* Belépés   * Regisztráció * GyIK    * Keresés
Pontos idő: 2018. máj. 23. 18:58

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: KÖSZÖNET
HozzászólásElküldve: 2009. jún. 20. 0:52 
slagmester

Köszönet azoknak a Sz-Sz-B megyei tűzoltóknak, akik a Nyírségben a nagyhalászi kisgólyák gyűrűzéséhez segítséget nyújtottak az MME munkatársainak azzal, hogy a feladat elvégzéséhez rendelkezésükre bocsátották az emelőt, mert az igen magas fészekhez csak így tudtak hozzáférni.
Olyan meleg szívvel olvasom, amikor a lánglovagok önzetlenül állatokat mentenek, vagy a fenti példához hasonlóan természetvédelmi munkához is hozzájárulnak!
Köszi mégegyszer és tűz-, jég-, viharmentes szolgálatot kívánok hétvégére!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 11. 19:08 
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma

Kiss Kinga írta:
Tisztelt Tűzoltóság, Lánglovagok!

Gazdagréti lakos lévén szeretném megköszönni a június 7-i, vasárnapi segítségüket, a bátorságukat és gyorsaságukat, amivel megakadályozták, hogy a hírhedt, iszákos, mocskos és felelőtlen szomszéd kigyulladt lakásából a tűz más helyiségekre is átterjedjen. Főleg egy lakótelepen veszélyes ez, hiszen ott az ilyen hamar futótűzzé válik.

További jó és biztonságos munkát kívánok!

Üdvözlettel:

Kiss Kinga

Az ilyen üzenet mindennél többet ér!Ezért érdemes dolgozni... :-)
:tapsolo:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 10. 23:23 
slagmester

Drága Puska, Te javíthatatlan idealista!! Ma már csak a bűnözőknek, anti- és aszociális személyeknek veszik figyelembe a "személyiségi jogait"!! Az egyik barátnőmék házában lakik hasonló, az egész lakóközösségre veszélyes öreglány a fekvőbeteg férjével, szenved tőle 40 másik lakás tulajdonosa évek óta, de senki nem tud csinálni semmit!! Nem írom le most itt az esetet, hosszú, a lényeg, hogy olyan kálváriát kellene végigjárni, hogy elképesztő, s azután is az ÁNTSZ előre kiértesíti az illetőt, mikor mennek ellenőrizni - tudod, ki fogja őket beengedni??!! Itt be is zárul a kör! Diplomás gyerekei, unokái vannak, semmit sem tesznek az ügy érdekében...
Majd, ha már kigyulladt valami, vagy akármi tragédia történik, akkor majd talán!!...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2009. jún. 09. 12:23 
Szent Tömlő őrzője

köszönettel nyugtázom a résztvevő kollégák elismerését;egyben kérdem,hogy jelezték e valahol az illető (a házra való veszélyességét életvitelileg?),valóban xar ilyen emberekkel,gyűjtögető,kádeldugító,nemfizető,agresszív,felelőtlen(mindenkire),de van rá mód,hogy ezt orvosolják. :-(

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: KÖSZÖNET
HozzászólásElküldve: 2009. jún. 09. 10:26 
vízpocsékoló

Tisztelt Tűzoltóság, Lánglovagok!

Gazdagréti lakos lévén szeretném megköszönni a június 7-i, vasárnapi segítségüket, a bátorságukat és gyorsaságukat, amivel megakadályozták, hogy a hírhedt, iszákos, mocskos és felelőtlen szomszéd kigyulladt lakásából a tűz más helyiségekre is átterjedjen. Főleg egy lakótelepen veszélyes ez, hiszen ott az ilyen hamar futótűzzé válik.

További jó és biztonságos munkát kívánok!

Üdvözlettel:

Kiss Kinga

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2009. jan. 20. 23:52 
Szerkesztő

Az e-mailben a szerkesztőséghez érkezett levelet a küldő kérésére közöljük. Az eset képei itt érhetők el.

Tisztelt Lánglovagok!

Január 15.-én, a II. kerületi ikerház oltásánál tanúsított hozzáértést , odafigyelést, gyors és pontos munkát, aminek következtében nem égett le a házunk teljesen, nem váltunk otthontalanná, hálás szívvel köszönjük!

Kívánunk önöknek jó egészséget, sikeres munkát!

Tisztelettel : Fritsch Ottóné és családja
Budapest, Budakeszi út 91.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája: Re: A honlapon közölt fotókról...
HozzászólásElküldve: 2008. nov. 15. 12:50 
vízpocsékoló

Tiszteletem.
Nem biztos hogy jó oldalra irok,de szeretném megköszönni,a nov.12 én a xv.kerületben történt balestben segítő tűzoltok szakszerü és gyors segítségét.Egy nagyon,de nagyon hálás anyuka. :tapsolo:

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2008. okt. 05. 14:59 
Szerkesztő

Köszönjük Jambrik Ferdinándnak és a környékbeli lakosoknak, hogy a ma délelőtti lakóháztűznél már a kiérkezésünk előtt megkezdték a tűzoltás előkészítését, illetve az ingóságok kimenekítését, megelőzve ezzel a nagyobb anyagi kárt!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

HozzászólásElküldve: 2008. szept. 19. 8:27 
Szent Tömlő őrzője

Szeretettel köszönöm a XX. kerület nyugdíjas taliját,a "lányok"lelkes hozzáállását és a szakácsok csodálatos menázsiját.Jó volt veletek;sok fehérhajú fiú..... :-D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2008. aug. 11. 15:16 
kapocspárkulcs tekergető

Hajdúszoboszlói tűzoltók köszönöm szépen a segítséget Pakson!!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Köszönet
HozzászólásElküldve: 2008. júl. 26. 15:05 
vízpocsékoló

Hálás szívvel köszönöm a Balatonboglári tűzoltóknak, hogy fiam életének megmentésében közreműködtek, aki Fonyódon szenvedett súlyos balesetet kerítésnek csapódva. Nincs még túl az életveszélyen, de a gyors segítségnek köszönhetően bízhtaunk felépülésében.
Köszönöm! és mindannyiuknak, nagyon boldog életet kiívánok!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. máj. 09. 19:14 
vízpocsékoló

Kedves tűzoltók szerte az országban - ezt a levelet küldtem el ma Vörös János tűzoltó ezredesnek és Érd Megyei Jogú Város Hivatásos Tűzoltósága egész legénységének/leányságának.

Tisztelt parancsnok úr, kedves érdi tűzoltók!

Közel 110 sóskúti óvodás gyermek, szüleik és az óvoda dolgozói nevében szívből köszönjük a vendégszeretetet, nagylelkűséget, barátságosságot, türelmet, amellyel gyerekeinket fogadták a laktanyalátogatásokon.

Egyszerre harminc 3-7 éves gyermeknek már a szimpla jelenléte is megterhelő lehet egy teljes délelőttre - de Önök nagyszerűen állták a sarat, a kérdések özönét, a "csak még egyszer hadd másszak fel..." és "tűzoltó bácsi, kérem a sisakodat..." kezdetű csicsergést.

A gyerekek már hetek óta türelmetlenül várták a kirándulást - visszaérkezésük után pedig elég volt a szemükbe nézni, hogy tudjuk, mivel gazdagodtak egyetlen délelőtt alatt. Rajzok, szerepjátékok és élménybeszámolók egész serege őrzi az Önökkel töltött órák emlékét. Ha ezeknek a kisgyerekeknek most kellene pályát választaniuk, csaknem mindegyikük tűzoltó lenne, beleértve jónéhány kislányt is :) A kalandon túl pedig számunkra, felnőttek számára nagyon fontos az is, hogy Önök követendő példát mutatnak a jövő generációjának önfeláldozásból, jellemből, bátorságból, gondoskodásból. Köszönjük Önöknek.

Köszönjük a sok-sok programot, a riasztást, az autó bemutatását, a szirénázást, és köszönjük, hogy lehetőséget adtak nekünk erre a feledhetetlen élményre.

Büszkék vagyunk Önökre, és hírét visszük a világban az érdi tűzoltók emberségének.

Munkájukhoz további sok sikert kívánva maradunk tiszteletteljes üdvözlettel:

Varga Abigél

a Félkrajcár Alapítvány kuratóriumának titkára - és 2 kis tűzoltótanonc édesanyja

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008. ápr. 20. 9:31 
szikracsapkodó

Üdv mindenkinek!

Köztestületi Tűzoltóságon vagyok főállású tűzoltó!Tegnap Sarkad és Gyula között az álló autómba belerohant kb 70-80 km/órával egy másik autós.Előttem balra akart kanyarodni egy autó,csak a szembejövő forgalomtól nem tudott.Ezért álltam egy helyben.Mivel nem akartam összetörni az előttem álló autót jobbra rántottam a kormányt, így kb. 30 méter "rongyolás" után az árokban kötöttem ki.
Szeretném megköszönni a Gyulai Tűzoltó kollegák és rendőrök segítségét!NAGYON KÖSZÖNÖM!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 18. 19:46 
vízpocsékoló

Kedves Békásmegyeri Lánglovagok!Ma vasárnap délután/2007.nov.18./a Hadrianus.u.5.-ben,egy tiz emeletes panel házban tűz keletkezett.Én ebben a házban lakom,és szeretnék köszönetet mondani Önöknek,gyors és fegyelmezett munkájukért.Sok szeretettel kivánok Önöknek erőt és bátorságot ehhez a munkához.Tiszetlettel Király Ida,egy hálás lakó. :-D

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. nov. 03. 15:19 
vízpocsékoló

Igaz nem hozta még ugy a sors hogy az ország bármely tűzoltója közvetlenül segített volna nekm de un. tesómat egy tűzoltó mentette meg aki szóval tartotta és nem hagyta hogy elveszítse az eszméletét miközben vágták ki!Ezúton is:köszönöm/köszönjük szépen!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. okt. 26. 23:24 
szikracsapkodó

Én köszönöm a "hősömnek" amit eddig tett értem, főleg amit ma kaptam, mert nagyon jól esett. Soha nem fogom őt elfelejteni...
Nem hiszem, hogy Ő ezt itt olvasni fogja, de nem is ez a fontos most, hanem csak annyi hogy KÖSZÖNÖM.

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 24. 18:18 
vízpocsékoló

Tisztelt Tűzoltók!
Köszönjük a mai pilisszentiváni erdőtűzben végzett kemény munkát és természetesen a tűz eloltását.
Már hoszabb ideje jár a fejemben, hogy azért Ti igazán HŐSÖK vagytok.
Ma nekem is volt szerencsém segédkezni az oltásban (nem vagyok tűzoltó) de amit Ti csináltok, az nem mindennapi teljesítmény. Le a kalappal előttetek.
Ha újra kezdhetném, én is tűzoltónak mennék, mint a két unokaöcsém.
Sok szerencsét kívánok Nektek, teljes tiszteletem és elismerésem a Tietek.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. júl. 15. 15:07 
slagmester

Köszönetemet szeretném kifejezni a Mosonszentmiklósi Önkéntes Tűzoltó Egyesületnek,a július 14-i Tűzoltóbálért.Jól szervezett rendezvény volt.Jól éreztük magunkat.Érdemes volt a Bakonyaljáról elmenni,és erősíteni a barátságot.
Külön köszönet Kovacsics Krisztiánnak a szíves vendéglátásunkért.
Tisztelettel:Pethő Tivadar Veszprémvarsány ÖTE.

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. máj. 03. 23:41 

Én még csak egyszer találkoztam az említett úrral, sajnos, de már akkor megkedveltem! Nem csodálom, hogy a skacok felnéznek rá!
Gratulálok neki én is, mind a munkájához, mind az általa nemzett utánpótláshoz/ bízom benne viszi minimum annyira, mint az apja ;-) /, illetve gratulálok a csapatnak az elért teljesítményhez! Nekem nem menne...
Sok sikert a továbbiakban!!!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007. máj. 03. 22:18 
vízpocsékoló

Köszönettel tartozom Krizsán Lajos tűzoltónak, amiért gyermekemet és vele egykorú srácokat a Diáktűzoltók túlélő akadályversenyére felkészítette és a versenyen végig kísérte. Hozzáállásával igazi példaképpé vált az ifjú tűzoltók szemében. Mint szülő minden elismerésem és nagyon jó egességet, kitartó munkát kívánok neki.
Üdv.
Kovácsné

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 29. 11:29 

...nincs is annál rosszabb, mikor olyan valakihez mennek menteni, kit ismernek, rosszabb esetben, rokona, ne adj ég, családtagja, annak aki épp valakinek aki a mentésére siet. Őszinte sajnálatom! 8-)

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 28. 17:57 

Csefy írta:
Kedves váci Tűzoltók!
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki a vasárnapi 2/A-s balesetnél közreműködött, és küzdött édasapám életéért. Sajnos a kórházban az életét vesztette az orvosok kitartó mnkája ellenére.
Köszönettel
Cs. Farkas Katalin

Kedves Kati!
Nem vagyok váci tűzoltó! Ősszinte részvétemet szeretném nyílvánitani nektek!!!

Vissza a tetejére
 Profil E-mail küldése  

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 25. 13:03 
vízpocsékoló

Kedves váci Tűzoltók!
Ezúton szeretném megköszönni mindenkinek aki a vasárnapi 2/A-s balesetnél közreműködött, és küzdött édasapám életéért. Sajnos a kórházban az életét vesztette az orvosok kitartó mnkája ellenére.
Köszönettel
Cs. Farkas Katalin

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2007. ápr. 14. 13:15 
vízpocsékoló

Köszönetet mondunk az

Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság teljes állományának, Hoffmann Imre tűzoltó dandártábornoknak,

Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzatának Hivatásos Tűzoltósága teljes állományának, az "A" szolgálati csoportnak, Pluhár András alezredesnek, Fejes Mihály (1967-2001. tű.főtörzsőrmester) volt kollégáinak, barátainak,

Karcag Városi Önkormányzat Hivatásos Tűzoltóság teljes állományának,

amiért Fejesné Pekár Mária hosszú ideig tartó betegségében mindvégig mellette, a gyerekek mellett és a család mellett álltak, szükség esetén segítettek;

amiért Fejesné Pekár Mária, a tűzoltó özvegy (1966. - 2007.04.01.) temetésén megjelentek, az árván maradt gyermekek: Gábor és Misi, illetve családunk fájdalmát bármilyen formában enyhíteni igyekeztek.

Köszönjük a segítséget, amit az árvák mielőbbi elhelyezése érdekében kaptunk.

Ezúton köszönjük Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzatának Hivatásos Tűzoltósága "A" szolgálati csoportjának az emlékezés koszorúját, amit Fejes Mihály tűzoltó főtörzsőrmester halálának 6. évfordulóján síremlékén elhelyeztek.

Forgácsné Fejes Mária és családja

Marcsi

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: köszönet
HozzászólásElküldve: 2007. márc. 28. 12:48 
kapacsmester

Ezúton is szeretném nagy tisztelettel mindenkinek megköszönni a nyílvános és az egyéb módon kifejezett jókívánságaiért a hálámat.
Munkámhoz ez ad további erőt, köszönöm nektek, hogy gondoltatok rám és megörvendeztettetek e pár nemes szóval.
Szeretettel és tisztelettel, Rudy.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 82 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]