vendéglátás...

A katasztrófavédelmi rendszer felépítése, szervezeti egységek, általános témakörök.
Válasz küldése
mikahock
tűzokádó sárkány legszörnyűbb rémálma
Kapcsolat:

Re: vendéglátás...

Hozzászólás Szerző: mikahock » 2007. aug. 17. 22:15

puska bá' írta:Szeretném kiegészíteni Magyari Lajos "önvallomását" annyiban,amit az ő SZERÉNYSÉGE NEM ENGED MEG...A xx.-ról sokan nyaralgattunk náluk,mi Puskáék évekig.Amit a Lajostól és kollégáitól kaptunk,az szinte mesélhetetlen...Az a családias hangulat,amit elmesélni nem lehet;azt át kell élni.Az az igazi kollegális feeling,én személy szerint ŐT,és a bajtársait javasolnám az év tűtoltóinak,ja...és még dolgoztak is.... :-D
Egyetértek!!! :-D Egyszer voltam ott, de nagyon barátságosak voltak! Sajnos, a parancsnok úrral nem sikerült találkoznom! Elárulok egy titkot :-P , 2 év múlva megpróbálok jelenkezni hozzájuk! 8-) Háátha megengedik, hogy én is oltsam a Hortobágyt! :cool: :razz:
Év tűzoltó címben pedig csatlakozzom! :-D :grin: De már csak jövőre lehet! Tényleg! Nyugdíjas tűzoltónak is lehet, év tűzoltó címet adni? :-o December végén nyugdíjba megy ... :???: :???: :-(
"A gumi kopjon, ne a lelked!"
"Életünk olyan, amilyenné gondolataink teszik."
puska bá'
Szent Tömlő őrzője

vendéglátás...

Hozzászólás Szerző: puska bá' » 2007. aug. 17. 21:26

Szeretném kiegészíteni Magyari Lajos "önvallomását" annyiban,amit az ő SZERÉNYSÉGE NEM ENGED MEG...A xx.-ról sokan nyaralgattunk náluk,mi Puskáék évekig.Amit a Lajostól és kollégáitól kaptunk,az szinte mesélhetetlen...Az a családias hangulat,amit elmesélni nem lehet;azt át kell élni.Az az igazi kollegális feeling,én személy szerint ŐT,és a bajtársait javasolnám az év tűtoltóinak,ja...és még dolgoztak is.... :-D
"lényünkbe rejtve homályosan és mélyen alszik az elmúlt veszedelmek rémülete....."
Válasz küldése