztek, de mint előző hozzászólásomban mondottam, gőzerővel dolgozunk a második lemezen. Ez fejenként átlagosan napi tíz óra stúdiózást jelent, ami mind fizikailag, de főleg szellemileg igen embert próbáló feladat. Mindemellett 3 naponta ott a szolgálat, amit szintén el kell látni és nem beszéltem még a másodállásokról. Elhatároztuk, hogy az új anyag sokkal terjedelmesebb, sokkal érettebb lesz, és minden erőnkkel ezen is vagyunk. ( hogy NEKTEK jövőre mégtöbb hallgatnivalótok legyen. ) Egyszóval : idő hiányában az idén még ne várjatok sok hozzászólást a zenekartól. Természetesen a magam részéről amint az időm engedi, itt leszek. Megértéseteket, és türelmeteket előre is köszönjük. TISZTELETTEL : Simon Miklós és a Flórián Band.

Kedves Miki!!

Én megértelek!! :-D :-P :-D
De, gondolj bele, ha nem veszitek ki a reggeli, ebéd idöt :-D akkor, akár 25 órát is tudtok dolizni naponta!! 8-) 8-) :-P

Viccet félre!!
Ha, jobbak lesztek ám nem bánom!!!
De, nekem és a családomnak igy is jók vagytok!!! :tapsolo:

Remélem, a FA alatt, ott lessz a CD-tek. :-P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 20:11 
Szent Tömlő őrzője

boszi79 írta:
Sajnos olyan ember nincs!

Boszi79!!

Priviben írd meg a címed!!
Nekem ,
már teljessen mindegy, hiszen rengeteg kalózt csináltam!! :-D :-P :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 17:33 
Szent Tömlő őrzője

Akkor sajnos venned kell egy írót a számítógépedbe (progi van hozzá akár a neten is), oszt hajrá, magad!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 11:49 
csizmás kandúr

Sajnos olyan ember nincs!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 7:06 
Szent Tömlő őrzője

Keress valakit, aki ki tudja írni. Nem árt ha olyan, akivel sűrűn találkozol. ;-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 3:09 
csizmás kandúr

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a Florian Band lemezét, hogy tudnám megszerezni? Netről letudtam tölteni, mind a 7 számot :-D , de sajnos lemezre nem tudom kiírni :-( .
Előre is köszönöm a segítségetekt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Fló
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 1:22 
Szent Tömlő őrzője

Dur-mol......

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 0:40 
Szent Tömlő őrzője

E-mol :-) :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 0:39 
Szent Tömlő őrzője

No csak nem birom magamban tartani.

Segitséget kértem a Flórian Band-től és Paul Tamás kollégánk azonnal a segitségemre sietett, amit ezúton is köszönök neki. :-D

U.I: Tudom ne szövegeljek, hanem C-mol... :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05. 13:18 
tűzkőről pattant

Üdv. mindenkinek aki néha itt fórumozik a zenekarról. :-D

Hamarosan az iwiw-en rajta lesz a zenakar Flórián Band néven.Tehát ha valaki ismeri a zenénket és szívesen hallgatja vagy mi több eljutott,ott volt valamelyik fellépésünkön azt tisztelettel fogadnánk az ismerőseink között.

Kérés!

Ha tudtok olyan állomásról bárhol az országban akik érdeklődnének a csapat iránt,de net. hiányában nem jut el hozzájuk információ vagy hanganyag azt kérjük jelezzétek,akár itt a fórumon is,és mi megpróbálunk segítségükre lenni.

Köszönettel Flórián Band,Paul T. :-D

Szép napot,nyugis szolit!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04. 17:45 
slagmester

Köszönjük a tájékoztatást.
Jó munkát az új lemezhez.:-({|=
Már szeretnénk hallgatni. :-D :-D :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04. 17:42 
vízpocsékoló

Mély tisztelet a vidéki kollégáknak. A napokban kaptam egy privát üzit, erre kívánok most ilymódon válaszolni. Kedves Gróf úr és mindenki aki megtiszteli a zenekart a figyelmével! Mind a magam, mind a Flórián Band nevében bátran állíthatom, hogy mindnyájan nagyon örültünk mikor tudomásunkra jutott, hogy ez a topic létrejött. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szívesen hozzászólna vagy kifejezné köszönetét a sok kedvességért és érdeklődésért amelyet irányunkba nap mint nap kifejeztek, de mint előző hozzászólásomban mondottam, gőzerővel dolgozunk a második lemezen. Ez fejenként átlagosan napi tíz óra stúdiózást jelent, ami mind fizikailag, de főleg szellemileg igen embert próbáló feladat. Mindemellett 3 naponta ott a szolgálat, amit szintén el kell látni és nem beszéltem még a másodállásokról. Elhatároztuk, hogy az új anyag sokkal terjedelmesebb, sokkal érettebb lesz, és minden erőnkkel ezen is vagyunk. ( hogy NEKTEK jövőre mégtöbb hallgatnivalótok legyen. ) Egyszóval : idő hiányában az idén még ne várjatok sok hozzászólást a zenekartól. Természetesen a magam részéről amint az időm engedi, itt leszek. Megértéseteket, és türelmeteket előre is köszönjük. TISZTELETTEL : Simon Miklós és a Flórián Band.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Flórián band
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03. 17:21 
pernyekergető

Valaki nem tudja hogy fehérváron mikor vagy egyáltalán lesz-e fellépésük
az eggyütesnek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: tűzoltóságról
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03. 13:58 
Szent Tömlő őrzője

Teso Fire Fighter R2 írta:
Hello

Fehérvári tűzoltó vagy?Én is fehérvári vagyok és itt szeretnék ,,füstnyelő"
lenni

Sok sikert hozzá!!!

:-D :-P :-D
Rengeteg kitartást, erőt és egészséget kívánok Neked!!
Gyönyörű ez a hívatás!!!

De!!! Azért addig is halgasd a Flórián Band-et, rengeteg az igazi gondolat és érzelem a zenéjükben!!!

Hiába na :-D ÖK IS FERTÖZÖTTEK!! Ami a Kakast és a Hívatást illeti!!! :-P :-D :-P 8-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: tűzoltóságról
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 02. 22:19 
pernyekergető

Hello

Fehérvári tűzoltó vagy?Én is fehérvári vagyok és itt szeretnék ,,füstnyelő"
lenni

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: flórián band
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 02. 22:10 
Szent Tömlő őrzője

Teso Fire Fighter R2 írta:
Nekem meg van mind a 7 számuk a hetedik szám szerintem a 3 hősi halott tűzoltó emlékének tisztelgő nóta

Így van!! :-D
Az-az Emlék dal!!
8-)
Sajna, nekem is csak 7 van meg!! :cry:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: flórián band
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 02. 20:10 
pernyekergető

Nekem meg van mind a 7 számuk a hetedik szám szerintem a 3 hősi halott tűzoltó emlékének tisztelgő nóta

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. okt. 26. 18:45 
Szent Tömlő őrzője

Figyelo írta:
Üdv emberek!
Letöltöttem a band összes dalát!
Hát nagyon jók vagy 6-7 szer meghagattam őket egymás után!
Gratulálok nekik!!

:-D :-P :-D
Nyugi, akkor Te még nem vagy függö!!! 8-) 8-) 8-)
Nálam este elalváskor is ez szól, mert a "kisfiam" este ezzel fekszik. :grin:
Eggy a mákja, hogy az édesanyja is szereti!!! :-({|=

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 567 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]