* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. máj. 23. 19:00

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 23. 15:01 
Szent Tömlő őrzője

Szia Grófom!

Először is köszönöm az emilt! Nagyon kedves vagy!!! Én is azt kívánom, hogy ha tele is van a puttonyotok, abban csak szépet és jót találjatok!

Lemezről csak annyit: Nagy gáz lesz, ha esetleg csak a nyuszika tudja majd szállítani? Én addig hallgatom az eddig elkészülteket. Nálunk korosztálytól függetlenűl mindenkinek tetszenek ezek is. Én is nagyon várom, de később is új lesz! Egyébként is, jó munkához idő kell és ez nagyon jó munka! Nekünk szól, a szívünkhöz és lelkesedést is ad. Nem utolsó sorban a munkánkról, hivatásunkról dalolnak nagyon szépen. Én csak azt mondom: Hajrá fiúk! Csak így tovább!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 22. 19:43 
Szent Tömlő őrzője

Nem lessz a Fa alatt az új CD!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 14. 21:41 
Szent Tömlő őrzője

morradin írta:
Grófom!

Nyugi!!!

Kedves Barátom!!

Én, még mindig nyugodt vagyok :-x :-x :-P , pedig már, az agész ház világít. Ami! azt jelenti, hogyKözeleg a Jézuska!!!

Vajon, a lemez is közeledik??? 8-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 09. 19:51 
Szent Tömlő őrzője

morradin írta:
Grófom!

Nyugi!!!

Kedves Barátom!!!
Én nyugodt vagyok :-P , csak holnap eggyel kevesebb az épp gyertya az Adventin!!! 8-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:40 
Szent Tömlő őrzője

Grófom!

Nyugi!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:37 
Szent Tömlő őrzője

ikimis írta:
Köszi mindenkinek fiúk!!! Az egész zenekar nevében!!! Nagyon jól esnek ezek a kedves sorok, ha másért nem is, miattatok megéri a sok befektetett munkaóra. Legalább olyan jó Benneteket olvasni, mint egy kiadós lakástűzből kicibálni valakit. Jön is a második lemez, még az idén! TISZTELETTEL: Simon Miklós, és a Flórián Band.

:-? :???: :-? :???:
Én türelmes vagyok!!!Vagy még sem!!!!!!!!!!!!!!!!! :-P :-P :-P :-D :-P :-P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. dec. 07. 21:27 
Szent Tömlő őrzője

Kedves Flórián Band!!!

Az Adventikoszorún lassan a 2. gyertyát gyújtjuk, és az új lemez sehol sincs!!!! :cry: :cry:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16. 22:15 
Szent Tömlő őrzője

Flórián Band írta:
Tisztelt Kollégák, Fórumozók, és Kedves Mindenki!
Megtiszteltetés számunkra, hogy a Lánglovagok fórumon egyre több megkeresés érkezik irányunkba. Természetesen a lehetőségekhez képest igyekszünk mindenre válaszolni, de mint olvashattátok, most éppen a legújabb lemezünkön dolgozunk. A zenekar eltökélt célja, hogy mind zeneileg, mind terjedelmileg, mind minőségben lényegesen többet adjunk NEKTEK, mint az első lemezzel, így természetes, hogy ez sokkal több időt vesz igénybe.
Honlapunk nincs, viszont a zenekarral kapcsolatos hírek megtalálhatók egyrészt itt a fórumon (pl.: a fellépések időpontja), másrészt a www.tuzoltosagbp.hu oldalon ahol még több információ megtalálható rólunk (képek, dalok, dalszövegek, fellépések, cikkek). Természetesen az új album dalának a szövegei is feltöltésre kerülnek, a lemez megjelenése után.
Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni „A Tűzoltó” c. film ötletadójának Hócza Györgynek, készítőjének: Kormos Csabának, az Egri Tűzoltók Szakszervezetének és a HTFSZ-nek azért, hogy a Flórián Band dalait választották kísérőzenének. A film és a zene egy közös ügyet szolgál és megtiszteltetés számára, hogy ennek részesei lehettünk. A 2005-ben 3000 példányban elkészült CD-nket már sokfelé eljuttattuk az országban (pl. a fellépéseinken), de úgy látjuk, hogy a filmnek köszönhetően még többen ismerték meg a Flórián Band zenéjét és ennek igazán örülünk.
Ennek is betudható, hogy a közös találkozás lehetőségéről is kaptunk kérdést. Az utolsó felvetésre válaszolva, mivel csak saját szerzeményeket játszunk, s ennek ideje jelenleg max. 1,5 óra, ezért egy egész estét betöltő báli szereplést nem tudunk vállalni.
Mint az a fórum korábbi lapjain olvasható felkérésre nagy örömünkre Budapesten kívül is koncerteztünk a Flórián Band dalaival pl.: Pilisszentivánon, Balatongyörökön, Kókán és Bicskén, vagyis reméljük, hogy egy közös találkozás előbb, vagy utóbb létrejön.
Mindenkinek nagyon köszönjük a sok biztatást, elismerést, bizalmat, a felénk áradó szeretetet, amely a további munkára ösztönöz minket!
Flórián Band

:tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo: :tapsolo:

Gratula!!
Szépen hangzik!!!
De, az igéretetek szerint, A Jézuskára kész lessz!! :-P :-P :-P

Ha, meg tévedtetek, akkor virgácsot, kaptok, MÁR a Mikulástól is!!! :razz: :razz: :razz: :razz:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 16. 14:18 
tömlőszállító

Tisztelt Kollégák, Fórumozók, és Kedves Mindenki!
Megtiszteltetés számunkra, hogy a Lánglovagok fórumon egyre több megkeresés érkezik irányunkba. Természetesen a lehetőségekhez képest igyekszünk mindenre válaszolni, de mint olvashattátok, most éppen a legújabb lemezünkön dolgozunk. A zenekar eltökélt célja, hogy mind zeneileg, mind terjedelmileg, mind minőségben lényegesen többet adjunk NEKTEK, mint az első lemezzel, így természetes, hogy ez sokkal több időt vesz igénybe.
Honlapunk nincs, viszont a zenekarral kapcsolatos hírek megtalálhatók egyrészt itt a fórumon (pl.: a fellépések időpontja), másrészt a www.tuzoltosagbp.hu oldalon ahol még több információ megtalálható rólunk (képek, dalok, dalszövegek, fellépések, cikkek). Természetesen az új album dalának a szövegei is feltöltésre kerülnek, a lemez megjelenése után.
Ezúton is szeretnénk köszönetünket kifejezni „A Tűzoltó” c. film ötletadójának Hócza Györgynek, készítőjének: Kormos Csabának, az Egri Tűzoltók Szakszervezetének és a HTFSZ-nek azért, hogy a Flórián Band dalait választották kísérőzenének. A film és a zene egy közös ügyet szolgál és megtiszteltetés számára, hogy ennek részesei lehettünk. A 2005-ben 3000 példányban elkészült CD-nket már sokfelé eljuttattuk az országban (pl. a fellépéseinken), de úgy látjuk, hogy a filmnek köszönhetően még többen ismerték meg a Flórián Band zenéjét és ennek igazán örülünk.
Ennek is betudható, hogy a közös találkozás lehetőségéről is kaptunk kérdést. Az utolsó felvetésre válaszolva, mivel csak saját szerzeményeket játszunk, s ennek ideje jelenleg max. 1,5 óra, ezért egy egész estét betöltő báli szereplést nem tudunk vállalni.
Mint az a fórum korábbi lapjain olvasható felkérésre nagy örömünkre Budapesten kívül is koncerteztünk a Flórián Band dalaival pl.: Pilisszentivánon, Balatongyörökön, Kókán és Bicskén, vagyis reméljük, hogy egy közös találkozás előbb, vagy utóbb létrejön.
Mindenkinek nagyon köszönjük a sok biztatást, elismerést, bizalmat, a felénk áradó szeretetet, amely a további munkára ösztönöz minket!
Flórián Band

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 14. 12:02 
hamutipró

Kedves Flórián Band!
A számaitokat szívesen hallgatják a tűzoltók nálunk is. A kérdésem az, hogy vállaltok-e egész estés fellépést, játszotok-e pl. tűzoltóbálban? Talán másoknál is van hagyománya az ilyen rendezvényeknek, ahová ha vállaljátok szívesen meghívnának benneteket ...

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 20:15 
Szent Tömlő őrzője

ikimis írta:
Mély tisztelet a vidéki kollégáknak. A napokban kaptam egy privát üzit, erre kívánok most ilymódon válaszolni. Kedves Gróf úr és mindenki aki megtiszteli a zenekart a figyelmével! Mind a magam, mind a Flórián Band nevében bátran állíthatom, hogy mindnyájan nagyon örültünk mikor tudomásunkra jutott, hogy ez a topic létrejött. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szívesen hozzászólna vagy kifejezné köszönetét a sok kedvességért és érdeklődésért amelyet irányunkba nap mint nap kifejeztek, de mint előző hozzászólásomban mondottam, gőzerővel dolgozunk a második lemezen. Ez fejenként átlagosan napi tíz óra stúdiózást jelent, ami mind fizikailag, de főleg szellemileg igen embert próbáló feladat. Mindemellett 3 naponta ott a szolgálat, amit szintén el kell látni és nem beszéltem még a másodállásokról. Elhatároztuk, hogy az új anyag sokkal terjedelmesebb, sokkal érettebb lesz, és minden erőnkkel ezen is vagyunk. ( hogy NEKTEK jövőre mégtöbb hallgatnivalótok legyen. ) Egyszóval : idő hiányában az idén még ne várjatok sok hozzászólást a zenekartól. Természetesen a magam részéről amint az időm engedi, itt leszek. Megértéseteket, és türelmeteket előre is köszönjük. TISZTELETTEL : Simon Miklós és a Flórián Band.

Kedves Miki!!

Én megértelek!! :-D :-P :-D
De, gondolj bele, ha nem veszitek ki a reggeli, ebéd idöt :-D akkor, akár 25 órát is tudtok dolizni naponta!! 8-) 8-) :-P

Viccet félre!!
Ha, jobbak lesztek ám nem bánom!!!
De, nekem és a családomnak igy is jók vagytok!!! :tapsolo:

Remélem, a FA alatt, ott lessz a CD-tek. :-P

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 20:11 
Szent Tömlő őrzője

boszi79 írta:
Sajnos olyan ember nincs!

Boszi79!!

Priviben írd meg a címed!!
Nekem ,
már teljessen mindegy, hiszen rengeteg kalózt csináltam!! :-D :-P :-D

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 17:33 
Szent Tömlő őrzője

Akkor sajnos venned kell egy írót a számítógépedbe (progi van hozzá akár a neten is), oszt hajrá, magad!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 11:49 
csizmás kandúr

Sajnos olyan ember nincs!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 7:06 
Szent Tömlő őrzője

Keress valakit, aki ki tudja írni. Nem árt ha olyan, akivel sűrűn találkozol. ;-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 3:09 
csizmás kandúr

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy a Florian Band lemezét, hogy tudnám megszerezni? Netről letudtam tölteni, mind a 7 számot :-D , de sajnos lemezre nem tudom kiírni :-( .
Előre is köszönöm a segítségetekt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Fló
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 1:22 
Szent Tömlő őrzője

Dur-mol......

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 0:40 
Szent Tömlő őrzője

E-mol :-) :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 13. 0:39 
Szent Tömlő őrzője

No csak nem birom magamban tartani.

Segitséget kértem a Flórian Band-től és Paul Tamás kollégánk azonnal a segitségemre sietett, amit ezúton is köszönök neki. :-D

U.I: Tudom ne szövegeljek, hanem C-mol... :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 05. 13:18 
tűzkőről pattant

Üdv. mindenkinek aki néha itt fórumozik a zenekarról. :-D

Hamarosan az iwiw-en rajta lesz a zenakar Flórián Band néven.Tehát ha valaki ismeri a zenénket és szívesen hallgatja vagy mi több eljutott,ott volt valamelyik fellépésünkön azt tisztelettel fogadnánk az ismerőseink között.

Kérés!

Ha tudtok olyan állomásról bárhol az országban akik érdeklődnének a csapat iránt,de net. hiányában nem jut el hozzájuk információ vagy hanganyag azt kérjük jelezzétek,akár itt a fórumon is,és mi megpróbálunk segítségükre lenni.

Köszönettel Flórián Band,Paul T. :-D

Szép napot,nyugis szolit!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04. 17:45 
slagmester

Köszönjük a tájékoztatást.
Jó munkát az új lemezhez.:-({|=
Már szeretnénk hallgatni. :-D :-D :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 04. 17:42 
vízpocsékoló

Mély tisztelet a vidéki kollégáknak. A napokban kaptam egy privát üzit, erre kívánok most ilymódon válaszolni. Kedves Gróf úr és mindenki aki megtiszteli a zenekart a figyelmével! Mind a magam, mind a Flórián Band nevében bátran állíthatom, hogy mindnyájan nagyon örültünk mikor tudomásunkra jutott, hogy ez a topic létrejött. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szívesen hozzászólna vagy kifejezné köszönetét a sok kedvességért és érdeklődésért amelyet irányunkba nap mint nap kifejeztek, de mint előző hozzászólásomban mondottam, gőzerővel dolgozunk a második lemezen. Ez fejenként átlagosan napi tíz óra stúdiózást jelent, ami mind fizikailag, de főleg szellemileg igen embert próbáló feladat. Mindemellett 3 naponta ott a szolgálat, amit szintén el kell látni és nem beszéltem még a másodállásokról. Elhatároztuk, hogy az új anyag sokkal terjedelmesebb, sokkal érettebb lesz, és minden erőnkkel ezen is vagyunk. ( hogy NEKTEK jövőre mégtöbb hallgatnivalótok legyen. ) Egyszóval : idő hiányában az idén még ne várjatok sok hozzászólást a zenekartól. Természetesen a magam részéről amint az időm engedi, itt leszek. Megértéseteket, és türelmeteket előre is köszönjük. TISZTELETTEL : Simon Miklós és a Flórián Band.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Flórián band
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03. 17:21 
pernyekergető

Valaki nem tudja hogy fehérváron mikor vagy egyáltalán lesz-e fellépésük
az eggyütesnek

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: tűzoltóságról
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 03. 13:58 
Szent Tömlő őrzője

Teso Fire Fighter R2 írta:
Hello

Fehérvári tűzoltó vagy?Én is fehérvári vagyok és itt szeretnék ,,füstnyelő"
lenni

Sok sikert hozzá!!!

:-D :-P :-D
Rengeteg kitartást, erőt és egészséget kívánok Neked!!
Gyönyörű ez a hívatás!!!

De!!! Azért addig is halgasd a Flórián Band-et, rengeteg az igazi gondolat és érzelem a zenéjükben!!!

Hiába na :-D ÖK IS FERTÖZÖTTEK!! Ami a Kakast és a Hívatást illeti!!! :-P :-D :-P 8-)

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: tűzoltóságról
HozzászólásElküldve: 2006. nov. 02. 22:19 
pernyekergető

Hello

Fehérvári tűzoltó vagy?Én is fehérvári vagyok és itt szeretnék ,,füstnyelő"
lenni

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 19, 20, 21, 22, 23  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]