Flórián Band

A katasztrófavédelmi rendszer felépítése, szervezeti egységek, általános témakörök.
Válasz küldése
kicsitűzoltó
szikracsapkodó

Re: Flórián Band

Hozzászólás Szerző: kicsitűzoltó » 2010. aug. 07. 22:20

Sziasztok!
Nagyon jók a zenéitek :-D Imádom,mindig a számaitokat hallgatom :-P
Lesz Gödöllő környékén vagy Pesten valamikor koncert?
Előre is köszönöm a választ.
További sikereket.
Tűzoltóként indultak el,de hősként mentek el.
"Az élet egyik legszebb jutalma, hogy miközben az ember máson segít,egyben önmagán is segít."
dedy
slagmester

Hozzászólás Szerző: dedy » 2010. aug. 05. 21:53

Sziasztok.

Iszonyat milyen jól játszik ez a banda nagyon tetszenek a számaitok némelyik olyan igazi szívbemarkoló tud lenni.
Nekem a Szép álmokat Budapest a kedvencem ha szabad ezt mondani. Nagyon szeretem hallgatni a zenéiteket.

Sok sikert a bandának :-D :-D ;-)
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. aug. 05. 16:52

Szia bébé

Sajnáljuk, hogy nem lehetsz ott, mert így lemaradsz arról a két vadonatúj dalról amit most írtunk.... :dilis: ...bizony-bizony, ezt először a váli közönség hallhatja majd először.

...de ne bánkódj, akik ott lesznek, majd biztos elmesélik milyen volt :dilis:

Azért biztatnálak, ha nem is tudsz a koncert végéig maradni, legalább nézz be hozzánk.
Örülnénk neked :-D

Üdv:FB[/quote]

Kedves Flórián Band!

Na jó, fájdítsd még a szívemet! Új dalok és nem hallhatom! Kedves Tomi, csak Te lehetsz ilyen "gonosz", hogy még cukkolsz is. ;-) .
Ha már egyszer ott lennék úgysem tudnám otthagyni felénél a koncertet és jókora elkésés lenne belőle.Hogy is gondolhatsz olyat, hogy valaki hallgat benneteket és közben elmegy?!

Jó időt és sok sikert Nektek!
Bébé
Bébé
Dzseni
vízpocsékoló
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Dzseni » 2010. aug. 03. 17:00

Helló!

Kedves Bébé majd én felveszem neked azt a két új dalt :-D Még 4 nap és konceeeeeeert ;-) :-D
--
Dzseni
---
Dzseni
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. aug. 02. 11:45

Kedves Fórumozók!

- 2010. Augusztus 07. szombat (A/IV) Vál 125. éves a Váli Önkéntes Tűzoltó Egyesület a fellépés 17.00-kor lesz.

- 2010. Augusztus 21. szombat (C/II) Eger Érsekkert "IV. Kéklámpás-nap" 17.00 (pontos időpont még egyeztetés alatt)

Mindenkit várunk szeretettel: FB :-D
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. júl. 30. 22:01

bébé írta::tilos: Sziasztok!

Vál hivatalos honlapján fent van az egész napi program, miszerint 16.30-kor kezdődik a koncert.

És én nem lehetek ott, mert fél 7-re dolgozni kell mennem. :cry: :cry: :cry:
Szia bébé

Sajnáljuk, hogy nem lehetsz ott, mert így lemaradsz arról a két vadonatúj dalról amit most írtunk.... :dilis: ...bizony-bizony, ezt először a váli közönség hallhatja majd először.

...de ne bánkódj, akik ott lesznek, majd biztos elmesélik milyen volt :dilis:

Azért biztatnálak, ha nem is tudsz a koncert végéig maradni, legalább nézz be hozzánk.
Örülnénk neked :-D

Üdv:FB
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. júl. 30. 19:15

:tilos: Sziasztok!

Vál hivatalos honlapján fent van az egész napi program, miszerint 16.30-kor kezdődik a koncert.

És én nem lehetek ott, mert fél 7-re dolgozni kell mennem. :cry: :cry: :cry:
Bébé
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. júl. 15. 10:28

Sziasztok Fórumozók!

Augusztusi fellépéseink időpontjai a következők:

- 2010. Augusztus 07. szombat (A/IV) Vál 125. éves a Váli Önkéntes Tűzoltó Egyesület ( délutáni időpont még egyeztetés alatt)

- 2010. Augusztus 21. szombat (C/II) Eger Érsekkert "IV. Kéklámpás-nap" 17.00 (pontos időpont még egyeztetés alatt)

Mindenkit szeretettel várunk. :-D

Nyugodt szolgálatot!

FB
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. jún. 20. 20:43

Kedves Fórumozók!!!

......és, ha valaki inkább egy népszerű videomegosztó portálon nézné meg az MTV-s anyagokat, akkor az kattintgasson csak nyugodtan....

http://www.youtube.com/watch?v=4W3_fNvse5w" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=iQkJEEoQ77A" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.youtube.com/watch?v=0jU48Ve3Qmw" onclick="window.open(this.href);return false;

...hja, és majd' elfelejtettem!

Békés, nyugodt szolit mindenkinek!

Üdv:FB
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. jún. 10. 12:47

Kedves Fórumozók!

Ismét felkerültek a fellépéseinkről készült képek a tűzoltóság honlapjára. A következő linkeken lehet megnézni őket:
Május 2. Pásztó: http://www.tuzoltosagbp.hu/florband/201 ... paszto.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Május 8. Székesfehérvár: http://www.tuzoltosagbp.hu/florband/201 ... ar2010.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Május 9. Bp. Városliget: http://www.tuzoltosagbp.hu/florband/201 ... s_2010.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Május 29. Böhönye: http://www.tuzoltosagbp.hu/florband/201 ... ohonye.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Május 4-én zenekarunk a z MTV1 Nappali című műsorában szerepelt a tűzoltók napja alkalmából. A http://www.tuzoltosagbp.hu/florband/florband.htm" onclick="window.open(this.href);return false; linken a Flórián Band a televízió Nappali című műsorában 2010 május 04.-én Linkre kattintva megtekinthetitek a felvételt.

Zenekarunk elérhetőségei: info@tuzoltosagbp.hu, illetve a 459-2424-es számon.

Mindenkinek nyugodt szolgálatot kívánunk: FB
annamaria0315
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: annamaria0315 » 2010. máj. 19. 16:14

Üdvözletem mindenkinek!

Valamiért nagyon ismerős ez a fórum... ja a polgárőrös is ilyen... :)
Florian Band- hez szólnék, remélem hallják. :)
Fellépésről kivel s milyen elérhetőségen lehet értekezni?
Én elérhető vagyok az "annamaria0315@freemail.hu" e-mail címen.
Esetleges választ előre is nagyon köszönöm!
Nagy tisztelettel: Annamari, polgárőr
Grófúr
Szent Tömlő őrzője

Re: Tűzoltónap 2010

Hozzászólás Szerző: Grófúr » 2010. máj. 09. 15:12

Füge írta:Székesfehérváron az idén is lesz Tűzoltónap????
Ha igen, mikor és hol???
Ne, hari, de csak most léptem, fel a honlapra. Igen volt!
Tegnap!

Kedves Flórián Band!

Sajnálom az Emlék dal elmaradását, de az eső az eső!:(
Ugye, nem kell mondanom, hogy megint nagyon jók voltatok Fehérváron. Bár a Tamás szájából a Demjén szám is jó volt, de azért jobb, hogy abba hagyta!:)
Édesapám életébe először hallgatott Benneteket, bár utálja a nagy hangot és a modern zenét, hiszen a Jó Ebédhez szól a Nótán nőtt fel (71) éves.
De, azt mondta: -Ez, nekem nagyon tetszik, látni lehet, hogy a Fiúk a szívükből énekelnek és minden sort komolyan éreznek és gondolnak!

Szerintem, ettől jobb kritikát senkitől nem hallhattok!
Várjuk a 3. CD-teket!
Nem, az Egyetlen-egy rajongótok!!! :-D :-D :-D
Csak az ÉL igazán, aki másoknak is ÉL! /xakmondas/
JuliuS_38
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: JuliuS_38 » 2010. máj. 05. 2:56

Üdvözlet a Flórián zenekar tagjainak !!!
Tálos Gyula vagyok,és szeretném a kapcsolatot felvenni e-mail -ben a Flólián zenekar tagjaival ,
amennyiben ez lehetséges!
Ma láttam egy műsort az M1 TV-n,itt láttam a zenekart,és hogy kedvelt hanszer a zenekarban
az Ovation akusztikus gitár,és ezzel kapcsolatban volna kérdésem a zenekarhoz,de mivel
személyes jellegű,ezért szeretném e-mail-ben megbeszélni !
Magam is gitározgatok,immár 26 éve,de ma már csak otthon,a három pici lányaimnak !
A munkám miatt nem sok idő jut a zenélésre !
Remélem sikerül beszélnünk !
Sok sikert kívánok a további munkátokhoz,és a zenekarhoz !!!
Sziasztok !
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. ápr. 26. 19:20

Kedves Fórumozók!

A hiányzó időpontok egyeztetése megtörtént:

2010. május 2. vasárnap (C/III) Pásztó Országos Tűzoltó Nap 17:00

2010. május 8. szombat (C/I) 16. 30 Székesfehérvár Zichy liget III. Országos Hagyományőrző Tűzoltó Verseny és Székesfehérvári Megyei Jogú Város Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság Flórián napi ünnepség

2010. május 9. vasárnap (A/II) Budapest Városliget Tűzoltó Majális 13:30

2010. május 29. szombat (C/II) 18. 00 Böhönye Széchenyi utcai sportpálya, Böhönyei Önkormányzati Önkéntes Tűzoltóság, A tűzoltó egyesület 120 éves fennállása

Mindenkit szeretettel várunk!

FB
Füge
vízpocsékoló

Tűzoltónap 2010

Hozzászólás Szerző: Füge » 2010. ápr. 24. 17:29

Székesfehérváron az idén is lesz Tűzoltónap????
Ha igen, mikor és hol???
Flórián Band
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Flórián Band » 2010. ápr. 12. 20:38

Kedves Fórumozók!

Májusi fellépéseink a következő képpen alakulnak:

2010. május 2. vasárnap (C/III) Pásztó Országos Tűzoltó Nap (délutáni pontos időpont még egyeztetés alatt)

2010. május 8. szombat (C/I) 16. 30 Székesfehérvár Zichy liget III. Országos Hagyományőrző Tűzoltó Verseny és Székesfehérvári Megyei Jogú Város Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság Flórián napi ünnepség

2010. május 9. vasárnap (A/II) Budapest Városliget Tűzoltó Majális (délutáni pontos időpont még egyeztetés alatt)

2010. május 29. szombat (C/II) 18. 00 Böhönye Széchenyi utcai sportpálya, Böhönyei Önkormányzati Önkéntes Tűzoltóság, A tűzoltó egyesület 120 éves fennállása

Mindenkit szeretettel várunk! :-)

FB
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. ápr. 09. 13:31

Sziasztok Flórián Band!
Ugye lesz koncert a városligetben a tűzoltónapon :-?
Bébé
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. feb. 17. 10:10

Úgy látom nem csak én vagyok túl érzékeny. Rita! Nem akartalak megbántani, belédrúgni meg végképp nem. Ha az elején kiderül, hogy csak így szeretnéd felhasználni, hidd el nem szóltunk volna egy szót sem. De ez nem derült ki abból, amit írtál.
Ne felejtsd el, hogy nem támadni akartalak, csak nem érettem a szándékot.
Mindannyian ugyanazon az oldalon állunk, szeretjük a Flórián Band-et és ezért vagyunk ezen a fórumon. Zárjuk le ezt a dolgot, kérlek ne maradjon harag a szívedben, senki nem akart rosszat!

Üdv: Bébé
Bébé
UmiRita
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: UmiRita » 2010. feb. 16. 11:03

Figyelj mindenkinek más a véleménye! Én nem sok emberrel szoktam karaokizni hanem egymagamba vagy csak a férjemmel kettesben! És miért nem énekelhetem ha én ezt szeretem és szeretném? Miért fáj ez nektek? És miért kell folyton belémkötni? Én csak annyit mondtam hogy nagyon szeretem énekelni és szeretném ha a zenéim között lenne ez is! Ez annyira rossz? Mindenki máshogy emlékezik meg a szeretteiről nem? Nem tudom miért kell még1-et belém rúgni??? Én nem rosszat akartam! De mind1!
masodperc
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: masodperc » 2010. feb. 16. 10:49

csak, hogy legyen még egy ellen vélemény: nekem is meghalt a barátom, és az Emlékdal szerintem sem illik karaoke partykba, pedig voltam már számtalanszor én is, tudom milyen. És ezt azért gondolom így, mert míg az említett "Nótás kedvű volt az apám", vagy pl. az Eddától a Lelkünkből, a "mi" hangunkon szólal meg, míg az Emlékdal a TŰZOLTÓ hangja, nem a hozzátartozóé... ez egy lényeges különbség, szerintem. van aki így gondolja, és van aki máshogy...
"Nem félek a holnaptól, mert láttam a tegnapot és szeretem a mát!"
UmiRita
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: UmiRita » 2010. feb. 16. 9:48

Én nem haraptam le a fejedet, csak elmondtam a véleményemet! mindenkinek haltak meg olyanok a környezetében akit nagyon szeretett, nekem is meghalt a legjobb bartánőm és a barátom is! De az nem azt jelenti hogy másba " belekötök", és én ott és úgy éneklem ezt a zenét ahogy akarom semmi köze senkinek hozzá szerintem! És ha kicsit érzékeny vagy érthető, de ki kell sírni magadat meg kibeszélni, nem másokat megbántani! És miért ne lehetne ezeket a zenéket karaoki buliban énekelni?De mind1! Te így gondolod én máshogy!
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. feb. 15. 23:24

Szia Rita!
Nem kell talán leharapni a fejem, hiszen én csak kérdeztem és abból amit írtál nem derült ki, hogy hol szeretnéd felhasználni. Természetesen én sem azt ellenezném amiről most írtál, hanem arra céloztam, hogy egy átlagos karaoki partyba nem illik. Nem bántó szándékkal írtam, hidd el!
Sajnálom, az elmúlt 2 hónapban már 5 barátom, rokonom halt meg, lehet túl érzékenyen érintett.
Bébé
UmiRita
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: UmiRita » 2010. feb. 15. 16:00

Kedves Bébé!

Én csak annyit szeretnék erre mondani, hogy édesapám is tűzoltó már 26.éve Baján, és tiszelem és becsülöm őket! Tudod hányszor kellett támogatnom amikor sírva fakadt mert ez történt meg az? És nem arra gondoltam ezzel hogy részegen ezt a dalt akarom énekelni hanem arra hogy ez a dal alatt még énekeljük megemlékezünk a hőseinkre! " Amikor édesapám szedte ki az autóból halottan a legjobb barátnőmet, meg rá két évre az első fiúmat! Gondolom te nem értetted akkor hogy én hogy gondoltam ezt! De mind1! Mindenki máshogy emlékezik a hőseire! Én szeretem énekelni! És nem csak ezt a számukat hanem MINDET AMI LÉTEZIK!!!!
És egyébként már megoldottam és megcsináltam magamnak!
Grófúr
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Grófúr » 2010. feb. 14. 20:44

bébé írta:Szia Rita!
Valóban gyönyörű ez a dal, de komolyan gondolod, hogy erre kéne karaokizni?
Hol? Buliban? Nekem elhunyt bajtársaim jutnak mindig eszembe, ha meghallom. Ez nem csak egy dal, több annál. Én nem tartanám helyénvalónak így felhasználni.

Persze ez csak az én véleményem.
Bébé
Kedves Bébé!
Volt egy szolgálatparancsnokom, nagyon szeretem mind a mai napig!
Ő, a bál vége felé, mindig kérte a zenésztől "Nótás kedvű volt az Apám" című dalt!
Az Ő Apukája is elhunyt akkor már, de Ő "szerintem" évek múlva is így emlékezett rá!
Nekem megható volt! Mi, is mindig elénekeltük Vele össze ölelkezve.

Valaki így emlékszik, valaki úgy!
Valaki, kifelé könnyezik az emléken, valaki befelé sír!
Szerintem nincs jelentősége, csak akit szerettünk és elment közülünk, azt soha ne felejtsük el!!!!
Hiszen addig az Emléke Örökké ÉL!
Csak az ÉL igazán, aki másoknak is ÉL! /xakmondas/
bébé
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: bébé » 2010. feb. 11. 20:06

Szia Rita!
Valóban gyönyörű ez a dal, de komolyan gondolod, hogy erre kéne karaokizni?
Hol? Buliban? Nekem elhunyt bajtársaim jutnak mindig eszembe, ha meghallom. Ez nem csak egy dal, több annál. Én nem tartanám helyénvalónak így felhasználni.

Bébé
Bébé
Válasz küldése