* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. jan. 20. 0:28

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 27. 14:55 
hamutipró

Higgyétek el, én nem vagyok tűzoltó, de azt hiszem ők lesznek az utolsók akikben csalódni fogunk, úgyhogy én is ahol tudom segítem őket, és tényleg sok esetben ők az utolsó szalmaszál akire még lehet számítani. Na most hogy kivételek vannak, mert éppen olyan pk van aznap, az egy dolog, de nagy általánosságban, klassz srácok tényleg !!
Ja, és egy nem elhynagolható apróság: hogy ők még a markukat sem tartják semmiért, még csak nem is célozgat arra, hogy elvárna valamit, na most ezzel szemben ha valaki hívott már ki éjjel magához ügyeletes orvost, akkor pontosan tudja, hogy egyszerűen kilöködni se lehet addig a lakásból, amíg nem tömöd meg a zsebét .... és ami a legborzasztóbb, hogy sokszor csak akkor ad normálisabb gyógyszereket, amikor már megkapta a pénzét, addig csak amolyan látszat-injekciót bead, de igazából mindenki tudja, hogy semmit nem ér, na aztán ha előkerül a pénz, akkor érdekes módon, mindjárt előkerül a táskájából a jobb gyógyszer is !! NO COMMENT ÉS A KIVÉTELEKTŐL TERMÉSZETESEN ELNÉZÉST !!!
Üdv
gepárd780

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Köszönet
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 26. 21:15 
lángterelgető

A minap késő éjjel kellett Egerbe mennem egy rokonhoz. Sajnos egy kicsit eltévedtem, így kénytelen voltam segítséget kérni. Ekkor láttam meg a táblát : TŰZOLTÓSÁG. Kicsit félénken mentem be, de rájöttem nem kell tartanom semmitől. A szolgálatban lévő ügyeletes és kollégája barátságosan és nagyon udvariasan igazított útba. Így könnyen megtaláltam a keresett utcát. Nagyon hálás vagyok és nagyon köszönöm a segítségüket.
Köszönöm fiúk!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 13. 5:25 
szikracsapkodó

Sziasztok!
Minden tiszteletem a tűzoltóké!!!
Kell egy fajta fanatizmus ahoz,hogy valaki bemnejen egy égő házba ahonnan mindenki kifelé próbál jönni.
Szerencsére nekem még soha nem volt Rátok szükségem.Ne vegyétek sértésnek,de remélem nem is lesz!
Hali

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06. 14:59 
Szent Tömlő őrzője

Csak a hozzászólásaid száma alapján kapott "rang".
Minél több,annál magasabbra emelkedsz. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: nem értem
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06. 14:53 
hamutipró

most regisztráltam, és írtam is be egy köszönetet a tűzoltóknak, de nem értem a nevem alá a rendszer miért írta oda, hogy "vízpocsékoló" ?? mi ez ??

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06. 14:50 
Szent Tömlő őrzője

A tűzoltóságban lehet csalódni,a tűzoltókban soha.

Ha baj van,segítünk. :-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: KÖSZÖNET
HozzászólásElküldve: 2007. feb. 06. 14:48 
hamutipró

Csak köszönetemet fejezném ki a TATABÁNYAI TŰZOLTÓKNAK, amiért tegnap az esti órákban (02.05-én, hétfőn) Tatabánya területén beszakadtam az autómmal egy teljesen eszetlen módon az úton levő árokba, és elvileg nem lett volna kötelességük segíteni a szabályok alapján, mégis maximálisan segítőkészek voltak, és annak ellenére hogy pontos helyet se tudtam mondani hol vagyok, mert egy teljesen sötét, ismeretlen részére kerültem a városnak, szerintem még utcanév se volt ott, a bejelentésem után kb. 5 perccel már meg is jelent a tűzoltóautó, az ügyeletes tartotta velem a telefonkapcsolatot, közben rádión adta le az infót mert én messziról láttam őket hogy keresnek a tök sötétben, és még 2 perc kellett csak és meg is találtak !!
Ezek után pedig az sem mellékes, hogy maximális segítőkészséggel, abszolút humánus, normális hozzáállásal, teljesen sérülésmentesen ki tudták szedni az autómat és nem keletkezett anyagi károm, pedig nem sokon múlt, hogy a kocsi bal eleje nem tört össze teljesen, ha ilyen ügyesen nem oldják meg a csörlővel való kihúzást. ha elkezdtük volna másik kocsival rángatni kifele, tuti hogy ha nem is törik esetleg össze, de hogy teljesen összekaprcolódik az egész oldala az biztos, és úgy sem biztos, hogy ki tudtuk volna szedni.
Úgyhogy mind az ügyeletesnek akivel telefonáltam mind a segítő tűzoltósrácoknak köszi szépen még egyszer ! Végre egy kellemes élmény állami "szervvel", mert rendőrben, mentőben már sokszor csalódtam, de tűzoltóban még nem !! Minden elismerésem a helyismeretért és a szakszerűségért, nem beszélve a segítőkészségről ! KÖSZI

Az Önkormányzatnak pedig csak gratulálni tudok, hogy teljesen sötét helyen egy rohadt táblát nem tudnak kitenni, hogy egyszer csak véget ér teljesen váratlanul a betonút, és aki nem ismerős arrafelé, garantáltan kb. úgy jár mint én vagy még rosszabbul.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]