Gyászjelentés

A katasztrófavédelmi rendszer felépítése, szervezeti egységek, általános témakörök.
Válasz küldése
tűzoltó210
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: tűzoltó210 » 2006. feb. 22. 20:15

Tisztelt Bajtársak!
Sajnos nem tudunk egy apát vissza adni szerető családjának.
Sajnos mi sem vagyunk sebezhetetlenek.
Kérlek benneteket vigyázzunk magunkra hogy mikor kell mi tudjunk segiteni.
Őszinte részvétem SIPI családjának, és a sérült bajtársaknak mielőbbi gyógyulást kivánok.
Jászberényi összes kolégának nagyon sok erőt, és kitartást a történtek feldolgozásához.
Tűzoltóság Pilisvörösvár
csizmás kandúr
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Tűzoltóság Pilisvörösvár » 2006. feb. 22. 20:09

Pilisvörösváron is . Nyugodjék békében . V21.
Danka János
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: Danka János » 2006. feb. 22. 19:21

Biztosan már sokak fejében megfogant, talán helyi szinten intézkedés is történt már rá - azért én itt javasolnék valamit.
A temetés 13.00 órakor kezdődik. Azt senki sem tudja, hogy pontosan mikor eresztik le a földbe a koporsót, de én azt javasolnám, hogy 13 óra 30 perckor guruljunk ki a szerállásokból és szirénázzunk Sipi tiszteletére.
Holnap mi leszünk szolgálatban, úgyhogy Veszprémben biztosan így fog történni.
Megi25
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Megi25 » 2006. feb. 22. 18:49

Szeretném én is részvétem nyílvánítani Sipi családjának,bár a részvét táviratot a gödöllői c csoport nevében a párommal küldtük el,szerettem volna még külön is együttérzésemről biztosítani kollégáit és főleg a családját! Bár én még fiatal tűzoltó menyasszony vagyok,borzalmasan elkeserít bármi rossz ami a tűzoltókat éri. Nagyon sok kitartást kívánok!

Minden Tűzoltóra az angyalok vigyázzanak!!!!!!
Jambrik Rudolf
kapacsmester

Hozzászólás Szerző: Jambrik Rudolf » 2006. feb. 22. 14:35

Még el sem köszönhettünk a sokak által szeretett és minden kolléga által megbecsült barátunktól, máris újabb tragédia árnyékolja be a hétköznapokat.
Tegnap értesültem a két fiatal barlangász és barlangi mentő tragikus haláláról, kérem fogadják részvétemet akik ismerték és szerették őket.
Rabbit
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: Rabbit » 2006. feb. 22. 13:24

Mély együtérzés a Gyászoló családnak!!!!A sérültnek pedig minnél előbbi felépülést!!!
Arlington County Fire Department!!
STATION 5!!!!!!!!!!!!!!!!
Engine 105!!!!!!!!!!!Ladder 105!!!!!!!!!!!
pukipixi
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: pukipixi » 2006. feb. 21. 18:42

Szerbusztok bajtársak!

Ezúton szeretném Sipos János /SIPI/ felesége és családja hozzám eljuttatott köszönőlevelét közzétenni.

''Szeretném megköszönni mindazoknak,akik a lánglovagok portálján fejezték ki részvétüket,együtérzésükröl biztosítottak és igyekeztek fájdalmunkat enyhíteni.Külön köszönet a Jászberényi Tűzoltóparancsnokság tagjainak azért,hogy tőlük telhető legtöbb segítséget megadták nekünk.Köszönöm még a Belügyminisztériumnak,az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóságnak,a JNKSZ megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóságnak,Jászberény Város Önkormányzatának,és a Hivatásos Tűzoltók Független Szakszervezetének az általuk nyújtott Gyorssegélyeket és együttérzéseket.A balesetben sérült tűzoltóknak,és a sulyosan sérült Gregor István zls unokabáttynak, testi és lelki gyógyulást kivánunk.
A Tűzoltógépkocsivezetőt pedig biztositom az együttérzésemről,nem hibáztatom a történtekért,kitartást kívánok neki.Legyél erős!

Sipi/apus/szívünkben örökké élsz!

Felesége Sipos Csilla,két gyermeke János és Bence,valamint anyukájaés családja''

Ezúton értesítek mindenkit,hogy Sipos János tűzoltó főtörzsőrmester temetése 2006.február 23.án csütörtökön 13:00 órakor a Jászberényi Fehértói temetőben lesz.Előtte 07:30 órakor engesztelő mise aJászberényi Nagytemplomban lesz.

Útbaigazítás a temetés helyszínéről a Jászberényi Tűzoltóság Hírközpontjátol :06-57-412-388
06-57-401-965 vagy
06-20-9475034-es telefonokon lehet kérni.

Kocsis Róbert
tüó törm,unokaöcsi.
atyus
tűzkőről pattant

Hozzászólás Szerző: atyus » 2006. feb. 21. 14:08

Megrendülten fogadtam a hírt, és fálydalom irni ezeket a szavakat, de mivel az érzés komoly igy mondani kell:

Őszinte részvétem a gyászoló családnak, és minél teljesebb gyógyulást a sérülteknek, úgy testben mint lélekben.

A monor B cs. és a magam nevében
Atyus
Lánglovagok
Szerkesztő
Kapcsolat:

közlemény

Hozzászólás Szerző: Lánglovagok » 2006. feb. 20. 15:20

Tisztelt Tűzoltó Bajtársaim!

Mély megdöbbenéssel és szomorúan hallottuk a hírt, hogy vonulás közben a Jászberényi Tűzoltó-parancsnokság gépjárműve súlyos balesetet szenvedett.

A baleset következtében életét vesztette Sipos János tűzoltó főtörzsőrmester úr.

Az apa elvesztését nem lehet pótolni. A család fájdalmában csak osztozni tudunk. A váratlan tragédiában a családnak a tűzoltó társadalmunk anyagilag nyújthat segítséget.

Tisztelt Tűzoltó Bajtársaim!

Szövetségünk nevében kérlek benneteket, hogy anyagi lehetőségeitek függvényében támogassátok az elhunyt Sipos János tűzoltó főtörzsőrmester családját. A Nagy István tűzoltó alezredes, jászberényi tűzoltóparancsnok által nyitatott számlaszám a befizetésekhez: OTP Jászberény, 11773456–00378480.

Székesfehérvár, 2006. február 20.

Köszönettel:
Kun István tűzoltó ezredes
a HÖTOSZ elnöke
DÖTE
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: DÖTE » 2006. feb. 19. 19:40

Mélységes megrendüléssel hallottam a hírt.

Őszinte részvétem a bajtársaknak, barátoknak és legfőképpen elhunyt kollégánk családjának a magam és az FTP XI. Tp B csoportja nevében!
Együtt a sárba, együtt a sírba!
devilke
Szent Tömlő őrzője

Hozzászólás Szerző: devilke » 2006. feb. 19. 15:23

Őszinte részvétem a gyászoló családnak és barátoknak, és csak kívánni tudom hogy az égiek jobban vigyázzanak minden drága tűzoltóra akik ránk vigyáznak!
"Egy embernek csak akkor van joga lenézni egy másikra, amikor segítenie kell neki fölállni."
(Gabriel García Marquez)
B 24/A
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: B 24/A » 2006. feb. 19. 13:27

Őszinte részvétünk az elhunyt családjának a sérülteknek mielöbbi gyógyulást kivánunk.Bicskei Önkéntes Tűzoltóság tagjai
Nem volt még úgy hogy ne lett volna sehogy
zsf
vízpocsékoló

részvétnyilvánítás

Hozzászólás Szerző: zsf » 2006. feb. 19. 10:02

Döbbenten vettük hírül a jászberényi kolléga halálhírét.
Sokunknak személyes kapcsolata volt Vele a horgászversenyek alkalmával.
Nagyon nehéz elhinni, hogy ez megtörténhetett.
Ezúton szeretnénk kifejezni őszinte részvétünket az elhunyt kolléga családjának, és a jászberényi kollégáknak.
A kunszentmártoni tűzoltóság "C" csoportja.
tfpalya
vízpocsékoló

Részvét nyílvánítás

Hozzászólás Szerző: tfpalya » 2006. feb. 18. 21:12

Öszinte részvétünket nyílvánítjuk az elhunyt kolléga családjának, a jászberényi kollégáknak, mielőbbi gyógyulást, jó egészséget kíván a Tiszaföldvári Önkéntes Köztestület

Oravecz Pál
Tiszthelyettes
csizmás kandúr

Hozzászólás Szerző: Tiszthelyettes » 2006. feb. 18. 20:52

Az okf meg valóban szégyelje magát testületileg
tűzember
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: tűzember » 2006. feb. 18. 18:29

Elment egy testvérünk, ez az élet rendje, a baj csak az, hogy nem neki kellett volna mennie, túl fiatal volt még. Kistestvér volt, aki itthagyott minket.
Mondják, mindig a jók mennek el előbb, közülünk bárki elmegy a jók közül megy el.
Nyugodj békében, a családnak meg részvétem.
Forgácsné Fejes Mária
vízpocsékoló

Együttérzés

Hozzászólás Szerző: Forgácsné Fejes Mária » 2006. feb. 18. 16:53

Döbbenet, néma csend, soha el nem múló, égő fájdalom, csillapiíthatatlan gyász, pótolhatatlan űr. A mindenségbe irányuló kérdés: miért? Miért ismét az, aki saját és bajtársai életét, családja nyugalmát tette fel arra, hogy önzetlenül, másokon segítsen. Kérdések, amelyekre soha, senkitől nem érkezik elfogadható, megnyugtató válasz.
A gyászoló családnak tiszta szívünkből kívánjuk, hogy legyen majd nap, amikor felbecsülhetetlen lélekjelenléttel megértik, hogy az az ember, aki a legfontosabb, aki a világon mindenkinél többet jelent, aki reggel elment, és akinek másnap reggel haza kellett volna érnie, soha nem megy már haza. Legyen lelki erő feldolgozni, hogy üres marad a szék, az ágy; elfogadni, hogy a hivatástudat, a segíteni akarás erősebb volt a veszélyektől, a haláltól való félelemnél; legyen lelki erő majd egy napon zokogás nélkül, könnyek nélkül vinni a végső nyughelyhez a megemlékezés virágait. Kívánjuk, hogy legyen lélekjelenlét feldolgozni a most feldolgozhatatlannak tűnő, iszonyú tragédiát, legyen ismét cél, amiért érdemes élni és küzdeni.
A sérült kollágáknak kívánunk mielőbbi gyógyulást, és mindent legyőző erőt, amikor - összeszorult szívvel és torokkal - újra beülnek az első, a második, a harmadik szer gépkocsijába. Kívánjuk, hogy a hivatástudat akkor is legyen mindennél erősebb, a segíteni akarás legyőzze a félelmet!

Az elhunyt tűzoltó valamennyi családtagjának, a kollégáknak, a barátoknak, ismerősöknek őszinte, mély együttérzésünket fejezzük ki.

A 2001-ben, szolgálatteljesítés közben, a Magyar Köztársaság szolgálati halottjaként, 33 évesen elhunyt szolnoki tűzoltó főtörzsőrmester, Fejes Mihály felesége, gyermekei, édesanyja és testvére
Forgácsné Fejes Mária
petranyis
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: petranyis » 2006. feb. 18. 16:50

Őszinte részvétünket nyilvánítjuk az elhunyt kolléga családjának, a sérülteknek pedig mielőbbi gyógyulást. FTP.SMP.Roham1 B
pukipixi
tömlőszállító

Hozzászólás Szerző: pukipixi » 2006. feb. 18. 16:44

Szerbusztok bajtársak!
A család a kollégák,és jómagam nevében köszönjük az eggyüttérzést.Mindig jól esik mikor a tűzoltó társadalom egy emberként fog össze a bajban.
A temetés időpontját ha meglessz azonnal közétesszük a portálon.
Már csak eggy kolléga van a korházban neki a keze sérült,több műtét is vár még rá.

SIPI szívünkbe örökké élsz!
parázspiszkáló
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: parázspiszkáló » 2006. feb. 18. 16:35

Őszinte részvétem az elhunyt tűzoltó családjának!A balesetben megsérült kollégáknak pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!

Boros József
Szolnok
Flórián
szikracsapkodó

Hozzászólás Szerző: Flórián » 2006. feb. 18. 14:59

Őszinte részvétem az elhunyt kolléga családjának! Mielőbbi felépülést a balasetet szenvedetteknek, magam és a ,,B" szolgálati csoport nevében!

Zalaegerszeg HÖT.
Róbert
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Róbert » 2006. feb. 18. 11:40

Őszinte részvétemet szeretném nyílvánítani az elhuny kolléga családjának, és kollégáinak, minnél hamarabbi felépülést a balesetben megsérült kolégáknak az Ajkai Tűzoltók.
Baranyai Sándor
vízpocsékoló

Hozzászólás Szerző: Baranyai Sándor » 2006. feb. 18. 11:08

A Püspökladányi Szent Flórián KHSE, és kollegáim nevében őszinte részvétünk a családnak, jobbulást a bajtársaknak. Baranyai Sándor
puska bá'
Szent Tömlő őrzője

gyászjelentés

Hozzászólás Szerző: puska bá' » 2006. feb. 18. 10:50

Nagyon szomorú vagyok.....
"lényünkbe rejtve homályosan és mélyen alszik az elmúlt veszedelmek rémülete....."
danca105
pernyekergető

Hozzászólás Szerző: danca105 » 2006. feb. 18. 10:41

Őszinte részvétemet szeretném nyílvánítani az elhuny kolléga családjának, és kollégáinak, a "B" csoport nevében Debrecnből

Dandé István zls.
Debrecen
Válasz küldése